Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 > >> >|

swibek

Cytuj wiadomość#2038897 niedziela, 21 grudnia 2008, 11:23:06
pakk napisał(a):

nie piszę o ilości..

wyraznie napisales o ilosci 'skąd wiesz, że dana osoba wysłała milion PW?'

jest wiadomością niechcianą.. ale to Ty decydujesz co jest niechciane dla Ciebie, jedni chcą inni nie.. więc nie masz co straszyć, że będziesz zgłaszał..

1. ja obiecuje, nie strasze.
2. racja, moglbym nie informowac o tym i od razu zglaszac.
3. 'więc' sugeruje wnioskowanie dedukcyjne. za chiny jednak nie moge znalezc zwiazku przyczynowo-skutkowego miedzy 2. a 3. zdaniem.

więcej nikt nie wyśle Ci PW nawet z pozdrowieniami bo każda jedna wiadomość będzie dla Ciebie SPAM-em.. bo ty NIC nie chcesz dostawać..

przeczytaj jeszcze raz moja stopke. wooolnooo i wyraznie. teraz juz wiesz, czego nie chce dostawac?

i czytaj z kim piszesz.. za krótko tu jesteś i nawet nie poobserwujesz kto jest kim..

emotka

po pierwsze dalej nie wiesz z kim piszesz.. emotka

po drugie odnośnik milion PW nie tyczyło się ilości SPAMU tylko informacja, ze ktoś mógł wysłać tylko Tobie jedną jedyną widomość z prośbą o klika.. emotka co można to uznać za naturalną prywatną wiadomość.. ale..

po trzecie czytając Twoją stopkę.. emotka śmiech mnie ogarnia..

i po czwarte.. nie śmiej się tak.. bo po raz kolejny nie wiesz z kim piszesz.. emotka płci się nie potrafi rozróżnić? takie trudne??

emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038901 niedziela, 21 grudnia 2008, 11:38:03

po drugie odnośnik milion PW nie tyczyło się ilości SPAMU tylko informacja, ze ktoś mógł wysłać tylko Tobie jedną jedyną widomość z prośbą o klika.. co można to uznać za naturalną prywatną wiadomość.. ale..

tymi quasi-wyjasnieniami sam siebie tylko pograzasz.

po trzecie czytając Twoją stopkę.. śmiech mnie ogarnia..

jedni mowia śmiech to zdrowie, inni zaś ten się śmieje, kto się śmieje ostatni emotka

po pierwsze dalej nie wiesz z kim piszesz.. płci się nie potrafi rozróżnić? takie trudne??

a do czego potrzebna mi znajomosc plci adresata podczas pisania na forum? ten adresat, ten internauta, ten user forum emotka
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#2038904 niedziela, 21 grudnia 2008, 11:48:32
pakk
poczytaj sobie regulamin ekonkursów emotka bo to że pod nowym nickiem się zarejestrowałeś nie musisz się mądrzyć bo znowu ban przypełznie emotka emotka emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038964 poniedziałek, 22 grudnia 2008, 07:43:56
pakk napisał(a):

po drugie odnośnik milion PW nie tyczyło się ilości SPAMU tylko informacja, ze ktoś mógł wysłać tylko Tobie jedną jedyną widomość z prośbą o klika.. co można to uznać za naturalną prywatną wiadomość.. ale..

tymi quasi-wyjasnieniami sam siebie tylko pograzasz.

po trzecie czytając Twoją stopkę.. śmiech mnie ogarnia..

jedni mowia śmiech to zdrowie, inni zaś ten się śmieje, kto się śmieje ostatni emotka

po pierwsze dalej nie wiesz z kim piszesz.. płci się nie potrafi rozróżnić? takie trudne??

a do czego potrzebna mi znajomosc plci adresata podczas pisania na forum? ten adresat, ten internauta, ten user forum emotka

więcej szacuneczku kolego.. nie jestem ten adresat ani ten internauta.. nie życzę sobię uogólniania.. i przyjmij to do wiadomości.. emotka i nie filozofuj tyle..
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2038973 poniedziałek, 22 grudnia 2008, 07:53:05
stasiak50 napisał(a):

pakk
poczytaj sobie regulamin ekonkursów emotka bo to że pod nowym nickiem się zarejestrowałeś nie musisz się mądrzyć bo znowu ban przypełznie emotka emotka emotka

emotka dobrze Stasiu mówisz.. emotka emotka emotka pojawia się jakiś tam user forum.. i będzie ustawiał, straszył i obiecywał.. sam sobie dołek kopie.. emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2038996 poniedziałek, 22 grudnia 2008, 08:07:06

poczytaj sobie regulamin ekonkursów

czytalem. nie robie nic sprzecznego z nim.

bo to że pod nowym nickiem się zarejestrowałeś nie musisz się mądrzyć bo znowu ban przypełznie

znowu? pomyliles chyba osoby.

nie jestem ten adresat ani ten internauta.. nie życzę sobię uogólniania..

