Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6758609 Napisano: 14.01.2021 23:03:54 w Pomocy!!!!
Czy ktos zna jakas kawiarnie/lokal ktory jest otwarty w Krk (nie tylko na wynos)? Prosilabym o info na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6757102 Napisano: 08.01.2021 20:57:52 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze Pepsi w Lidlu podrożała do ponad 7 zł a chciałam wziac udział w konkursie ale w tej cenie zrezygnuje...

Z tego co wiem z nowym rokiem wszedl podatek cukrowy Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6756032 Napisano: 04.01.2021 00:03:14 w WC - rozmowy o wszystkim
A ja mam pytanie z innej beczki. Jakie aplikacje treningowe polecacie? Z koncem roku odzieli mnie od endomondo i teraz nie wiem co wybrac. Szczegolnie, ze ja nie tylko biegam ale wykonuje mase innych aktywnosci... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6754308 Napisano: 23.12.2020 23:46:23 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos wykorzystywal te vouchery z loterii kinder? Ja mam na Joge..... W obecnej sytuacji watpie by szkoly jogi pracowaly, a nawet jesli to ja nie zbiore 3 dodatkowych osob emotka wiekszosc zanajmomych sie ukrywa w domach... I sie zastanawiam czy ktos w wyjatkowym prezencie zamienial jakos vouvher? W sensie czy bez problemu moglabym wykorzystac na np joge w grupie na 8zajec (jedna osoba) zamiast na jedne zajecia prywatne dla 4 osob? (a swoja droga widze ze ceny takich zajec prywatnych dla 4 osob kosztuja 109zl, a vouvher niby byl na 300zl...) Czy powinnam ewentualnie dogadywac sie ze szkola jogi?

szkoły jogi nie są zamknięte, więc moze być trudno

ale chyba od 28 grudnia będą zamknięte do min. 17 stycznia?

Ja juz ogolnie mam mentlik w glowie. Niby silownie sa zamkniete, ale jednak nie sa (jakos omijaja przepisy), za to scianki wspinaczkowe i studia tansca sa otwarte. Nie mam pojecia czym kieruje sie wladza wybierajac kto moze dzialac a kto nie... Ale tak jak pisze, szkola Jogi w Krk nie jest czynna niestety. Niby ten voucher zamienia sie na bon do szkoly jogi (wazny rok czy kilka lat), ale ja jak tylko pandemia sie uspokoi to wyprowadzam sie z Krk, wiec sama nie wiem co robic... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6754306 Napisano: 23.12.2020 23:38:18 w WC - rozmowy o wszystkim
mandarynka16 napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos wykorzystywal te vouchery z loterii kinder? Ja mam na Joge..... W obecnej sytuacji watpie by szkoly jogi pracowaly, a nawet jesli to ja nie zbiore 3 dodatkowych osob emotka wiekszosc zanajmomych sie ukrywa w domach... I sie zastanawiam czy ktos w wyjatkowym prezencie zamienial jakos vouvher? W sensie czy bez problemu moglabym wykorzystac na np joge w grupie na 8zajec (jedna osoba) zamiast na jedne zajecia prywatne dla 4 osob? (a swoja droga widze ze ceny takich zajec prywatnych dla 4 osob kosztuja 109zl, a vouvher niby byl na 300zl...) Czy powinnam ewentualnie dogadywac sie ze szkola jogi?

