Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 125 126 127 128 129 130131 132 133 134 135 > >> >|

karolkas

Cytuj wiadomość#6061604 środa, 26 sierpnia 2015, 13:52:08
slonko365 napisał(a):

A ja miałabym taki wniosek racjonalizatorski, żeby była jeszcze dodatkowa kategoria konkursów plastycznych (albo podłączyć ją z fotograficznymi) oraz konkursy dla szkół, przedszkoli itp. Sporo jest takich konkursów, a jak teraz "z braku laku" więcej osób zacznie je wrzucać, to w aktualnych się zrobi bałagan, a myślę że to są specyficzne kategorie, które nie każdego interesują.

Właśnie ja będę wrzucała konkursy które są organizowane w szkole moich dzieci, nikogo szczerze mówiąc nie będzie to interesowało, ale konkurs jest konkursem.
Ja tam widze dobrą stronę tej blokady, nie będę przynajmniej marnowała czasu i czytała ciągle różnych wątków, o tym ile kto kupił coca coli z biedronki, albo czy może sam zrobić pracę i podpisać się za dziecko. emotka  Jak cos będę się chciała dowiedzieć to zapytam w wątku Szukam i już. Generalnie już się robi lekki misz masz, bo ludzie się pytają o różne rzeczy w nie w tym wątku co by chcieli.
0 0

1q1q1q

Cytuj wiadomość#6061605 środa, 26 sierpnia 2015, 13:57:53
mi się podoba
zobaczycie ile teraz pojawi się konkursów w bazi eo których nikt by nie słyszał
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061606 środa, 26 sierpnia 2015, 13:57:55
luko922, rogalino - mimo wszystko udało się Wam dodać po minimum 3 konkursy emotka
slonko365 - jeśli przybędzie konkursów to pewnie zostanie utworzona nowa kategoria...
nanajka81 - dzisiaj jest młyn bo blokada o której informowaliśmy od kilku miesięcy (informacja była widoczna tylko w wątkach których dotyczy ograniczenie i dla tych osób które nie miały dodanych minimum 3 konkursów)
karolkas - to nie chodzi o sztukę a o to że nie można tylko brać, ale trzeba też coś dać od siebie, a jeśli widzisz, że jakiś wpis jest w złym temacie to masz opcję "zgłoś" wypełnisz prosty formularzyk i informacja trafi do nas...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6061609 środa, 26 sierpnia 2015, 14:00:16
Nie podoba mi się że się jak się konkursowicze wkurzają na dodawanie konkursów emotka  Konkursowicz nie powinien wpadać w histerię że trzeba konkursy dodawać, ba konkursowicz powinien się cieszyć że będzie miał ich więcej w bazie. Zły konkursowicz, znaczy pseudokonkursowicz ( czyli np Mary) bez histerii przyjmować winien nowy stan rzeczy i czerpać radość z faktu że połowa topów działa  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061611 środa, 26 sierpnia 2015, 14:03:11
Blokadę na liczbę konkursów ma 21 tematów...
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#6061614 środa, 26 sierpnia 2015, 14:11:03
pionas napisał(a):

luko922, rogalino - mimo wszystko udało się Wam dodać po minimum 3 konkursy emotka
slonko365 - jeśli przybędzie konkursów to pewnie zostanie utworzona nowa kategoria...
nanajka81 - dzisiaj jest młyn bo blokada o której informowaliśmy od kilku miesięcy (informacja była widoczna tylko w wątkach których dotyczy ograniczenie i dla tych osób które nie miały dodanych minimum 3 konkursów)
karolkas - to nie chodzi o sztukę a o to że nie można tylko brać, ale trzeba też coś dać od siebie, a jeśli widzisz, że jakiś wpis jest w złym temacie to masz opcję "zgłoś" wypełnisz prosty formularzyk i informacja trafi do nas...

