Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

aka

Cytuj wiadomość#1835499 czwartek, 25 wrzesień 2008, 06:01:12
A mnie denerwuje, że nieraz osoby spamuja w każdym topie i nie mają karniaka, a niektórzy za dostają za jeden wyraz lub zdanie jak napiszą w wynikach lub topie teraz emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1835506 czwartek, 25 wrzesień 2008, 06:02:34
aka napisał(a):

A mnie denerwuje, że nieraz osoby spamuja w każdym topie i nie mają karniaka, a niektórzy za dostają za jeden wyraz lub zdanie jak napiszą w wynikach lub topie teraz emotka

ooo to racja
moje 2 karniaki są przez hmmm próbę pomocy innym... emotka
0 0

konkursy15

Cytuj wiadomość#1835526 czwartek, 25 wrzesień 2008, 06:07:43
gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

emotka tak, jak i moje...oczywiscie od tej melisy emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1835538 czwartek, 25 wrzesień 2008, 06:09:50
daisy020 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

bazylissa napisał(a):

pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...

Ja i tak nie płace, korzystam z biblioteki - i co tez nie wolno emotka

Też myslę,ze nie powinno zabraknac topu z konkami z gazet,to było dobre dla wszystkich.Poza tym niektórzy nawet kupowali gazety,zeby tylko podac konkursy emotka

trochę a nawet bardzo przesada kiedy jedna osoba nawet jeżeli jest to admin decyduje o tym, że dany top, który nikomu nie szkodził a wręcz wszystkim pomagał - tak gazetom też, bo przecież zarabiają na konkach esemesowych -ma być zamknięty. Proszę o przemyślenie bo jest to nie tylko moja opinia!

Ale nie rozumiecie kwestii ze Pionas moglby miec za to przechlapane?Bo umieszczanie tych konkursow smsowych na naszje stronie to lamanie prawa..
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1835542 czwartek, 25 wrzesień 2008, 06:11:39
no jak łamanie prawa to co innego - na prawie się nie znam, ale fakt pozostaje, że stracą na tym wszyscy...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837251 piątek, 26 wrzesień 2008, 08:49:37
gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

zgadza sie w 200% tez jedni dostaja za napisanie przez przypadek nie w tym watku a inni spamuja gdzie sie da i nie dostaja nawet jednego karniakow emotka
dlaczego tak jest emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837268 piątek, 26 wrzesień 2008, 08:53:09
nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

zgadza sie w 200% tez jedni dostaja za napisanie przez przypadek nie w tym watku a inni spamuja gdzie sie da i nie dostaja nawet jednego karniakow emotka
dlaczego tak jest emotka

popieram w 100% tez tak kiedys dostałam karniaka
emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1837459 piątek, 26 wrzesień 2008, 10:07:19
nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

dlaczego tak jest emotka

Tak jest dlatego, że Admini nie czytają każdego postu, który jest napisany na forum, bo jest to fizycznie niemożliwe. Top z wynikami i konkursami teraz jest częściej przeglądany i tam zresztą łatwo wyłapać posty nie na temat. Jeżeli kogoś denerwują spamerzy, którzy śmiecą gdzie popadnie to wystarczy zgłosić to któremuś z Adminów, najlepiej przez formularz:
http://www.e-konkursy.info/kontakt.html
Będą za to wdzięczni emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837463 piątek, 26 wrzesień 2008, 10:11:28
zdolnabestia napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

dlaczego tak jest emotka

Tak jest dlatego, że Admini nie czytają każdego postu, który jest napisany na forum, bo jest to fizycznie niemożliwe. Top z wynikami i konkursami teraz jest częściej przeglądany i tam zresztą łatwo wyłapać posty nie na temat. Jeżeli kogoś denerwują spamerzy, którzy śmiecą gdzie popadnie to wystarczy zgłosić to któremuś z Adminów, najlepiej przez formularz:
http://www.e-konkursy.info/kontakt.html
Będą za to wdzięczni emotka

