Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ace

ace

#6670443 Napisano: 03.01.2020 15:59:45 w Wkurza mnie...
To ze drugiego stycznia upolowalam juz pierwszego komara w tym roku ... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6670126 Napisano: 02.01.2020 15:18:46 w SZUKAM....
reniii napisał(a):

ace napisał(a):

Czy z Pepsi z Tesco podadza mi ktory nr paragonu wygral? Wyslalam kilka, a na niektorych mam tez inne konkursy.

U Avanti podadzą numer bez problemu.

O super emotka Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6670104 Napisano: 02.01.2020 14:16:52 w SZUKAM....
Czy z Pepsi z Tesco podadza mi ktory nr paragonu wygral? Wyslalam kilka, a na niektorych mam tez inne konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6669088 Napisano: 27.12.2019 22:57:47 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Czyli COŚ zmienili ?

ja tylko odpisalam jakie smaki miala na mysli agakaz2. W regulaminie jest napisane ze dowolna kawa. Ja bralam rozne, choc skupialam sie na tych swiatecznych emotka Raz tylko kasjerka po przeczytaniu maila powiedziala ze to jest na swiateczne kawy (bo tak mozna wywnioskowac z maila). Ja sie z nia nie klocilam bo i tak taka chcialam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6669080 Napisano: 27.12.2019 22:42:20 w Wkurza mnie...
madllen napisał(a):

a dokładnie jakie smaki masz na myśli ? 

swiateczne smaki Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6668741 Napisano: 25.12.2019 13:59:02 w Wkurza mnie...
Moze nie wkurza mnie, ale żal mi czterech paragonów które pójdą do kosza, bo zapomniałam o konkach które skończyły sie wczoraj... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6668388 Napisano: 22.12.2019 23:16:38 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

kumulacja napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Wkurza mnie, że najprawdopodobniej zgubiłam (zostawiłam w pociągu?) mój konkursowy notatnik, w którym na dodatek był paragon wysłany na dwa konkursy emotka

Proszę wpisywać adres w notatniku, bo gdybym ja go znalazła, to bym odesłała!

Kiedyś Biuro Rzeczy Znalezionych w pociągach znajdowało się na stacji Koluszki... 

Ja kiedys zostawilam w pociagu pączki (6 dokladnie) i reklamowke z dopiero co zakupinymi ciuchami. Zorientowalam sie, ze cos mi za lekko w drodze do domu rodziny emotka Polecialam na stacje, pogadalam z kasjerka, ta podzwonila gdzies, wyslala konduktora na misje poszukiwawcza (misja sie powiodla emotka ) i zalatwila, ze jak pociag wracal (gdzies za 4 godziny), konduktor mi przekazal moja zgube emotka . A rok temu w autobusie w uk prawie zostawilam wielka walizke 24kg emotka Ot wysiadlam z autobusu zadowolona i przed siebie. Na szczescie wychodzac juz z dworca zorientowalam sie ze cos tu jeszcze mialam emotka A to wszystko dlatego, ze normalnie to ja jestem podroznik kompaktowy - jeden maly plecak i moge jechac na miesiac emotka Nieprzyzwyczajona do wiekszej ilosci bagazu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6667270 Napisano: 18.12.2019 13:01:36 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Kto odbierał we Wrocławiu kawę w Costa Coffe? W której kawiarni?

Ja chciałam odebrać kawę w Costa Coffe na lotnisku i panie nie wiedziały gdzie wpisać kod. Na kasie tylko kod QR im przyjmuje, lub mogą wpisać same cyfry, a wygrane kody mają litery i cyfry. Dzwoniły do kierowniczki, a ona nic o takiej promocji nie wie. Wracam za tydzień do Polski i mam nadzieję, że skorzystam wtedy z kodów. Ktoś wie w które miejsce mają wpisać kody ?

Powinny nabić kawę, a w miejsce płatności wpisać kod

Jak kiedys kasjerka nie wiedziala jak odebrac nagrode to kierownik powiedzial jej cos takiego (juz po nabiciu kawy), ze ma wybrac odbierz nagrode i wklepac kod (ja oczywiscie nie widzialam co oni tam na tym monitorze mieli). Ale tez sie pytal czy ie mam tego kodu w postaci kodu QR (bo dla nich latwiej) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ace

#6666586 Napisano: 16.12.2019 00:05:17 w Wkurza mnie...
to ze 3 minuty po polnocy juz sie wyczerpal limit z moli... Wyświetl w wątku >>

ace

#6666525 Napisano: 15.12.2019 19:24:00 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

Specjalnie pojechałam do Costa Cofee, a pan barista na widok kodów zrobił wielkie oczy i stwierdził, że nie może ich zrealizować, bo nie ma ich gdzie wpisać na kasie. Chciał ode mnie kod QR. W jaki sposób powinien to zrobić, ktoś z Was wie może?

