Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 135 136 137 138 139 140141 142 143 144 145 > >> >|

bethan

Cytuj wiadomość#6268113 środa, 12 października 2016, 10:29:56
cb656 napisał(a):

bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

ale aplikacja nie ma żadnej strzałki...

U mnie jest  emotka , ale ja nie mam apki, tylko wchodzę na www przez telefon.

emotka kapitalne... emotka emotka

No nie wiem, czy kapitalne. NIE ŚCIĄGAŁAM żadnej dedykowanej apki, jeśli takowa jest... WWW to nie apka, heloł.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6268155 środa, 12 października 2016, 11:13:44
bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

ale aplikacja nie ma żadnej strzałki...

U mnie jest  emotka , ale ja nie mam apki, tylko wchodzę na www przez telefon.

jeśli wchodzisz z przeglądarki to po prostu masz stronę w wersji mobilnej -> https://www.e-konkursy.info/?theme=new (ew. dół strony -> mapa serwisu -> Wersja mobilna)
nie do końca rozumiem gdzie chcesz aby Cię przewijała strzałka?

Tak mam na komórce (i ta strzałka mega mi przeszkadza):

Edytowane przez Pionasa
Zdjęcie już nie działa

ale przecież jest możliwość przewinięcia niżej strony...
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6268157 środa, 12 października 2016, 11:15:25
pionas napisał(a):

Nikt nie mówi, że nie ma, ale że bardziej by się przydała strzałka w dół...
Ja i kilka osób wyżej piszemy o upierdliwym przewijaniu (palcem) po ekranie w dół, żeby zjechać do ostatniej odpowiedzi.

pionas

Cytuj wiadomość#6268169 środa, 12 października 2016, 11:26:03
bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

Ja i kilka osób wyżej piszemy o upierdliwym przewijaniu (palcem) po ekranie w dół, żeby zjechać do ostatniej odpowiedzi.

Nie wiem po co strzałka w dół i dokąd ma prowadzić, do ostatniego wpisu, a może ktoś będzie chciał do drugiego czy trzeciego albo potem że strzałka ma być w górę.
Wątki masz posegregowane od najnowszego do najstarszego także tu nic nie trzeba przewijać aby zobaczyć coś nowego a w treści to tak jak pisałem wcześniej klikając w "Re: nazwa wpisu" przenosi do ostatniego wpisu.
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6268173 środa, 12 października 2016, 11:29:16
pionas napisał(a):

Nie wiem po co strzałka w dół i dokąd ma prowadzić

Po to, po co w górę emotka  Jak wchodzę na forum (w konkretny temat, np. Informują) z komórki i jestem na samej górze, zejście na dół trwa i trwa (przesunięcie palcem), przydałby się jeden klik"na dół", analogicznie do tego, który jest teraz - "do góry".

pionas napisał(a):
Wątki masz posegregowane od najnowszego do najstarszego
----------------------
Tak, ale to zupełnie nie o to chodzi. Nie chodzi o wątki, ale bycie już w wątku.
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6268179 środa, 12 października 2016, 11:34:39
pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

Nie wiem po co strzałka w dół i dokąd ma prowadzić, do ostatniego wpisu, a może ktoś będzie chciał do drugiego czy trzeciego albo potem że strzałka ma być w górę.
Wątki masz posegregowane od najnowszego do najstarszego także tu nic nie trzeba przewijać aby zobaczyć coś nowego a w treści to tak jak pisałem wcześniej klikając w "Re: nazwa wpisu" przenosi do ostatniego wpisu.

Czy ta opcja jest aktywna w aplikacji e-konkursy (nie strona mobilna, a aplikacja) mi zawsze otwiera sie na gorze strony, nei na ostatnim wpisie...
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6268188 środa, 12 października 2016, 11:41:42
cb656 napisał(a):

Jedno o niebie, drugie o chlebie.

No chyba nie do końca. 
Ale cieszę się, że Ty się cieszysz  emotka  Sama się uśmiechnęłam  emotka

A tak na marginesie, nie chciałam pisać o "szczałkach" emotka , tak jakoś wyszło. Wlazłam tu, by znaleźć info jak NIE dostawać powiadomień o wynikach konkursów. Da się?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6268212 środa, 12 października 2016, 12:05:43
madzia1-s napisał(a):

pionas napisał(a):

bethan napisał(a):

pionas napisał(a):

Czy ta opcja jest aktywna w aplikacji e-konkursy (nie strona mobilna, a aplikacja) mi zawsze otwiera sie na gorze strony, nei na ostatnim wpisie...

w aplikacji to nie działa...

bethan napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jedno o niebie, drugie o chlebie.

