Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6295052 piątek, 2 grudzień 2016, 14:58:52
-Violka- napisał(a):

Brakuje mi miejsca na notatki osobiste przypisane po zalogowaniu do konkretnego konkursu. Takie jak komentarze pod konkursami , ale widoczne tylko dla mnie . By wpisać sobie np . kiedy komisja, jak będą informowali ,  czy jest rezerwa itp. 

na chwile obecną są jedynie notatki ogóle, do tej pory wystarczały kropki i nie planowane było dodać notatki do każdego konkursu emotka
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6295111 piątek, 2 grudzień 2016, 16:44:55
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie wątku  'Dziś dotarła nagroda z' - czy nie można jakoś bardziej uściślić jakie informacje należy tam wpisywać? Nie tylko co dotarło, ale także czym - wydaje mi się, że jest to tak samo ważna informacja jak to co dotarło. Chyba większość osób wie, od jakiego kuriera odbiera paczkę (tak wiem, są sytuacje, że odbiera ktoś inny - można wtedy zaznaczyć, że nie wie jaki kurier). Rzucenie hasła np. 'bon'  niewiele wnosi. Tak samo powtarzanie tej samej informacji przez pięć osób jeden pod drugim.
Często przeglądając wątek mam wrażenie, że jest to drugie MDW. 

To przecież ZOSTAŁO SPRECYZOWANE!

tu proszę przestrzegać poniższych zasad:
1. wpisujcie tylko info odnośnie nagrody, którą otrzymaliście
2. podawajcie rodzaj nagrody, konkurs z którego pochodzi i ewentualnie sposób dostarczenia (poczta, kurier, polecony, zwykły...)
3. wszelkie pytania kierujcie na pw osoby, która pochwaliła się wygrana lub w wc
3. nie miejcie pretensji do admina o pilnowanie porządku i wlepianie karniaków, bo to ma służyć jedynie przejrzystości wątku a nie demonstracji władzy

Ja tam nie mam pretensji o karniaki dyscyplinujące emotka

dodatkowo nad polem do dodania odpowiedzi jest:

Aby uniknąć punktów karnych i dyskusji prosimy pisać więcej informacji o nagrodzie - z jakiego konkursu oraz sposób dostawy paczki.

No to super!
W takim razie czemu dalej są tam wpisy, które albo się dublują, albo nie mają wszystkich informacji?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6295143 piątek, 2 grudzień 2016, 17:35:18
banka-manka napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie wątku  'Dziś dotarła nagroda z' - czy nie można jakoś bardziej uściślić jakie informacje należy tam wpisywać? Nie tylko co dotarło, ale także czym - wydaje mi się, że jest to tak samo ważna informacja jak to co dotarło. Chyba większość osób wie, od jakiego kuriera odbiera paczkę (tak wiem, są sytuacje, że odbiera ktoś inny - można wtedy zaznaczyć, że nie wie jaki kurier). Rzucenie hasła np. 'bon'  niewiele wnosi. Tak samo powtarzanie tej samej informacji przez pięć osób jeden pod drugim.
Często przeglądając wątek mam wrażenie, że jest to drugie MDW. 

To przecież ZOSTAŁO SPRECYZOWANE!

tu proszę przestrzegać poniższych zasad:
1. wpisujcie tylko info odnośnie nagrody, którą otrzymaliście
2. podawajcie rodzaj nagrody, konkurs z którego pochodzi i ewentualnie sposób dostarczenia (poczta, kurier, polecony, zwykły...)
3. wszelkie pytania kierujcie na pw osoby, która pochwaliła się wygrana lub w wc
3. nie miejcie pretensji do admina o pilnowanie porządku i wlepianie karniaków, bo to ma służyć jedynie przejrzystości wątku a nie demonstracji władzy

Ja tam nie mam pretensji o karniaki dyscyplinujące emotka

dodatkowo nad polem do dodania odpowiedzi jest:

Aby uniknąć punktów karnych i dyskusji prosimy pisać więcej informacji o nagrodzie - z jakiego konkursu oraz sposób dostawy paczki.

No to super!
W takim razie czemu dalej są tam wpisy, które albo się dublują, albo nie mają wszystkich informacji?