tylko ja pod takim spamerem napisalam bo myslalam ze pisze w watku szukam odpowiedz na jego pytanie a to byl watek teraz (zakrecilam sie i skapowalam jak juz poszedl post)
i ja dostala karniaka a spamer nic
a domoszenie to nie w moim stylu
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1837505 piątek, 26 wrzesień 2008, 10:39:31
Myślę, że w tym przypadku zamiast donoszenie można to nazwać pomoc adminom w prowadzeniu forum. I będzie to pochwalone, a nie potępione. Nie mamy możliwości edycji postów (szkoda), ale po napisaniu czegoś nie tu gdzie trzeba, niechcący, można poprosić admina o skasowanie. Za to nie ma karniaków.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837522 piątek, 26 wrzesień 2008, 10:48:50
zdolnabestia napisał(a):

Myślę, że w tym przypadku zamiast donoszenie można to nazwać pomoc adminom w prowadzeniu forum. I będzie to pochwalone, a nie potępione. Nie mamy możliwości edycji postów (szkoda), ale po napisaniu czegoś nie tu gdzie trzeba, niechcący, można poprosić admina o skasowanie. Za to nie ma karniaków.

ok bede wiedziec na przyszlosc i uwazac emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1843194 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 10:48:08
a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1843426 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 11:46:56
Nie to jest zabezpieczenie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1843501 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 12:03:10
surelka napisał(a):

a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka

popieram!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1844231 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 03:22:08
viola88 napisał(a):

surelka napisał(a):

popieram!

też mnie to wkurza,więcnie pozostaje nic tylko nabijac bezsensowne posty ,jak większość i dojść do setki
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1844239 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 03:24:55
afrikaner napisał(a):

viola88 napisał(a):

surelka napisał(a):

popieram!

też mnie to wkurza,więcnie pozostaje nic tylko nabijac bezsensowne posty ,jak większość i dojść do setki

Też mnie to wkurza,
Popieram... chyba nie ma innej rady emotka
0 0

rwas

Cytuj wiadomość#1844351 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 03:51:52
przyłączam sie
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#1844357 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 03:54:55
surelka napisał(a):

a mnie się nie podoba,że masz wymagania,a sama od siebie nic nie dajesz...każdy się ma udzielac na forum,przez co zyskuje punkty..a nie,jak Ty maxymalną ilośc karniaków przy 16 postach
emotka jeszcze jakieś zachcianki?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#1844362 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 03:57:46
no przykro mi, ale spójrzcie na swój staż...
rwas - od czerwca 2007 roku, ponad rok czasu na forum - tak ciężko wykazać trochę aktywności? wszystkie Twoje posty są z datą dzisiejszą...

laurence - też ponad rok czasu na forum...

afrikaner - jesteś nowy stażem także pewne ograniczenia musisz przeboleć emotka

Życie nie tylko po to jest by brać..życie nie po to by bezczynnie stać ..i aby żyć siebie samego trzeba DAÆ!!
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#1844389 poniedziałek, 29 wrzesień 2008, 04:05:28
pionas napisał(a):

no przykro mi, ale spójrzcie na swój staż...
rwas - od czerwca 2007 roku, ponad rok czasu na forum - tak ciężko wykazać trochę aktywności? wszystkie Twoje posty są z datą dzisiejszą...

laurence - też ponad rok czasu na forum...

afrikaner - jesteś nowy stażem także pewne ograniczenia musisz przeboleć emotka

Życie nie tylko po to jest by brać..życie nie po to by bezczynnie stać ..i aby żyć siebie samego trzeba DAÆ!!

ostatnie zdanie najlepsze emotka
najlepiej na tacy wszystko im podac...
jak śpiewają w jakimś kawałku:nie dogodzisz wszystkim,to zadanie dla agencji towarzyskich emotka
0 0