Reklama na e-Konkursy.info

Auchan

ksantypa

Cytuj wiadomość#6781450 piątek, 14 maj 2021, 18:58:04
anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A po odebraniu można go od razu wykorzystać?  Robił ktoś od razu zakupy?

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

Dzięki, bo mam info od jednej osoby, że wydać je można dopiero następnego dnia po odebraniu, przynajmniej tam gdzie odbierała to dostała takie info i trochę mnie to zmartwiło, bo do sklepu mam spory kawałek...

No nawet nie mów... Mam do Auchan 70km w jedną stronę emotka Akurat jadę do Dużego Miasta w następnym tygodniu i miałam nadzieję, że wyposażę się za darmoszkę w paragony na konkursy emotka

Podejrzewam, że one mają już wbitą datę ważności-jak odbierasz ciut później to od razu będziesz mogła je wykorzystać -ja odebrałam dzień po telefonie od nich i już mogłam zrobić za nie zakupy

xooxoo

Cytuj wiadomość#6781451 piątek, 14 maj 2021, 19:03:47
ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

Dzięki, bo mam info od jednej osoby, że wydać je można dopiero następnego dnia po odebraniu, przynajmniej tam gdzie odbierała to dostała takie info i trochę mnie to zmartwiło, bo do sklepu mam spory kawałek...

No nawet nie mów... Mam do Auchan 70km w jedną stronę emotka Akurat jadę do Dużego Miasta w następnym tygodniu i miałam nadzieję, że wyposażę się za darmoszkę w paragony na konkursy emotka

Podejrzewam, że one mają już wbitą datę ważności-jak odbierasz ciut później to od razu będziesz mogła je wykorzystać -ja odebrałam dzień po telefonie od nich i już mogłam zrobić za nie zakupy

Ja swojego jeszcze nie odebrałam, ale to znaczy, że oni dzwonią do osób, które trafiły bon?  emotka
0 0

ksantypa

Cytuj wiadomość#6781476 piątek, 14 maj 2021, 20:53:26
xooxoo napisał(a):

ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Bez reszty...

Ja swojego jeszcze nie odebrałam, ale to znaczy, że oni dzwonią do osób, które trafiły bon?  emotka

tak, dzwonia z informacją, że bon jest gotowy do odbioru-nie musi odbierać telefonu osoba, która go wygrała.

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6781478 piątek, 14 maj 2021, 21:04:46
wraithbeauty napisał(a):

Witam czy oni będą dzwonić kiedy bon będzie gotowy do odebrania?

Oraz jak jest z tą datą ważności?
Można go wykorzystać w ten sam dzień?

Tak, można w ten sam dzień emotka  Płaciłam dzisiaj za zakupy tuż po odebraniu bonu emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6781480 piątek, 14 maj 2021, 21:13:52
ksantypa napisał(a):

xooxoo napisał(a):

ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Bez reszty...

tak, dzwonia z informacją, że bon jest gotowy do odbioru-nie musi odbierać osoba, która go wygrała.

Z Bielska B. nie dzwonili a bon od 12V już u nich, sama dzwoniłam. Ogólnie niemiłe wrażenia. 20 min czekałam aż łaskawie zejdzie pani od marketingu z bonami. Nadruk na bonie informuje od kiedy można wykorzystać. Moje przysłali 11V więc data ważności była od 12. Zapłaciłam na samoobsługowej (zaraz po ich odebraniu) ale faktycznie przychodzi kasjerka potwierdzać ich ważność i zabiera je. Można je łączyć w jednych zakupach. Teściowa nie może chodzić, miałam ksero dowodu i upoważnienie, babka się uparła, że nie wyda. Do 17 lipca jej ponoć przejdzie, taaaa będzie cudowne ozdrowienie emotka Na formularzu wpisują dane z dowodu, sprawdzają adres. Ja mam nowy dowód bez adresu więc też bulwers skąd może wiedzieć czy podaję prawdziwe dane. Raptem dwa bony do odebrania a cyrki większe niż przy odbieraniu auta. Jedyny plus z całej akcji, że kupiłam tam to co chciałam emotka

estrelitta

Cytuj wiadomość#6781481 piątek, 14 maj 2021, 21:14:07
ksantypa napisał(a):

xooxoo napisał(a):

ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Bez reszty...

tak, dzwonia z informacją, że bon jest gotowy do odbioru-nie musi odbierać osoba, która go wygrała.