emotka ja sobie wielu rzeczy nie zycze. w momencie gdy do ciebie pisze z pewnoscia jestes 'ten adresat'.
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#2040975 poniedziałek, 22 grudnia 2008, 09:21:06
pakk napisał(a):

poczytaj sobie regulamin ekonkursów

czytalem. nie robie nic sprzecznego z nim.

bo to że pod nowym nickiem się zarejestrowałeś nie musisz się mądrzyć bo znowu ban przypełznie

znowu? pomyliles chyba osoby.

pamiętaj ja się nigdy nie mylę emotka emotka emotka emotka a własnie kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada emotka emotka zapamiętaj emotka

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2041538 wtorek, 23 grudnia 2008, 09:51:33

pamiętaj ja się nigdy nie mylę

lol emotka nie wierzysz to spytaj admina, niech sprawdzi IP (mam stale) emotka

skonczmy ta niedorzeczna dyskusje bo i tak nikt nikogo nie przekona (a tylko jedna strona ma racje - ja %-))
0 0

stasiak50

Cytuj wiadomość#2043011 wtorek, 23 grudnia 2008, 10:51:39
pakk napisał(a):

pamiętaj ja się nigdy nie mylę

lol emotka nie wierzysz to spytaj admina, niech sprawdzi IP (mam stale) emotka

skonczmy ta niedorzeczna dyskusje bo i tak nikt nikogo nie przekona (a tylko jedna strona ma racje - ja %-))

nie musze nikogo pytać woiem cos na ten temat emotka właśnie ty masz racji tylko % a ja 99 % emotka emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2043022 wtorek, 23 grudnia 2008, 11:13:15
pakk napisał(a):

emotka ja sobie wielu rzeczy nie zycze. w momencie gdy do ciebie pisze z pewnoscia jestes 'ten adresat'.

więc do mnie więcej nie pisz..
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#2043027 wtorek, 23 grudnia 2008, 11:45:55
swibek napisał(a):

pakk napisał(a):

Ja Wam powiem że Pakk ( chociaz nie lubie nowych konkursowiczów bo to jakby nie było dodatkowa konkurencja emotka ) moim zdaniem ma troche racji, dostaje dziennie mnóstwo próśb o kliki i troche to może drażnić, fakt faktem zlewa mnie to totalnie bo klikam tylko tym których znam a reszte blokuje, ale rzeczywiście też mi się to nie podoba. I to że pakk napisał sobie taką stopke to jestem za, bo może trochę bedzie miał mniej tego spamu, nie mniej są i tacy co nawet nie maja czasu miedzy kopoiuj/wklej zaglądnąc komuś w profil.

I myślę że na tym forum są dużo gorsi ludzie, wstrzymam się od podawania nicków ale są tacy którzy tu niby klikną z wielkim bólem, ale z racji tego że też biorą udział w konkursie to chyba warto się pozbyc konkurencji, i ciach zaraz po czajanie leci mailik do admina o spamie. A on chociaz sie nie kryje tylko przestrzega. Zrozumiał to wogole ktoś? emotka Bo straciłam wątek ale to mi się nie podoba emotka
0 0

swibek

Cytuj wiadomość#2043078 środa, 24 grudnia 2008, 08:24:36
isiulka napisał(a):

swibek napisał(a):

pakk napisał(a):

Ja Wam powiem że Pakk ( chociaz nie lubie nowych konkursowiczów bo to jakby nie było dodatkowa konkurencja emotka ) moim zdaniem ma troche racji, dostaje dziennie mnóstwo próśb o kliki i troche to może drażnić, fakt faktem zlewa mnie to totalnie bo klikam tylko tym których znam a reszte blokuje, ale rzeczywiście też mi się to nie podoba. I to że pakk napisał sobie taką stopke to jestem za, bo może trochę bedzie miał mniej tego spamu, nie mniej są i tacy co nawet nie maja czasu miedzy kopoiuj/wklej zaglądnąc komuś w profil.

I myślę że na tym forum są dużo gorsi ludzie, wstrzymam się od podawania nicków ale są tacy którzy tu niby klikną z wielkim bólem, ale z racji tego że też biorą udział w konkursie to chyba warto się pozbyc konkurencji, i ciach zaraz po czajanie leci mailik do admina o spamie. A on chociaz sie nie kryje tylko przestrzega. Zrozumiał to wogole ktoś? emotka Bo straciłam wątek ale to mi się nie podoba emotka

emotka no jasne, że zrozumiałam.. emotka ja nie mówię, że pakk nie ma racji.. chodzi tylko o szacuneczek.. a co ma w stopce to jego sprawa.. emotka ja klikam wszystkim a jeśli ktoś jest natrętny czy upierdliwy to delikatnie zwracam uwagę a jeśli i to nie pomaga to blokuję.. i po sprawie!! emotka i nigdy nie kabluję do admina, że ktoś SPAMUJE.. admin to widzi sam bo też ma oczka a ja to załatwiam bezpośrednio ze SPAM-owiczem.. emotka

