Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 147 148 149 150 151 152153 154 155 156 157 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6422782 wtorek, 31 października 2017, 11:40:23
cb656 napisał(a):

Dziwne emotka Dostaję od jakiegoś czasu puste powiadomienia.Widzę na belce czerwoną cyferkę, klikam by przeczytać powiadomienie, a jego nie ma. emotka
Jest tylko pusta przestrzeń, po której hasają nago na koniu rycerze von Jungingena emotka

To chwilowe, jestem w trakcie dodawania powiadomień z komentarzy do newsów i po prostu nie było to uzupełnione...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422783 wtorek, 31 października 2017, 11:42:47
luko922 napisał(a):

Nie chcę się czepiać - fajnie, że założyliście instagram, ALE wydaje mi się, że lepiej byłoby skupić się na Facebooku (dla dobra e-konkursów emotka

Ale FB nie odstawiamy na boczny tor, mamy co prawda nie liczną grupę, ale nie ma tygodnia bez nowych, nie kupujemy lajków, nie reklamujemy fanpage'u, a patrząc na konkurencję to mają podobną oglądalność do naszej, nie znam się na SocialMedia, Instagram przyszedł przypadkiem, gdy byłem w sklepie i widziałem reklamę konkursu i stwierdziłem że takie coś nadałoby się na Insta emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422785 wtorek, 31 października 2017, 11:44:45
cb656 napisał(a):

Zauważyłem już kiedyś, ale myślałem, że to przypadek. Ponieważ jednak powtarzało się, zrobiłem test. Chodzi o to, że w wysłanych wiadomościach PW jesli wklejam kilka linków, tylko pierwszy z nich ma wyróżnienie w postaci zielonego koloru i wiadomo, że to link. Każdy następny wygląda jak zwykły tekst. To jest mylące, bo można taki niewyróżniony niczym link po prostu przeoczyć. No chyba, że się przypadkiem najedzie na niego myszką i kliknie, ale czyż należy liczyć wyłącznie na przypadki? emotka
Tak to wygląda przed wysłaniem i po wysłaniu:

Tak jak napisałem na pw - problem CSS emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422793 wtorek, 31 października 2017, 11:47:42
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

w wysłanych wiadomościach PW jesli wklejam kilka linków, tylko pierwszy z nich ma wyróżnienie w postaci zielonego koloru i wiadomo, że to link. Każdy następny wygląda jak zwykły tekst.

Tak jak napisałem na pw - problem CSS emotka

Tak jak zapytałem na pw - czy ów problem da się rozwiązać? emotka

Jeszcze nie czytałem pw, pewnie że się da, ale potrzebuję trochę czasu, mam co innego do roboty teraz...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422797 wtorek, 31 października 2017, 11:55:58
cb656 powinno już być okej.
0 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6422865 wtorek, 31 października 2017, 14:36:38
Czy ktoś wie jak się zalogować do aplikacji e-konkursów na Androidzie? Co za regulamin i gdzie należy zaakceptować?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422867 wtorek, 31 października 2017, 14:41:57
aniajukej napisał(a):

Czy ktoś wie jak się zalogować do aplikacji e-konkursów na Androidzie? Co za regulamin i gdzie należy zaakceptować?

Niestety nie ma takiej możliwości przez aplikację.
Ta osoba musi zalogować się przez portal i wtedy będzie mogła dalej korzystać z aplikacji...
0 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6422872 wtorek, 31 października 2017, 14:46:23
pionas napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Niestety nie ma takiej możliwości przez aplikację.Ta osoba musi zalogować się przez portal i wtedy będzie mogła dalej korzystać z aplikacji...

Zalogowałam się przez portal i nadal nie mogę korzystać z aplikacji
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6422873 wtorek, 31 października 2017, 14:49:25
aniajukej napisał(a):

pionas napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Niestety nie ma takiej możliwości przez aplikację.Ta osoba musi zalogować się przez portal i wtedy będzie mogła dalej korzystać z aplikacji...

Chodzi o Twoje konto czy masz jeszcze inne?
Wysłałem pw
0 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6422880 wtorek, 31 października 2017, 14:58:39
pionas napisał(a):

aniajukej napisał(a):

pionas napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Chodzi o Twoje konto czy masz jeszcze inne? Wysłałem pw

Dobra, mam to. Dzięki Pionas! 

pionas

Cytuj wiadomość#6422881 wtorek, 31 października 2017, 14:59:47
aniajukej czasami warto sprawdzić pod jakie konto jaki adres e-mail mamy podpięty emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6422883 wtorek, 31 października 2017, 15:01:41
pionas napisał(a):

aniajukej czasami warto sprawdzić pod jakie konto jaki adres e-mail mamy podpięty emotka

Tia...wiem emotka
pionas 0

mirai

Cytuj wiadomość#6423293 czwartek, 2 listopada 2017, 00:25:21
pionas napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie chcę się czepiać - fajnie, że założyliście instagram, ALE wydaje mi się, że lepiej byłoby skupić się na Facebooku (dla dobra e-konkursów emotka

Ale FB nie odstawiamy na boczny tor, mamy co prawda nie liczną grupę, ale nie ma tygodnia bez nowych, nie kupujemy lajków, nie reklamujemy fanpage'u, a patrząc na konkurencję to mają podobną oglądalność do naszej, nie znam się na SocialMedia, Instagram przyszedł przypadkiem, gdy byłem w sklepie i widziałem reklamę konkursu i stwierdziłem że takie coś nadałoby się na Insta

