Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brucee

brucee

#7172707 Napisano: dzisiaj o 17:22:39 w Popraw sobie humor...
0 0

brucee

brucee

#7169965 Napisano: 15.04.2024 19:06:01 w WC - rozmowy o wszystkim
ZycieToKonkurs napisał(a):

Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się?

 Od razu pomyślałam o Luko, widzę, że już podpowiedziano Ci, jaki to nick, oglądałam oba programy z Jego udziałem, ale - nawet jeśli trafisz już do studia przed kamery emotka  - bardzo trudno jest się przebić przez kwalifikacje. 
Mnie przed laty Mąż namówił na casting do "Postaw na milion" (i na tym się na szczęście skończyło  emotka , bo ja nie przepadam za takimi występami i źle bym się czuła na dalszych etapach ), ale widocznie nie byliśmy zbyt przebojowi, ot, zwyczajni i nieciekawi belfrzy. emotka   Pytano o wiedzę, ale i o żarty, zachęcano do nich - może to jest jakiś pomysł, aby zabłysnąć? Przyznam, odetchnęłam z ulgą, gdy zaproszenie do dalszego etapu nie przyszło. A ludzi tylko w tym jednym dniu castingu była masa!  emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

brucee

#7169180 Napisano: 11.04.2024 18:45:29 w Żegnamy zmarłych
koniczynka123 napisał(a):

Mówią że motocykliści to dawcy nerek z własnej winy. Niestety bywa różnie, właśnie dowiedziałam się że w kolegę z klasy (jadącego główną drogą) uderzył samochód wyjeżdżający z podporządkowanej. Grzegorz zmarł na miejscu emotka W piątek to mogłam być ja ale cudem umknęłam śmierci. To już 3 osoba z mojej klasy- wszystkie "zginęły tragicznie". Anię śmierć dopadła w Niemczech. Piorun uderzył w wiatę przystankową i odłamek szyby rozciął jej gardło. Uważajcie na siebie emotka

Tak mi przykro... emotka  Mój kolega zginął przed laty podobnie, miał 18 lat. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

brucee

brucee

#7166725 Napisano: 27.03.2024 07:15:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje wyjazdów, brawa dla Was! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7166280 Napisano: 24.03.2024 18:56:48 w WC - rozmowy o wszystkim
niunia-k napisał(a):

brucee napisał(a):

Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka

Yyy możesz napisać gdzie u mnie słoneczko emotka

Zagłębie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#7166191 Napisano: 24.03.2024 11:34:34 w Wkurza mnie...
Gosiu, wyrazy współczucia... emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7166189 Napisano: 24.03.2024 11:22:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

brucee

brucee

#7163483 Napisano: 10.03.2024 09:27:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale na laptopie w wersji tradycyjnej nie mogę teraz dodać żadnych obrazków, a także emotek - mam tylko okienko na napisanie treści. Podobnie na pw - żadnych emotek, chyba że wpiszę je sobie sama z klawiatury. Próba ominięcia tej "zapory" - wpisanie czegokolwiek (treści lub emotki z klawiatury i edycja takiego wpisu) - nic nie daje. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

brucee

#7163405 Napisano: 09.03.2024 12:09:38 w Życzenia na święta i nie tylko
W przeddzień Waszego Święta - same serdeczności dla Panów z okazji Dnia Mężczyzny. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7162077 Napisano: 01.03.2024 15:02:00 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):


a jaka to sieć ? emotka  
aż się boję zapytać, bo może też się wkurzę wtedy ;/

Barbora... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

#7161980 Napisano: 01.03.2024 07:32:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

atyde25 - toteż w ubiegłym roku skasowałam tam konto, skoro chcą tylko "influęserów". Zawsze ktoś się połakomi a reklamę mają większą

Chyba też tak zrobię, od dawna nie spełniałam ich wygórowanych oczekiwań, a to, co teraz wymyślają, przechodzi zdroworozsądkowe pojęcie. emotka
A w temacie - sieć sklepowa z netu z dostawami pod drzwi odchodzi z Polski, a to była moja jedyna deska ratunku. Masakra... emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

brucee

#7161783 Napisano: 29.02.2024 09:13:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Vazzz, gratki! emotka Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

brucee

#7161279 Napisano: 26.02.2024 18:05:50 w WC - rozmowy o wszystkim
kuleczkar napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Kochani, w temacie pluszaków - i innych rzeczy wyrzucanych do pojemników ...niby PCK. 
Z tego co do mnie doszło to te pojemniki należą do dużej firmy w Skarżysku - wykorzystują fakt, że społeczeństwo kiedyś słyszało, że to trafia do PCK,
niestety to jest biznes te pluszaczki trafią do sekond handów na sprzedaż.
Warto te nowe rzeczy ofiarować do żłobków, domów dziecka, punktów pomocy bo faktycznie społeczeństwo ubożeje emotka   emotka   
Fakt że te blaszaki są wygodne bo stoją na osiedlach "pod ręką" i nie trzeba tego wozić emotka i tracić czasu.

Mam poczucie, że te wszystkie punkty o których piszesz już są przesycone pluszakami i takimi pierdołami i mają zupełnie inne potrzeby niż kurzołapy. Może się mylę- nie wiem i może w przyszłości zgłebię temat jesli mi czas pozwoli... A co do PCK, to też mi się obiło o uszy, że to tak nie do końca tam trafia, ale dla mnie najważniejsze, że nie na hasiok... Niech krąży..

Zdecydowanie są przesycone i bardzo często odmawiają. Trzeba dzwonić w konkretne miejsce i pytać. Przerabiałam wielokrotnie, bo niedawno miałam w życiu taki etap, że zabawek było naprawdę dużo, nieraz nawet kuriera opłacałam dla sporych rozmiarów paczek, a i tak mało kto potem reagował (żeby choć poinformować, że doszło w całości) - a akcesoria i zabawki były nowe, z metkami, ładne i modne. Warto zatem zawsze pytać, czy można ofiarować to czy tamto za darmo. emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7161278 Napisano: 26.02.2024 17:58:24 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Mnie dziś trochę zirytował fakt, że ktoś na profilu naszej forumowej, sp Marioli na fb, wysłał jej życzenia urodzinowe 100 lat i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A Ona przecież od 2 lat nie żyje:( I te osoby to albo jacyś jej starzy znajomi, którzy nie zorientowali się, że ona nie żyje albo osoby z naszego forum, które dodały Mariolę do znajomych, nie bardzo kojarząc kogo dodają,ale zobaczyły, ,że mają z nią kilkunsstu/kilkudziesięciu 
znajomych, więc z automatu uznały, że ja znają. W każdym razie gdzie ja mogę zgłosić władzom Facebooka, żeby to konto ustawić in memoriam?

Kasiu, mnie codziennie po włączeniu FB automatycznie wyskakuje lista Jubilatów i są tam tylko imiona oraz nazwiska i nieduże miejsce na życzenia. Kilkadziesiąt Osób każdego dnia. A nikogo nie chcę pominąć i każdemu staram się napisać choć krótkie serdeczności. I szybko je wklejam. Sama czasem popełniałam niestety ten błąd, bo nie wszystkich Znajomych zna się dobrze, a zazwyczaj na osiach czasu brak info o śmierci. Ja zgłosiłam już dawno do FB wszelką wymaganą dokumentację, info o śmierci i pogrzebie jest, a mimo to nadal profile Zmarłych z Rodziny widnieją i składane są Im życzenia. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

brucee