Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fineessa

fineessa

#6851943 Napisano: 29.03.2022 19:13:03 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

fineessa napisał(a):

Szukam pracy w księgowości już od kilku miesięcy. U mnie w mniejszym miasteczku pracy w księgowości po prostu nie ma. Ostatnio pojawiła się oferta na stronie PUP, 3 miejsca pracy, dobra płaca, no oferta idealna. Dzwonię wiec żeby uzyskać numer telefonu do pracodawcy i co słyszę? „Proszę Panią ale to jest oferta dla Ukraińców”!!! Jak dla Polaków oferty pracy nie było…Powoli zaczyna mnie to wszystko przytłaczać.

A próbowałaś pracy w InFakt? Tam cały czas szukają księgowych do pracy zdalnej. Mój mąż prowadzi u nich księgowość i jego księgowa nie narzeka na brak klientów. Aplikować można przez ich stronę. 

O nie słyszałam o tym. Zapoznam się z firmą. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6851907 Napisano: 29.03.2022 16:27:55 w Wkurza mnie...
silvia8 napisał(a):

monisss napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Wkurza mnie, że w naszym kraju wszystko bardzo szybko wymyka się spod kontroli. Sanepid, skarbówka nie działają. Można już legalnie pracować nielegalnie i zamieszczać ogłoszenia w mediach społecznościowych z cennikami za wykonanie w nie wiadomo jakich warunkach sterylności paznokci, fryzur, pielmieni i wareników z mięsem, twarogiem. To wszystko bez książeczki zdrowia, zezwolenia. Wkurza mnie, że odbywa się to kosztem osób, które płacą czynsze za wynajem lokali, odprowadzają składki do ZUS, wypłacają pensje pracownikom i jeszcze nie podniosły się po pandemii. Rozumiem jak ciężko jest uchodźcom, zwłaszcza tym, którzy uciekli do nas z rejonów objętych działaniami wojennymi. Ale... nie wszystko na raz, od razu i za darmo.

tak.. ja też słyszę już zakrawające o chore sytuacje.. np. jedna ze szkół dała znać do zrozumienia rodzicom, że to oni powinni płacić za obiady nowym uczniom z Ukrainy, tak samo wyprawkę dla tych dzieci kupują rodzice.. w pracy u męża też robią zbiórki.. pracownik ma fundować środki higieny osobistej.. wiecie.. wszystko pięknie ładnie.. ale ile jesteśmy w stanie to wytrzymać? a kredyty w górę tak , ze niektórzy Polacy pewnie nie utrzymają tych kredytów.. mam tego pecha, że mam kredyt i na prawdę zaczyna być nieciekawie w dalszej perspektywie podwyżek stóp procentowych ... 

Moja koleżanka pojechała z synem do ZOO w trójmieście, ich nie wpuścili, tylko dzieci z Ukrainy mogły wejść.

Szukam pracy w księgowości już od kilku miesięcy. U mnie w mniejszym miasteczku pracy w księgowości po prostu nie ma. Ostatnio pojawiła się oferta na stronie PUP, 3 miejsca pracy, dobra płaca, no oferta idealna. Dzwonię wiec żeby uzyskać numer telefonu do pracodawcy i co słyszę? „Proszę Panią ale to jest oferta dla Ukraińców”!!! Jak dla Polaków oferty pracy nie było…Powoli zaczyna mnie to wszystko przytłaczać. Wyświetl w wątku >>

fineessa

#6851741 Napisano: 28.03.2022 16:51:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Emememe napisał(a):

isana123 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Czy brał już ktoś udział w konkursie Felix? W regulaminie jest informacja, że w formularzu konkursowym trzeba załączyć zdjęcie paragonu, ale podczas wypełniania formularza nie ma nic takiego gdzie się wgrywa zdjęcie.

a co to za konkurs?

Dodatkowo w formularzu "do 300 znaków" a w regulaminie " Odpowiedzi nie mogą przekraczać 250 znaków" emotka

Pamiętajcie ze to biedronkowy konkurs Wyświetl w wątku >>

fineessa

#6851740 Napisano: 28.03.2022 16:48:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Drosed-płace podwójnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6851516 Napisano: 26.03.2022 17:39:26 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Drosed Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6851164 Napisano: 24.03.2022 11:28:20 w SZUKAM....
karolkas napisał(a):

Nasza konkursowa koleżanka Kasia Ch. - Kalisto (stara gwardia konkursowa będzie wiedzieć) znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, jej synek jest chory. Zawsze pomagała innymi, teraz sama potrzebuje pomocy. Zbiera
pieniążki na operację synka Bartka. https://www.siepomaga.pl/bartus-chmielewski  . Pomóżmy. Niech konkursowicze też pokażą, że mają wielkie serce. Każda złotóweczka sie liczy, a potrzeba ich dużo.

