Reklama na e-Konkursy.info

Auchan

joan

Cytuj wiadomość#6780596 wtorek, 11 maj 2021, 19:54:14
pawelkoo napisał(a):

Z jednej strony racja, ale z drugiej np. Janów Kowalskich trochę jest w Polsce i dopóki nie ma podawania np. dat urodzeń, adresów to nikt nie udowodni, że ta osoba która odebrała bon na numer tel. A, to ta sama która zarejestrowała paragon na numer B.

W każdej akcji Auchana (gdzie odbierałam bony w sklepie) formularz laureata zawierał sporo danych -> min. PESEL.

O ile mnie pamięć nie myli! ten formularz wypisywała kasjerka na podstawie okazanego dowodu osobistego, a laureat tylko się podpisywał.

Może w aktualnej akcji po odbiorze bonów ktoś napisze na forum, jak to teraz wygląda? emotka
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6780598 wtorek, 11 maj 2021, 19:57:57
deva napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Mam pytanie wygrałam rano 50zł w Auchanie, zobaczyłam tylko gratulujemy i od razu wyszłam, tam trzeba było coś wypełniać?? bo nie mam nadal nic na @, A boję się żeby nagroda nie przepadła... 

powinien przyjść formularz na maila, może zobacz w spamie...

W takim razie ile najdłużej czekaliście na @id Auchan od wygrania?? 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6780599 wtorek, 11 maj 2021, 20:01:06
stokrotka238 napisał(a):

A jesteś na liście laureatów? Możesz sprawdzić na stronie. Bo może zrobiłaś literówkę w mejlu?
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6780609 wtorek, 11 maj 2021, 20:58:16
joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A jesteś na liście laureatów? Możesz sprawdzić na stronie. Bo może zrobiłaś literówkę w mejlu?

No właśnie mnie nie ma :( no nic napisałam do nich, ciekawe co odp.. 
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6780622 wtorek, 11 maj 2021, 22:03:45
stokrotka238 napisał(a):

deva napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Mam pytanie wygrałam rano 50zł w Auchanie, zobaczyłam tylko gratulujemy i od razu wyszłam, tam trzeba było coś wypełniać?? bo nie mam nadal nic na @, A boję się żeby nagroda nie przepadła... 

Przy wygranej powinny być 2 emaile. Masz chociaż ten 1 email z informacją o zgłoszeniu? 
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6780648 środa, 12 maj 2021, 08:25:41
W domu gramy o bony cała rodzina, Czy do odbioru bonów możemy upoważnić tę samą osobę? Czy ta osoba też tylko dwa bony może odebrać. 
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6780669 środa, 12 maj 2021, 09:45:33
juz mozna odbierać bony-zadzwonili na wygrany numer -potrzebny dowod

flinta_13

Cytuj wiadomość#6780670 środa, 12 maj 2021, 09:47:32
rencia163 napisał(a):

W domu gramy o bony cała rodzina, Czy do odbioru bonów możemy upoważnić tę samą osobę? Czy ta osoba też tylko dwa bony może odebrać. 

Pisałam do nich w tej spr. I trzeba osobiście z dowodem się zgłosić
joan 0

malmika

Cytuj wiadomość#6780685 środa, 12 maj 2021, 10:26:08
U mnie właśnie przyszła informacja o wygranej, właściwie równo godzinę po wygraniu otrzymałam oba maile emotka  
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6780690 środa, 12 maj 2021, 10:46:26
sks900 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

deva napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Przy wygranej powinny być 2 emaile. Masz chociaż ten 1 email z informacją o zgłoszeniu? 

Tak, ten @z info o zgłoszeniu mam, ale nie mam o wygranej emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6780761 środa, 12 maj 2021, 13:47:59
ksantypa napisał(a):

Ja sama dziś zadzwoniłam i też już są emotka  fajnie, bo w piątek chciałam jechać, tylko ciekawe czy uda się na nie Alko kupić emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6780771 środa, 12 maj 2021, 14:08:04
joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Na listę wskakujesz po odesłaniu danych 
mia 0

eee2021

Cytuj wiadomość#6780801 środa, 12 maj 2021, 14:48:41
aurorcia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Ja sama dziś zadzwoniłam i też już są emotka  fajnie, bo w piątek chciałam jechać, tylko ciekawe czy uda się na nie Alko kupić emotka

według regulaminu to nie emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6780802 środa, 12 maj 2021, 14:54:40
eee2021 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Wg regulaminu nie, ale bywało, że to zwykłe bony podarunkowe, nic o tym na nich nie było I płatność przechodziła

visserarthur

Cytuj wiadomość#6780805 środa, 12 maj 2021, 14:59:29
aurorcia napisał(a):

eee2021 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Wg regulaminu nie, ale bywało, że to zwykłe bony podarunkowe, nic o tym na nich nie było I płatność przechodziła

Dokładnie, nie ma co się wychylać i pytać, tylko brać produkty i do kasy emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6780807 środa, 12 maj 2021, 15:01:21
visserarthur napisał(a):

aurorcia napisał(a):

eee2021 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Dokładnie, nie ma co się wychylać i pytać, tylko brać produkty i do kasy emotka

Dokładnie tak mam zamiar w piątek zrobić, do kasy i rżnąć głupa

maribog

Cytuj wiadomość#6780808 środa, 12 maj 2021, 15:05:25
Ktoś może już odbierał i powie jak wygląda procedura?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6780858 środa, 12 maj 2021, 16:51:09
Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6780889 środa, 12 maj 2021, 18:45:13
edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

Właśnie przed chwilą bon odbierał mój syn. Poza powyższymi danymi, Pani zażądała dowodu w celu weryfikacji danych, no i prosiła o podanie numeru telefonu i maila emotka
mia 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6780890 środa, 12 maj 2021, 18:51:02
sylzab2294 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Właśnie przed chwilą bon odbierał mój syn. Poza powyższymi danymi, Pani zażądała dowodu w celu weryfikacji danych, no i prosiła o podanie numeru telefonu i maila emotka

Pewnie zależy od Auchan emotka  sama się "narzuciłam" i zapytałam czy szukać dowodu (bo zanim przegrzebię torbę w poszukiwaniu portfela, a później portfel w poszukiwaniu dowodu to miną wieki) - babeczka powiedziała, że nie jest upoważniona do oglądania moich danych osobowych  emotka