Ja dzisiaj odbierałam i chcieli dowód do wglądu. Zapomniałam ich dopytac czy mogę odebrać za siostrę. Czy chcą jakieś upoważnienie? 
1 0

assal

Cytuj wiadomość#6781486 piątek, 14 maj 2021, 21:33:01
Myślałam, że ktoś mój bon odbierze, ale też się nie udało. Pani wyjęła stertę papierów i znalazła punkt, że odbiór tylko osobisty  emotka
1 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6781487 piątek, 14 maj 2021, 21:39:59
assal napisał(a):

Myślałam, że ktoś mój bon odbierze, ale też się nie udało. Pani wyjęła stertę papierów i znalazła punkt, że odbiór tylko osobisty  emotka

Mi też właśnie pokazała fragment regulaminu z zapisem o odbiorze osobistym emotka Wszystko zależy od marketu, poza tym mówiła, że z centrali dostali taki nakaz więc jak komuś dali bez dowodu albo na upoważnienie to miał farta
mia 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6781491 piątek, 14 maj 2021, 22:05:40
Ja właśnie wróciłam z Auchan w Bielsku, pierwsze pytanie czy wszyscy obecni, bo obecni tylko bony dostaną, a jakże, całe auto zwycięzców przywiozłam! Sprawnie odebrane po opuszczeniu maseczek i porównaniu twarzy na dowodach, od razu wydane (na Alko też!)

ksantypa

Cytuj wiadomość#6781524 sobota, 15 maj 2021, 08:47:16
Z tym moim wpisem, że nie musi odbierać osoba, która wygrała bon chodziło mi o telefon-za kogoś bonu odebrać nie można emotka
mia 0

bonawentura23

Cytuj wiadomość#6781532 sobota, 15 maj 2021, 10:00:58
Zauważyłam, że wpisałam błędny e-mail i wygrałam 50zł, nagroda przepadła?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6781533 sobota, 15 maj 2021, 10:05:22
koniczynka123 napisał(a):

assal napisał(a):

Mi też właśnie pokazała fragment regulaminu z zapisem o odbiorze osobistym emotka Wszystko zależy od marketu, poza tym mówiła, że z centrali dostali taki nakaz więc jak komuś dali bez dowodu albo na upoważnienie to miał farta

Dlatego ja podałem tylko osoby, które na pewno mogą odebrać, nie ma co liczyć na fart...
Ps: Czy dowód chcą tylko dla porównania, czy to dana osoba, czy spisują jakieś dane? (Nie chcę by po sklepie, gdzie wiecznie muszę
się wykłócać moje dane krążyły...) emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781534 sobota, 15 maj 2021, 10:13:09
bonawentura23 napisał(a):

Nie,zadzwoń do nich i zmienia na poprawny email i tam przyjdzie formularz

bonawentura23

Cytuj wiadomość#6781540 sobota, 15 maj 2021, 10:38:50

anialistopad napisał(a):

Napisałam przez formularz, ale zanim odczytają mogą minąć kalendarzowe 2 dni na odesłanie danych. Nie mogę znaleźć telefonu, ani na stronie ani w regulaminie. Czy ktoś poratuje? emotka

0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781542 sobota, 15 maj 2021, 10:51:06

anialistopad napisał(a):

Napisałam przez formularz, ale zanim odczytają mogą minąć kalendarzowe 2 dni na odesłanie danych. Nie mogę znaleźć telefonu, ani na stronie ani w regulaminie. Czy ktoś poratuje? emotka

Numer telefonu jest na stronie auchana. Osobiście go tam widziałam. Nie mam jak teraz go wkleić ,ale jest na 100 procent
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6781562 sobota, 15 maj 2021, 12:53:46
maa napisał(a):

może ktoś podpowiedzieć jaki jest sposób na zdobycie bonu?

Wejdz na konkursową stronę, wpisz wymagane dane, kliknij co trzeba i licz na szczęście - to cały sposób.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6781563 sobota, 15 maj 2021, 12:57:41
stefania7 napisał(a):

maa napisał(a):

Wejdz na konkursową stronę, wpisz wymagane dane, kliknij co trzeba i licz na szczęście - to cały sposób.

Dziękuje
1 0

maa

Cytuj wiadomość#6781571 sobota, 15 maj 2021, 14:22:00
wraithbeauty napisał(a):

stefania7 napisał(a):

maa napisał(a):

Dokładnie nie ma na to sposobu, chociaż teraz w weekend szansa jest najmniejsza według mnie. Najlepiej to grać w dni robocze i to z rana

tak zdaję sobie sprawę, że w weekend najtrudniej.
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6781573 sobota, 15 maj 2021, 14:27:43
visserarthur: W Krakowie tylko na imię i nazwisko pani zerknęła, czy się zgadza. Adres wpisałam sama w oświadczeniach, jakie mi dała: imię, nazwisko, adres, podpis emotka  O maila i numer telefonu, na jaki wygrana, nie pytała. W tym sklepie już kilka osób odebrało, raz dwa poszło. Pod ręką miała pani formularze przygotowane  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6781575 sobota, 15 maj 2021, 14:41:08
W Olsztynie imię nazwisko na kogo wygrane,email ,numer telefonu ,spojrzała w dowód czy to na pewno ta osoba  . Nie można odbierać za nikogo,mąż musi osobiście odebrać. W formularz adres się wpisuje
0 0