Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 137 138 139 140 141 142143 144 145 146 147 > >> >|

coccinelle

Cytuj wiadomość#6294760 piątek, 2 grudnia 2016, 09:57:11
A ja się zastanawiam, dlaczego jak dodałam 2 konkursy, to w ogóle nie zostały opublikowane...
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6294798 piątek, 2 grudnia 2016, 10:35:13
Mam pytanie odnośnie wątku  'Dziś dotarła nagroda z' - czy nie można jakoś bardziej uściślić jakie informacje należy tam wpisywać? Nie tylko co dotarło, ale także czym - wydaje mi się, że jest to tak samo ważna informacja jak to co dotarło. Chyba większość osób wie, od jakiego kuriera odbiera paczkę (tak wiem, są sytuacje, że odbiera ktoś inny - można wtedy zaznaczyć, że nie wie jaki kurier). Rzucenie hasła np. 'bon'  niewiele wnosi. Tak samo powtarzanie tej samej informacji przez pięć osób jeden pod drugim.
Często przeglądając wątek mam wrażenie, że jest to drugie MDW. 
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6294842 piątek, 2 grudnia 2016, 11:18:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Sprawdzałem w kodzie i jeśli raz już była podana odpowiedź to nie powinno dodawać komentarza i nie powinno wysyłać powiadomienia, to samo dotyczy dodawania odpowiedzi w komentarzu...

Taaa... https://www.e-konkursy.info/forum/wyniki
szukano: wejdzdogry.lays.pl/zwyciezcy · znaleziono: 35

racja , był błąd ale jeszcze gdzie indziej emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6294926 piątek, 2 grudnia 2016, 12:24:22
cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie wątku  'Dziś dotarła nagroda z' - czy nie można jakoś bardziej uściślić jakie informacje należy tam wpisywać? Nie tylko co dotarło, ale także czym - wydaje mi się, że jest to tak samo ważna informacja jak to co dotarło. Chyba większość osób wie, od jakiego kuriera odbiera paczkę (tak wiem, są sytuacje, że odbiera ktoś inny - można wtedy zaznaczyć, że nie wie jaki kurier). Rzucenie hasła np. 'bon'  niewiele wnosi. Tak samo powtarzanie tej samej informacji przez pięć osób jeden pod drugim.

To przecież ZOSTAŁO SPRECYZOWANE!

tu proszę przestrzegać poniższych zasad:
1. wpisujcie tylko info odnośnie nagrody, którą otrzymaliście
2. podawajcie rodzaj nagrody, konkurs z którego pochodzi i ewentualnie sposób dostarczenia (poczta, kurier, polecony, zwykły...)
3. wszelkie pytania kierujcie na pw osoby, która pochwaliła się wygrana lub w wc
3. nie miejcie pretensji do admina o pilnowanie porządku i wlepianie karniaków, bo to ma służyć jedynie przejrzystości wątku a nie demonstracji władzy

Ja tam nie mam pretensji o karniaki dyscyplinujące emotka

dodatkowo nad polem do dodania odpowiedzi jest:

Aby uniknąć punktów karnych i dyskusji prosimy pisać więcej informacji o nagrodzie - z jakiego konkursu oraz sposób dostawy paczki.

pionas

Cytuj wiadomość#6294994 piątek, 2 grudnia 2016, 13:22:55
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Mówisz, że jak jest już odpowiedź (nie ma znaczenia czy przez forum czy przez komentarz) i potem na forum dodajesz raz jeszcze odpowiedź to system wysyła powiadomienie?
Możesz podać przykład?

Proszę: dziś po raz kolejny dostałem powiadomienie o wynikach do tego konkursu http://www.e-konk...as-swietowac-18.html
Daty umieszczania są w komentarzach i tak właśnie spływały powiadomienia do mnie.

Wiem emotka Też dostałem...

Wcześniej nie zapisywało ID konkursów do których były odpowiedzi i dopiero po dzisiejszej poprawce błąd został naprawiony...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6295033 piątek, 2 grudnia 2016, 14:22:25
pionas - czy jest możliwość usunięcia własnych wpisów hurtowo, czy trzeba męczyć każdy osobno?  emotka
Udogodnieniem byłaby możliwość kasowania wpisów z poziomu Wyników Wyszukiwania

teraz trzeba "zobaczyć wypowiedź w wątku", bo dopiero tam jest przycisk X,
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6295036 piątek, 2 grudnia 2016, 14:25:18
defed napisał(a):

pionas - czy jest możliwość usunięcia własnych wpisów hurtowo, czy trzeba męczyć każdy osobno?  emotka
Udogodnieniem byłaby możliwość kasowania wpisów z poziomu Wyników Wyszukiwania

teraz trzeba "zobaczyć wypowiedź w wątku", bo dopiero tam jest przycisk X,

tylko z poziomu wątku, w wyszukiwarce nie jest cała wiadomość i to takie "zabezpieczenie" żeby ktoś przypadkiem nie usunął złej wiadomości
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6295049 piątek, 2 grudnia 2016, 14:49:16
Brakuje mi miejsca na notatki osobiste przypisane po zalogowaniu do konkretnego konkursu. Takie jak komentarze pod konkursami , ale widoczne tylko dla mnie . By wpisać sobie np . kiedy komisja, jak będą informowali ,  czy jest rezerwa itp. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6295052 piątek, 2 grudnia 2016, 14:58:52
-Violka- napisał(a):

