Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 132 133 134 135 136 137138 139 140 141 142 > >> >|

majonez

Cytuj wiadomość#6121720 niedziela, 29 listopada 2015, 19:39:43
Nie podoba mi się że skasowano mój post z piątku informujący o tym że pojawiły się bilety na Rmf Maxxx.  emotka Zostawiono tylko czwartkowy. emotka

Jak czytaliście na RmfMaxxx prowadzący już nie mówi że np "bilety pojawią się o 21:15" więc trzeba samemu odświeżać.
Ja zapuszczałem bota który odświeżał stronę co 10 sek i od razu w czwartek i piątek WAS informowałem o tym że są bilety.
W pon, wt i śr niech Wam admin/moderator da znać o biletach emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6121741 niedziela, 29 listopada 2015, 20:18:17
majonez napisał(a):

(...) Jak czytaliście na RmfMaxxx prowadzący już nie mówi że np "bilety pojawią się o 21:15" więc trzeba samemu odświeżać. (...)

Tu mnie zdziwiłeś, bo wygrałam bilety 25.11. i prowadzący wyraźnie zapowiedział, o której będą rozdawane...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6121760 niedziela, 29 listopada 2015, 21:20:01
tomniewkurza napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Właśnie próbowałam dodać nowe konkursy..... Skorzystałam z okienka "sprawdź czy konkurs jest już w bazie". Wyskoczyło, że go nie ma, jednak kliknełam jeszcze w "dodaj" aby się upewnić czy aby na pewno go nie ma. Wprowadziłam wszystkie dane, przekopałam się przez regulaminy i strony. I co?! I dowiedziałam się, że jednak ten głupi konkurs już jest! Sytuacja powtórzyła się trzy razy!  emotka

Przed chwilą: wklejam link http://www.styl.p...-ma-sile,nId,1928408 - otwiera się okienko na wprowadzenie danych, czyli jakby konkursu nie było w bazie. No dobra, myślę sobie, ale to popularny portal, sprawdzę, co z tej strony jest już w bazie. Skracam link do postaci http://www.styl.pl/konkursy i co się okazuje? No oczywiście, znajduje konkurs! Ten: http://www.e-konk...rs-ona-ma-sile1.html
Klikam, by zapoznać się z opisem, sprawdzam link i co się okazuje? Ano to, że jest to TEN SAM LINK, który wpisałem jako pierwszy do sprawdzenia: http://www.styl.p...-ma-sile,nId,1928408
Dziwne, co nie? emotka

a czy jest taka możliwość, że wcześniej wypełniłeś formularz, wyskoczył Ci komunikat:

Jeżeli ciągle uważasz, że nie ma tego konkursu w bazie kliknij ponownie w "Sprawdź"

odpuściłeś sobie, pochodziłeś po stronie i wróciłeś dodawać coś innego?

Zrobiłem jeszcze poprawkę, że na ponownie kliknięcie "Sprawdź" ma się 30sekund, jeśli ten czas upłynie, formularz uzna link za nowy (tak jakby 1szy raz wpisany w formularz)
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6125524 sobota, 5 grudnia 2015, 12:04:44
Dzisiaj nie było jeszcze publikowanych konkursów. Ten link dopiero czeka na zatwierdzenie.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6125529 sobota, 5 grudnia 2015, 12:15:17
Koniec świata...
0 0

kozuszka38

Cytuj wiadomość#6129189 czwartek, 10 grudnia 2015, 20:38:00
A mnie się nie podoba ankieta umieszczona nad spisem wątków konkursowych.Chcąc skorzystać z jakiegoś wątku ciągle tego tasiemca  trzeba przewijać.Z początku była to jakaś nowinka więc chętnie ją wypełniłam, ale teraz jak dla mnie jest uciążliwa.
0 0

asiam

Cytuj wiadomość#6129243 czwartek, 10 grudnia 2015, 21:31:55
asandraa napisał(a):

nie podoba mi się, że nowe konkursy nie są dodawane na końcu listy w "konkursy dzisiaj dodane", tylko są rozrzucone i muszę ich szukać, a czasem jest ich sporo.

Wystarczy jak klikniesz w datę na kalendarzu i już masz Dzisiaj dodane. emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6129244 czwartek, 10 grudnia 2015, 21:33:49
kozuszka38 napisał(a):

A mnie się nie podoba ankieta umieszczona nad spisem wątków konkursowych.Chcąc skorzystać z jakiegoś wątku ciągle tego tasiemca  trzeba przewijać.Z początku była to jakaś nowinka więc chętnie ją wypełniłam, ale teraz jak dla mnie jest uciążliwa.

potwierdzam
0 0

alusia29

Cytuj wiadomość#6129250 czwartek, 10 grudnia 2015, 21:41:48
estrelitta napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

potwierdzam

Mnie też to wkurza. Dziecinada jakaś z tymi ankietami. Na samym dole strony jak już mogłaby być, żeby nikomu nie przeszkadzała, bo to zupełny bzdet na stronie.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6129253 czwartek, 10 grudnia 2015, 21:45:23
Mnie też wkurzają te śmieszne ankiety, szczególnie jak ogarniam forum na telefonie  emotka  ładują się znacznie wolniej niż wątki...i klikając w wątek, nagle klikam w ankietę. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6129370 piątek, 11 grudnia 2015, 09:05:26
edzia21 napisał(a):

Mnie też wkurzają te śmieszne ankiety, szczególnie jak ogarniam forum na telefonie  emotka  ładują się znacznie wolniej niż wątki...i klikając w wątek, nagle klikam w ankietę. 

