Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asantesana

asantesana

#5134031 Napisano: 11.04.2012 10:18:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

edith napisał(a):

Kupiec rozwiązany a tak liczylam na rowerek emotka Ale patrząc na nazwiska i super konkurencję to mój zestaw fondue jest niczym jak wyjazd na Dominikanę wyprzedzając znanych specjalistow od 1 miejsc emotka



mieli swój klucz - datę wysłania zgłoszenia emotka


Skąd wiesz? I jaka to data? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5133722 Napisano: 11.04.2012 08:36:43 w Wkurza mnie...
Raczej smutno niż wkurza, ale poświęciłam dużo czasu na Kupca i nic nie wygrałam, nawet marnego pucharka... Może faktycznie trzeba było wysłać jakieś zdjęcia albo rysunki... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5129048 Napisano: 07.04.2012 10:33:07 w Wkurza mnie...
Pozostałe dwa ciasta wyszły, ale za to syn uparł się upiec dzisiaj chleb (na drożdżach, od razu mówię, bo to może przyczyna) w nowej Kamisowej machinie i... hm, ma wszystkie cechy chleba, ale jakby ździebko zakalcowaty jest emotka emotka

Mia, ponoć na zwykłych drożdżach chleb kiepsko wychodzi, za to doskonały na drożdżach w proszku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5126925 Napisano: 06.04.2012 02:51:32 w Rossmann
Ja znowu nic w Rossnecie, ale cóż, łatwo się nie poddam, będę walczyć do ostatniej kropli krwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5124019 Napisano: 05.04.2012 09:57:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wypiekacz z Kamisa dojechał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5116007 Napisano: 02.04.2012 08:53:30 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Idę sobie w sobotni poranek do Mc na kawkę
siedzi sobie bezdomny w boksie i kima
przychodzi kobitka z obsługi próbuje go wyprosić, ale on nie reaguje
przychodzi wielki i postawny ochroniarz i tak uderza bezdomnego, że słychać tylko huk...
Aż mi się płakać chciało.
Pod wpływem uderzenia bezdomny prawdopodobnie zwymiotował (nie widziałam, bo sie odwróciłam, wystraszona), później tylko widziałam mopy i ścierki i pucowanie tego boksu.
Gościnny Mc tak traktuje ludzi emotka


Ja bym to chyba gdzieś zgłosiła..., przynajmniej właścicielowi Maca (każdy punkt ma swojego właściciela) A już na pewno nie wypiłabym tam nigdy kawy... Przykre to. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5091988 Napisano: 22.03.2012 05:50:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadjas123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

Ja miałam pecha,szczęście w nieszczęściu wklepałam parę razy przez stronkę kilka nrów paragonów fikcyjnych i fikcyjny czyjś nr telefonu podałam tak ze 4 razy po północy i co najdziwniejsze wyskoczył mi komunikat że wygrałam 200 zł, tym samym dowiedziłam się ze ten konk nie jest oszustwem. Meil też mi przyszedł ze wygrałam poźniej...a potem nie udało mi się wygrać gdy grałam z prawdziwymi paragonami ech


nie rozumiem logiki w Twoim działaniu: Grałaś w konkursie trefnymi numerami paragonów wiedząc,że jeśli wygrasz i tak nie masz szans na odebranie nagrody emotka Przecież wiadomo,że ten konk nie jest ustawiony, bo ludzie z forum chwalą się nagrodami w nim zdobytymi emotka Poza tym postępując w ten sposób powodujesz to,że osoba, która mając właściwy numer paragonu ze sklepu, identyczny z Twoim zmyślonym, otrzymuje komunikat o wykorzystanym paragonie, bo chyba nie można 2 razy wpisać tego samego emotka


Mogę potwierdzić, że na szczęście dzwonią do kolejnych zwycięzców jeśli nie dostaną paragonu więc nagrody nie przepadają emotka


Żeby coś potwierdzić to trzeba mieć pewność. Popatrz na wyniki, to Cię może oświeci, gdzie Ty widzisz tych kolejnych? Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5090939 Napisano: 22.03.2012 11:27:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bloblebla2 napisał(a):

Ja miałam pecha,szczęście w nieszczęściu wklepałam parę razy przez stronkę kilka nrów paragonów fikcyjnych i fikcyjny czyjś nr telefonu podałam tak ze 4 razy po północy i co najdziwniejsze wyskoczył mi komunikat że wygrałam 200 zł, tym samym dowiedziłam się ze ten konk nie jest oszustwem. Meil też mi przyszedł ze wygrałam później...a potem nie udało mi się wygrać gdy grałam z prawdziwymi paragonami ech


I w ten sposób zabrałaś komuś możliwość wygrania tych 200 zł, a ten ktoś chodził po sklepach, kupował paragony, zarywał noce żeby grać... np. ja.Trzeba było sprawdzić na forum że ludzie chwalili się wygranymi, czyli nie jest to oszust.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5087325 Napisano: 20.03.2012 11:47:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie szybko i słodko emotka Strona tak muli, że mam ochotę kompa wyrzucić przez okno... Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5085534 Napisano: 20.03.2012 10:43:57 w Paragony
Szukam paragonu Kamis sprzed 14 marca. Proszę o info na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5068158 Napisano: 12.03.2012 10:22:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaki76 napisał(a):

smakowita tamten tydzień jeszcze obdzwania?


Tak, ja przed chwilą dostałam telefon z nożykiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5062937 Napisano: 09.03.2012 11:50:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

pola731 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

Na połowę telefonów z Playa nie doszły eski o pilkach

a wszystkie eski wysyłane hurtem w drugim tygodniu Adidasa


do mnie na 2 play też nie weszły smsy - z pierwszych dni konkursu


U mnie również brak 1x właśnie na PLAY. Ale nie wkurzajcie się, dziś Dzień Kobiet emotka


Ja właśnie dostałam 15 smsów na telefon Play z info o wygranej piłce Adidasa z datą 07 marca. Jakąś awarię mają i nie dość że przychodzą zaległe smsy to jeszcze w ilości zapychającej telefon. Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5049961 Napisano: 02.03.2012 02:12:46 w co chcielibyście wygrać?
Marzy mi się wycieczka... No i telefon nowy bo z tego trupa to żadnego konkursu nie wygram:) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5023684 Napisano: 17.02.2012 03:49:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asante napisał(a):

Mój pierwszy wpis na tym forum niestety będzie w tym temacie... bo podobno dzięki temu następuje odczarowanie... Chyba nie będę lubiła lutego, jakaś masakra, piszę i wysyłam, piszę i wysyłam i wielkie NIC.


No i odczarowałam w szybko i słodko:) Wyświetl w wątku >>
0 0

asantesana

#5016037 Napisano: 13.02.2012 09:10:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mój pierwszy wpis na tym forum niestety będzie w tym temacie... bo podobno dzięki temu następuje odczarowanie... Chyba nie będę lubiła lutego, jakaś masakra, piszę i wysyłam, piszę i wysyłam i wielkie NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0