Można dołączyć także do grupy na facebooku, dać przedmiot na licytacje lub samemu licytować
https://www.faceb...tivity&ref=notif

Wsparłam ile mogłam, kalisto pamiętam jeszcze z wcześniejszych konkursowych czasów. Mam nadzieje ze się uda. Wyświetl w wątku >>

fineessa

#6851044 Napisano: 23.03.2022 17:41:56 w SZUKAM....
Gdzie znaleźliście produkty Drosed? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6850936 Napisano: 23.03.2022 11:22:12 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś mógłby mi kupić paragon na konkurs Drosed? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6850914 Napisano: 23.03.2022 09:22:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał cokolwiek w Bonduelle? Loteria trwa już dość długo a wpisów o wygranej nie widziałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6850750 Napisano: 22.03.2022 11:25:35 w Wkurza mnie...
baxter napisał(a):

A mnie wkurzaja paragony z Kauflandu,od miesiąca jest u nas w mieście Kaufland, ucieszyłam się bo maja trochę konkursów ale paragony tragedia. Wystarczy nieuważnie go wziąć albo włożyć do torebki i po powrocie do domu już ma pełno mazów, rys.Jak sobie z tym radzicie? Podobne paragony ma chyba Lidl ale tam nie kupuje to nie wiem.

Z lidlowymi jest tak samo, wystarczy je złożyć na pół i już obrzydliwa kreska się robi.  Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

fineessa

#6850689 Napisano: 21.03.2022 19:36:43 w Lotto i inne
A w zdrapkach ile  Wam się udało najwiecej ugrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6850676 Napisano: 21.03.2022 17:45:53 w moje dzisiejsze wygrane :)

fineessa

#6850635 Napisano: 21.03.2022 13:19:43 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

o tez mnie to wkurza, szczególnie, że blisko mam sklep , który nie opisuje paragonów

Ja kiedyś w jakimś osiedlowym sklepie kupowałam Tigera na jakiś konkurs, patrzę a na paragonie "Burn". Pytam się Pani o co chodzi, a ona, że tak ma opisane wszystkie energetyki w tym sklepie.. Nie wiedziała o co mi chodzi z pieczątką, nabazgrała coś długopisem na tym paragonie i końcowo nic na nim nie było widać, więc nie zgłosiłam go emotka  Ale paragony z ITM to inna sprawa, to jednak nie jest jakiś mały sklep na wsi tylko duża sieć, a opisy tam to koszmar. Na szczęście agencje chyba wiedzą o tym więc nie chcą pieczątek  emotka

Ale ogólnie paragony w Dino tez nie są najlepiej opisane. Budyń Winiary to tylko budyń, proszek do pieczenia Gellwe to tylko proszek do pieczenia. Trudno to zgłosić na loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6850389 Napisano: 19.03.2022 09:48:29 w WC - rozmowy o wszystkim
A ja mam trochę inne pytanie: co myślicie o tych daniach Oyakata? Da się to w ogóle zjeść? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

fineessa

#6850202 Napisano: 17.03.2022 19:25:08 w SZUKAM....
Gdzie kupię kabanosy Duda? Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa

#6849964 Napisano: 16.03.2022 19:37:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zl z prince polo, zawał pewny, człowiek myśli ze to 300tys zł a tu stówka emotka Wyświetl w wątku >>

fineessa

#6849259 Napisano: 12.03.2022 16:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Czy Karlsbad bardzo przywiązuje uwagę do jakości paragonów?W Lidlu drukują tylko na eco niebieskich, mam wrażenie, że z minuty na minutę te paragony wyglądają coraz gorzej. Mam obawy przed ich zgłoszeniem, że za kilka dni nic na nich nie będzie już widać, jak już teraz są słabej jakości.

U mnie ta sama sytuacja. Paragon wyglada jak z krzyża zdjęty.  Wyświetl w wątku >>

fineessa

#6849212 Napisano: 11.03.2022 21:50:27 w Wkurza mnie...
Konkurs: Napisz w 10 słowach co w sobie lubisz. W odpowiedziach-elaboraty na kilkanaście zdań+ zdjęcia. No ludzie! Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

fineessa

#6849195 Napisano: 11.03.2022 20:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się wygrać w Monini? Chodzi mi głównie o ten piec do pizzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

fineessa