Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

forrrum

Cytuj wiadomość#6703697 poniedziałek, 18 maj 2020, 16:04:31
Gdy zaglądam do bazy w poszukiwaniu nowych konkursów, zwykle interesują mnie (w tej właśnie kolejności)
  1. nagrody do wygrania emotka (ach, strasznym materialistą jestem, niegodnym miana "maniaka grającego dla idei", jak większość tutaj emotka )
  2. zadanie do wykonania (bo czasem właśnie zadanie samo w sobie, przez atrakcyjność swą, jest zdolne skusić mnie do złamania swoich zasad i zagrania dla przyjemności po prostu emotka )
I tu rodzi się pytanie, @pionas...
Obecnie konkursy w bazie prezentowane są według klucza - najpierw opis, potem nagrody. A gdyby tak zamienić kolejność i pod tytułem na pierwszym miejscu było, o co gramy? Zaoszczędziłoby to przedzierania się przez skomplikowany gąszcz (zwłaszcza ostatnio emotka ) nieznaczących opisów, jakie są warunki i takie tam bla, bla, bla.
A gdyby NAJPIERW było podane na tacy, co jest do wygrania, to jakby to czytającego nie interesowało, nie musiałby już tracić czasu emotka na walkę z materią (o)błędnych opisów... emotka
bajm 0

forrrum

Cytuj wiadomość#6703754 poniedziałek, 18 maj 2020, 18:43:08
pionas, czy to, co widzę wyżej, to przypadek i niedopatrzenie, czy celowy zabieg (jeśli tak, to w jakim celu?)
Mianowicie tekst w części wypunktowanej wydaje się być większy (mam na myśli rozmiar czcionki w punktach), niż pozostały tekst we wpisie.

Nie da się tego znormalizować?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6704071 środa, 20 maj 2020, 10:04:03
Czy wam też nie działa aplikacja? Kółeczko tylko ładuje o ładuje emotka  
0 0