Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 99 100 101 102 103 104105 106 107 108 109 > >> >|

kajanna

Cytuj wiadomość#1595864 wtorek, 3 czerwca 2008, 12:33:32
mariwanna napisał(a):

jeszcze tu nie miałam okazji napisać, ale już dawno mnie korci emotka
otóż, nie podoba mi się to, że w topie moje dzisiejsze wygrane niektóre osoby piszą wypowiedzi typu: nic, susza itp. Wydaje się tę top dziala na innych zasadach - wygrałam to piszę, a skoro nic nie wygrałam, to nie piszę. Jeśli natomiast ktoś uważa NIC lub SUSZÊ za nagrodę to .... widocznie ma podstawy żeby tak uważać emotka

Tak samo myślę
Jakbym codziennie pisała nic,albo rachunek za telefon,albo znalezione 2 zł.na ulicy,to miałabym już hoho postów
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1595875 wtorek, 3 czerwca 2008, 12:35:48
visserarthur napisał(a):

aaa i jeszcze pisalem kiedys do admina z propozycja zalozenia watku:

moje dzisiejsze wygrane (ktory juz jest)

a drugi

moje wygrane otrzymane, lub jakas podobna nazwa, bo czesto pojaiwaja sie w moich wygranych pytania czy to wygrana czy otrzymal juz do domu...

Prościej zakomunikować forumowiczom ,żeby po prostu pisali przy nagrodzie i to wszystko.

Np Zestaw kosmetyków Aqualina z gazety .pl dotarł dzisiaj do domku.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#1595899 wtorek, 3 czerwca 2008, 12:46:27
sophie napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aaa i jeszcze pisalem kiedys do admina z propozycja zalozenia watku:

moje dzisiejsze wygrane (ktory juz jest)

a drugi

moje wygrane otrzymane, lub jakas podobna nazwa, bo czesto pojaiwaja sie w moich wygranych pytania czy to wygrana czy otrzymal juz do domu...

Prościej zakomunikować forumowiczom ,żeby po prostu pisali przy nagrodzie i to wszystko.

Np Zestaw kosmetyków Aqualina z gazety .pl dotarł dzisiaj do domku.

no wlasnie sęk w tym, ze nie pisze tego zbyt wiele osob...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1598361 środa, 4 czerwca 2008, 04:48:14
visserarthur napisał(a):

mariwanna napisał(a):

jeszcze tu nie miałam okazji napisać, ale już dawno mnie korci emotka
otóż, nie podoba mi się to, że w topie moje dzisiejsze wygrane niektóre osoby piszą wypowiedzi typu: nic, susza itp. Wydaje się tę top dziala na innych zasadach - wygrałam to piszę, a skoro nic nie wygrałam, to nie piszę. Jeśli natomiast ktoś uważa NIC lub SUSZÊ za nagrodę to .... widocznie ma podstawy żeby tak uważać emotka

juz kiedys tez sie wypowiadalem na ten temat... podsumowujac: zal mi ludzi uwazajacych brak wygranej za wygrana emotka emotka

Odstępstwem od reguły jest look4win, gdzie brak wygranej bardziej cieszy, niż wygrany bon emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1607008 poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:45:32
nie wiem , dlaczego tak się dzieję ale znikają mi z dodanych konkursów ,konkursy zakończone a które jeszcze nie miały wyników - pewnie dzieje sie tak że administracja czyści bazę starych konkursów ...
nie podoba mi sie to bo mam wrażenie że sie już nigdy nie dowiem wyników emotka
0 0

mjane

Cytuj wiadomość#1607047 poniedziałek, 9 czerwca 2008, 12:04:15
się zacytuję, bo nie dostałam odpowiedzi czy pomysł przejdzie, czy nie przejdzie emotka

mjane napisał(a):

nie, że się nie podoba, ale taka propozycja... emotka

może by tak wprowadzić na forum tzw. sogi ? dla tych którzy nie wiedzą co to jest - to takie punkty przyznawane użytkownik użytnikowi w zamian za pomoc, przysługę itd. Można by zrobić tak, że takiego soga trzeba uargumentować (za co i dlaczego, żeby nie było przyznawania sobie ot tak) i np. za 20/30/50 sogów likwidacja punktu karnego emotka co wy na to? emotka

0 0

marionzzz

Cytuj wiadomość#1607054 poniedziałek, 9 czerwca 2008, 12:07:36
a mnie się nie podoba ,że ktoś splagiatował mój tekst z jednego konkursu aby wygrać w innym!!!!!i jeszcze wymyślił podobny nick!!!
czy tak trudno samemu pomyśleć i coś napisać???
0 0

mjane

Cytuj wiadomość#1607058 poniedziałek, 9 czerwca 2008, 12:09:00
marionzzz napisał(a):

a mnie się nie podoba ,że ktoś splagiatował mój tekst z jednego konkursu aby wygrać w innym!!!!!i jeszcze wymyślił podobny nick!!!
czy tak trudno samemu pomyśleć i coś napisać???

