Konkurs "Święta na słodko"
Opis konkursu
W komentarzu pod postem podziel się swoim sposobem na niemarnowanie jedzenia po świętach! Może być to przepis z wykorzystaniem tego, co zostało po świątecznej biesiadzie, pomysł na przedłużenie świeżości jedzenia, ale tak na prawdę ma ograniczeń dla Waszej wyobraźni. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej!
Nagrody
20 szczęśliwców wygra zapas 5 kg Polskiego Cukru i 1kg Polskiego Cukru Pudru!
Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin
Podobne konkursy
-
Wygraj klimatyzator Do zakończenia 27 dni
-
Konkurs "RAMy na kilogramy" Do zakończenia 28 dni
-
Konkurs "Wakacyjny" Do zakończenia 7 dni
-
Wygraj książkę z zabawami dla dzieci Do zakończenia 7 dni
-
Wrocław: Konkurs od Pan Precel Kończy się dzisiaj
-
Konkurs "Tata na medal Kończy się dzisiaj
-
Konkurs na otwarcie basenu! do godz. 12:00 Do zakończenia 3 dni
-
Wrocław: Konkurs "Asia Mama" Kończy się dzisiaj
-
Wrocław: Wygraj bilety do Vertigo Start za 3 dni
-
Konkurs z okazji Dnia Ojca Do zakończenia 2 dni
Brak komentarzy.