Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 117 118 119 120 121 122123 124 125 126 127 > >> >|

Gość

Cytuj wiadomość#3446232 czwartek, 10 czerwca 2010, 07:45:00
ze nie ma przewodnika po stronie dla nowych uzytkowników do jakich się zaliczam emotka
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#3446236 czwartek, 10 czerwca 2010, 07:46:30
goralecka napisał(a):

ze nie ma przewodnika po stronie dla nowych uzytkowników do jakich się zaliczam emotka

a ja widze że świetnie sobie radzisz więc po co Ci przewodnik emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450384 piątek, 11 czerwca 2010, 02:58:52
Gdy otwieram na e-konkursy dowolną stronę, gdzie można coś napisać (nowa wiadomość, komentarz, dodawanie konkursów itp.) to po otwarciu strony widzę na pasku postępu (na dole przeglądarki), że wciąż jeszcze ładują się jakieś g..., reklamy, przeszkadzajki i inne pierdy w rodzaju przekierowania na obce strony - pola edycyjne są nieaktywne, nie mogę nic wpisać! emotka Nie pomaga odczekanie, muszę odświeżyć stronę i dopiero można zacząć pisać.
Sprawdziłem to na swoim domowym komputerze i w pracy - to samo zjawisko obserwuję od dwóch-trzech tygodni. Na innych stronach (fora internetowe ogólnie dostępne) nie zdarzyło się to jeszcze ani razu.

Pytania (do konkursowiczów i adminów):
- czy to tylko moja zmora, czy też tak macie?
Bo może to coś w rodzaju ograniczenia dostępu za to, że ośmielam się czasem krytykować poczynania Administracji?
emotka emotka

P.S. Podobno zdarzają się też przypadki, że zarejestrowany użytkownik, zupełnie niewinny, bez punktów karnych, nagle przy próbie logowania dostaje info o zbanowaniu??
Wiem to od użytkownika z tego forum, ale ponieważ nie uzgadniałem tego wcześniej, nie powołam się na żaden nick.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450431 piątek, 11 czerwca 2010, 03:13:27
nie podoba mi się na brak reakcji na chamstwo na tym forum
co chwilę ktoś wtrąca durne komentarze i niby-cięte riposty
zamiast informacji informatyczny terror

za co więc ludzie zbierają tutaj punkty karne, jeśli można bezkarnie mieszać innych użytkowników z błotem, kazać im się w główkę postukać, nie wspominając już o sporo cięższym kalibrze
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450488 piątek, 11 czerwca 2010, 03:43:22
\krynia\ napisał(a):

nie podoba mi się na brak reakcji na chamstwo na tym forum, co chwilę ktoś wtrąca durne komentarze i niby-cięte riposty.... za co więc ludzie zbierają tutaj punkty karne, jeśli można bezkarnie mieszać innych użytkowników z błotem, kazać im się w główkę postukać, nie wspominając już o sporo cięższym kalibrze

Admini nie śledzą wszystkich topów, tym samym więc mogą nie wiedzieć o incydencie, który kogoś bulwersuje.
Najkrótsza droga do wywołania reakcji to poinformowanie Administracji o zdarzeniu, które cię oburza.

Krótko mówiąc - w dobrze pojętym własnym interesie mile widziane donosicielstwo i kolaboracja emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450500 piątek, 11 czerwca 2010, 03:48:43
cb656 napisał(a):

\krynia\ napisał(a):

nie podoba mi się na brak reakcji na chamstwo na tym forum, co chwilę ktoś wtrąca durne komentarze i niby-cięte riposty.... za co więc ludzie zbierają tutaj punkty karne, jeśli można bezkarnie mieszać innych użytkowników z błotem, kazać im się w główkę postukać, nie wspominając już o sporo cięższym kalibrze

Admini nie śledzą wszystkich topów, tym samym więc mogą nie wiedzieć o incydencie, który kogoś bulwersuje.
Najkrótsza droga do wywołania reakcji to poinformowanie Administracji o zdarzeniu, które cię oburza.