Zapytaj osoby które tam piszą...
1 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6295204 piątek, 2 grudzień 2016, 19:37:21
pionas napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Brakuje mi miejsca na notatki osobiste przypisane po zalogowaniu do konkretnego konkursu. Takie jak komentarze pod konkursami , ale widoczne tylko dla mnie . By wpisać sobie np . kiedy komisja, jak będą informowali ,  czy jest rezerwa itp. 

na chwile obecną są jedynie notatki ogóle, do tej pory wystarczały kropki i nie planowane było dodać notatki do każdego konkursu emotka

Szkoda. Bo nie musiałabym szukać w jakiś moich papierowych notatkach. Byłoby prościej emotka  
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297080 środa, 7 grudzień 2016, 00:04:52
Hej emotka nie wiedziałem gdzie napisać więc piszę tu. Odnośnie aplikacji mobilnej, to ta wkurzająca reklama na dole przeszkadza w pisaniu odpowiedzi, nie mogę wpisać znaków bo " podpisz umowę z Orange" zasłania całe pole do wpisywania.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6297102 środa, 7 grudzień 2016, 06:22:20
xpac napisał(a):

Hej emotka nie wiedziałem gdzie napisać więc piszę tu. Odnośnie aplikacji mobilnej, to ta wkurzająca reklama na dole przeszkadza w pisaniu odpowiedzi, nie mogę wpisać znaków bo " podpisz umowę z Orange" zasłania całe pole do wpisywania.

w którym miejscu?
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297182 środa, 7 grudzień 2016, 10:59:15
pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6297186 środa, 7 grudzień 2016, 11:06:51
xpac napisał(a):

pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

ale pole do wpisywania to jedna linijka...
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297202 środa, 7 grudzień 2016, 11:28:52
pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

ale pole do wpisywania to jedna linijka...

No tak to wygląda na moim telefonie, jedna mało widoczna linijka a pod spodem wkurzająca reklama której nie da sie wy łączyć, strasznie to przeszkadza
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6297327 środa, 7 grudzień 2016, 14:06:41

... nie można podobnego zastrzeżenia dostukać do MDW? Nowi non stop dostają karniaki, bo nie mają pojęcia, że nie wolno prowadzić tam dyskusji  emotka
joan 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6297337 środa, 7 grudzień 2016, 14:16:48
W mdw jest informacja nad okienkiem do pisania posta:
"Pamiętaj, że tutaj chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy."

Może jednak dopisek w tytule wątku jest dobrym pomysłem?

scrabble

Cytuj wiadomość#6297351 środa, 7 grudzień 2016, 14:38:04
zdolnabestia napisał(a):

W mdw jest informacja nad okienkiem do pisania posta:
"Pamiętaj, że tutaj chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy."

Może jednak dopisek w tytule wątku jest dobrym pomysłem?

Wiem, że jest ale jakoś się go nie zauważa  emotka  Poza tym "chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy" jest mylące, człowiek sobie myśli, że skoro na temat ( bo z bazy) to może zapytać o szczegóły. Jak ktoś cytuje mój wpis, odpowiadam na PW żeby go wykasował, bo dostanie karniaka to pojawia się zdziwienie. 
Popatrz, że tu głównie obrywają nowi....
1 0

janekswoj

Cytuj wiadomość#6298535 piątek, 9 grudzień 2016, 17:32:55
Mi się podoba prostota  strony emotka  
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6307107 wtorek, 3 styczeń 2017, 12:08:42
bruce napisał(a):

Chciałabym zaproponować pewną opcję (jeżeli oczywiście byłaby taka możliwość), a mianowicie - aby przy napisaniu i wysłaniu PW pojawił się od razu komunikat, jeżeli tej osoby już nie ma, bo usunęła konto, bo niestety teraz nie ma czegoś takiego; od dłuższego czasu czekam na odpis znajomego, a dopiero teraz ze zdumieniem odkryłam, że zlikwidował swoje konto na tym forum i ze swojego starego nicka odpisać mi już (jak kiedyś) nie może...

błąd w aplikacji już jest taka informacja emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6309378 wtorek, 10 styczeń 2017, 10:26:39
Wydaje mi się, że to się stało po włączeniu tego odświeżania, żeby na pasku z zakładkami były widoczne cyferki, gdy przyjdzie wiadomość / powiadomienie.