Wesołych Świąt.. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2043171 środa, 24 grudnia 2008, 10:41:27
specjaledition napisał(a):

Mi się nie podoba ta reklama z bąbelkami strasznie przy niej muli komp emotka

emotka
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#2043173 środa, 24 grudnia 2008, 10:43:09
arczi napisał(a):

emotka

też to mam - zużycie pamięci 100% emotka emotka emotka
0 0

pawel1615

Cytuj wiadomość#2043305 środa, 24 grudnia 2008, 12:24:41
slavek napisał(a):

arczi napisał(a):

emotka

i u mnie tez emotka
0 0

smsowicz

Cytuj wiadomość#2047817 sobota, 27 grudnia 2008, 02:39:22
pawel1615 napisał(a):

slavek napisał(a):

arczi napisał(a):

emotka

i u mnie tez emotka

Chyba użycie procesora 100%
firefox + adblock. U mnie nie ma reklam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2149766 wtorek, 3 lutego 2009, 04:11:34
Przekopując się przez tonę konkursów naszła mnie taka idea, która była już postulowana wcześniej, jednak jakoś nikt nie podszedł do tego poważniej. Z racji wyrobienia normy w bazie pojawia się o wiele więcej konkursów niż do tej pory. Moim zdaniem podział na konkursy aktualne, sms, promocyjne jest już mało czytelny. Konkursy aktualne wręcz domagają się podpodziału na konkursy fotograficzne, lokalizacyjne (wskazana jest inna nazwa, zaraz wytłumaczę o co chodzi), dla określonych grup wiekowych, czy też ogólnie grup. Z ponad tysiąca konkursów 90% takiego zwykłego konkursowicza jak ja po prostu nie interesuje. Fotograficzne to nie moja bajka, pojawiło się dużo konków organizowanych przez regiony, miasta itp. Warto by te konkursy lokalizacyjne podzielić np. pod względem województwa. Osoba, która dodaje taki konkurs musiałaby wybrać województwo z szablonu a sprawdzić w jakim województwie leży Rybnik czy Poznań (jeśli się nie wie) to chyba nie jest problem. Jest też mnóstwo konkursów skierowanych do grup szkolnych, czy też dzieci, młodzieży. Można by też w szablonie określić do jakiej grupy jest skierowany ów konkurs. W tym momencie 1200 konkursów wrzucone do jednego worka to gruba przesada.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2149800 wtorek, 3 lutego 2009, 04:29:35
Przydałby sie podział co najmniej na:
1. Fotograficzne
2. Opisowe
3. Zamknięte
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2149808 wtorek, 3 lutego 2009, 04:35:29
melisa napisał(a):

Przekopując się przez tonę konkursów naszła mnie taka idea, która była już postulowana wcześniej, jednak jakoś nikt nie podszedł do tego poważniej. Z racji wyrobienia normy w bazie pojawia się o wiele więcej konkursów niż do tej pory. Moim zdaniem podział na konkursy aktualne, sms, promocyjne jest już mało czytelny. Konkursy aktualne wręcz domagają się podpodziału na konkursy fotograficzne, lokalizacyjne (wskazana jest inna nazwa, zaraz wytłumaczę o co chodzi), dla określonych grup wiekowych, czy też ogólnie grup. Z ponad tysiąca konkursów 90% takiego zwykłego konkursowicza jak ja po prostu nie interesuje. Fotograficzne to nie moja bajka, pojawiło się dużo konków organizowanych przez regiony, miasta itp. Warto by te konkursy lokalizacyjne podzielić np. pod względem województwa. Osoba, która dodaje taki konkurs musiałaby wybrać województwo z szablonu a sprawdzić w jakim województwie leży Rybnik czy Poznań (jeśli się nie wie) to chyba nie jest problem. Jest też mnóstwo konkursów skierowanych do grup szkolnych, czy też dzieci, młodzieży. Można by też w szablonie określić do jakiej grupy jest skierowany ów konkurs. W tym momencie 1200 konkursów wrzucone do jednego worka to gruba przesada.

pewnie, że byłoby miło
ale to bardzo dużo dodatkowej roboty... niestety...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2149882 wtorek, 3 lutego 2009, 05:10:38
piotrek94 napisał(a):

Przydałby sie podział co najmniej na:
1. Fotograficzne
2. Opisowe
3. Zamknięte

1. Fotograficzne - ok.
2. Opisowe - jest gro konków gdzie jest jedno pytanie zamknięte, jedno opisowe jak je podzielić??? Te konkursy mogą być wszystkie razem pod jednym szyldem konkursów aktualnych.

Dla mnie najważniejszy podział to ten tzw. lokalizacyjny z podziałem na wojeództwa/regiony, bo conajmniej 10-15 konkursów dziennie jest właśnie takich.
0 0
|< << < 108 109 110 111 112 113114 115 116 117 118 > >> >|