Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xpac

xpac

#6535041 Napisano: 04.10.2018 23:55:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBania8 napisał(a):

Właśnie dostałam meila ze w związku z zaistniałymi kradzieżą mi  odkurzaczy prosza o kontakt. Czy wszystko w porządku z przesyłka.  Czyli wychodzi na to ze więcej osób miało dzisiaj niespodziankę i brak odkurzacza w pudelku

Przecież pisaliśmy o tym wyżej, wysłali to do wszystkichich laureatów  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6535007 Napisano: 04.10.2018 21:35:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justyna1411 napisał(a):

napisali do wszystkich maile o zaistanialych kradziezach i zeby odpisaywac czy wszystko ok z przesylka. p.s. moja przesylka z roomba jest ok.

Dokładnie, też dostałem maila od agencji żeby natychmiast zgłaszać "puste pudełka" kradzież Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6534999 Napisano: 04.10.2018 20:53:21 w Zdjęcia naszych wygranych

xpac

#6534783 Napisano: 04.10.2018 11:30:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

maryam napisał(a):

FBania8 napisał(a):

Słuchajcie dostalam dzisiaj odkurzacz z nagrody wymiataja i przyszlo. ... uwaga Puste pudelko emotka kazała kurierowi odesłać to pudełko z dopiskiem ze odmawiam przyjęcia na brak zawartości.  Do firmy nie mogę się dodzwonic

Dobrze że zauważyłaś, ja pewnie bym odebrała, podpisała i potem szukaj wiatru w polu.... emotka

Roomba swoja wage ma, wiec raczej jest roznica - puste pudlo, a z roomba. Dziwna sprawa.

Weźcie nie straszcie !!! Moją Roombę ma odebrać sąsiad, podpisze i nie bezie wnikał ile to waży .. Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6534520 Napisano: 03.10.2018 16:11:30 w Informują
scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

a moze ktoś w końcu napisze z jakiego numeru dzwonią, a nie głupie dyskusje emotka
z 728...?

Tak emotka

jeszcze dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6532285 Napisano: 26.09.2018 20:42:38 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z Jacobs C4? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6531115 Napisano: 23.09.2018 22:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

FBania8 napisał(a):

mojej tez nie ma. dzisiaj napisałam do nich

titinunu napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

marfiusza napisał(a):

Mysia napisał(a):

Namówiłam znajomego na konkurs nagrody wymiatają dodał foto,dostał akceptację a fotki brak, przejrzałam galerię i wygląda na to, że zniknęły foty z pierwszych dni 2 etapu (więc może jego też się "załapało" do znikniecia) emotka ciekawe czy będą brane pod uwagę,sprawdźcie czy są wasze fotki bo może im system świruje..

Ja dostałam maila z akceptacją dzisiaj o 13, a w galerii fotki nie ma...

mojej też nie ma

Moja już była w galerii, a teraz/dzisiaj zniknęła, nie ma emotka

Ja teraz sprawdziłam i mojej tez niema,a parę dni temu była

i co piszecie do nich w tej sprawie? 

Po prostu pokazują ostatnie np.: 100 wczoraj było jeszcze moje, a dzisiaj po dodaniu następnych znikło,  spokojnie na pewno każde będzie brane pod uwagę:) taki żarcik:) może wylosują:) Wyświetl w wątku >>

xpac

#6530116 Napisano: 19.09.2018 22:00:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

xpac

#6529813 Napisano: 19.09.2018 09:39:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
prosiaczek napisał(a):

xpac napisał(a):

Jak myślicie czemu zmienili galerię zwycięskich pracy? Doszły chyba 2 nowe zdjęcie...

faktycznie zniknął chyba kot w zmywarce a jest kot z papierkiem w trakcie szalonych psotnych uciech emotka

tak, nie ma kota w zmywarce... może zobaczyli, że to ta sama zmywarka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6529810 Napisano: 19.09.2018 09:32:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

xpac napisał(a):

Jak myślicie czemu zmienili galerię zwycięskich pracy?

Myślę, że zmienili z ważnego powodu (przynajmniej jednego ważnego) emotka emotka

z dwóch ważnych emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6529805 Napisano: 19.09.2018 09:26:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak myślicie czemu zmienili galerię zwycięskich pracy? Doszły chyba 2 nowe zdjęcie... Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6529761 Napisano: 18.09.2018 23:55:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
prosiaczek napisał(a):

alan84 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Ja przepraszam, nie chce nikogo urazić, ale jak psotna zabawa przedstawiona jest na zdjęciu gdzie kot przysypia na półce z książkami albo patrzy przez okno? emotka

albo pies z kotem spia emotka ))

Może oni po zabawie zmęczeni śpię emotka  Spoko. Przejrzałam galerię. Psotnych fajnych zabaw było sporo, i kilka jest też faktycznie nagrodzonych, ale redbullska agencja chyba ma taką zasadę, że część miejsc przyznaje przez przypadkowe oparcie się łokciem o klawiaturę emotka

Sorki za stwierdzenie, ale co to za poje**na agencja ! Masakra ... już przy Red Bull pokazali jaki trzymają poziom ... Wyświetl w wątku >>

xpac

#6527610 Napisano: 11.09.2018 22:01:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

haima napisał(a):

avanti99 napisał(a):

haima napisał(a):

Nie dość że Sheba do najtańszych nie należy to jeszcze na paragonie jest napisane "Karma dla kota" i tyle  emotka

tez tak mam, wiec luz

Napisałam do agencji, ale czy odpiszą...  emotka

Lakonicznie, ale odpisują emotka  Mają uznawać takie paragony.