szkoły jogi nie są zamknięte, więc moze być trudno

Ta w Krakowie jest (w sensie ta ktora umozliwia wykorzystanie tego vouchera) Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6754303 Napisano: 23.12.2020 23:22:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos wykorzystywal te vouchery z loterii kinder? Ja mam na Joge..... W obecnej sytuacji watpie by szkoly jogi pracowaly, a nawet jesli to ja nie zbiore 3 dodatkowych osob emotka wiekszosc zanajmomych sie ukrywa w domach... I sie zastanawiam czy ktos w wyjatkowym prezencie zamienial jakos vouvher? W sensie czy bez problemu moglabym wykorzystac na np joge w grupie na 8zajec (jedna osoba) zamiast na jedne zajecia prywatne dla 4 osob? (a swoja droga widze ze ceny takich zajec prywatnych dla 4 osob kosztuja 109zl, a vouvher niby byl na 300zl...) Czy powinnam ewentualnie dogadywac sie ze szkola jogi? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6752908 Napisano: 16.12.2020 20:51:10 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Czy ktos zna sie moze na pralkach? Podczas prania metalowa koncowka od sznurka od spodni wpadla mi w jedna z dziur w bebnie. Podczas prania sie znieksztalcila (pralka tlukla sie niemilosiernie - myslalam ze lozysko padlo czy cos) i teraz nie idzie jej wyciagnac. Stad moje pytanie czy moge sobie spokojnie odciac ta koncowke a metalowy element po spadnieciu na dol pralki nie bedzie przeszkadzal w praniu? Czy bede musiala zawolac kogos kto pralke rozkreci i wyciagnie ten element?

Jak na dol pralki? W znaczeniu na podloge?

Juz niekatualne emotka Mam odciac i czekac az element pojawi sie w filtrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6752855 Napisano: 16.12.2020 18:21:33 w Pomocy!!!!
Czy ktos zna sie moze na pralkach? Podczas prania metalowa koncowka od sznurka od spodni wpadla mi w jedna z dziur w bebnie. Podczas prania sie znieksztalcila (pralka tlukla sie niemilosiernie - myslalam ze lozysko padlo czy cos) i teraz nie idzie jej wyciagnac. Stad moje pytanie czy moge sobie spokojnie odciac ta koncowke a metalowy element po spadnieciu na dol pralki nie bedzie przeszkadzal w praniu? Czy bede musiala zawolac kogos kto pralke rozkreci i wyciagnie ten element? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6750163 Napisano: 06.12.2020 23:26:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pikawka napisał(a):

ace napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Co może iść Pocztexem. Właśnie dostałam smsa o nadaniu z Gdańska  emotka

Ktoś coś?  

hej. Co to bylo? Bo ja w piatek dostalam smsa?

Do mnie paczka z aliexpres  emotka

aaaaa to dobrze. Bo ja tez czekam. Wiec tez na pewno ali! Dzieki! Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

ace

#6750159 Napisano: 06.12.2020 23:08:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Co może iść Pocztexem. Właśnie dostałam smsa o nadaniu z Gdańska  emotka

Ktoś coś?  

hej. Co to bylo? Bo ja w piatek dostalam smsa? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6750157 Napisano: 06.12.2020 22:59:25 w SZUKAM....
Co moze isc z Gdanska? PP? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6749281 Napisano: 02.12.2020 16:53:40 w Wkurza mnie...
Nawet nie wiem czy bardziej to mnie wkurza, bawi czy zalamuje. Kupujaca na allego po 24godzinach zalozyla konflikt z powodu tego, ze nie otrzymala jeszcze przedmiotu emotka Jeszcze bardziej mnie bawi fakt, ze jako rodzaj wysylki wybrala PP (paczke ekonomiczna) - powodzenia z szybkim odbiorem.... Jeszcze nadmienie, ze zastrzeglam sobie w ogloszeniu ze wysylki dokonuje do 3 dni emotka Wyświetl w wątku >>

ace

#6746653 Napisano: 23.11.2020 13:54:25 w SZUKAM....
szukam kodu znizkowego do badan w diagnostyce Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6737589 Napisano: 19.10.2020 23:23:51 w Pomocy!!!!
mam problem z konkursem wyprawa z kubkiem kawy. nie przyjmuje mi nr paragonu... czy to znaczy ze ktos taki zglosil???? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6736961 Napisano: 16.10.2020 20:11:55 w Kupię...
Wymienie karte podarunkowa 100zl answear (ja mam) wygrana w loteri proszu E na karte podarunkowa Euro Rtv Agd (z tego samego konkursu). Moze byc tez karta do innego marketu z elektronika, ale najpierw musze spr czy ten sklep ma to co ja bym chciala kupic. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6732775 Napisano: 30.09.2020 20:27:39 w SZUKAM....
czy jest jakas strona lub program w ktorym mozna znalezc nazwe sklepu po numerze kasy na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6732097 Napisano: 28.09.2020 12:09:39 w Avanti
androm napisał(a):

