Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika umbrella

umbrella

#6337470 Napisano: 23.03.2017 23:48:11 w Zjazd e-konkursowiczów
iwona0103 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Domino123 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Przecież już ustalone że Kraków   emotka emotka emotka

jestem za emotka

mało nas, oj mało  emotka

może jednak zbierze się kilka osób, też jestem za emotka

I ja bardzo chętnie  emotka   Ale dopiero po świętach emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

umbrella

#6336613 Napisano: 22.03.2017 14:30:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

umbrella

#6336598 Napisano: 22.03.2017 14:19:23 w Informują
poprostuanette napisał(a):

Princess tuńczykl 1 etap

PRINCES i u mnie - I stopień  emotka Wyświetl w wątku >>

umbrella

#6334444 Napisano: 17.03.2017 12:40:27 w Platformy dla testerów- trnd itp.
asper01 napisał(a):

To całe Monte można kupić np. już dziś czy dopiero od 20.03? I czy musi to być jeden paragon (nie bijcie jak te informacje są w ulotce;)?

Można rozbić na max 3 paragony.
Bezpieczniej zrobić zakupy dopiero 20.03 - nie znalazłam inf. czy można wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6332853 Napisano: 14.03.2017 15:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Jak myślicie czy w tym nowym konkursie Pepsi/Lay's te koszulki do wygrania są z oryginalnym autografem czy raczej z nadrukiem? Piłkarz podpisałby ponad 600 koszulek na potrzeby konkursu? 

"Nagroda II stopnia w postaci białej koszulki T-shirt w rozmiarze L z odręcznym podpisem Jakuba Błaszczykowskiego"

Więc zapewne ręka zaboli emotka

Sorki za łapkę w dół ale przewijając stronę na telefonie niechcąco mi się dotknęło ... Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6332794 Napisano: 14.03.2017 14:03:27 w moje dzisiejsze wygrane :)

umbrella

#6332564 Napisano: 13.03.2017 22:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

gosia16 napisał(a):

mczarna napisał(a):

gosia16 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

dorothy napisał(a):

odnośnie kampania Activia: mam najpierw kupić, a później okaże się czy dostałam się do kampanii?  emotka

Tak. Źle opisane paragony skutkują tym, że je odrzucają. Niby to jasna sprawa, ale np.brak smaku na paragonie. I muszą być dokładnie takie smaki i gramatury jak podali, są wyjątkowo rygorystyczni, nie to co trnd. Trzeba bardzo uważać, by się nie pomylić.

Ja się nie pomyliłam ,kupiłam dokładnie to co miałam kupić, paragony dobrze opisane a i tak się nie dostałam.Najeździłam sie za tymi jogurtami ,bo w jednym miejscu wszystkich nie było i nie wiem po co.Ostatni raz wzięłam w takiej kampanii udział.

Poważnie się nie dostałaś? Byłam pewna,że każdy kto kupi to co chcieli dostanie się.Dobrze,że nie miałam czasu na szukanie tych produktów i nie kupiłam ich...Na trnd to było zawsze odwrotnie-najpierw info,że się dostało do kampanii,potem zakup.Streetcom słabo to rozegrał...

Chyba się nie dostałam, bo jeszcze nie mam żadnego potwierdzenia na stronie.

U mnie to samo. Activia kupiona, paragon b.dobrze opisany wgrałam kilka dni temu i Activia zniknęła z mojej zakładki na Streetcom.... emotka    też myślałam, że zakup + prawidłowy paragon = kampania, gdybym wiedziała wcześniej że nie, to zainwestowałabym raczej w Jogobellę

Z ostatniej chwili : Kampania Activia powróciła dziś na mój profil. Mam już zadania do wykonania, zwrotu za zakup Activii na razie brak. Więc jeśli po wgraniu paragonów kampania zniknie z waszego profilu to oznacza, że weryfikują a nie że odrzucili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6332223 Napisano: 13.03.2017 12:01:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
buziolek napisał(a):

anirak napisał(a):

dorothy napisał(a):

rzepkam napisał(a):

Kalendarz pedagoga od MAC emotka

również  emotka

I ja także się "załapałam " emotka

i ja emotka

I ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6331791 Napisano: 11.03.2017 19:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

karkocka napisał(a):

infatne napisał(a):

Może ktoś powiedzieć gdzie najlepiej kupić aktivię żeby zostać zakwalifikowanym ze streetcom ? Bo podobno niektóre sklepy nie opisują paragonów odpowiednio

kupowałam w Piotr i Paweł na paragonie jest pełna nazwa + smak, kupowałam tez w Carrefour i jest Activia 2 x 120 g.jo bez wyszczególnionych smaków, wgrałam zdjęcia paragonów na tle jogurtów

ale nie wiesz czy przeszło to z carrefour ? Ja mam kaufland obok siebie ale pojecia nie mam jak opisuja......

