Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 109 110 111 112 113 114115 116 117 118 119 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#2149991 wtorek, 3 lutego 2009, 05:57:34
apoccalipsa napisał(a):

melisa napisał(a):

Przekopując się przez tonę konkursów naszła mnie taka idea, która była już postulowana wcześniej, jednak jakoś nikt nie podszedł do tego poważniej. Z racji wyrobienia normy w bazie pojawia się o wiele więcej konkursów niż do tej pory. Moim zdaniem podział na konkursy aktualne, sms, promocyjne jest już mało czytelny. Konkursy aktualne wręcz domagają się podpodziału na konkursy fotograficzne, lokalizacyjne (wskazana jest inna nazwa, zaraz wytłumaczę o co chodzi), dla określonych grup wiekowych, czy też ogólnie grup. Z ponad tysiąca konkursów 90% takiego zwykłego konkursowicza jak ja po prostu nie interesuje. Fotograficzne to nie moja bajka, pojawiło się dużo konków organizowanych przez regiony, miasta itp. Warto by te konkursy lokalizacyjne podzielić np. pod względem województwa. Osoba, która dodaje taki konkurs musiałaby wybrać województwo z szablonu a sprawdzić w jakim województwie leży Rybnik czy Poznań (jeśli się nie wie) to chyba nie jest problem. Jest też mnóstwo konkursów skierowanych do grup szkolnych, czy też dzieci, młodzieży. Można by też w szablonie określić do jakiej grupy jest skierowany ów konkurs. W tym momencie 1200 konkursów wrzucone do jednego worka to gruba przesada.

pewnie, że byłoby miło
ale to bardzo dużo dodatkowej roboty... niestety...

Apo ma racje jestem za takim podziałem bo cięzko coś wyszukac przy 1100 jakiś rarytasek.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#2149993 wtorek, 3 lutego 2009, 05:58:35
Dla mnie jest ok. Owszem, jest dużo lokalnych konkursów, ale po prostu odznaczam je na szaro. I tak w każdy wchodzę i sprawdzam o co chodzi i co do wygrania, bo czasami po wartościowszą nagrodę opłaca się pojechać gdzieś dalej.

Fotograficzne mogłyby zostać oddzielone, o czym już wiele razy pisałam. Znam osoby, które biorą udział tylko w fotograficznych, a przekopanie całej bazy w poszukiwaniu takich konków jest bardzo czasochłonne. Poza tym fotograficzne nie są dla wszystkich - nie każdy ma aparat.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2149998 wtorek, 3 lutego 2009, 06:03:07
ja się zgadzam z Wami jeśli chodzi o podział tylko ciekawa jestem opinii któregoś z adminów na ten temat, bo nie przypominam sobie,żeby kiedykolwiek się ustosunkowali do takich próśb, może to jest po prostu niemożliwe w ogóle w najbliższym czasie do zrealizowania z przyczyny serwera(nie znam się) a może im się ten pomysł nie podoba, a może też podoba i jest możliwy do zrealizowania ale brakuje na to czasu emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2150006 wtorek, 3 lutego 2009, 06:08:30
to dodatkowa praca i dla adminow i dla dodających konki ( jeśli miałabym podawać lokalizację, bo często nie wiem o jakie miasto chodzi a co dopiero wojewodztwo...)
natomiast konkursy fotograficzne moglibysmy oddzielac Tak jak i SMS - owe emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2178936 środa, 18 lutego 2009, 09:17:49
Nie wiem jak Wam, ale mnie się nie podoba ten burdel w wynikach konkursów. Najbardziej nie podoba mi się to, że ludzie nie chcą korzystać z wyszukiwarki przed dodaniem wyniku, albo spieszą się tak bardzo z dobrą nowiną, iż nawet nie widzą wyniku, który jest podany dwa posty wyżej. Jeszcze rozumiem podawanie wyników takich samych, które są 3,4 strony wstecz, ale ostatnimi czasy ludzie już nawet nie patrzą co jest na tej samej stronie. emotka emotka emotka
Te same wyniki pojawiają się nawet do 6-7 razy. Czasami myślę, że ile osób wygranych tyle za chwilę będzie wyników. emotka