Krótko mówiąc - w dobrze pojętym własnym interesie mile widziane donosicielstwo i kolaboracja emotka

tyle że nie lubię donosicielstwa, a chamstwu staram się od razu stawiać czoła
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450510 piątek, 11 czerwca 2010, 03:53:06
krynia napisał(a):

nie lubię donosicielstwa, a chamstwu staram się od razu stawiać czoła

Uzgodnij to więc sama ze sobą, czy chcesz reakcji Adminów (na warunkach podanych wyżej), czy chcesz pozostać wierna swoim przekonaniom.
Wybór należy do ciebie, ale pamiętaj, że zasady ustala Gospodarz emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450523 piątek, 11 czerwca 2010, 03:55:10
cb656 napisał(a):

krynia napisał(a):

nie lubię donosicielstwa, a chamstwu staram się od razu stawiać czoła

Uzgodnij to więc sama ze sobą, czy chcesz reakcji Adminów (na warunkach podanych wyżej), czy chcesz pozostać wierna swoim przekonaniom.
Wybór należy do ciebie, ale pamiętaj, że zasady ustala Gospodarz emotka

dzięki za radę!
muszę się z tym przespać, bo wczoraj i dzisiaj poszło to wszystko o wiele za daleko - nie tylko co do mojej osoby
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3450926 piątek, 11 czerwca 2010, 06:54:29
Nie podoba mi się, że pionas samowolnie zmienił tytuł dodanego konkursu https://www.e-kon...rticles-5-65067.html

Zgłaszając do bazy skopiowałem z Regulaminu nazwę TY GRYZ ja kęs, a zmienił na słowo gryź i pomimo zwróconej uwagi na swój błąd, do dziś nie poprawił. Chyba uważa się ważniaka bez możliwości poprawiania emotka

Słowo gryz jest synonimem słowa kęs i cała nazwa po zmianie traci sens emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3452057 sobota, 12 czerwca 2010, 11:10:07
Nie podoba mi się, że admini od jakiegoś miesiąca zapadli w letarg i na forum dzieją się cuda-niewidy...

Czy na tym forum rządzi niejaka tedance, czy jest jakiś Gospodarz ?

Ostatnia wypowiedź w.w. użytkowniczki w topie POMOCY!!!:... A ja sobie Ciebie nie życzę w żadnym wątku i co? , świadczy o całkowitej bezkarności i lekceważeniu regulaminu
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3452075 sobota, 12 czerwca 2010, 11:22:00
...podobnie absurdalnym jest deklaracja
krynia napisał(a):

oświadczam wszem i wobec, że nie życzę sobie (...) komentarzy i zaczepek NIGDZIE, W ŻADNYM W¡TKU I NA ŻADEN TEMAT !!!

Zgłaszam oficjalny protest przeciwko łamaniu wolności słowa i dyskusji emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3452096 sobota, 12 czerwca 2010, 11:31:13
cb656 napisał(a):

...podobnie absurdalnym jest deklaracja

krynia napisał(a):

oświadczam wszem i wobec, że nie życzę sobie (...) komentarzy i zaczepek NIGDZIE, W ŻADNYM W¡TKU I NA ŻADEN TEMAT !!!

Zgłaszam oficjalny protest przeciwko łamaniu wolności słowa i dyskusji emotka

skoro ten post był adresowany podmiotowo do użytkowniczki o nicku TEDANCE, nawet małe dziecko by się domyśliło, że cały wpis dotyczy tej jednej konkretnej osoby i zaistniałej sytuacji.

Proszę więc o nie przekręcenie słów i wycinanie ich z kontekstu, bo to właśnie jest nadużycie

Tak ongiś działała cenzura
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3452209 sobota, 12 czerwca 2010, 12:27:48
krynia napisał(a):

skoro ten post był adresowany podmiotowo do użytkowniczki o nicku TEDANCE, nawet małe dziecko by się domyśliło, że cały wpis dotyczy tej jednej konkretnej osoby i zaistniałej sytuacji. Proszę więc o nie przekręcenie słów i wycinanie ich z kontekstu, bo to właśnie jest nadużycie. Tak ongiś działała cenzura

Nie wierzę.... emotka Nie wierzę, że jesteś aż tak zaślepiona, by nie dostrzec, że ograniczanie jednostce prawa do wypowiedzi JEST łamaniem prawa do wolności słowa! Nie wierzę... Szok! emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3452218 sobota, 12 czerwca 2010, 12:33:48
cb656 napisał(a):

krynia napisał(a):

skoro ten post był adresowany podmiotowo do użytkowniczki o nicku TEDANCE, nawet małe dziecko by się domyśliło, że cały wpis dotyczy tej jednej konkretnej osoby i zaistniałej sytuacji. Proszę więc o nie przekręcenie słów i wycinanie ich z kontekstu, bo to właśnie jest nadużycie. Tak ongiś działała cenzura

Nie wierzę.... emotka Nie wierzę, że jesteś aż tak zaślepiona, by nie dostrzec, że ograniczanie jednostce prawa do wypowiedzi JEST łamaniem prawa do wolności słowa! Nie wierzę... Szok! emotka

jestem jaka jestem
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#3452220 sobota, 12 czerwca 2010, 12:34:28
cb656 napisał(a):

P.S. Podobno zdarzają się też przypadki, że zarejestrowany użytkownik, zupełnie niewinny, bez punktów karnych, nagle przy próbie logowania dostaje info o zbanowaniu??
Wiem to od użytkownika z tego forum, ale ponieważ nie uzgadniałem tego wcześniej, nie powołam się na żaden nick.

sama przez kilka dni miałam bana a za co?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3488642 środa, 23 czerwca 2010, 07:41:26
nie żeby mi się tam nie podobało , ale ponieważ mam zamiar przejśc na wczesniejsza emeryturę ( tudzież długi urlop) ciągle biję się z myślami.