No chyba nie do końca. 
Ale cieszę się, że Ty się cieszysz  emotka  Sama się uśmiechnęłam  emotka

A tak na marginesie, nie chciałam pisać o "szczałkach" vemots/tongue.gif , tak jakoś wyszło. Wlazłam tu, by znaleźć info jak NIE dostawać powiadomień o wynikach konkursów. Da się?

w edycji profilu jest taka opcja....
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6270064 sobota, 15 października 2016, 22:47:44
mam pytanie: czy dodawanie w MDW konkursów nie z bazy tudzież pisanie o jakichś prywatnych nagrodach będzie jakoś karane? bo nie chce mi się czytać o nagrodach dyrektora na dzień nauczyciela itp.
cb656 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6270069 sobota, 15 października 2016, 22:55:44
taalvikki napisał(a):

mam pytanie: czy dodawanie w MDW konkursów nie z bazy tudzież pisanie o jakichś prywatnych nagrodach będzie jakoś karane? bo nie chce mi się czytać o nagrodach dyrektora na dzień nauczyciela itp.

to może stwórzmy na Forum dodatkowy topic: "Prywatne osiągnięcia konkursowiczów tudzież co nam się w życiu udało i tam będziemy się chwalić takimi swoimi "życiówkami" emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6271068 poniedziałek, 17 października 2016, 22:46:37
chciałam dodać konkurs, ostatecznie okazało się, że był już dodany przez kogoś innego, co nie przeszkodziło, bym wypełniła wszystkie rubryki emotka  ale nie o tym:(
zastanowiło mnie, dlaczego zaszły zmiany, moim zdaniem bez sensu. Pojawiła się nowa tabelka "krótki opis konkursu", a poniżej  "Opis konkursu". Zazwyczaj te info i tak się powiela, zazwyczaj się kopiuje tekst ze strony konkursowej, czyli co? Mamy teraz redagować opis na krótszy i dłuższy? Wg mnie, takie dublowanie opisu niczemu nie służy;( 

pionas

Cytuj wiadomość#6271134 wtorek, 18 października 2016, 07:39:42
cb656 napisał(a):

Szalenie mnie intryguje, dlaczego w topie z wynikami raz widoczny jest adres strony bazowej z konkursem, który przecież nic nie mówi a innym razem tytuł tego konkursu.
Przykładem mogą być zgłoszenia nr #6270987 oraz #6270991

to zależało w jaki sposób była publikowana odpowiedź czy z komentarza pod konkursem czy na forum - ujednolicenie, moje niedopatrzenie, dzięki

delvitto bruce cb656 już wyjaśnił emotka
krótki opis nie jest wymaganym polem, ale to jest jedyny sposób aby pod opisem w kategorii było coś więcej niż cyfry...

cb656 napisał(a):

System powiadamiania o wynikach jeszcze nie jest doskonały. Na przykładzie tego konkursu: Konkurs "Świętuj z nami 15-lecie PKP Intercity"
Kilka osób już podało po raz kolejny te same wyniki z adresu: http://www.interc...koniec-konkursu.html i ZA KAŻDYM RAZEM dostaję powiadomienie, że dodano "nowe" wyniki.
Czy można tak zrobić, by system sygnalizował, że "te wyniki już zostały ogłoszone na forum i pod konkursem"?
Bo ludzie nie wyłapią wszystkiego - jeden dodaje na forum, inny pod opisem konkursu... przy czym wcale nie czyta uwag poprzedników emotka

a co w przypadku gdy konkurs jest wieloetapowy? nie ma złotego środku, chyba że tak jak kiedyś pisałem - dodatkowy checkbox...

pionas

Cytuj wiadomość#6271145 wtorek, 18 października 2016, 08:20:42
cb656 napisał(a):

Myślałem także o tym emotka Zachowanie strony na aktywność użytkownika widzę tak:
- użytkownik wbija adres z wynikami, a system stwierdza, że ten adres został już wcześniej zgłoszony i wyświetla taką informację w rodzaju "MAMY JUŻ WYNIKI Z TEGO KONKURSU, REZYGNUJESZ, CZY CHCESZ DODAĆ, ŻE TO WYNIKI KOLEJNEGO ETAPU?"
- pojawiałoby się pole wyboru czyli a) możliwość rezygnacji z kontynuacji; b) możliwość uzupełnienia informacji w rodzaju "III ETAP" albo "WYNIKI FINAŁOWE" i te wyniki pojawiałyby się na stronie z taką właśnie adnotacją. emotka