Brakuje mi miejsca na notatki osobiste przypisane po zalogowaniu do konkretnego konkursu. Takie jak komentarze pod konkursami , ale widoczne tylko dla mnie . By wpisać sobie np . kiedy komisja, jak będą informowali ,  czy jest rezerwa itp. 

na chwile obecną są jedynie notatki ogóle, do tej pory wystarczały kropki i nie planowane było dodać notatki do każdego konkursu emotka
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6295111 piątek, 2 grudnia 2016, 16:44:55
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

2. podawajcie rodzaj nagrody, konkurs z którego pochodzi i ewentualnie sposób dostarczenia (poczta, kurier, polecony, zwykły...)
3. wszelkie pytania kierujcie na pw osoby, która pochwaliła się wygrana lub w wc
3. nie miejcie pretensji do admina o pilnowanie porządku i wlepianie karniaków, bo to ma służyć jedynie przejrzystości wątku a nie demonstracji władzy

Aby uniknąć punktów karnych i dyskusji prosimy pisać więcej informacji o nagrodzie - z jakiego konkursu oraz sposób dostawy paczki.

No to super!
W takim razie czemu dalej są tam wpisy, które albo się dublują, albo nie mają wszystkich informacji?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6295143 piątek, 2 grudnia 2016, 17:35:18
banka-manka napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

No to super!
W takim razie czemu dalej są tam wpisy, które albo się dublują, albo nie mają wszystkich informacji?

Zapytaj osoby które tam piszą...
cb656 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6295204 piątek, 2 grudnia 2016, 19:37:21
pionas napisał(a):

-Violka- napisał(a):

na chwile obecną są jedynie notatki ogóle, do tej pory wystarczały kropki i nie planowane było dodać notatki do każdego konkursu emotka

Szkoda. Bo nie musiałabym szukać w jakiś moich papierowych notatkach. Byłoby prościej emotka  
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297080 środa, 7 grudnia 2016, 00:04:52
Hej emotka nie wiedziałem gdzie napisać więc piszę tu. Odnośnie aplikacji mobilnej, to ta wkurzająca reklama na dole przeszkadza w pisaniu odpowiedzi, nie mogę wpisać znaków bo " podpisz umowę z Orange" zasłania całe pole do wpisywania.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6297102 środa, 7 grudnia 2016, 06:22:20
xpac napisał(a):

Hej emotka nie wiedziałem gdzie napisać więc piszę tu. Odnośnie aplikacji mobilnej, to ta wkurzająca reklama na dole przeszkadza w pisaniu odpowiedzi, nie mogę wpisać znaków bo " podpisz umowę z Orange" zasłania całe pole do wpisywania.

w którym miejscu?
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297182 środa, 7 grudnia 2016, 10:59:15
pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6297186 środa, 7 grudnia 2016, 11:06:51
xpac napisał(a):

pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

ale pole do wpisywania to jedna linijka...
0 0

xpac

Cytuj wiadomość#6297202 środa, 7 grudnia 2016, 11:28:52
pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

pionas napisał(a):

xpac napisał(a):

w którym miejscu?

ale pole do wpisywania to jedna linijka...

No tak to wygląda na moim telefonie, jedna mało widoczna linijka a pod spodem wkurzająca reklama której nie da sie wy łączyć, strasznie to przeszkadza
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6297327 środa, 7 grudnia 2016, 14:06:41

... nie można podobnego zastrzeżenia dostukać do MDW? Nowi non stop dostają karniaki, bo nie mają pojęcia, że nie wolno prowadzić tam dyskusji  emotka
joan 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6297337 środa, 7 grudnia 2016, 14:16:48
W mdw jest informacja nad okienkiem do pisania posta:
"Pamiętaj, że tutaj chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy."

Może jednak dopisek w tytule wątku jest dobrym pomysłem?

scrabble

Cytuj wiadomość#6297351 środa, 7 grudnia 2016, 14:38:04
zdolnabestia napisał(a):

W mdw jest informacja nad okienkiem do pisania posta:
"Pamiętaj, że tutaj chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy."

Może jednak dopisek w tytule wątku jest dobrym pomysłem?

Wiem, że jest ale jakoś się go nie zauważa  emotka  Poza tym "chwalimy się tylko swoimi wygranymi z konkursów z naszej bazy" jest mylące, człowiek sobie myśli, że skoro na temat ( bo z bazy) to może zapytać o szczegóły. Jak ktoś cytuje mój wpis, odpowiadam na PW żeby go wykasował, bo dostanie karniaka to pojawia się zdziwienie. 
Popatrz, że tu głównie obrywają nowi....
cb656 0

|< << < 137 138 139 140 141 142143 144 145 146 147 > >> >|