Ależ daję wam od siebie bardzo dużo emotka  liczbę wyświetleń strony zwiększam, posty piszę, żyję tym forum, pomagam czasami na PW.
0 0

karolkas

Cytuj wiadomość#6061615 środa, 26 sierpnia 2015, 14:13:30
marielu napisał(a):

Nie podoba mi się że się jak się konkursowicze wkurzają na dodawanie konkursów emotka  Konkursowicz nie powinien wpadać w histerię że trzeba konkursy dodawać, ba konkursowicz powinien się cieszyć że będzie miał ich więcej w bazie. Zły konkursowicz, znaczy pseudokonkursowicz ( czyli np Mary) bez histerii przyjmować winien nowy stan rzeczy i czerpać radość z faktu że połowa topów działa  emotka

dokładnie, ja się tam nie wkurzam wcale emotka , będę miała więcej czasu dla siebie, bo nie będę surfowała po różnych wątkach
0 0

karolinamat

Cytuj wiadomość#6061623 środa, 26 sierpnia 2015, 14:30:25
Ja dodałam 4 konkursy a nadal widnieje że dodałam 2.... można to sprawdzić adminie???
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061625 środa, 26 sierpnia 2015, 14:32:58
karolinamat napisał(a):

Ja dodałam 4 konkursy a nadal widnieje że dodałam 2.... można to sprawdzić adminie???

co jakiś czas aktualizowane są statystyki nadesłanych konkursów, aby konkurs był zliczony musi zostać opublikowany w bazie.
0 0

Ferdia

Cytuj wiadomość#6061896 czwartek, 27 sierpnia 2015, 08:51:29
Mi też się nie podoba to ograniczenie...  blokowane są wątki, do których nie mają również dostępu osoby niezarejestrowane, więc w tej chwili nie ma dla mnie różnicy czy mam tu konto czy nie, ponieważ i tak nie mogę wejść do wątku, który mnie interesuje (no chyba, że dodam 3 konkursy - co nie jest łatwe, bo będę musiała ślęczeć przed komputerem i sprawdzać czy jakiś konkurs już jest - dziś sprawdziłam kilkanaście i wszystkie były).  Nie wiem, może to sposób na zmniejszenie ilości zarejestrowanych użytkowników?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6061906 czwartek, 27 sierpnia 2015, 09:06:59
Ferdia napisał(a):

Mi też się nie podoba to ograniczenie...  blokowane są wątki, do których nie mają również dostępu osoby niezarejestrowane, więc w tej chwili nie ma dla mnie różnicy czy mam tu konto czy nie, ponieważ i tak nie mogę wejść do wątku, który mnie interesuje (no chyba, że dodam 3 konkursy - co nie jest łatwe, bo będę musiała ślęczeć przed komputerem i sprawdzać czy jakiś konkurs już jest - dziś sprawdziłam kilkanaście i wszystkie były).  Nie wiem, może to sposób na zmniejszenie ilości zarejestrowanych użytkowników?

Wbrew pozorom to nie takie trudne, mi sie udało wczoraj dodać 4konkursy, trzeba po prostu szukać w mniej oczywistych obszarach konkursowych emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061919 czwartek, 27 sierpnia 2015, 09:40:24
Komunikat był od bardzo dawna, część z Was na bieżąco to robiła i teraz nie ma z tym problemu.
Moim zdaniem był to jasny komunikat, bo otrzymywałem wcześniej maile w tej sprawie, że ktoś ma 3 konkursy a ciągle widzi ten napis...

3 konkursy to dużo?
Teraz jest problem bo wszyscy chcą dodać i szukają coś na szybko.
Świadczy o tym liczba wczoraj dodanych konkursów, z czego dużo dublowało się.
Jeszcze dzisiaj dodajemy emotka
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#6061955 czwartek, 27 sierpnia 2015, 10:38:41
Serio znowu oburzacie się o coś co było od dawna wiadome ?
Już były o to kłótnie, pionas już wtedy napisał, że ograniczenia będą, tylko chwilowo przeciągnął je w czasie.
Przecież to nie jest robione przeciwko nam, a dla nas ! Po pierwszej więcej konkursów w bazie, po drugie nie sądzę, zeby śledzącym nas agencjom chciało się regularnie dodawać konkursy do bazy, po trzecie serio to taki problem dodać 3 konkursy ?