jeśli chodzi o publikację wyników z opisu konkursu to można już po pierwszej publikacji dodać taki komunikat, ale jeśli chodzi o forum to przeładowanie strony i wyświetlenie komunikatu na górze wpisów, bo dopiero po wypełnieniu formularza system będzie sprawdzał adres strony...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6271175 wtorek, 18 października 2016, 09:41:13
Ja te obrazki lubię, nie chciałabym, żeby zniknęły z głównej listy.
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6271183 wtorek, 18 października 2016, 09:50:57
Zdjęcia na pewno nie znikną emotka
Ja ciągle uważam że powinny być większe emotka
bruce 0

pionas

Cytuj wiadomość#6271248 wtorek, 18 października 2016, 11:32:44
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Zdjęcia na pewno nie znikną emotka
Ja ciągle uważam że powinny być większe emotka

Hm... dość kategoryczne stanowisko, przynajmniej wiem, że nie mam szans emotka
A mogę liczyć na jakieś uzasadnienie? Takie no wiesz, żebym zrozumiał. Bo mam prostą naturę i przemawiają do mnie argumenty rzeczowe, nie emocjonalne, "bo je lubię" emotka
Te obrazki po pierwsze, nie zawsze są, a po drugie - jak już są - są okrojone, nieczytelne, o czym też niedawno dyskutowaliśmy (kwestia obcinania/deformowania) by wypełniły cały obszar przeznaczony na obrazek. W związku z tym jaki jest sens i potrzeba ich istnienia, skoro w wielu wypadkach są tylko kolorową plamą?

bo konkurs z obrazkiem jest atrakcyjniejszy, jeżeli obrazek jest w dobrym rozmiarze to widać wszystkie nagrody.
rozmawialiśmy już kiedyś na ten temat i aby na obrazku było widać więcej to musiałby być większy lub ktoś musiałby ręcznie je ciąć.
System działa tak a nie inaczej i często agencje/firmy/organizatorzy konkursów piszą maila i podsyłają nową poprawioną grafikę dostosowaną do rozmiarów
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6271280 wtorek, 18 października 2016, 12:04:14
bruce napisał(a):

ja sama rzadko obrazki dodaję (nad czym głęboko ubolewam), bo nie umiem tego robić 

Na stronie z konkursem klikasz na wybrany obrazek prawym przyciskiem myszy. Rozwijają się opcje, a wśród nich możliwość zapisania obrazka. Zapisujesz go na pulpicie komputera, a potem w formularzu dodawania konkursu klikasz na "Wybierz plik" i wybierasz go spośród tego, co masz na pulpicie.

ciasssteczko

Cytuj wiadomość#6272295 czwartek, 20 października 2016, 09:26:24
Moim skromnym zdaniem do bazy nie powinny być dodawane wciąż nierozpoczęte konkursy z linkiem do gazetki emotka Od tego jest wątek "zapowiedzi...", a niektórym niebywale się spieszy, byle tylko capnąć konkurs  emotka

kaskaderk

Cytuj wiadomość#6272305 czwartek, 20 października 2016, 09:39:31
Przestalo mi dzialac powiadomienie,ktore przychodzilo, gdy ukazywaly sie wyniki konkursu,ktory mialam "zaznaczony"  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6272980 piątek, 21 października 2016, 09:31:53
cb656 jeśli nie pomyliłem się to:
Rozmiary miniaturki:
x = 175
y = 139

a) jeżeli (zdjecie_x > zdjecie_y) to:
- yPom = zdjecie_y / y (zaokrąglone w dół)
- xPom = zdjecie_y / x (zaokrąglone w dół)
- ciecieGora = ((zdjecie_y - (yPom * y)) / 2) (zaokrąglone w dół)
- ciecieLewa = ((zdjecie_x - (xPom * x)) / 2) (zaokrąglone w dół)

b) jeżeli warunek a nie jest spełniony to:
- yPom = zdjecie_x / y (zaokrąglone w dół)
- xPom = zdjecie_x / x (zaokrąglone w dół)
- ciecieGora = ((zdjecie_y - (yPom * y)) / 2) (zaokrąglone w dół)
- ciecieLewa = ((zdjecie_x - (xPom * x)) / 2) (zaokrąglone w dół)

ucinamy z góry i dołu wartość z ciecieGora
ucinamy z lewej i prawej wartość z ciecieLewa

i całość zmniejszamy do rozmiarów "x" i "y"
cb656 0

|< << < 135 136 137 138 139 140141 142 143 144 145 > >> >|