Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anika1989

anika1989

#6090744 Napisano: 09.10.2015 11:54:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czekolady i kubek z Wedla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6089980 Napisano: 08.10.2015 11:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nie chodzi o to, że nazwiska się pojawiają, tylko, ze ktoś zagrał na zmyślone. Osobno mama, osobno tata z dzieckiem, jeszcze ktoś tam emotka  tak jak ja bym zagrała na siebie np. Janina Kowalska (z kimś tam), na męża jako Janek Nowak z synem itp. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam emotka


lager- do 12.10 mają czas, aby powiadomić emotka

Aha, jeśli ktoś brał udział w konkursie i uważa, ze zwycięzcy oszukiwali, może składać reklamację,
domagać się wyjaśnień, można zyskać choćby to, że agencja będzie na przyszłość ostrożniejsza,
choć wszyscy pamiętamy, ze zdarzały się sytuacje pozbawiania nagród nieuczciwie zdobytych, 
walczyć o sprawiedliwość zawsze możnaemotka

Przeciez Agencja po takich zgłoszeniach o oszustwie natychmiast powinna zgłosić sprawę do prokuratury: za podawanie fałszywych danych, za oszustrwo, za usiłowanie wyłudzenia nagród w takiej i takiej wysokości.. I tego w reklamacjach należy się domagać. Bo inaczej pani U co ma syna: Maxa, Maxymiliana, Maxia, nigdy się niczego nie nauczy. A jeśłi choc raz odpowie za oszustwo, to bedzie uważała z Koninem / Poznaniem i całą reztą..

I dołączyć link..że pzrecież pani Monia już rolki posiada, a nie sa jej potrzebne, bo je sprzedaje
http://allegro.pl...lki-i5717581930.html

Ja zawsze jak walczę o nagrody to już widzę dla nich miejsce w swoim domu... A tu tyle na sprzedaż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6089571 Napisano: 07.10.2015 17:51:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oleczka3222 napisał(a):

Czy ktoś dziś otrzymał potwierdzenie paragonu i danych z tyskiego? W dalszym ciągu nie dostałam i się martwię,że o mnie zapomnieli emotka

Ja tez czekam z IV etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6089533 Napisano: 07.10.2015 16:52:23 w Kaufland konkursy
Ok, już się udało, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6089516 Napisano: 07.10.2015 16:25:27 w Kaufland konkursy
.avi i 23 mb. 5 urządzeń i nie dało rady... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6089504 Napisano: 07.10.2015 16:11:30 w Kaufland konkursy
Moi drodzy, czy ktoś wgrywał film?Ja próbuję i nie chce przejść zgłoszenie. W centrali nie mogą pomóc ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6088636 Napisano: 06.10.2015 14:09:59 w Biedronka
jola_asia napisał(a):

A powiedzcie mi czy jest tu osoba Joanna J. która wygrała ipada,bo to inicjały córki a @ nie dostała i nie wiem czy dzwonić i zawracać głowę?

Przecież to tak pospolite inicjały, że może być tysiące takich osób. Skoro maila nie ma, to pewnie inna Joanna przytuli się do Ipada Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6087885 Napisano: 05.10.2015 17:14:53 w Biedronka
bonitta napisał(a):

Maile z biletami juz posłanie? 

Właśnie dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6087758 Napisano: 05.10.2015 16:15:04 w Biedronka
asiunia260 napisał(a):

Info z fb Wedla (nie wiem czy już było)

Na stronie konkursowej widoczna jest już pełna lista Laureatów w niedzielę z powodu technicznych nie została opublikowana. Zapraszamy również do sprawdzania skrzynek mailowych – już niebawem zwycięzcy otrzymają informacyjne maile.

Ależ jestem ciekawa, czy u mnie pojawi się jakiś mail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6084412 Napisano: 30.09.2015 17:15:46 w Informują
0 0

anika1989

#6084333 Napisano: 30.09.2015 15:15:24 w Czy informują/ informowali?
oleczka3222 napisał(a):

Czy dostał już ktoś email z Tyskiego??

Chyba mają czas do piątku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6082441 Napisano: 27.09.2015 20:23:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q

Tylko, że jedni się pomylili a drudzy zdublowali sobie szansę na wygraną, grając na dwa numery. Albedo na pewno zepsuje sobie reputację tym konkursem, bo jaką decyzję nie podejmą to i tak będzie źle.

W takim wypadku regulamin mówi "Zastrzega się, że Uczestnik, który przesłał więcej niż jedno zgłoszenie może zostać zobligowany do przesłania wszystkich oryginalnych dowodów zakupu produktów
promocyjnych odpowiadających ilości dokonanych zgłoszeń poprzez formularz konkursowy.
Uczestnik, który nie będzie w stanie przesłać oryginalnych dowodów zakupów
odpowiadających ilości wysłanych formularzy konkursowych zostanie, po przeprowadzeniu
postępowania wyjaśniającego, wyeliminowany z Konkursu" 

Wszyscy powołują się na regulamin, a wygląda na to, że nie każdy przeczytał go w całości. Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6082356 Napisano: 27.09.2015 14:29:47 w Biedronka
fino napisał(a):

andzi18 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

fino napisał(a):

delvitto napisał(a):

awi napisał(a):

fryteczka napisał(a):

alea napisał(a):

anika1989 napisał(a):

Ja napisałam jeszcze w trakcie trwania konkursu. Poprosiłam o unieważnienie zgloszen z danych dni i napisali mi "ok" emotka

w/g mnie złamali regulamin . Od kiedy to się wycofuje zgłoszenia ? 