Może zrobić coś takiego, że wyświetla tylko te ankiety w których ktoś nie brał udziału, po wzięciu udziału ankieta znika - takie coś może być?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6129371 piątek, 11 grudnia 2015, 09:11:36
pionas napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Może zrobić coś takiego, że wyświetla tylko te ankiety w których ktoś nie brał udziału, po wzięciu udziału ankieta znika - takie coś może być?

Tak  emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6129387 piątek, 11 grudnia 2015, 09:40:46
A czy jest sens w ogóle tej ankiety? Jak dla mnie powinna sie ona pojawiać tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. Zmiany na stronie i pytanie gdzie ma sie pojawić ta zmiana albo coś... A tu pytanie... Gdzie grasz w gry albo czy wierzysz w św. Mikołaja. ... Nie jesteśmy już dziećmi żeby bawić sie w takie dyrdymały. A widać że większość osob a jej przeciwna... Nie potrzebna jest zwłaszcza jak sie korzysta ze strony na telefonie czy tablecie.,, 
0 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6129625 piątek, 11 grudnia 2015, 13:27:29
magnus napisał(a):

Wkurza mnie nasilony w ostatnich dniach spam/spamerzy. To jakaś zaraza emotka
Może Admini wstrzymaliby do końca roku przyjmowanie nowych osób ?

albo wprowadzić możliwość dokonywania wpisów po dodaniu do bazy kilku konkursów
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6146492 niedziela, 17 stycznia 2016, 18:39:45
pioge7 napisał(a):

A czy jest sens w ogóle tej ankiety? Jak dla mnie powinna sie ona pojawiać tylko w wyjątkowych sytuacjach, np. Zmiany na stronie i pytanie gdzie ma sie pojawić ta zmiana albo coś... A tu pytanie... Gdzie grasz w gry albo czy wierzysz w św. Mikołaja. ... Nie jesteśmy już dziećmi żeby bawić sie w takie dyrdymały. A widać że większość osob a jej przeciwna... Nie potrzebna jest zwłaszcza jak sie korzysta ze strony na telefonie czy tablecie.,, 

może już czas, by te ankiety zniknęły ?  emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6146595 poniedziałek, 18 stycznia 2016, 02:13:59
tomniewkurza napisał(a):

Miałem kilkakrotnie taki przypadek, że pisałem odpowiedź w jakimś topie, a że w domu różnie bywa, czasem trzeba odejść od kompa i zrobić coś innego emotka to od rozpoczęcia pisania do zakończenia i wysłania mijało trochę czasu. No i wtedy pojawiał się komunikat ZŁE PRZEKIEROWANIE i moja odpowiedź poszła się bujać, straciłem ją, nie ukazywała się na stronie.
Zauważyłem, że tak działo się wtedy, kiedy w międzyczasie w tym topie umieścił odpowiedź ktoś inny.
Jakby to "złe przekierowanie" dotyczyło jakiegoś adresu dynamicznie zmieniającego się po takiej dodanej przez kogoś innego odpowiedzi.
Co to może być, pionas?

mi się tak zdarzyło kilkukrotnie, a wcale nie odeszłam od komputera, tylko napisałam co chciałam, a po wysłaniu-złe przekierowanie. może akurat była zażarta dyskusja w wątku, nie pamiętam, ale było to odrobinę irytujące  emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6146603 poniedziałek, 18 stycznia 2016, 07:54:37
Nie podoba mi sie nazwa tematu: SZUKAM... 
Wnosze o zmiane na: SZUKAM informacji o...
lub zamkniecie starego topu I utworzenie nowego:)
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6146619 poniedziałek, 18 stycznia 2016, 09:09:31
kajeczka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

może już czas, by te ankiety zniknęły ?  emotka

jeśli weźmiesz udział we wszystkich ankietach to one znikają z Twojej listy...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6146628 poniedziałek, 18 stycznia 2016, 09:15:29
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

emotka emotka nie przejdzie... emotka

pionas - przejdzie, czy nie przejdzie? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6147117 wtorek, 19 stycznia 2016, 07:29:24
defed napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

emotka emotka nie przejdzie... emotka

pionas - przejdzie, czy nie przejdzie? emotka

Jaka propozycja nowego tematu?
Wątek zostanie też przeniesiony do innego działu - Inne
0 0

|< << < 132 133 134 135 136 137138 139 140 141 142 > >> >|