Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika madllen

madllen

#6864028 Napisano: 08.06.2022 22:52:12 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Hej emotka  
Co teraz (albo ile) daje się od chrzestnych na chrzciny? Może być na pw emotka

Ja zapytałam chrześnicy co chce chciała tablet 10 to jej kupiłam taki jaki mi pokazała około 500 zl

ale to chyba nie na chrzciny  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

madllen

#6863464 Napisano: 06.06.2022 20:19:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jasminum moje serdeczne gratulacje !  Wyświetl w wątku >>
1 Jasminum 0

madllen

#6862369 Napisano: 31.05.2022 14:29:42 w Kupię...
Kupię 
IKEA
Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861972 Napisano: 28.05.2022 10:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hello. Kupiłam wczoraj paczke Zozoli ---i zapłaciłam bonem, po odjęciu bonu zostało mi do zapłaty 20gr...Kurcze i teraz nie wiem czy mogę taki paragon zgłosić,?  Bo tam wymagany jest zakup za 1zł min. 
Kurka co mnie podkusiło ! 🙄

Ja wczoraj tak samo się załatwiłam w Biedronce, tylko z Wedlem. Zatem boli jeszcze bardziej. emotka Paragonu oczywiście nie zgłaszam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861604 Napisano: 26.05.2022 13:55:01 w Kupię...
Kupię kartę : 
IKEA
Allegro  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861562 Napisano: 26.05.2022 12:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Teraz mnie wszędzie wpiszą na czarna listę za dociekliwość.Przyjmuję to na klatę. Dobra czyli konkurs Hebe-Mixa nie istnieje.Ciekawe skąd ta osoba co go dodała wzięła informacje.

ja juz nawet kupiłamhttps://konkursy....s-mixa-dla-maluszka/
a teraz patrze ze to stary,ech

To nie ten, to był inny konkurs. Daty tegoroczne widniały plus inne nagrody, tylko nagroda 3 stopnia się zgadza, bo też kosmetyki. Niemniej jak się okazuje konkurs gdzieś wcięło i co najważniejsze aktualny jednak nie jest, skoro taką informację mamy od organizatora.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6861005 Napisano: 24.05.2022 00:51:50 w Kupię...
Kartę / bon IKEA Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6860621 Napisano: 20.05.2022 21:47:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po niezliczonych porażkach, gdy ogarniało mnie już  kompletne zwątpienie w końcu i do mnie zawitał SMS o wygranej  emotka  i  to w dodatku nagroda główna  emotka  wyciskarka z Konkursu Majówka ze Smakiem w Kaufland emotka emotka Wyświetl w wątku >>

madllen

#6860281 Napisano: 19.05.2022 11:53:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

loteria Warka... https://www.e-kon...em-18#.YobJBqjMJPY  jak myślicie czy można kupić Warkę RADLER O,O%  nic w regulaminie na ten temat nie piszeemotka

dowolne to dowolne emotka a grafika, choć tak wiem nie jest wiążąca też na to wskazuję  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

madllen

madllen

#6859004 Napisano: 12.05.2022 12:41:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
domika napisał(a):

madllen napisał(a):

domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

Oj tam, oj tam emotka  Mnie wyniki też zaskoczyły. Konkurs z racji, że fotograficzny już na starcie skreśliłam, bo wiem, że nie mam szans przy profesjonalnych zdjęciach, które robią konkursowicze a teraz kto wie  może jednak się skuszę i kupię ten papier Regina 

Mnie wkurza popadanie ze skrajności w skrajność.
Fajnie, ze nie nagradzają profesjonalnych foto, ale na litość ... no większość tych prac nagrodzonych nawet nie jest estetyczna emotka

Oczywiście rozumiem rozczarowanie. Coś czuję, że spotkają się teraz z falą krytyki i na kolejny etap wybiorą cacy, dopracowane zdjęcia ale to tylko takie moje gdybanie..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6858993 Napisano: 12.05.2022 12:31:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

Oj tam, oj tam emotka  Mnie wyniki też zaskoczyły. Konkurs z racji, że fotograficzny już na starcie skreśliłam, bo wiem, że nie mam szans przy profesjonalnych zdjęciach, które robią konkursowicze a teraz kto wie  może jednak się skuszę i kupię ten papier Regina  Wyświetl w wątku >>

madllen

#6857351 Napisano: 04.05.2022 21:32:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
olywka serdeczne gratulacje emotka Super, że podzieliłaś się z nami tą informacjąemotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

madllen

#6855369 Napisano: 22.04.2022 19:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ela napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tymbark da się sprawdzić jaki numer paragonu się zgłaszało?