Dlaczego są równi i równiejsi

Dlaczego niektórzy nie dostają ani punktów karnych ani banów , ani nawet upomnień ...

Dlaczego mary była w swoim czasie wybrańcem i dostała pierwotnie 10 karniaków i bana nad banami za to za co inni dostali jeden lub... wcale ?

taki prosty przykład - tedziuchna nasza sympatyczna - w pewnym momencie miała 5/5 - bana nie było , z rozliczenia powinno jej zostać 2/5 a ma zero emotka

inni spamują jak jasna cholera na forum i też karniaków nie dostają emotka

Idąc dalej - Mary nie spamuje, Mary nie obraża mieszkańców e- konkurów , nie jest szkodliwa .. prawda?

A jednak dostaje w zad.

Ci którzy faktycznie obrażają, upokarzają innych , są niemili a wręcz obraźliwi mogą na forum być bezkarnie...

Dlaczego ?

to są oczywiście pytania retoryczne - bo jak zawsze odpowiedzi od administracji się pewnie nie doczekam. Ale przyznam że nawet nie oczekuję... kto by tam się jakoms mary psejmowal emotka

Tak czy siak nie podoba mi się to , ale walczyc z wiatrakami nie będę. Od 1 lipca zabieram swoją cenzuracke z forum ku radości... pewnej grupy wzajemnej adoracji emotka

resztę ( tę normalną i porządną ) całuję tam gdzie lubią najbardziej

emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3488653 środa, 23 czerwca 2010, 07:44:24
Tedziuchna nie miała 5 karniaków, ktoś tu chyba zgubił okulary albo luteiny zapomniał wziąć emotka A ma zero, bo dodawała konkursy emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3488676 środa, 23 czerwca 2010, 07:49:46
4 - 1 = 3 + 1 + 1 = 5 -1 =4 +1 = 5 - 1 -1= 3 -1 = 2
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3488679 środa, 23 czerwca 2010, 07:50:18
marielu napisał(a):

nie żeby mi się tam nie podobało , ale ponieważ mam zamiar przejśc na wczesniejsza emeryturę ( tudzież długi urlop) ciągle biję się z myślami.

Dlaczego są równi i równiejsi

Dlaczego niektórzy nie dostają ani punktów karnych ani banów , ani nawet upomnień ...

Dlaczego mary była w swoim czasie wybrańcem i dostała pierwotnie 10 karniaków i bana nad banami za to za co inni dostali jeden lub... wcale ?

taki prosty przykład - tedziuchna nasza sympatyczna - w pewnym momencie miała 5/5 - bana nie było , z rozliczenia powinno jej zostać 2/5 a ma zero emotka

inni spamują jak jasna cholera na forum i też karniaków nie dostają emotka

Idąc dalej - Mary nie spamuje, Mary nie obraża mieszkańców e- konkurów , nie jest szkodliwa .. prawda?

A jednak dostaje w zad.

Ci którzy faktycznie obrażają, upokarzają innych , są niemili a wręcz obraźliwi mogą na forum być bezkarnie...

Dlaczego ?

to są oczywiście pytania retoryczne - bo jak zawsze odpowiedzi od administracji się pewnie nie doczekam. Ale przyznam że nawet nie oczekuję... kto by tam się jakoms mary psejmowal emotka

Tak czy siak nie podoba mi się to , ale walczyc z wiatrakami nie będę. Od 1 lipca zabieram swoją cenzuracke z forum ku radości... pewnej grupy wzajemnej adoracji emotka

resztę ( tę normalną i porządną ) całuję tam gdzie lubią najbardziej

emotka

ale po jakimś tygodniu, droga mary, wrócisz do nas, zatęsknisz, zerkniesz co tam na forum, a po dwóch tygodniach będziesz na nowo dawać czadu...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3488686 środa, 23 czerwca 2010, 07:52:40
marielu napisał(a):

4 - 1 = 3 + 1 + 1 = 5 -1 =4 +1 = 5 - 1 -1= 3 -1 = 2

emotka
0 0
|< << < 117 118 119 120 121 122123 124 125 126 127 > >> >|