ale wydaje mi się, że na to nikt nic nie jest w stanie poradzić emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1619082 sobota, 14 czerwca 2008, 02:00:46
cosik jest nie tak - probuje usunac osobe z listy zablokowanych, niby pisze ze sie udalo, ale osoba dalej jest na liscie i nadal nie moze do mnie niczego napisac emotka emotka
0 0

konkursy15

Cytuj wiadomość#1619851 sobota, 14 czerwca 2008, 08:50:47
mi sie nie podoba niepotrzebne komentowanie nowych topikow np. bann albo inne... nie podoba sie to nie piszcie a nie zyczycie a nawet chcecie, zeby ktos dostal karniaczka.... emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1619999 sobota, 14 czerwca 2008, 10:04:38
a mi sie nie podoba chamstwo i glupota niektorych ludzi,do ktorych slowa po polsku nie docieraja
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1620035 sobota, 14 czerwca 2008, 10:27:54
chochliczka napisał(a):

a mi sie nie podoba chamstwo i glupota niektorych ludzi,do ktorych slowa po polsku nie docieraja

mnie też się to nie podoba, ale cóż trzeba takich ludzi jak ty chochliczko tolerować. emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1620451 niedziela, 15 czerwca 2008, 10:36:15
melisa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mnie też się to nie podoba, ale cóż trzeba takich ludzi jak ty chochliczko tolerować. emotka

kobieto wez nie laz za mna wszedzie,ja rozumiem ze nie masz przyjaciol,ale nie musisz az tak nas gnebic bo to przesada
a zeby bylo w temacie:nie podoba mi sie to ,ze czesto jak ktos pisze do mnie na pw i chce mu odpisac przerzuca mnie na zupelnie inna strone
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1620471 niedziela, 15 czerwca 2008, 10:43:07
melisa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Uooo jeju ale przyszalałaś inteligentną wypowiedzią.
0 0

samantha22

Cytuj wiadomość#1650426 czwartek, 26 czerwca 2008, 09:03:58
mjane napisał(a):

się zacytuję, bo nie dostałam odpowiedzi czy pomysł przejdzie, czy nie przejdzie emotka

mjane napisał(a):

nie, że się nie podoba, ale taka propozycja... emotka

może by tak wprowadzić na forum tzw. sogi ? dla tych którzy nie wiedzą co to jest - to takie punkty przyznawane użytkownik użytnikowi w zamian za pomoc, przysługę itd. Można by zrobić tak, że takiego soga trzeba uargumentować (za co i dlaczego, żeby nie było przyznawania sobie ot tak) i np. za 20/30/50 sogów likwidacja punktu karnego emotka co wy na to? emotka

ja jestem za emotka czasami trudno sie pozbyc karniaków dodając konki( w moim przypadku 99% konków które dodawałam były już w bazie
emotka )
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1666833 piątek, 4 lipca 2008, 04:14:35
Nie podoba mi się, że w wątku z wynikami, przy wynikach które pojawiają się po raz drugi, niektórzy dopisują że to już było. No jak było to trudno, po co dopisywać niepotrzebny post?
0 0

nice

Cytuj wiadomość#1666838 piątek, 4 lipca 2008, 04:16:36
anieczka napisał(a):

Nie podoba mi się, że w wątku z wynikami, przy wynikach które pojawiają się po raz drugi, niektórzy dopisują że to już było. No jak było to trudno, po co dopisywać niepotrzebny post?

No chyba, żeby sobie nabić ilość postów. też na to zwróciłam uwagę.
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#1666842 piątek, 4 lipca 2008, 04:17:46
anieczka napisał(a):

Przyznam Ci tu racje.
I potem jest niepotrzebna dyskusja typu:

- By kilka stron wcześniej.

- Aaa to przepraszam nie zauważyłam.

I po co to? emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1667034 piątek, 4 lipca 2008, 05:39:26
Bardziej pytanie niż narzekanie:

Czy byłaby możliwość edycji/usunięcia własnego posta przez powiedzmy 2 min od napisania?
Czasami zupełnie przez przypadek coś gdzieś się kliknie ( dzięki Pionas za reakcję na mój PW emotka )i już nie można tego cofnąć.

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1680979 sobota, 12 lipca 2008, 09:38:50
Zniknęła fajna stronka o gratisach, albo nie umiem jej znaleźć?!... emotka
0 0
|< << < 99 100 101 102 103 104105 106 107 108 109 > >> >|