I pamięta ,ktoś co podawało się w formularzu?

no włąsnie  ja wysłałam kilka zgłoszen  wygrałam 2 razy i nie wiem jakie paragony odsyłac   . Powinni napisac nr paragonów byłoby łatwiej

Docelowo zgodnie z regulaminem i tak otrzymuję sięjedną nagrodę : 
"Jeden Uczestnik może wygrać w Loterii nie więcej niż jedną Nagrodę. W przypadku, gdy wlosowaniu wyłonione zostaną co najmniej dwa Zgłoszenia tego samego Uczestnika, Uczestnik otrzymuje Nagrodę w kwocie najwyższej spośród tych, które wynikają z Dowodów Zakupu załączonych do Zgłoszeń Uczestnika,"

ps.  akurat ja nie mam wątpliwości jaki paragon odesłać, bo tylko jedno zgłoszenie poszło..  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6855354 Napisano: 22.04.2022 18:51:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
A jednak i do mnie dotarł mail o wygranej zwrot za zakupy Tymbark  emotka  mail. o 18.41 Wyświetl w wątku >>

madllen

#6854369 Napisano: 14.04.2022 20:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asther napisał(a):

notta napisał(a):

asther napisał(a):

Dzwonił do mnie przed chwilą Hubert Urbański z konkursu RMF o biletach na koncert, kazał mi trochę opowiedzieć o znajomości z osobą którą opisałam w konkursie, i powiedział mi, że w poniedziałek nas połączy na antenie i bym była pod telefonem cały czas.  emotka emotka  Szok, niedowierzanie. Myślicie, że faktycznie zadzwoni?

a grałaś w tym konkursie? Miałam podobnie kiedyś z telewizorem ale dzwonili do mnie rano, z informacją że wejdziemy na antenę koło 18 i mam być gotowa emotka

Brałam, znał dokładnie szczegóły mojego zgłoszenia i moje dane które podałam 

w wątku Rozmowy  o wszystkim @isana123 ma podobny wpis, nie brałam udziału i specyfiki konkursów radiowych też nie znam ale może cos Ci to pomoże... Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854275 Napisano: 14.04.2022 12:00:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

notta napisał(a):

andrzej_s napisał(a):

Widział ktoś puszki od nowej promocji Lech piwo? Co tam jest do wygrania?

A skąd wiadomo, że coś jest?

W nowej gazetce biedronki jest foto zgrzewki z hasłem wygrywaj muzyczne nagrody

Może jest coś na rzeczy ale już nie raz w aktualnej gazetce jakiegoś sklepu widziałam zdjęcie produktu z informacją o konkursie/loterii , który jest już zakończony...  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854269 Napisano: 14.04.2022 11:16:23 w Avanti
nanajka81 napisał(a):

madllen napisał(a):

aneta411 napisał(a):

"kalmia86 napisał(a):Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie"

Może godzina magiczna? Bo ja też ok. 15:30 kupowałam i kodu nie dostałam (produkt właściwy).

U mnie też zakup około 15 i wczoraj kodu w aplikacji nie miałam a sprawdzałam kilkukrotnie o różnych porach, nawet zalogowałam się ponownie do aplikacji. Dziś sprawdzam i kod się pojawił. Dodam, że nigdzie nie zdążyłam napisać, obyło się bez interwencji. Zatem sprawdzajcie może i u was kod pojawił się. 
Ps. kupowałam zwykłe pepsi 0,5 L  w tej EKO butelce 

a że tak zapytam: o jakim konkursie tu mowa? Bo nie mogę dojść do tego...

Jest info w zapowiedziach...  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854262 Napisano: 14.04.2022 10:45:05 w Avanti
aneta411 napisał(a):

"kalmia86 napisał(a):Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało
bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi
żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie"

Może godzina magiczna? Bo ja też ok. 15:30 kupowałam i kodu nie dostałam (produkt właściwy).

U mnie też zakup około 15 i wczoraj kodu w aplikacji nie miałam a sprawdzałam kilkukrotnie o różnych porach, nawet zalogowałam się ponownie do aplikacji. Dziś sprawdzam i kod się pojawił. Dodam, że nigdzie nie zdążyłam napisać, obyło się bez interwencji. Zatem sprawdzajcie może i u was kod pojawił się. 
Ps. kupowałam zwykłe pepsi 0,5 L  w tej EKO butelce  Wyświetl w wątku >>
0 0

madllen

#6854093 Napisano: 13.04.2022 08:09:48 w Zapowiedzi konkursów
banka-manka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

zabka od dzis

Jest jakaś strona www gdzie można poczytać regulamin? Moja apka jeszcze nie pokazuje tego.

Jest regulamin ale chyba tylko w apce można  podejrzeć emotka  Organizator Avanti, odpowiedź na pytanie zamieszczamy w  Messenger Pepsi  Wyświetl w wątku >>