Ja korzystalam z tych kodow w kilku costach i nie mialam dotad wiekszych problemow. Powiedz nastepnym razem ze maja wybrac cos takiego jak "odbierz nagrode" i potem wklepac kod (tak kiedys wytlumaczyl to kierownik, jak pracownik nie wiedzial jak z tym kodem postapic). Moze sie uda.

nanajka81 napisał(a):

tam trzeba caly dowod im zeskanowac emotka nawet chcialam to zrobic ale sie nie udalo - wciaz jakies oswietlenie mialam zle. Ale moze to i dobrze?

ja sobie tez daruje... Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

ace

#6666514 Napisano: 15.12.2019 18:43:36 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

ace napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że 7 października dostałam maila aktywacyjnego od lotto.pl, abym mogła grać online.Wpadł on do folderu NEWSLETTERY, a ja go szukałam w spamie.Na aktywację było tylko 24 godziny.Napisałam do nich, ciekawe czy odpiszą emotka Mam nadzieję,że wyślą mi nowy link aktywacyjny,ech.

a mnie wkurza ze tam przy rejestracji trzeba podac nr dowodu osobistego... po cholere. Nie wystarczy im pesel?

nie dość że numer dowodu to jeszcze zdjęcie dowodu. mnie to odrzucił jak chciałam się zarejestrować

jeszcze zdjecie????? Serio? Tego nie zauwazylam! Tez chcialam sie zarejestrowac, ale jak sobaczylam nr dowodu to sorry ale nie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6666498 Napisano: 15.12.2019 16:46:19 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że 7 października dostałam maila aktywacyjnego od lotto.pl, abym mogła grać online.Wpadł on do folderu NEWSLETTERY, a ja go szukałam w spamie.Na aktywację było tylko 24 godziny.Napisałam do nich, ciekawe czy odpiszą emotka Mam nadzieję,że wyślą mi nowy link aktywacyjny,ech.

a mnie wkurza ze tam przy rejestracji trzeba podac nr dowodu osobistego... po cholere. Nie wystarczy im pesel? Wyświetl w wątku >>
0 0

ace

#6663990 Napisano: 05.12.2019 11:49:49 w Wkurza mnie...
inPost. Bo moja przesylka zawsze laduje w paczkoamcie w godzinach od 1 w nocy do 5 nad ranem... Wiec koncze z losem o klapki Kubota... Wyświetl w wątku >>

ace

#6663887 Napisano: 04.12.2019 22:15:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ok Tic-Tac mnie zalamuje.... Jedno wielkie 0! Wyświetl w wątku >>

ace

#6662493 Napisano: 29.11.2019 19:42:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

ace napisał(a):

joan napisał(a):

"Wydaliśmy już ponad 760 kuponów na Pyszne.pl" -> ja się pytam, kto wcina moje pitce?! emotka

na pewno nie ja... Zero piccccc a codziennie wklepuje ok 2 kodow.


I tak nie mamy najgorzej -> koledze mojego faceta, mugolowi sympatycznemu... rodzina przy sprzątaniu wyrzuciła kubeczki emotka

o to rzeczywiscie grubo. Trzymac kciuki by samochodu nie trafil emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6662312 Napisano: 29.11.2019 11:43:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

"Wydaliśmy już ponad 760 kuponów na Pyszne.pl" -> ja się pytam, kto wcina moje pitce?! emotka

na pewno nie ja... Zero piccccc a codziennie wklepuje ok 2 kodow. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ace

#6662066 Napisano: 28.11.2019 17:47:32 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

To na razie całkiem nieźle emotka

U mnie zdjęć nie ma (chyba?), natomiast w mieście są naklejki na koszach na odpady zmieszane. I w całym swoim życiu widziałam bodajże 2 takie kosze z naklejką "ok" - cała reszta syf emotka Moi rodzice mają sąsiadów tak prymitywnych, że dosłownie teleportowanych z epoki kamienia łupanego. Do śmietnika wywalają wszystko, nawet tv; przy czym u mnie w mieście za darmo przyjeżdża ekipa po elektrośmieci, więc to trzeba mieć pusto we łbie, żeby go targać dwa piętra samemu i na śmietnik wywalić. I pewnie rodzice dostaną podwyżkę, że szok. Ja na ich miejscu chyba kupiłabym zamykany, indywidualny kosz na odpady zmieszane, ale nie wiem, czy taki układ z jest w ogóle możliwy.

Ja po ostatniej akcji u mnie w bloku stwierdzam, że głupota ludzka jest nieskończona. Mieszkam w wieżowcu, wszystkie pojemniki do segregacji mamy w zamykanym pomieszczeniu na dole (pomijam fakt wrzucania do złych kubłów nawet, gdy ktoś już łaskawie posegreguje), a na piętrach mamy otwory do zsypu na odpady tzw. komunalne. Większe gabaryty są odbierane raz w miesiącu. Któregoś dnia zsyp się zatkał, przyjechali panowie, coś utknęło między piętrami. Nie dało się w żaden sposób tego przepchnąć, pojechali po ciężki sprzęt, 2 dni próbowali, skończyło się na wybijaniu wielkiej dziury w ścianie, żeby mieć dostęp do tego czegoś. Okazało się, ze ktoś wrzucił... odkurzacz i to razem z przypiętą rurą. Musiał się bardzo namęczyć, żeby w ogóle przez te drzwiczki go przepchnąć. Kurtyna.   