Ja miałam paragon z Kaufla, dobrze opisany : Activia/smak/gramatura , zdjęcie zakupionych jogurtów udostępniłam na fb tak jak chcieli i mnie
odrzucili... Napisałam do nich ale nie raczyli odpisać. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

umbrella

#6331694 Napisano: 11.03.2017 11:23:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
nelunia napisał(a):

lowmacp napisał(a):

aniabania napisał(a):

nieprzytomna gratulacje dla Ciebie i narzeczonego emotka
Zdjęcie jest super, a wycieczka na pewno wymarzona! Udanej wyprawy! emotka

Serdecznie gratuluję emotka .

Gratuluję wspaniałej nagrody emotka

I ja szczerze gratuluję, wymarzona nagroda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6331690 Napisano: 11.03.2017 11:10:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj jeszcze załapałam się na bilety do Multikina z fb - dzięki marionzzz za info w topie teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6331542 Napisano: 10.03.2017 17:57:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aaa....nie wierzę emotka
iPhone SE -  z czystej loterii ( jednym zgłoszeniem wysłanym pierwszego dnia tuż przed północą !!! ) emotka Wyświetl w wątku >>

umbrella

#6331122 Napisano: 09.03.2017 18:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

mczarna napisał(a):

gosia16 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

dorothy napisał(a):

odnośnie kampania Activia: mam najpierw kupić, a później okaże się czy dostałam się do kampanii?  emotka

Tak. Źle opisane paragony skutkują tym, że je odrzucają. Niby to jasna sprawa, ale np.brak smaku na paragonie. I muszą być dokładnie takie smaki i gramatury jak podali, są wyjątkowo rygorystyczni, nie to co trnd. Trzeba bardzo uważać, by się nie pomylić.

Ja się nie pomyliłam ,kupiłam dokładnie to co miałam kupić, paragony dobrze opisane a i tak się nie dostałam.Najeździłam sie za tymi jogurtami ,bo w jednym miejscu wszystkich nie było i nie wiem po co.Ostatni raz wzięłam w takiej kampanii udział.

Poważnie się nie dostałaś? Byłam pewna,że każdy kto kupi to co chcieli dostanie się.Dobrze,że nie miałam czasu na szukanie tych produktów i nie kupiłam ich...Na trnd to było zawsze odwrotnie-najpierw info,że się dostało do kampanii,potem zakup.Streetcom słabo to rozegrał...

Chyba się nie dostałam, bo jeszcze nie mam żadnego potwierdzenia na stronie.

U mnie to samo. Activia kupiona, paragon b.dobrze opisany wgrałam kilka dni temu i Activia zniknęła z mojej zakładki na Streetcom.... emotka    też myślałam, że zakup + prawidłowy paragon = kampania, gdybym wiedziała wcześniej że nie, to zainwestowałabym raczej w Jogobellę Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6330856 Napisano: 09.03.2017 11:05:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

umbrella napisał(a):

andii napisał(a):

Czy ktoś dostał już smsa i odbierał BON  w MILI?? emotka

Ja dostałam SMS 02.03, że mogę już odebrać bon w wybranym sklepie, ale jeszcze nie odebrałam.
Odbiór do 20.04 , trzeba mieć kod który przesłali + paragon.

a  z którego etapu??? emotka

Info że wygrałam bon z 13.02 ale nie pamiętam który to był etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6330852 Napisano: 09.03.2017 11:01:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy ktoś dostał już smsa i odbierał BON  w MILI?? emotka

Ja dostałam SMS 02.03, że mogę już odebrać bon w wybranym sklepie, ale jeszcze nie odebrałam.
Odbiór do 20.04 , trzeba mieć kod który przesłali + paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6330783 Napisano: 09.03.2017 08:49:45 w Gratulacje! Dla wygranych!
lowmacp napisał(a):

Mysia napisał(a):

nkba napisał(a):

I ja nie wiem komu ale furki gratuluje emotka

Ja też gratuluje! emotka

Ja również serdecznie gratuluję. Wyobrażam sobie jaką radość sprawiła ta wygrana laureatce i podziwiam kreatywność emotka

I ja gratuluję, choć też nie wiem komu emotka
ale super że to ktoś "od nas" - marzenia się spełniają  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6326638 Napisano: 28.02.2017 10:42:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
gocha542 napisał(a):

u mnie 2x krem Jordan Natura

I u mnie krem 2x Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6323537 Napisano: 19.02.2017 20:10:32 w Paragony na trwające konkursy
Mam 2 paragony Candy King ( jutro będę mieć więcej ) - wymienię na paragony na bieżące konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6320523 Napisano: 09.02.2017 19:05:06 w Kupię...
Kupię /lub wymienię/ sztućce Ambition od Smolara jeśli ktoś jeszcze posiada Wyświetl w wątku >>
0 0

umbrella

#6319300 Napisano: 06.02.2017 17:22:15 w Auchan
karola-ka napisał(a):

3 odpowiedzi i 3 różne sytuacje.

dziękuję Wam, ale jesli możliwe to proszę o wpisy innych osób, które próbowały zapłacić bonami za alkohol i z jakim skutkiem.

Ja dziś odebrałam bony i od razu zrobiłam zakupy za 100 zł m.in. alkohol, zapłaciłam bonem bez problemu. Wyświetl w wątku >>
1 karola-ka 0