Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7145208 Napisano: 07.12.2023 11:38:46 w WC - rozmowy o wszystkim
magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Zalewa mnie jakiś guw... niany spam na poczcie wp, typu allegro wygrałeś... itp.??? 
Jak się tego pozbyć?

U mnie to samo, nie mam pojęcia. A nawet w nic nie wchodzilam

U mnie też. Która agencja sprzedała nasze dane?

Koszmar, po kilkanaście maili na godzinę, drugi dzień! Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7144687 Napisano: 05.12.2023 12:42:01 w Czy informują/ informowali?
szmuli napisał(a):

Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Wakacje z Orange dalej nic?

W komentarzu do konkursu jest info, że ponoć wszyscy laureaci są już poinformowani  emotka

Oj, aż ciężko uwierzyć, że nikt nie chwalił się choćby doładowaniem emotka

Haha mi odpisali na maila, że konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty i że będą informować po opublikowaniu listy  😂 powinni ustalić jedną wersję przed składaniem zeznań. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7144602 Napisano: 05.12.2023 09:07:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysłali coś fedexem? Dostawa dziś? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7143867 Napisano: 01.12.2023 14:37:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
OMG drugi ekspres dziś, tym razem z Tchibo ITM, teraz sms emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7143807 Napisano: 01.12.2023 12:55:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

Pochwali się ktoś z laureató twixa zdjęciem? (priv)

Foty nie pokaże, ale mogę napisać, że to było selfie, bez obróbki, bo się na tym zupełnie nie znam. Zdecydowanie wygrał pomysł, a nie jakość zdjęcia. emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

zezowaty_kot

#7143513 Napisano: 30.11.2023 15:21:14 w Czy informują/ informowali?
0 0

zezowaty_kot

#7143481 Napisano: 30.11.2023 14:13:43 w Żabka
rare85 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Które smaki Laysow zaliczają się do unikatów z Żabki?

I to są te unikaty? Myślałam, że żabka ma jakieś specjalne smaki teraz 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7143475 Napisano: 30.11.2023 14:05:07 w Żabka
Które smaki Laysow zaliczają się do unikatów z Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7143461 Napisano: 30.11.2023 13:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia8564 napisał(a):

Mam pytanie o konkurs DarE , mąż wygrał słodycze o wartości 40 zł , teraz pisali , ze proszą o pesel i urząd karbowy w celu odprowadzenia podatku , mam pytanie czy można śmiało podać czy odpuścić ?

Olać. Przyślą Ci 10 batonów a dane będą krążyć huk wie gdzie. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7143293 Napisano: 29.11.2023 21:42:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nikos napisał(a):

zielonaszpilka zapomniałam jeszcze o innej dziurze w ścianie, ta była konkretna. Pani wzięła sobie taboret do sypialni, bo nie mogła dosięgnąć góry okna. Taboret z racji tego, że jest masywny, drewniany A co za tym idzie ciężki wyślizgnął jej się z rąk i zrobiła mi krechę przez ścianę na wysokości kolan na środku ściany sypialni... znów mi słabo na samo wspomnienie...

Profesjonalna usługa sprzątająca emotka  Jeśli to kosztowało 650 zł, to ja na bank nie zdecyduję się na tę za 250 zł, bo się po prostu boję emotka  Zresztą co oni za taką kasę zrobią? Kurze mi zetrą chociaż w jednym pokoju? emotka

Źle interpretujecie. To są wycenione zniszczenia, tamta Pani miała do wykorzystania aż 650 zł, za 250 to najwyżej zbije Ci lustro. Nie ma się czego bać  emotka Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7143020 Napisano: 28.11.2023 23:57:58 w Żabka
Przyzna się ktoś jak wygląda licznik na Twixa teraz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7143001 Napisano: 28.11.2023 21:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaszczurka-04 napisał(a):

Czemu nie mogę wysłać zgłoszenia TWIX? Przycisk robi się szary i .... nic się nie dzieje? Nie pomaga zmiana przeglądarki, urządzenia...

Wysyłałaś już jakieś zgłoszenie? Można jedno na osobę. Jeśli to nie to, to prześlij zdjęcie komuś na messenger, pobierz i wgraj to pobrane. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7142943 Napisano: 28.11.2023 18:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/

Kodu. :( próbowałam odinstalować aplikację , założyć nowe konto ale to wyzwanie mi się nie pokazuje:(

Pisz przez formularz do żabki, może jeszcze zdąża Ci wysłać. Napisz i zadzwoń dodatkowo po 10 minutach, powiedz, że konkurs się zaraz kończy. Dołącz zdjęcie paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7142914 Napisano: 28.11.2023 16:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

Ale nie masz kodu, czy linku do konkursu? 
https://www.konkursgarage.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7142885 Napisano: 28.11.2023 14:39:17 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Orange?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7142764 Napisano: 28.11.2023 00:20:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś miał tak jak ja zgłoszenie Twix taki komunikat . Zdjęcie dodaje w formacie jpg, albo png wielkośc 1 MB, nazwa krótka jedna litera. Już mi ręce opadają. Dwie różne przeglądarki i ciągle to samo emotka emotka
Wystąpił błąd!Prosimy spróbować ponownie.Upewnij się że nazwa zdjęcia jest krótka, a zdjęcie jest w formacie.jpg lub .png

Wyślij je komuś przez messenger i pobierz - wgraj tę pobraną wersję. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7142740 Napisano: 27.11.2023 22:19:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
NowyAleStary napisał(a):

emotka LuckyLuke napisał(a):

O jaaa dobrze widzieć wyniki z Crunchips, wciąż te same osoby, i wciąż te same zdjęcia, z paczką chipsów w Photoshopie. Wiecie co? Jestem załamana....serio...

Fotoszop mnie nie rusza, bo nie był zabroniony. Pomysły jak są konkretnej osoby, to też nie widzę problemu, żeby wykorzystała je wielokrotnie. Mnie bardziej bawi jak widzę, jak osoby kopiują bez cienia żenady pomysły innych osób i wykorzystują je w swoich pracach. Reszta mnie nie interesuje emotka

Nie gram w foto, nie śledzę, nie znam twarzy, więc raczej obiektywnie napiszę, że ta galeria z kranczipsów jest fajna. Ja pewnie bym wybrała te same zdjęcia do nagród. Jeden autoplagiat tylko rzucił mi się w oczy, bo to zdjęcie ze zmienianym produktem konkursowym miga mi od dawna (trafiam niechcący na takie galerie i zapamiętałam, bo to jest takie samo zdjęcie, tylko produkt inny). Ale nie krytykuję. Ktoś ma patent to na nim jedzie ile się da. Też bym tak zrobiła. Wyświetl w wątku >>

zezowaty_kot

#7142729 Napisano: 27.11.2023 22:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dacie link? Bo nie wiem o jakim konkursie mowa, a jestem ciekawa  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zezowaty_kot

#7142672 Napisano: 27.11.2023 18:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

Czy wszyscy dostali kody do Decathlona z konkursu Somersby z Żabki?

To już były te kody? Te od Smolara? Ja i koleżanka nie mamy. Wyświetl w wątku >>
0 0