To Szafa Sztywniary zrobila taki eksperyment. Jako ze tez mieszka w bloku i sasiedzi mieli w powazaniu segregacje, postanowila poopisywac kontenery (bo kolory do ludzi nie przemawiaja - szczegolnie podobno kiedys inne kolory byly do innych rodzajow smieci) a do kontenera z BIO dopisala adnotacje by wyrzucac bio bez workow i nie wyrzucac miesa i kosci. A do tego poprzestawiala kubly emotka tak by kubel na zmieszane byl najblizej drzwi - dla leniuszkow ktorzy wrzucaja smieci bez segregowania (by przynajmniej nie zanieczyscili innych kublow emotka Dla mnie ona jest osiedlowym hero! emotka
I po paru dniach sprawdzila i okazalo sie ze nagle z totalnego chaosu powstal porzadek. Bo w wiekszosci odpady sie zgadzaly z przeznaczeniem kontenera (tak zagladala do kublow emotka - tak jak mowilam osiedlowy hero

U mnie poki co naliczaja smieci w zaleznosci od zuzycia wody (co jest super bokiedys niektore mieszkania byly wynajmowane, a wlascicel zglaszal ze mieszka tam jedna czy 2 osoby, a tak naprawde bylo 4 czy 5...). Dla mnie tez super bo w zeszlym roku praktycznie nikt nie mieszkal w moim mieszkaniu i dzieki temu nie placilam ani za wode ani za wywoz odpadow. Wyświetl w wątku >>

ace

#6661078 Napisano: 26.11.2019 14:48:20 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Szukam zmywarki, wąskiej 45cm. Widzę, że jeszcze kilka dni trwa konkurs Boscha. Byłam w dwóch sklepach, aby się im lepiej przyjrzeć i w obydwu sprzedawcy odradzali mi tą firmę. 
Czy ktoś z was ma może zmywarkę Bosch i może coś podpowiedzieć?

moja córka ma już 9 lat i nie narzeka

Dziękuję. Właśnie mówili, że kiedyś robili bardzo solidne, a teraz co raz słabiej. 

Wiesia30 zmywarki sprzed ok 10 lat Bosch są świetne. Ja miałam w poprzednim mieszkaniu Bosch (obecnie używają ją nadal wynajmujący) I żałuję,że jej że sobą nie zabrałam tylko kupiłam nową.

Cleo25 moja obecna Bosch ma 3 lata. Kupiłam z wszystkimi bajerami, eko... Kit jakich mało. Jedyne co to wydałam dużo więcej kasy niż tańsza opcja. A eko powiedział mi serwisant, że nie mam co liczyć, że na tym programie szklanki po herbacie domyje. Owszem na najwyższym programie plus dobre kapsułki daje radę. Ale nie o to chodziło kiedy kupowałam ten model. Osobiście odradzam.

Ja od chyba 8 lat mam Electroluxa i sprawdza sie super. A program Eco niczym nie rozni sie od pozostalych (no tylko dlugoscia) i  mi osad z herbaty domywa emotka . Moja mama ma Boscha, ale od dwoch miesiecy dopiero wiec nie ma za duzo do powiedzenia. Na razie jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 cleo25 0

ace

#6660440 Napisano: 25.11.2019 12:57:28 w SZUKAM....
rogalino napisał(a):

tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wysłałam zgłoszenie z Lidla-Winiary i nie przyszła zwrotka.Też ktoś tak miał?

Do dziś nie przyszła zwrotka.Dziś wysłałam jeszcze raz tą sama wiadomość i też nie ma 

Ja wysylalem wczoraj I tez nie mam ;/ 

J wyslalam kilka minut temu i zwrotka doszla po paru sekundach. Wyświetl w wątku >>

ace

#6659119 Napisano: 20.11.2019 21:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy to już koniec na dzisiaj nestle - 1 zegarek na forum i Dino wawel - 1 bon na forum. Jak na 50 nagród to słaby wynik.

No właśnie, też dziwię się, że na 50 nagród tylko 1 osoba wygrała emotka
U mnie pusto emotka
Tic Tac znowu wysyp, a u mnie od początku loterii NICO emotka

to samo co u mnie...
No cóż, niektórzy niezbyt zadowoleni, że nagrody się powtarzają, a ja nie mam żadnej...
A paragonów bardzoooo dużooo poszło  t
Dino zagadka, tak samo jak Wawel w ITM...

To samo u mnie. Poluje na okulary (do okulisty juz sie zapisałam ) a tu nie tylko okulary nie wpadają ale ogolnie wielkie nico. Wyświetl w wątku >>