Facebook wykupił Instagram i na siłę go promuje. Konwersja jest bardzo niska, popularność (na razie) mała - więc zgadzam się z  luko922 - aby skupić się na FB. Pozdrawiam.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6423303 czwartek, 2 listopada 2017, 05:52:41
mirai konwersja czego slaba? popularnosc czego ala (naszej grupy czy calego Instagrama?)
Wiem, czytalem właśnie wczoraj rano że fb wykupił Instagrama emotka
0 0

mirai

Cytuj wiadomość#6423306 czwartek, 2 listopada 2017, 07:00:17
pionas napisał(a):

mirai konwersja czego slaba? popularnosc czego ala (naszej grupy czy calego Instagrama?)Wiem, czytalem właśnie wczoraj rano że fb wykupił Instagrama emotka

Słaba konwersja w przypadku umieszczenia danej strony www na Instagramie, a oczekiwanych celów z tym związanych. To długi temat, więc nie będę się rozpisywał. A jeśli o popularność chodzi, to oczywiście miałem na myśli Instagram emotka .
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6425990 środa, 8 listopada 2017, 17:39:04
cb656 napisał(a):

pionas - w nawiązaniu do naszej wymiany korespondencji na PW (gdzie nie mogę tego screena niestety wrzucić :hyhy) informuję, że po zmianach, które zadysponowałeś w kodzie, miałem przed chwilą taką sytuację:
...choć realnie wiadomość była tylko JEDNA emotka

poszła mała modyfikacja emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426661 piątek, 10 listopada 2017, 09:45:20
cb656 napisał(a):

Musiałem na chwilę odłączyć modem od routera, by włożyć kartę SIM do telefonu i w związku z tym zmieniłem drogę, jaką doprowadzam internet do peceta - wybrałem tethering przez Bluetoth. Zaobserwowałem zdumiewające zjawisko - ładują mi się bez problemu wszystkie inne strony (przykładowo facebook śmiga w pół sekundy), ale strona e-konków muli, muli, muli i odmawia połączenia. Restartuję przeglądarkę, czyszczę ciasteczka, przełączam się między Operą, Firefoxem, a Chrome i wszędzie ta sama du emotka emotka
pionas co jest grane, że przez Bluetoth są takie kłopoty?? emotka
Szybkość przesyłu danych spadła znacząco w porównaniu z tym, co miałem wprost z modem+router, no ale bez jaj - cały internet śmiga w miarę rozsądnie, a TYLKO e-konki się mulą i nie chcą ładować.
WHY, pionas, why??! emotka emotka

nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie..
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426666 piątek, 10 listopada 2017, 09:55:08
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

...zmieniłem drogę, jaką doprowadzam internet do peceta - wybrałem tethering przez Bluetoth. emotka Szybkość przesyłu danych spadła znacząco w porównaniu z tym, co miałem wprost z modem+router, no ale bez jaj - cały internet śmiga w miarę rozsądnie, a TYLKO e-konki się mulą i nie chcą ładować.  WHY, pionas, why??! emotka emotka

nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie..

Może po prostu to sygnał, że strona jest przeładowana śmieciami? emotka Myślę, że to dobra okazja, by w nawiązaniu do tego co wyżej, wspomnieć o zjawisku, jakie obserwuję na e-konkach, jak sięgam pamięcią, także w normalnym połączeniu z netem (średnią prędkość pobierania/ładowania mam zwykle na poziomie kilkunastu Mb/s).
Otóż obserwuję zjawisko zawieszania w chwili, gdy chcę konkurs oznaczyć kolorową kropką. Klikam w kropkę przy nazwie, rozwija się ich lista, wybieram dajmy na to szarą i... czekam sobie kilkadziesiąt sekund, aż stronka zechce łaskawie mi tę kropkę z czerwonej zmienić na szarą emotka Nie pomaga ponawianie, popędzanie - wisi sobie w zawieszeniu to otwarte okienko z wszystkimi kropkami do wyboru, a ty człowieku módl się o cierpliwość.
Nie jest tak 100 na 100 od razu mówię, ale kilka razy dziennie w różnych sytuacjach. Jest to po prostu powtarzalne zjawisko.
Czy to jakaś podpowiedź? emotka

po prostu czasami bywa tak że serwer ma sporo danych do przerobienia.
nie wiem co masz na myśli pisząc przeładowana śmieciami? może po prostu pozbyć się grafik?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426695 piątek, 10 listopada 2017, 10:38:25
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

czasami bywa tak że serwer ma sporo danych do przerobienia.nie wiem co masz na myśli pisząc przeładowana śmieciami? może po prostu pozbyć się grafik?

Mam na myśli te wszystkie adresy, jakie widzę na dole przeglądarki na pasku statusu, kiedy strona się przeładowuje emotka W tych nazwach nie ma nic, co ma związek z e-konkami - jakieś trobledubler czy coś-tam, widzę tylko fragmenty po frazie "przesyłanie danych z..." "oczekiwanie na..." i tak dalej. Jak to się uspokaja, to strona się stabilizuje.
Grafika mi nie przeszkadza emotka

to są reklamy z których nie da się zrezygnować, no chyba że wprowadzając opłatę miesięczną na utrzymanie serwera...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6426807 piątek, 10 listopada 2017, 13:46:49
To nie ma nic wspólnego ze zmianą IP,  próbuję znaleźć wąskie gardło i dokonywałem pewne zmiany w kodzie dlatego wyświetliła się ta podstrona...
0 0

|< << < 147 148 149 150 151 152153 154 155 156 157 > >> >|