Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 105 106 107 108 109 110111 112 113 114 115 > >> >|

ladylisa

Cytuj wiadomość#1830864 wtorek, 23 września 2008, 07:34:10
stasiak50 napisał(a):

ladylisa napisał(a):

uważam ze spam na pw powinien byc zabroniony i ostro karany emotka , do zdobywania glosow sluzy top kliknijcie...

emotka emotka ale jesteś nieżyczliwa ...odrazu ban ..po to masz stopke to weż sobie napisz w niej że nie klikasz emotka napewno ten co umie czytać nie napisze do Ciebie o kliki.. i nie zagłosuje Tobie jak bedziesz kiedyś w takiej potrzebie emotka emotka

oki bede blokowac tylko zauwaz ze to co robicie to spam - zakazany we wszystkich (a juz napewno wiekszosci) konkursów emotka
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#1830935 wtorek, 23 września 2008, 08:18:21
ladylisa napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

ladylisa napisał(a):

uważam ze spam na pw powinien byc zabroniony i ostro karany emotka , do zdobywania glosow sluzy top kliknijcie...

emotka emotka ale jesteś nieżyczliwa ...odrazu ban ..po to masz stopke to weż sobie napisz w niej że nie klikasz emotka napewno ten co umie czytać nie napisze do Ciebie o kliki.. i nie zagłosuje Tobie jak bedziesz kiedyś w takiej potrzebie emotka emotka

oki bede blokowac tylko zauwaz ze to co robicie to spam - zakazany we wszystkich (a juz napewno wiekszosci) konkursów emotka

nie podoba mi się to co piszesz emotka ja nie napisałam o blokowaniu tylko o dodaniu do stopki opisu(tak jak to mają inni) nie klikam bo mnie bolą ręce emotka albo coś innego emotka
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#1831803 środa, 24 września 2008, 07:25:59
bazylissa napisał(a):

pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...

Ja i tak nie płace, korzystam z biblioteki - i co tez nie wolno emotka

Też myslę,ze nie powinno zabraknac topu z konkami z gazet,to było dobre dla wszystkich.Poza tym niektórzy nawet kupowali gazety,zeby tylko podac konkursy emotka
0 0

sarenka

Cytuj wiadomość#1834152 czwartek, 25 września 2008, 07:52:33
Nie podoba mi się w skrzynce pocztowej, że nie ma opcji: wiadomości wysłane
Jest to bardzo przydatna opcja, bo nie zawsze się pamięta co do kogo się napisało ;(

Bardzo proszę o przemyślenie ...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1834170 czwartek, 25 września 2008, 08:08:08
sarenka napisał(a):

Jest to bardzo przydatna opcja, bo nie zawsze się pamięta co do kogo się napisało ;(

tez jestem za tym emotka

i jeszcze mi nie przeszkadzaja prosby o kliki ( o ile nie wyglada to tak ze ktos mi tylko linka wysyla i pisze Zaglosuj emotka ) jak chce komus zaglosowac to zagosuje a jak nie to nie emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1834687 czwartek, 25 września 2008, 11:07:31
I ja popieram. A co do klików. Może troszkę zmniejszyć ilość.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#1835478 czwartek, 25 września 2008, 05:54:55
sarenka napisał(a):

Jestem bardzo za......... / z moją sklerozą/... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1835494 czwartek, 25 września 2008, 05:59:54
gocha542 napisał(a):

bazylissa napisał(a):

pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...

Też myslę,ze nie powinno zabraknac topu z konkami z gazet,to było dobre dla wszystkich.Poza tym niektórzy nawet kupowali gazety,zeby tylko podac konkursy emotka

trochę a nawet bardzo przesada kiedy jedna osoba nawet jeżeli jest to admin decyduje o tym, że dany top, który nikomu nie szkodził a wręcz wszystkim pomagał - tak gazetom też, bo przecież zarabiają na konkach esemesowych -ma być zamknięty. Proszę o przemyślenie bo jest to nie tylko moja opinia!
0 0

aka

Cytuj wiadomość#1835499 czwartek, 25 września 2008, 06:01:12
A mnie denerwuje, że nieraz osoby spamuja w każdym topie i nie mają karniaka, a niektórzy za dostają za jeden wyraz lub zdanie jak napiszą w wynikach lub topie teraz emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1835506 czwartek, 25 września 2008, 06:02:34
aka napisał(a):

