Reklama na e-Konkursy.info

Stań się oficjalnym członkiem społeczności Twojej ulubionej witryny!

Chcesz poznać inne osoby z klubu konkursowych maniaków? A może chcesz dać się poznać innym? Jeśli zastanawiasz się do czego jest Ci potrzebne konto na e-konkursy.info, poznaj co możesz zyskać dzięki rejestracji w serwisie:

  1. Przypominajki – znalazłeś ciekawy konkurs albo nawet kilka, ale boisz się, że nie spamiętasz wszystkich deadline’ów? Funkcja „Przypomnij” spieszy z pomocą! Możesz ustawić konkretną datę przypomnienia o danym konkursie, aby później otrzymać powiadomienie na swoje konto. Od teraz o niczym nie zapomnisz!
  2. Forum – udzielaj się w dyskusjach, odpowiadaj na posty i zakładaj własne wątki. Gdy ktoś odpowie na Twój post, w zakładce „Powiadomienia” pojawi się na ten temat informacja;
  3. Wiadomości– będąc zarejestrowanym użytkownikiem, możesz bez ograniczeń korespondować z innymi konkursowiczami w ramach wysyłania wiadomości prywatnych.
  4. Notatki– jeśli masz zwyczaj notowania informacji na kartkach, które po kilku minutach od zapisania ulegają bezpowrotnemu zagubieniu, od teraz możesz sporządzać notatki bezpośrednio na swoim koncie i mieć pewność, że zawsze tam będą.
  5. Powiadom znajomego – chcesz poinformować znajomego o fajnym konkursie albo skrzyknąć ekipę, żeby wystartować w grupowym? Możesz to zrobić szybciej niż myślisz używając funkcji „Powiadom znajomego”.

Przekonany? To do dzieła!

Rejestracja w serwisie jest całkowicie bezpłatna i bardzo szybka. Jedyne co musisz podać to login, hasło, e-mail oraz płeć. Poprosimy Cię także o przepisanie kodu z obrazka i zaakceptowanie regulaminu oraz polityki prywatności. Na podanego e-maila otrzymasz kod aktywacyjny, po kliknięciu w który Twoje konto będzie gotowe do używania!

Zapraszamy do rejestracji

Formularz rejestracji

Kobieta Mężczyzna