Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 151 152 153 154 155 156157 158 159 160 161 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6430661 poniedziałek, 20 listopada 2017, 17:26:17

Takie mi wychodzi jak sie logikę do aplikacji mobilnej. Nie działa  glowna i forum. Tylko kręci i takie coś. Nie mogę się zalogować. Co to może byc @pionas? 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6430884 wtorek, 21 listopada 2017, 06:51:59
pioge7 napisał(a):

Takie mi wychodzi jak sie logikę do aplikacji mobilnej. Nie działa  glowna i forum. Tylko kręci i takie coś. Nie mogę się zalogować. Co to może byc pionas? 

dalej występuje ten problem?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6433521 poniedziałek, 27 listopada 2017, 12:29:02
cb656 napisał(a):

pionas dlaczego na podstronach e-konków mam taką informację o braku tożsamości?
Na niektórych głównych (kategorie) jest normalnie, zielona kłódka. Na innych takie coś...

aby zmniejszyć obciążenie requestów dla domeny głównej zdjęcia zostały przerzucone do subdomeny a nie ma certyfikatu z opcją wildcard...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6433530 poniedziałek, 27 listopada 2017, 12:40:14
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas dlaczego na podstronach e-konków mam taką informację o braku tożsamości?
Na niektórych głównych (kategorie) jest normalnie, zielona kłódka. Na innych takie coś...

aby zmniejszyć obciążenie requestów dla domeny głównej zdjęcia zostały przerzucone do subdomeny a nie ma certyfikatu z opcją wildcard...

Ale czy zdjęcia mają wpływ na bezpieczeństwo? Nie rozumiem tego, co napisałeś, dlatego zapytam inaczej.
Brak zielonej kłódki jest dla mnie ostrzeżeniem, że strona może być niebezpieczna, czyż nie?
Tym bardziej, że na innych stronach jest to właśnie podkreślone. Zweryfikowana=bezpieczna, certyfikowana przez podmiot zewnętrzny.

Nie jestem specem od bezpieczeństwa, nie wiem jaki to ma wpływ, certyfikat to dodatkowe szyfrowanie przesyłanych danych.
Wyświetla taką informację bo subdomena np. pliki.e-konkursy.info to nie to samo co www.e-konkursy.info i przeglądarka interpretuje to jako osobna strona.
Certyfikat który mamy obsługuje tylko jedną domenę tj. www.e-konkursy.info.
Najtańszy wilcard kosztuje ok. 500zł/rok, nie mam pieniędzy żeby go kupić...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435044 czwartek, 30 listopada 2017, 09:33:36
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że konkursy nie są dodawane w kolejności zgłoszenia (kolejka FIFO).
Ukazały się w bazie konkursy wrzucone przeze mnie wczoraj wieczorem, a wcześniej zgłoszony czeka na łaskawe zatwierdzenie emotka
https://www.e-kon...konkursy/show/225172

przy dużej ilości konkursów jadę kategoriami...
przyjdzie czas i na Twój emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435049 czwartek, 30 listopada 2017, 09:37:28
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się, że konkursy nie są dodawane w kolejności zgłoszenia (kolejka FIFO).
Ukazały się w bazie konkursy wrzucone przeze mnie wczoraj wieczorem, a wcześniej zgłoszony czeka na łaskawe zatwierdzenie emotka
https://www.e-kon...konkursy/show/225172

przy dużej ilości konkursów jadę kategoriami...
przyjdzie czas i na Twój emotka

Zdążysz do jutra? emotka Kończy się... emotka

tak emotka myślę, że będzie do godziny
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435553 piątek, 1 grudnia 2017, 08:09:55
bruce napisał(a):

Widzę spore opóźnienie przy wprowadzaniu zmian profilowych. Czyżby to tylko u mnie tak spowalniał komputer?  emotka
Edit: zmiana awatara na forum udała się dopiero po usunięciu poprzedniego, natomiast od samego początku był on zmieniony tylko w moim profilu - nie musiałam usuwać poprzedniego obrazka, aby zastąpić go nowym. emotka

opóźnienie czego?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435564 piątek, 1 grudnia 2017, 08:33:17
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Widzę spore opóźnienie przy wprowadzaniu zmian profilowych. Czyżby to tylko u mnie tak spowalniał komputer?  emotka
Edit: zmiana awatara na forum udała się dopiero po usunięciu poprzedniego, natomiast od samego początku był on zmieniony tylko w moim profilu - nie musiałam usuwać poprzedniego obrazka, aby zastąpić go nowym. emotka

opóźnienie czego?

Ciasteczka emotka

ciasteczka nic nie mają do opóźnienia, tzn. zależy jakiego opóźnienia bo póki co to nie wiem czy chodzi o wypełnianie formularza czy po prostu o odświeżenie zdjęcia i nie wiem co czego mam się odnieść emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435567 piątek, 1 grudnia 2017, 08:41:38
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

póki co to nie wiem czy chodzi o wypełnianie formularza czy po prostu o odświeżenie zdjęcia i nie wiem co czego mam się odnieść emotka

Chodzi o to, że po zmianie zdjęcia w avatarze, przez jakiś czas użytkownik widzi jeszcze stary avatar.
Nie każdy wie, że trzeba odświeżyć widok (przeładować stronę).