A mnie denerwuje, że nieraz osoby spamuja w każdym topie i nie mają karniaka, a niektórzy za dostają za jeden wyraz lub zdanie jak napiszą w wynikach lub topie teraz emotka

ooo to racja
moje 2 karniaki są przez hmmm próbę pomocy innym... emotka
0 0

konkursy15

Cytuj wiadomość#1835526 czwartek, 25 września 2008, 06:07:43
gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

emotka tak, jak i moje...oczywiscie od tej melisy emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#1835538 czwartek, 25 września 2008, 06:09:50
daisy020 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

bazylissa napisał(a):

pionas napisał(a):

trochę a nawet bardzo przesada kiedy jedna osoba nawet jeżeli jest to admin decyduje o tym, że dany top, który nikomu nie szkodził a wręcz wszystkim pomagał - tak gazetom też, bo przecież zarabiają na konkach esemesowych -ma być zamknięty. Proszę o przemyślenie bo jest to nie tylko moja opinia!

Ale nie rozumiecie kwestii ze Pionas moglby miec za to przechlapane?Bo umieszczanie tych konkursow smsowych na naszje stronie to lamanie prawa..
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1835542 czwartek, 25 września 2008, 06:11:39
no jak łamanie prawa to co innego - na prawie się nie znam, ale fakt pozostaje, że stracą na tym wszyscy...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837251 piątek, 26 września 2008, 08:49:37
gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

zgadza sie w 200% tez jedni dostaja za napisanie przez przypadek nie w tym watku a inni spamuja gdzie sie da i nie dostaja nawet jednego karniakow emotka
dlaczego tak jest emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837268 piątek, 26 września 2008, 08:53:09
nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

zgadza sie w 200% tez jedni dostaja za napisanie przez przypadek nie w tym watku a inni spamuja gdzie sie da i nie dostaja nawet jednego karniakow emotka
dlaczego tak jest emotka

popieram w 100% tez tak kiedys dostałam karniaka
emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1837459 piątek, 26 września 2008, 10:07:19
nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

dlaczego tak jest emotka

Tak jest dlatego, że Admini nie czytają każdego postu, który jest napisany na forum, bo jest to fizycznie niemożliwe. Top z wynikami i konkursami teraz jest częściej przeglądany i tam zresztą łatwo wyłapać posty nie na temat. Jeżeli kogoś denerwują spamerzy, którzy śmiecą gdzie popadnie to wystarczy zgłosić to któremuś z Adminów, najlepiej przez formularz:
http://www.e-konkursy.com/kontakt.html
Będą za to wdzięczni emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837463 piątek, 26 września 2008, 10:11:28
zdolnabestia napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

aka napisał(a):

ooo to racja

dlaczego tak jest emotka

Tak jest dlatego, że Admini nie czytają każdego postu, który jest napisany na forum, bo jest to fizycznie niemożliwe. Top z wynikami i konkursami teraz jest częściej przeglądany i tam zresztą łatwo wyłapać posty nie na temat. Jeżeli kogoś denerwują spamerzy, którzy śmiecą gdzie popadnie to wystarczy zgłosić to któremuś z Adminów, najlepiej przez formularz:
http://www.e-konkursy.com/kontakt.html
Będą za to wdzięczni emotka

tylko ja pod takim spamerem napisalam bo myslalam ze pisze w watku szukam odpowiedz na jego pytanie a to byl watek teraz (zakrecilam sie i skapowalam jak juz poszedl post)
i ja dostala karniaka a spamer nic
a domoszenie to nie w moim stylu
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#1837505 piątek, 26 września 2008, 10:39:31
Myślę, że w tym przypadku zamiast donoszenie można to nazwać pomoc adminom w prowadzeniu forum. I będzie to pochwalone, a nie potępione. Nie mamy możliwości edycji postów (szkoda), ale po napisaniu czegoś nie tu gdzie trzeba, niechcący, można poprosić admina o skasowanie. Za to nie ma karniaków.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1837522 piątek, 26 września 2008, 10:48:50
zdolnabestia napisał(a):

Myślę, że w tym przypadku zamiast donoszenie można to nazwać pomoc adminom w prowadzeniu forum. I będzie to pochwalone, a nie potępione. Nie mamy możliwości edycji postów (szkoda), ale po napisaniu czegoś nie tu gdzie trzeba, niechcący, można poprosić admina o skasowanie. Za to nie ma karniaków.

ok bede wiedziec na przyszlosc i uwazac emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#1843194 poniedziałek, 29 września 2008, 10:48:08
a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka
0 0
|< << < 105 106 107 108 109 110111 112 113 114 115 > >> >|