Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6291715 Napisano: 28.11.2016 10:20:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że od środy nie działa mi w domu internet stacjonarny na laptopie.Niby jest napisane: Dostęp do internetu i siła połączenia: doskonała,a pomimo tego nie działa. Próbowałam resetować router,ale to nic nie dało.Rachunek za Internet na pewno opłacony, bo inaczej byłaby blokada windykacyjne,ech emotka


Spróbuj na telefonie się połączyć z netem poprzez WiFi - jeśli na telefonie będzie śmigał, znaczy się: wina lapka.

Witam u mnie też tak było wszystko działało oprócz laptopa i kolega zaktualizował mi jakieś sterowniki na lapku i śmiga jak ta lala...) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6286830 Napisano: 18.11.2016 20:03:13 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

Wszystkie maluchy to słodziaki - gratuluję, niech zdrowo rosną!
Moja już 9 mies. i wszędzie jej pełno      emotka

a mój 15 miesięcy, wspina się na łóżko a ulubioną zabawą jest rysowanie kredką po półce emotka
a swoją drogą czy któraś z mam może polecić jakąś ciekawą zabawkę dla takiego dzieciaczka?

co do zabawek to nie polecam żadnych, 5 minut u mojego i po zabawie, jedyne co ostatnio mu się spodobało to namiot z Lidla - lubi sobie wchodzić to polecam- a cała reszta to najlepsze są pudełka po jogurtach, butelki,a  w kartonie zrobiłam otwór i pochowałam piłeczki to miał zabawę ....aż na 10 minut... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

Claudia77

#6190913 Napisano: 01.05.2016 08:18:10 w Pomoc potrzebującym!
https://www.faceb...zak-181687492219254/
https://www.facebook.com/michalekkalis/

a jeśli ktoś miałby ochotę i serduszko wykonać choć 10 zł przelewu dla Tymusia a dla Michałka choć jeden sms puścić ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6189720 Napisano: 28.04.2016 08:46:07 w Pomoc potrzebującym!
niunia-k napisał(a):

Kochani mam prośbę syn  chorego kolegi stara się o niewielkie stypendium dla zdolnych dzieci (150 zl/ms) , pomóżmy a wierzę że dobro powraca.
Proszę kliknijcie na jego kandydaturę Jacek Dobiański

http://uski.edu.p...dex.php?page=ankieta

zagłosowane  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5994118 Napisano: 19.03.2015 09:39:21 w Visa Konkursy
Szanowna Pani,Dziękujemy za wiadomość. Zaistniała sytuacja zostanie zweryfikowana i zgłoszona do odpowiedniego działu. Z poważaniem,Zespół Obsługi Konkursu Visa Taką odp. dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5988470 Napisano: 06.03.2015 06:33:13 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

Nooo, ja również gratuluję Adze maleństwa i życzę szybkiego odzyskania sił emotka

Wróciłam z badań prenatalnych. Młode mam charakterne, nie będzie mu nikt w kaszę dmuchał emotka  nie dało się ustawić do badań choć lekarz przekonywał jak mógł i nawet dwa razy mnie przyjmował emotka  Stanęło sobie na głowie, nos zakryło łapką i wzgardziło nami! I dowiedziałam się, ze ciąża jest starsza o 4 dni niż wynika to z cyklu. Teraz to ja wszystko rozumiem: skąd w ogóle ta ciąża emotka  i dlaczego tak grubo przed kolejnym spodziewanym okresem czułam objawy  emotka

Witam, moje też się zakryło na badaniach jak byłam .) lekarz kazał mi parę razy zakaszleć i małe się w końcu odkryło ale tylko buzię bo dalej nie wiem co tam kryje w sobie za płeć...) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5982531 Napisano: 20.02.2015 06:55:22 w Popraw sobie humor...
UlCiAh napisał(a):

To jak tak "prawie" w temacie....

Mam dziś 30 urodziny - poprawcie MI humor emotka
Od kilku dni się zastanawiam, czy cieszyć się czy płakać - niby nic się nie zmienia, ale jakoś tak smutno bez tej dwójki z przodu emotka

Należy się cieszyć bo ja weszłam 19 -go lutego w  37 urodziny i to jest dopiero powód do płaczu... ach 30 -stko gdzie jesteś... to piękna liczba Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5904928 Napisano: 20.08.2014 12:34:11 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):

size napisał(a):

Nie wiecie moze co mnie moglo użreć?

Czy ugryzienie przez kleszcza jest na tyle zauważane/bolesne ze mogłam -->Go<-- siupnąć po fakcie użarcia a przed zagnieżdżeniem?

OPIS:
-ugryzienie ok. dwa dni temu, prawie na oczach - wielkosć gada jak muszki owocowki, ae wyglądał jak pajęczak /chyba
- po godzinie dwa bąbelki ok. 3 mm
- po niecałej dobie zlane bebelczysko, 3 cm, rumień na 7 cm/od śladu wgryzienia
- struktura bąbla pęcherzykowata, cały dzien z miejsc ugryzienia wyplywa osocze. Łapa suchnięta, nie gorąca.

Przeanalizowalam znane mi gady/meszki/kleszcze i nie wiem was ist das.

Do lekarza nie pojdę poki co, bo chyba śmiech z takim czymś iść.


Niestety po pajakach/pajęczakach występuje bardzo silna reakcja alergiczna. Mnie kiedyś ugryzł w powiekę, oko spuchło tak, że przez 3 dni nic nie widzialam i musialam miec zaklejone, bo wygladało okropnie. Kolezankę ostatnio ugryzl i wlaśnie przy takich objawach jak Twoje (coś się wylewalo) dostala antybiotyk, bo to był już stan zapalny. Chyba dobrze byłoby udac się do lekarza, przynajmniej po jakąś maść z antybiotykiem.


Witam
ja tylko Was tak obserwuję czasami i gram w coś od czasu do czasu, ale apropo tego ugryzienia radzę szybko iść do lekarza i nie dać się zbyć , prowizorycznie wziąć antybiotyk
silny, ja niestety zbagatelizowałam podobne ugryzienie i od 2 lat borelioza niszczy mi życie.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5875570 Napisano: 15.06.2014 16:55:47 w Oddam za darmo
wiktor25 napisał(a):

czy ma ktoś kody z tymbarków? emotka


Proszę bardzo:
RN7PY9L9
734Q9X6Q Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5864628 Napisano: 20.05.2014 22:12:07 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
witam,
jestem nowa więc serdecznie pozdrawiam wszystkich konkursowiczów.
Gram sobie na razie po cichu sama, ale odzywam się bo mam podobny problem ale z portalem tanie zakupy.pl
Przekierowało z tych licytacji i też pajacują.
Ale płacić nie będziemy kij im w oko... pozdrawiam, także uwaga na licytacje-komornicze i tanie zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0