Mase osób nawet nie zauważyła tej zmiany emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061974 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:12:16
magnus napisał(a):

Ja ma pytanie technicze (?) dlaczego nie podswietlają sie linki ?
Trzeba kopiowac do przegladarki

gdzie jest taki problem?
Ostatnio zmuszeni byliśmy do aktualizacji oprogramowania z powodów bezpieczeństwa i okazuje się, że nasz parser nie jest kompatybilny z nowszą wersją oprogramowania i staram się ręcznie to naprawić...
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6061987 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:25:53
karolkas napisał(a):

pionas napisał(a):

Ależ daję wam od siebie bardzo dużo emotka  liczbę wyświetleń strony zwiększam, posty piszę, żyję tym forum, pomagam czasami na PW.

ja tez liczbę wyświetlań zwiększam i posty pisze po kilkanaście dziennie razy wchodzę na stronkę  a chyba z tego macie korzyści prawda .to teraz będe mniej wchodziła ,To chyba wam powinno bardziej zależeć na nas żebyśmy tu wchodzili a wam zyski się zwiększały bo chyba na tych wyświetlaniach reklam i strony od sponsorów zarabiacie  
0 0

olus15

Cytuj wiadomość#6061990 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:31:07
Podpisuję się Wracam z pracy : wow ! 28 promocyjnych, a co się okazuje w tym aż minimum połowa totalnie bez sensu
Brawo! A korzyści z 2000 postów i licznych wyświetleń oczywiście nie macie
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6061991 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:31:32
barcza napisał(a):

karolkas napisał(a):

pionas napisał(a):

ja tez liczbę wyświetlań zwiększam i posty pisze po kilkanaście dziennie razy wchodzę na stronkę  a chyba z tego macie korzyści prawda .to teraz będe mniej wchodziła ,To chyba wam powinno bardziej zależeć na nas żebyśmy tu wchodzili a wam zyski się zwiększały bo chyba na tych wyświetlaniach reklam i strony od sponsorów zarabiacie  

A konkursowicze zarabiają na konkursach dodawanych do bazy. Al, żeby one tam były, trzeba je najpierw dodać.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6061992 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:32:35
olus15 napisał(a):

Podpisuję się Wracam z pracy : wow ! 28 promocyjnych, a co się okazuje w tym aż minimum połowa totalnie bez sensu
Brawo! A korzyści z 2000 postów i licznych wyświetleń oczywiście nie macie

Ale nie dla wszystkich bez sensu.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6061997 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:40:22
Na opłatę serwera starcza.
Każdy działa hobbistycznie, jeśli masz wizję na rozkręcenie serwisu to czekam na pw, z chęcią rzuciłbym obecną pracę i poświęcił się konkursom emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6061998 czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:42:05
kalisto1986 napisał(a):

Serio znowu oburzacie się o coś co było od dawna wiadome ?
Już były o to kłótnie, pionas już wtedy napisał, że ograniczenia będą, tylko chwilowo przeciągnął je w czasie.
Przecież to nie jest robione przeciwko nam, a dla nas ! Po pierwszej więcej konkursów w bazie, po drugie nie sądzę, zeby śledzącym nas agencjom chciało się regularnie dodawać konkursy do bazy, po trzecie serio to taki problem dodać 3 konkursy ?

Mase osób nawet nie zauważyła tej zmiany emotka

I pod tym głosem rozsądku podpisuję się obiema rękami  emotka
0 0

|< << < 125 126 127 128 129 130131 132 133 134 135 > >> >|