szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6428428
    Kobieta andii

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1328
    Z nami od: 30.10.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 22

Powrót do góry

calliope napisał(a):

Wkurza mnie, że mój telefon milczy w ważnej sprawie emotka

To samo mnie wkurza emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

*Szczęście* -jest jak świeca.Chuchasz,dmuchasz-gaśnie...
    Kiedy dbasz o cudze szczęście-Twoje błyszczy jaśniej!!!
    *SMOLAR* L emotka VE *A emotka ANTI

Cytuj wiadomość #6428431
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 496
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie, że przez ostatnie tygodnie gapię się na konkursowe pytania jak cielę na malowane wrota... Nic dziwnego, że nic nie mogę ugrać....

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6428463
    Kobieta calliope

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1497
    Z nami od: 03.08.2011
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

andii napisał(a):

calliope napisał(a):

Wkurza mnie, że mój telefon milczy w ważnej sprawie emotka

To samo mnie wkurza emotka

Mój w końcu zadzwonił, oby Twój też poszedł tym śladem emotka
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6428465
    Kobieta nanajka81

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 937
    Z nami od: 15.06.2005
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

Wkurza mnie, że przez ostatnie tygodnie gapię się na konkursowe pytania jak cielę na malowane wrota... Nic dziwnego, że nic nie mogę ugrać....

no to tak jak ja... na dodatek się jeszcze łudzę że w magiczny sposób każda bramka się dla mnie otworzy...
    Liczba plusów to: dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6428468
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4319
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

nanajka81 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

no to tak jak ja... na dodatek się jeszcze łudzę że w magiczny sposób każda bramka się dla mnie otworzy...

i ja emotka
    Cytuj wiadomość #6428481
    Kobieta assal

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2289
    Z nami od: 24.07.2008

Powrót do góry

Też mnie wkurza nadmiar różnych spraw i ta ilość konkursów akurat teraz  emotka
    Weszłam na konto na fb, na które chwilę nie wchodziłam, a tam od góry tylko: konkurs, konkurs, konkurs...
    Nawet nie mam czasu czytać, co trzeba zrobić i do kiedy  emotka
    Cały grudzień będę miała już na szczęście wolny, więc wtedy myślę konkursowo się rozkręcić  emotka

Czekając na...

Cytuj wiadomość #6428490
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4872
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Wkurza mnie,że wypełniłam ankietę w Panelu Pentagononline i zabakło mi dosłownie jednego punktu, by móc odebrać nagrodę emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6428866
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8603
    Z nami od: 06.07.2009

Powrót do góry

Właśnie sobie uświadomiłam,że babka w żabce nie wydała mi reszty. Niby to tylko 10 zł,ale nie dostałam ich.Nigdzie nie wydałam,bo byłam tylko w żabie ,sprawdziłam w portfelu i kieszeniach czy tam ich nie ma.Przypomniało mi się,że dałam jej 50 zł i nie otrzymałam reszty .No kurde to już 3 raz w tym sklepie tam mam,celowo to robią czy co?

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6428874
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 682
    Z nami od: 03.10.2015
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam,że babka w żabce nie wydała mi reszty. Niby to tylko 10 zł,ale nie dostałam ich.Nigdzie nie wydałam,bo byłam tylko w żabie ,sprawdziłam w portfelu i kieszeniach czy tam ich nie ma.Przypomniało mi się,że dałam jej 50 zł i nie otrzymałam reszty .No kurde to już 3 raz w tym sklepie tam mam,celowo to robią czy co?

tylko 10zł?ja myśle że mogła co najmniej 10 osób dziennie tak potraktować.Można sobie niezłą pensyjke dorobić?-Można!!!! emotka emotka
    Cytuj wiadomość #6428876
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8603
    Z nami od: 06.07.2009

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

tylko 10zł?ja myśle że mogła co najmniej 10 osób dziennie tak potraktować.Można sobie niezłą pensyjke dorobić?-Można!!!! emotka emotka

No wiesz ja pomyślałam tylko o sobie,ale fakt mogłą tak więcej osób potraktować .I co nic jej nie udowodnię i tak .bo ona powie,że wydała mi resztę i tyle

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6428888
    Kobieta nanajka81

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 937
    Z nami od: 15.06.2005

Powrót do góry

wlasnie wkurzylam sie na wygraną płytę DVD z Pony. Po odfoliowaniu okazala sie polamana emotka córka w ryk bo sie bardzo ale to bardzo cieszyla na ogladanie a tu takie cos... Tego chyba nawet reklamowac sie nie da (ktos wie?) 
    Cytuj wiadomość #6428895
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9262
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Zakładka: Konkursy promocyjne
    str 1: 7/10 loteria
    To nie napawa optymizmem na przyszłość. emotka
    Liczba plusów to: kumulacja, asantesana, miszczu1 Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6428908
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14172
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

No wiesz ja pomyślałam tylko o sobie,ale fakt mogłą tak więcej osób potraktować .I co nic jej nie udowodnię i tak .bo ona powie,że wydała mi resztę i tyle

W Żabkach jest chyba monitoring.

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6429078
    bibeck

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 188
    Z nami od: 24.09.2016

Powrót do góry

Mój debiut w tym wątku emotka . Wkurza mnie niedotrzymywanie zapisów w regulaminach, tworzonych przez samych organizatorów konkursów. Jednak najbardziej wkurza mnie, że konkursowicz musi znać każdy podpunkt, który może działać na jego niekorzyść (terminy, kwoty zakupów, sklepy konkursowe, który numer należy wpisać w zgłoszeniu, listy produktów), a po drugiej stronie regulaminy mogą być i są często łamane bez żadnych skrupułów. (terminowość podania wyników, terminy wysyłki nagród, sposób informowania o wygranej itd...) 