Jeszcze rozumiem nowych nie znających zasad, ale osoby, które maja kilkaset komentarzy powinni już coś o tym wiedzieć.
Mało tego, że powtarzają się wyniki po kilka razy, to zaczynają się pytania, nie otwiera mi się, niech ktoś poda listę (po kilka razy na forum, a nie do osoby, która podała wynik), czy wygraliście, czy jest już wynik itp.

Nie wiem jak opanować ten bałagan, bo karniaki są raczej nieadekwatne do przewinienia, ale jak za chwilę pojawi się 10 wyników do INF ze Stopklatki to chyba kogoś zjem. emotka
0 0

lalunia20

Cytuj wiadomość#2181564 czwartek, 19 lutego 2009, 04:21:27
dlaczego mam punkty karne za co
jestem nowa pomocy
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181621 czwartek, 19 lutego 2009, 04:41:27
lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

poszukaj siebie w tym topie
https://www.e-kon...464-cat-7-pg-55.html
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181637 czwartek, 19 lutego 2009, 04:47:30
lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

Komunikat systemowy
lalunia20 nie ma jeszcze punktów karnych...

emotka emotka emotka emotka
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#2181739 czwartek, 19 lutego 2009, 05:32:37
apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

w tym problem że ani tam nie pisze za co ma te punkt ani tak jak zauważyła Mery w Jej profilku nie ma punktów karnych emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181818 czwartek, 19 lutego 2009, 06:17:43
surelka napisał(a):

a mi się nie podoba to że do niektórych działów forum nie ma dostępu, trzeba mieć ileś tam postów a to jest dyskryminacja emotka

Do prowadzenia auta dopuszczony jest ten, kto nabrał w tym doświadczenia, spędził jakiś czas za kółkiem i wykazał się umiejętnościami. Podobnie na forum - trzeba się czymś wykazać, by zasłużyć (to właściwe słowo) na dostęp.... Punkty karne na Twoim koncie nie świadczą o zasługach, a raczej o niesubordynacji (niechęć do przestrzegania zasad określonych w Regulaminie), więc niby dlaczego jeszcze nagradzać kogoś takiego?!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181829 czwartek, 19 lutego 2009, 06:22:22
monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

w tym problem że ani tam nie pisze za co ma te punkt ani tak jak zauważyła Mery w Jej profilku nie ma punktów karnych emotka emotka emotka

... bo kobieta zmienną jest emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181832 czwartek, 19 lutego 2009, 06:23:15
melisa napisał(a):

Nie wiem jak Wam, ale mnie się nie podoba ten burdel w wynikach konkursów. Najbardziej nie podoba mi się to, że ludzie nie chcą korzystać z wyszukiwarki przed dodaniem wyniku, albo spieszą się tak bardzo z dobrą nowiną, iż nawet nie widzą wyniku, który jest podany dwa posty wyżej.

Pytałem Pionasa, czy jest możliwe przeszukiwanie forum w obrębie jednego topu - odpowiedź była negatywna emotka
Opcja przeszukaj forum kopie w całym forum, bez podziału na tematy.... szczerze powiem - wolę dodać wyniki drugi raz, niż żmudnie szukać, czy ktoś ich nie podał kilka stron wstecz.
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181849 czwartek, 19 lutego 2009, 06:28:48
monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

hmm... to nie wiem
emotka
0 0

beataa81

Cytuj wiadomość#2181853 czwartek, 19 lutego 2009, 06:30:40
monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

już jej to wcześniej napisałam,myślę,że kontakt z Pionasem wyjaśni wszystko emotka ,cb656pewnie to tylko wrażenie ale jesteś troszeczkę protekcjonalny,wiele osób z forum ma lub miało karniaki-nawet te baaaaardzo zasłużone więc to nie ma nic do rzeczy.Dostęp do tematów o których mowa to wg mnie też jak najbardziej forma nagrody ale raczej za uczestniczenie w życiu forum... emotka bez urazy emotka