cebulasta to 100% elana, a to rodzaj włókna poliestrowego : (

eeeeee to shit straszny... No nic dzieki. Bede musiala zyc bez cebulastej bluzy... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6732072 Napisano: 28.09.2020 10:37:36 w Avanti
Czy Avanti wysylalao juz bluzy? jak z ich jakoscia? Bawelna czy plastik? Bo mi sie mega cebulasta bluza podoba, ale nie wiem czy warto w ogole sie w to bawic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6730707 Napisano: 21.09.2020 19:07:12 w Wkurza mnie...
Kupilam dzis dwie maslanki Mragowskie na konkurs.... Tyle, ze o 10 dni za pozno. Szyt! Wyświetl w wątku >>

ace

#6730324 Napisano: 19.09.2020 21:41:45 w Pomocy!!!!
superloser napisał(a):

ace napisał(a):

Bo z tego co nawet patrze to tak na prawde chyba zgodnie z prawem nie musi mu dawac takiego wyszczegolnienia na osobnym papierku. Dlatego zastanawiam sie co powinno byc na paragonie. Znalazlam tylko informacje ze powinno byc: 'nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację'. No brat wlasnie powoli odpuszcza, bo po piwerwsze zaraz ma obrone, po drugie mieszka za granica (i moze wlasnie dlatego stal sie ofiara, jak zobaczyl samochod na zagranicznych blachach), po trzecie swierdza, ze zal mu nerwow straconych... Ale mnie cholera bierze, ze takiemu oszustowi ujdzie plazem. A co gorsza dopoki ktos go nie udupi, to bedzie dalej kontyuowal to szachrajstwo... Brata wlasnie to najbardziej wk..., ze tak na prawde narazil jego i innych zycie!!! Ale pytanie czy jak pojdzie nawet do sadu to ten sie nie wypnie na niego i powie mu, ze wcale nie mial naprawic mu hamulcow, a tylko wymienic te czesci co wymienil... I kto mu udowodni, ze bylo inaczej??? Wlasnie swiadkow brak, co najwyzej jacys mechanicy co pracuja u tego Pana...

Pojechac do salonu (nie ulicznego mechanika) i zrobic przeglad z wyszczegolnieniem NOWYCH elementow...?
Slowo przeciw slowu, lepiej miec to na papierku.
Dziwne, ze brat z 1400zl tak latwo wyskoczyl emotka
Ale to tak jest, jak chce sie ludziom ufac i nie widziec w nich oszustow 

Pojechal niby z oszczednosci czasu do najblizszego... A niestety, ale mieszkanie za granica uczy zaufania do ludzi, i pomaga zapomniec ze Polska jest w totalnej cenzura i tu dziki zachod jesli chodzi o uczciwosc ludzi...
No teraz nawet pojechanie do salonu nic nie da... Bo koles powie, ze tak wymienil to co mial wymienic - bo kto mu udowodni, ze nie na to sie umawiali...
No wyskoczyl z tej kasy, bo wiedzial, ze za chwile wyjezdza z Pl, a myslal ze przynajmniej jest naprawione to co mialo byc. Wizyta na stacji kontroli pojazdow jednak go oswiecila, ze nie jest... A jako, ze jednak zarabia w euro wiec to 1400zl jest jednak dla niego troche mniej udezajace po kieszeni niz dla osob zarabialacych w zlotowkach... Wyświetl w wątku >>
0 0