Napisze do org.zeby moje nr paragonow ,ktore nie wygraly w mocy nagrod wycofali to zglosze je jeszcze raz. 

Fryteczka, masz u mnie 5 punktów i kredki za ten post emotka

można zgłoszenie wycofac, pod warunkiem, że zrobi się to PRZED losowaniem. Przerabiałam to 2 razy, i zawsze mogłam to zrobić. Przyczyną była raz pomyłka we wpisaniu nr paragonu, drugim razem miałam niedokończone hasło, ale niechcący dotknęłam opcję wyślij. 
Nie można więc myśleć, że coś można wycofac, gdy zgłoszenia zostały w losowaniu użyte, bez względu czy wygrały, czy nie, albo, gdy konkurs zamknięto, lecz jeszcze nie ma wyników, więc nie bądźcie wobec siebie tacy złośliwi, bo każdy, kto zrobił pomyłkę, stara się szukać sposobu by ją poprawić. 

Co do poprawiania pomyłek i prawa do wycofywania zgłoszeń (serio jest takie prawo?), idąc tym tropem... jeśli ktoś zrobi błąd na klasówce, to zanim nauczyciel weźmie się za poprawę, ma prawo podrzucić mu do domu napisaną jak trzeba, tłumacząc, że w szkole dopadła go pomroczność jasna? emotka emotka

Coraz lepsze pomysły tutaj widzę emotka  Ale ogólnie na tej samej zasadzie działa emotka


No chyba jednak nie. Argument nietrafiony. Jak dziecko źle się podpisze bądź wcale, to nauczyciel uznaję, że dana osoba nie napisała sprawdzianu? Tutaj chodzi tylko o poprawę danych, a nie napisanie nowego lepszego hasła. Wyluzujcie, już widzę jak Was zatrzymuje policjant za przekroczenie prędkości, a Wy bijecie się w pierś i nie próbujecie się wykręcić od mandatu. W końcu regulamin/prawo to świętość.

Miałam na myśli młodzież, i nie o podpis tu chodziło.  emotka  Z tego co mi wiadomo, to konkurs Wedla nie był dla dzieciaczków z podstawówki, tylko dla dorosłych ludzi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem, szczególnie regulaminy. Wg mnie nie powinni uznawać przesłanych na 150 różnych numerów z tego samego paragonu nawet identycznych tekstów, bo to już jest kombinowanie (niektórzy myślą, że zwiększają sobie w ten sposób szanse). Tyle w temacie.

To chyba nierealne. Aby odebrać nagrodę trzeba okazać wszystkie paragony, które były zarejestrowane w grze. Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6082251 Napisano: 27.09.2015 09:35:46 w Biedronka
Ja napisałam jeszcze w trakcie trwania konkursu. Poprosiłam o unieważnienie zgloszen z danych dni i napisali mi "ok" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6081239 Napisano: 25.09.2015 13:46:52 w Biedronka
xjustx napisał(a):

visserarthur napisał(a):

xjustx napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Powiem że rycerz od autka wymiata ale dlaczego https://turniejty...74/55e3244929ff3.jpg   tylko 3 nagroda  ?

To zgłoszenie jest jak dla mnie niezgodne z regulaminem  - nie ma gestu zwycięstwa, nie ma żadnej osoby. Psy, koty czy inne stworzenia też nie powinny wygrać

Zadanie brzmiało "Zrób zdjęcie w geście zwycięstwa", a nie "pokaż sam ten gest".

Pkt 3.3. c iv. załadować zdjęcie przedstawiające Uczestnika lub osobę trzecią w geściezwycięstwa (dalej: „Zdjęcie”), z zastrzeżeniem, że Zdjęcie powinno mieć format jpg., i nie może przekraczać wielkości 2MB.

Czyli jak zwykle regulamin jest sobie a muzom Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6081170 Napisano: 25.09.2015 12:56:31 w Biedronka
1 to samochód, wiem, bo znajomi wygrali. Szczerze, to prace d**y nie urywają... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6079031 Napisano: 23.09.2015 10:26:45 w Biedronka
ace napisał(a):

Ja to durna istota jestem (albo zmęczona, bo sie czymś zatrulam - pewnie cheetosami emotka  i dogorywał na przemian w łożku i łazience). A mianowicie, poczytałam sobie ten wątek, o tym ze w Wedlu podajemy nr systemowy, ten w prawym dolnym rogu itd itp. Potem jeszcze do regulaminu zajrzałam. I wzięłam sie za formularz zgłoszeniowy. Uzupełniłam wszystko, przepisałam wcześniej przygotowane hasło i dałam wyślij. Przyszedł mail z potwierdzeniem, wiec dumna z siebie, odłożyłam iPada... A tu po chwili otrzeźwiałam, bo sie zorientowałam jaki nr wpisalam w formularzu... Oczywiście ten prawy górny.... No rzecz kurna jego mućka. Piec minut pózniej wysłałam to samo hasło z poprawnym juz numerem... Mam nadzieje ze w razie cze nie będzie problemu emotka

Mam tak samo, dobrze, że tutaj zajrzałam, bo wysłałam drugi raz z poprawnym numerem... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6058547 Napisano: 19.08.2015 14:34:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Maskotka z Kubusia Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6058392 Napisano: 19.08.2015 09:38:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie już od jakiegoś miesiąca nic... Mam nadzieję, że jeszcze mi się poszczęści... Wyświetl w wątku >>
0 0

anika1989

#6058123 Napisano: 18.08.2015 16:23:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Czy konk. Z Palmolive jeszcze trwa? Jaki to konkurs?  Ja jak zwykle nie w temacie... :-/

Konkurs trwał do 31.07 Wyświetl w wątku >>
0 0