W temacie popieram Melisę z całych sił-mnie się to też nie podoba...ale chyba nic się nie da z tym zrobić...zwracanie uwagi w temacie też jest tylko zaśmiecaniem w dodatku jeszcze bardziej wkurzającym...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181855 czwartek, 19 lutego 2009, 06:31:01
apoccalipsa napisał(a):

monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

hmm... to nie wiem
emotka

Teraz taki gratis się dostaje rejestrując się na stronce emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181858 czwartek, 19 lutego 2009, 06:32:17
beataa81 napisał(a):

monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

już jej to wcześniej napisałam,myślę,że kontakt z Pionasem wyjaśni wszystko emotka ,cb656pewnie to tylko wrażenie ale jesteś troszeczkę protekcjonalny,wiele osób z forum ma lub miało karniaki-nawet te baaaaardzo zasłużone więc to nie ma nic do rzeczy.Dostęp do tematów o których mowa to wg mnie też jak najbardziej forma nagrody ale raczej za uczestniczenie w życiu forum... emotka bez urazy emotka

W temacie popieram Melisę z całych sił-mnie się to też nie podoba...ale chyba nic się nie da z tym zrobić...zwracanie uwagi w temacie też jest tylko zaśmiecaniem w dodatku jeszcze bardziej wkurzającym...

pragnę zauważyć iż cb656 jest super
emotka ( tylko się nam nie zmieniaj emotka )
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181865 czwartek, 19 lutego 2009, 06:33:46
cb656 napisał(a):

Pytałem Pionasa, czy jest możliwe przeszukiwanie forum w obrębie jednego topu - odpowiedź była negatywna emotka
Opcja przeszukaj forum kopie w całym forum, bez podziału na tematy.... szczerze powiem - wolę dodać wyniki drugi raz, niż żmudnie szukać, czy ktoś ich nie podał kilka stron wstecz.

To raczej nie jest problem, iż przeszukuje całe forum. Trzeba wiedzieć jakie wyrażenie wpisać do wyszukiwarki. Czasem najlepiej wpisać słowo, które znajduje się w linku, np. andegrand topgear itp., z akcji Interia numerki na końcu linku... trzeba umieć korzystać z wyszukiwarki.
Mnie znalezienie odpowiedzi, czy dany wynik jest w bazie zajmuje 5 sekund. Owszem może się zdarzyć powtórka, ale bez przesady nie takie jakie są teraz, że dany wynik pojawia się po 6-7 razy.
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#2181872 czwartek, 19 lutego 2009, 06:36:04
najgorzej jest z osobami ktore nie sa na biezaco z wynikami emotka
0 0

beataa81

Cytuj wiadomość#2181881 czwartek, 19 lutego 2009, 06:39:56
apoccalipsa napisał(a):

beataa81 napisał(a):

monia24 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lalunia20 napisał(a):

jestem nowa pomocy

pragnę zauważyć iż cb656 jest super
emotka ( tylko się nam nie zmieniaj emotka )

a ja pragnę zauważyć,że wcale nie krytykuje niczyjego charakteru i czasami każdemu przyda się odrobina obiektywizmu...aha...nawet tzw.super goście emotka mogą czasami się mylić,a konstruktywna krytyka może być oznaką sympatii o wiele bardziej niż bezkrytyczne pianie zachwytów...oczywiście bez urazy również emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#2181887 czwartek, 19 lutego 2009, 06:42:36
cb to potfór emotka scypie baby w zadki, tryska perwersyjnym humorem, nie jada pączków i lubi sex . Straszny z niego dzifolong oj straszny emotka

a jak cos już napisze to normalnie zaraz płacze emotka taka jestem wrażliwa.... emotka emotka
0 0
|< << < 109 110 111 112 113 114115 116 117 118 119 > >> >|