Teraz, gdy mam pootwierane kilka zakładek z różnymi tematami na forum, nie mam już nazw wątków, tylko wszędzie "e-Konkursy.info - o krok od wygranej". Jest to trochę kłopotliwe. Przykład:

Po chwili nazwa tego otwartego wątku zmienia się:

Da się przywrócić nazwy wątków na pasku? Teraz po otwarciu kilku zakładek muszę skakać po nich, bo nie wiem która jest która.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309406 wtorek, 10 styczeń 2017, 11:26:30
zdolnabestia napisał(a):

Wydaje mi się, że to się stało po włączeniu tego odświeżania, żeby na pasku z zakładkami były widoczne cyferki, gdy przyjdzie wiadomość / powiadomienie.

Teraz, gdy mam pootwierane kilka zakładek z różnymi tematami na forum, nie mam już nazw wątków, tylko wszędzie "e-Konkursy.info - o krok od wygranej". Jest to trochę kłopotliwe. Przykład:

Po chwili nazwa tego otwartego wątku zmienia się:

Da się przywrócić nazwy wątków na pasku? Teraz po otwarciu kilku zakładek muszę skakać po nich, bo nie wiem która jest która.

teraz powinno być dobrze emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6309511 wtorek, 10 styczeń 2017, 15:19:28
cb656 wyszukiwarka domyślnie przeszukuje konkursy do 120 dni od ich publikacji, powyżej uznaje konkursy za archiwalne (wyszukiwanie zaawansowane "Archiwum konkursów")

zdolnabestia system nie przeszukuje konkursów, które są już zakończone...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309517 wtorek, 10 styczeń 2017, 15:31:44
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 wyszukiwarka domyślnie przeszukuje konkursy do 120 dni od ich publikacji, powyżej uznaje konkursy za archiwalne (wyszukiwanie zaawansowane "Archiwum konkursów")

To mi się NIE ZGADZA z tym, co widzę - na końcową frazę, o tych 25 latach, znalazł od razu! A nie zmieniałem kryteriów, by szukać w archiwalnych. Tylko standardowa wyszukiwarka.

ręcznie zmieniłem datę konkursu kamisa bo chciałem coś przetestować i zrobić małą poprawkę która być może rozwiąże ten problem... od teraz pod uwagę będzie brana data ostatniej edycji (kamis edytowałem jakieś 5-10min temu)
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6309520 wtorek, 10 styczeń 2017, 15:40:35
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

To mi się NIE ZGADZA z tym, co widzę - na końcową frazę, o tych 25 latach, znalazł od razu! A nie zmieniałem kryteriów, by szukać w archiwalnych. Tylko standardowa wyszukiwarka.

ręcznie zmieniłem datę konkursu kamisa bo chciałem coś przetestować i zrobić małą poprawkę która być może rozwiąże ten problem... od teraz pod uwagę będzie brana data ostatniej edycji (kamis edytowałem jakieś 5-10min temu)

We właściwościach pliku, jaki umieściłem na forum dla ilustracji jest godzina 15:00 czyli screen robiłem pół godziny temu, a nie pięć minut, po Twoich zmianach. emotka

nie rozumiem w czym problem, przecież ja nie komentuję daty Twojego zdjęcia tylko swoje poprawki...
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6309574 wtorek, 10 styczeń 2017, 18:47:11
a mnie się nie podoba że w wątku MDW mogę pochwalić się dowolną wygraną z konkursu którego w bazie nie ma (bo nie ma obowiązku powiadamiania z jakiego konkursu ta wygrana), natomiast w wątku "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" musi się dyskutować tylko i wyłącznie o konkursach z bazy...bo trudno dyskutować o konkursie bez podania przynajmniej jego nazwy.
Jak karniaki to za każdy wpis o konkursie spoza - czyli trzeba by utrzymać strukturę wpisu w MDW: nagroda - konkurs
a nie jak czasem ktoś pisze "sms z XYZ"
eskel 0