Do zakończenia 15 dni

Konkurs "Zapragnij słonecznego lata - Starbucks x Żabka"

Opis konkursu

  • Kupuj napoje Starbucks* z aplikacją Żappka i zdobywaj losy.
  • Zarejestruj konto wpisując numer telefonu poniżej
  • Wymieniaj kody z aplikacji Żappka na los.
*Produkty objęte promocją: wszystkie mleczne napoje kawowe oraz napoje owsiano-kawowe marki „Starbucks”

DODATKOWE WYZWANIE!
  • Kup 5 napojów Starbucks* z aplikacją Żappka
  • Odbierz unikatowy kod za zakup 5 produktów w aplikacji
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Odbierz 1 z 500 ręczników plażowych Starbucks!
*Każdorazowy zakup, biorący udział w dodatkowym wyzwaniu, może zostać zarejestrowany jako los w loterii!

Nagrody

  • Nagroda główna to 4-dniowa podróż na Wybrzeże Amalfi
  • 10x voucher do Wakacje.pl - 2000zł

Przejdź do strony z konkursem
Zobacz regulamin

Nadesłane przez: Darneta

Podobne konkursy

Paweue
13.06.2026 15:35:45

Cztery razy kupiłem produkt, za dwa były kody, za dwa nie. Podziękuję

0 0
atyde25
11.06.2026 12:54:47

Albedo mi nie opisało nic na zapytanie.
Napisałam na ten adres co podałam ale odpisali ,że oni opowiadają tylko za ich kawiarnie i opakowania ,cokolwiek to znaczy i kazali pisać na maila z opakowania kaw i ich produktów dostępnych w sklepach.
Mam 2.
hello@arlafoods.com
kontakt@arlafoods.com

0 0
atyde25
09.06.2026 19:37:10

Trochę mnie już męczy pisanie skarg i upominanie się o podstawowe rzeczy ale co zrobić.
Z marką Starbucks w Polsce można skontaktować się najszybciej drogą elektroniczną pod adresem e-mail: starbucks_info@amrest.eu lub telefonicznie pod numerem +48 71 386 1000.

0 0
atyde25
09.06.2026 18:34:30

Zaraz zrobię zdjęcia tego licznika bo pewnie będą chcieli ukryć proceder i wstawią 0. By mieć czyste łapki.

0 0
atyde25
09.06.2026 18:32:51

Ale powinni w takiej sytuacji ustawić licznik na 0 .Ale wolą trzymać 168 by następne kawy ludzie kupili i im nabijali promocję .Okropna i słaba zagrywka.
Niech mi odpiszą to ja to im napiszę co o tym myślę bo to jednak lekkie przegięcie i oszukiwanie klientów.

0 0
Kwiat Paproci
09.06.2026 17:56:09

ja już w piątek pisałam do agencji, i mam odpowiedz, ale limit 500 kodów na ręczniki został wyczerpany i mimo, że na liczniku jeszcze są do zgarnięcia ręczniki to de facto są one zarezerwowane dla osób które jako pierwsze zakupiły 5 kaw- i nie ważne czy one chcą te ręczniki czy też nie... (kody im przysługiwały i je dostały) a ręczniki nie zostaną wydane jeśli te osoby nie zgłoszą swego specjalnego kodu, które z automatu dostały.....więc zostaną dla agencji...
A my widząc licznik że ciągle są ręczniki - naiwnie kupujemy kawy a i tak specjalnego kodu nie otrzymamy - bo limit kodów wyczerpany!!!! 
wkurzyłam się na maksa że tak dobra agencja oszukuje konkursowiczów....

1 atyde25 0
atyde25
09.06.2026 15:54:03

Dokładnie ja też nie mam dodatkowego kodu na ręcznik w apce są same pojedyncze na loterię. Napisałam maila do Albedo.

0 0
Pseudonim Izabela
07.06.2026 15:41:36

Kupiłam 6 kaw, a kod do odbioru ręcznika nie przyszedł.

0 0
Kwiat Paproci
07.06.2026 14:01:15

czy po zakupie 5 kaw macie kod do odbioru ręcznika? (mam już zarejestrowanych 5 losów)
ale kod specjalny do odbioru ręcznika nie przychodzi... dlaczego?

0 0
rainbowdash
04.06.2026 09:11:17

Albedo

1 andii 0