W PerfectFit masz KarD/K mix4x85g

Ale pocieszę Was emotka  Wy chociaż macie kota emotka   a ja hmm chyba na kolację tą karmę zjem emotka Wyświetl w wątku >>

xpac

#6527608 Napisano: 11.09.2018 21:56:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

haima napisał(a):

avanti99 napisał(a):

haima napisał(a):

Nie dość że Sheba do najtańszych nie należy to jeszcze na paragonie jest napisane "Karma dla kota" i tyle  emotka

tez tak mam, wiec luz

Napisałam do agencji, ale czy odpiszą...  emotka

Lakonicznie, ale odpisują emotka  Mają uznawać takie paragony.

W PerfectFit masz KarD/K mix4x85g Wyświetl w wątku >>
1 kwadracik 0

xpac

#6527529 Napisano: 11.09.2018 18:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Oral B, macie smsy w tym samym czasie?

no właśnie... informują na raty ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6524191 Napisano: 31.08.2018 10:31:54 w Zdjęcia naszych wygranych
Apteczka z Viscoplast - "Profesjonalna pierwsza pomoc" a w środku paczka plastrów emotka
Wyświetl w wątku >>

xpac

#6521202 Napisano: 22.08.2018 14:43:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
magie1982 napisał(a):

xpac napisał(a):

magie1982 napisał(a):

kermit napisał(a):

gizmo napisał(a):

W Biedra Red Bull Contest chyba dali już sobie spokój z czytaniem haseł.
Rowery - tydzień 4 Robert, teraz Rafał.
Jeżeli nie liczyć spacji, hasła identyczne znak w znak.


No faktycznie - identycznie.
Z tym, że spokój z czytaniem to oni sobie dali już na początku konkursu... emotka

w tym momencie galeria zwyciezców jest pusta, może wyrzucają Rafała? emotka

dzie tam emotka  przeładuj po prostu stronę emotka

teraz już działa, ale kilka minut była pusta emotka

Bo dodają już kamerki ... musieli przeładować stronę  Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

#6521199 Napisano: 22.08.2018 14:41:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
magie1982 napisał(a):

kermit napisał(a):

gizmo napisał(a):

W Biedra Red Bull Contest chyba dali już sobie spokój z czytaniem haseł.
Rowery - tydzień 4 Robert, teraz Rafał.
Jeżeli nie liczyć spacji, hasła identyczne znak w znak.


No faktycznie - identycznie.
Z tym, że spokój z czytaniem to oni sobie dali już na początku konkursu... emotka

w tym momencie galeria zwyciezców jest pusta, może wyrzucają Rafała? emotka

dzie tam emotka  przeładuj po prostu stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xpac

xpac

#6520759 Napisano: 21.08.2018 12:07:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

cb656 napisał(a):

monisss napisał(a):

...Gratuluję szczerze i oczywiście, ze pozytywnie zazdroszczę, może kiedyś mi się uda wygrać, a wtedy nie chciałabym czytać takich wpisów... po prostu emotka
co innego jakby zaistniało naruszenie regulaminu...

emotka No ale właśnie chodzi o to, że to, co się zdarzyło, nie zgadza się z NADAL WIDNIEJĄCYMI zapisami w Regulaminie!
To takie proste, aż dziw, że akurat TY tego nie rozumiesz. Tu chodzi o owe wspomniane wcześniej zasady. Albo trzymamy się ściśle zapisów Regulaminu, albo... te zapisy zmieniamy, ale też się ich trzymamy. A tutaj tego właśnie zabrakło. "Banalnej" formalnosci - nie dopilnowali, by tekst obowiązującego prawnie dokumentu zawierającego publiczne przyrzeczenie nagrody, został UAKTUALNIONY. Formalnie to nadal obowiazuje to, co zapisane emotka

monisss napisał(a):

...oczywiście mam swoje wady i nienawidzę! niejasnych reguł i niesprawiedliwości...

Tobie się nudzi gorzej niż mi emotka hahaha współczuję emotka
i co teraz mam napisać na swoją obronę? po prostu zmiana DATY wyboru zwycięzców przynajmniej w moim mniemaniu nie wpływa na nic..  co innego jakby napisali robi loterię a wyszedł z tego konkurs, albo napiszcie do 160 znaków a wygrałby elaborat na 500 znaków.. to są znaczące zmiany i reguły. Możliwe,że to ludzki błąd, może zmienili a nie podmienili niemniej dla mnie to naprawdę szczegół nie wpływający na wybór zwycięzców.

Ja mam radę dla tej dziewczyny co się pochwaliła o samochodzie emotka  Najlepiej o takich sprawach pisać jak już autko stoi w garażu, w tedy "koleżanki" na tym forum mogą dywagować ile im się podoba, a Ty na spokojnie mogłabyś jeździć po mieście i śmiać się tylko z tych wpisów... a tak teraz pewnie biedna obgryzasz paznokcie z obawą, że zaraz masa maili wysłanych do organizatora z żalami, może wpłynąć na jego decyzję ... Wyświetl w wątku >>