Gdyby jeszcze podczas składania reklamacji można było powołać się na fakt, że w konkursie X czy Y, agencja sama zawaliła np. terminy i skutkowałoby to uznaniem naszych roszczeń, to byłbym w stanie to zrozumieć, ale konkursowicze zawsze są na przegranej pozycji...
    Liczba plusów to: ewikewikk, atyde25, ziolko, nkba Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6429378
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4634
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Wkurza mnie jedna firma... Przed Wszystkimi Świętymi dzwoniłem do sklepu meblowego zamówić meble... Po dogadaniu szczegółów z panem powiedział że między 1 a 11 listopada przywiezie meble... więc ze stosownym wyprzedzeniem zaczęliśmy remont pokoju tak by skończyć ok. 7-8 listopada. I skończyliśmy... 8.11 i oczekujemy na meble... 10 wypadał w piątek więc byliśmy pewni że przyjadą, dzwonimy na wszelki wypadek w czwartek i powiedział pan że jadą... czekamy... no bo hepi będą wcześniej... Nie dojechały... dzwonimy do pana następnego dnia. okazało się że samochód był przeładowany a złapała ich policja i będzie opóźnienie. Mieli dzwonić w poniedziałek 13 ustalić termin. Ustalili na 16.11 i czekamy dziś. Na wszelki wypadek dzwoniłem do pana i powiedział że meble NA PEWNO DZIŚ BĘDĄ (rozmowa 11:30). Ni stąd ni z owąd dzwoni kierowca który wiezie meble (12:50) że nie będzie go dziś... tylko jutro... nosz kur... emotka tydzień po terminie i dalej nic. W domu bałagan bo wszystko wyrzucone z pokoju i rozlokowane po innych a tu mebli nie ma od tygodnia a miały być.
    Już byśmy zrezygnowali z nich żeby mieli nauczkę, że tak się nie robi ale byśmy zaś musieli czekać nie wiadomo ile.... emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Cytuj wiadomość #6429462
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1129
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Skończyła mi się umowa ostatnio na telefon i poszłam ją przedłużyć, żeby dostać nowy telefon. Skorzystałam też z okazji, żeby wymienić sobie numer, bo dosyć miałam telefonów z pytaniami od klientów, hurtowników, banków, itp - czyt to kwiaciarnia taka i siaka? I co się okazało? Znowu dostałam numer z niespodzianką, tym razem po jakimś dłużniku. Wydzwaniają do mnie po kilkadziesiąt razy dziennie z różnych numerów... Tak, kilkadziesiąt razy... dziś wyciszyłam telefon na wieczór i patrzę teraz: 24 nieodebrane połączenia. Jak odbieram to są głuche telefony, albo jacyś ordynarni ludzie, którzy pytają o nieznaną mi osobę i chcą ściągnąć dług. Sprawdzałam te numery w sieci i to firmy windykacyjne. Nie wiem co robić? Oni nie rozumieją, że nie jestem tą osobą i to mój nowy numer... Iść na policję? Do operatora?

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6429482
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 670
    Z nami od: 29.12.2012

Powrót do góry

......ja pi*&%%lę... żeby tych co zmienili zasady na allegro muchy obsiadły, żeby im syfki na nosach powyłaziły...Znów jakiś półinteligent nie umie zapłacić i ma wywalone na to że kupuje któryś z rzędu produkt z puli...a ja nie mogę mu nawet palca pokazać.
    Liczba plusów to: ewikewikk, silvia8, mia Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6429486
    donia7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1661
    Z nami od: 22.01.2014

Powrót do góry

synk napisał(a):

......ja pi*&%%lę... żeby tych co zmienili zasady na allegro muchy obsiadły, żeby im syfki na nosach powyłaziły...Znów jakiś półinteligent nie umie zapłacić i ma wywalone na to że kupuje któryś z rzędu produkt z puli...a ja nie mogę mu nawet palca pokazać.

allegro zeszło na psy emotka  ja miałam problem ze sprzedawcą- prawie 3 tygodnie szedł do mnie stolik dla dzieci. W końcu dziś dotarł, po nieprzyjemnej walce emotka  i nie wiem co mam zrobić z tym sprzedawcą, czy dać mu negatywa, czy pozytyw, bo w końcu stloik dotarł. Kiedyś były neutrale i było ok.
    Cytuj wiadomość #6429499
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7828
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

pioge7 - jaki sklep? Jysk czy Agata meble??  emotka

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6429522
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7817
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

Skończyła mi się umowa ostatnio na telefon i poszłam ją przedłużyć, żeby dostać nowy telefon. Skorzystałam też z okazji, żeby wymienić sobie numer, bo dosyć miałam telefonów z pytaniami od klientów, hurtowników, banków, itp - czyt to kwiaciarnia taka i siaka? I co się okazało? Znowu dostałam numer z niespodzianką, tym razem po jakimś dłużniku. Wydzwaniają do mnie po kilkadziesiąt razy dziennie z różnych numerów... Tak, kilkadziesiąt razy... dziś wyciszyłam telefon na wieczór i patrzę teraz: 24 nieodebrane połączenia. Jak odbieram to są głuche telefony, albo jacyś ordynarni ludzie, którzy pytają o nieznaną mi osobę i chcą ściągnąć dług. Sprawdzałam te numery w sieci i to firmy windykacyjne. Nie wiem co robić? Oni nie rozumieją, że nie jestem tą osobą i to mój nowy numer... Iść na policję? Do operatora?

ja bym poszla do operatora, by zmienili numer.
    Liczba plusów to: madllen, cb656 Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.