Rozumiem że adwokat bruce? emotka
Pliki są cacheowane stąd ten problem, potrzeba trochę czasu na odświeżenie po stronie serwera/przeglądarki lub po prostu wymuszenie ręczne poprzez F5...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435595 piątek, 1 grudnia 2017, 09:33:58
cb656 napisał(a):

Zgłaszam wstępnie błąd w opisie konkursu emotka
https://www.e-konkursy.info/nasze/swieta
Data rozpoczęcia jest nieprawidłowa - powinno być od 1 grudnia, nie od 1 listopada
I drugi błąd: jak to jest konkurs, to brakuje przy nim koniczynki do zgłaszania błędów emotka

To jest osobna podstrona nie ma tu takiej opcji...
Wstałem o 4 rano żeby to przygotować a i tak dałem ciała emotka emotka emotka emotka emotka
cb656 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6435596 piątek, 1 grudnia 2017, 09:34:26
cb656 napisał(a):

Data rozpoczęcia jest nieprawidłowa - powinno być od 1 grudnia, nie od 1 listopada
I drugi błąd: jak to jest konkurs, to brakuje przy nim koniczynki do zgłaszania błędów emotka

właśnie chciałam odhaczyć z moim udziałem ale jednak zdecyduję się bez zbędnych ceregieli odhaczyć jako wygrane emotka  - oczywiście jeśli zostanie dodana taka możliwość emotka  
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435598 piątek, 1 grudnia 2017, 09:37:10
kasiaj110 napisał(a):

cb656 napisał(a):

właśnie chciałam odhaczyć z moim udziałem ale jednak zdecyduję się bez zbędnych ceregieli odhaczyć jako wygrane emotka  - oczywiście jeśli zostanie dodana taka możliwość emotka  

każdy bierze udział*, ale ma prawo zrzec się nagrody emotka

* moderatorzy i administratorzy serwisu nie biorą udziału w konkursie
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435667 piątek, 1 grudnia 2017, 11:34:23
bruce napisał(a):

O mamma mia! emotka  Przepraszam za zamieszanie emotka , chciałam tylko zgłosić, że - przejęta forumową wymianą zdań o możliwości wcielenia się znowu w Bruce'a emotka  - wieczorem zmieniłam swój awatar, lecz nowy widniał tylko w moim profilu i podobnie było dziś rano. Dopiero po ponownej edycji konta i usunięciu nowego, wybraniu raz jeszcze tego samego nowego - wszędzie (czyli - także na forum) pojawił się ...nowy. emotka

pojawił się nowy bo zmienił się adres obrazka
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435677 piątek, 1 grudnia 2017, 11:49:36
pionas a co z opcją tą z kodami do oddania co ostatnio pisałeś? Wiesz mniej więcej kiedy ją wprowadzisz? 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6435704 piątek, 1 grudnia 2017, 12:17:53
pioge7 napisał(a):

pionas a co z opcją tą z kodami do oddania co ostatnio pisałeś? Wiesz mniej więcej kiedy ją wprowadzisz? 

może w przyszłym tygodniu znajdę czas na napisanie całego modułu...
nic nie obiecuję...
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6435716 piątek, 1 grudnia 2017, 12:33:24
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

może w przyszłym tygodniu znajdę czas na napisanie całego modułu...
nic nie obiecuję...

Ok, dzieki za info 
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6436641 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:53:24
cb656 napisał(a):

Emotki umieszczane w opisie konkursu nie są widoczne w miejscu, w którym miały być, tylko z boku całego bloku tekstowego. Jest to błąd moim zdaniem. Poniżej przykład takiego opisu.

...a miało wyglądać tak (i tak zresztą zostało wpisane w zgłoszeniu do bazy:

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu żyrardowskiego. Prace plastyczne powinny być efektem samodzielnej, twórczej pracy (1 autor emotka 1 praca).

emotki mają nie być wyświetlane w opisie konkursu, moje niedopatrzenie że jej nie usunąłem
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6436651 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 12:00:16
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

emotki nie mają być wyświetlane w opisie konkursu, moje niedopatrzenie że jej nie usunąłem

O, czemu? Z ciekawości pytam.

1. jak zauważyłeś rozwalają opis (tak wiem, można to poprawić)
2. kiedyś byli tacy to w opisie umieszczali sporo emotek i wyglądało to nieestetycznie i wtedy stwierdziliśmy że nie będą dodawane emotki...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6436656 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 12:05:06
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

kiedyś byli tacy (...) wyglądało to nieestetycznie...

emotka emotka emotka

no i tak się przyjęło i tak zostało i tak zostanie emotka emotka emotka
cb656 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6436682 poniedziałek, 4 grudnia 2017, 12:42:00
wpisuję w wyszukiwarkę TESCO - wyskakuje powiedzmy 10 konkursów
wchodzę w pierwszy, chcę się cofnąć do pozostałych i ukazuje się strona ,,Potwierdź ponowne przesłanie formularza,,
odświeżam - ładuje się strona z wyszukaniem 0 konkursów - brak wyników
a gdy to omijam i cofam się dalej to już są konkursy dzisiaj dodane 
Byłoby fajnie, gdyby to działało tak, jak w przypadku konkursów dzisiejszych Wchodzę, cofam się i jestem tam, gdzie byłam emotka
cb656 0
|< << < 151 152 153 154 155 156157 158 159 160 161 > >> >|