Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 164 165 166 167 168 169170 171 172 173 174 > >> >|

koper

Cytuj wiadomość#6476106 czwartek, 22 marca 2018, 20:32:09
Dodam moje 3 grosze emotka

Nie miałam tego jak sprawdzić, ale czy jak pojawi się jakieś nowe powiadomienie, albo wiadomość prywatna, to jest to jakoś zaznaczone na głównej stronie, czy trzeba wejść w "moje konto", żeby sprawdzić?  Fajnie by było, żeby było to od razu widoczne.

Bardzo podoba mi się turkusowy kolor, ten jak w polu "dodaj odpowiedź" na forum i szarości też mi się podobają. Może nie do końca ładnie komponuje się to z zielenią, ale turkus i szarości są super!

Odnoszę wrażenie, że literki są strasznie małe. 

Jest za dużo białego, szczególnie podczas przeglądania konkursów. Trzcionka jest jasna (za jasna- może jakiś ciemniejszy szary...) , na białym tle i do tego za duże, pstrokate reklamy/ grafiki konkursowe. Za mocno to kontrastuje i męczy oczy. 

Konkursy ze schowka pokazywane są w dwóch kolumnach- to jest mało czytelne i jeszcze raz powiem, że moim zdanie za duże grafiki konkursowe, często są większe niż opis konkursu. Ciężko się na pierwszy rzut oka połapać co jest reklamą, a co konkursem...

ivanotta

Cytuj wiadomość#6476110 czwartek, 22 marca 2018, 20:39:19
drobna sprawa: zaznaczenie w kalendarzu na głównej aktualnego dnia, żeby łatwiej było poszukać dzisiaj dodane konkursy i dzisiaj kończące się.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476178 piątek, 23 marca 2018, 06:04:06
koper napisał(a):

Dodam moje 3 grosze emotka

Nie miałam tego jak sprawdzić, ale czy jak pojawi się jakieś nowe powiadomienie, albo wiadomość prywatna, to jest to jakoś zaznaczone na głównej stronie, czy trzeba wejść w "moje konto", żeby sprawdzić?  Fajnie by było, żeby było to od razu widoczne.

Bardzo podoba mi się turkusowy kolor, ten jak w polu "dodaj odpowiedź" na forum i szarości też mi się podobają. Może nie do końca ładnie komponuje się to z zielenią, ale turkus i szarości są super!

Odnoszę wrażenie, że literki są strasznie małe. 

Jest za dużo białego, szczególnie podczas przeglądania konkursów. Trzcionka jest jasna (za jasna- może jakiś ciemniejszy szary...) , na białym tle i do tego za duże, pstrokate reklamy/ grafiki konkursowe. Za mocno to kontrastuje i męczy oczy. 

Konkursy ze schowka pokazywane są w dwóch kolumnach- to jest mało czytelne i jeszcze raz powiem, że moim zdanie za duże grafiki konkursowe, często są większe niż opis konkursu. Ciężko się na pierwszy rzut oka połapać co jest reklamą, a co konkursem...

Jeśli chodzi o powiadomienia/nowe wiadomości pojawi się coś takiego:

W którym miejscu literki są małe? Inni piszą że za duże emotka

Kolor czcionki był #7b7b7b dałem #4b4b4b
Paleta kolorów: https://www.w3sch...rs/colors_picker.asp

Lista konkursów w kategorii poprawiona - będzie wyświetlać pojedynczo, to samo w wyszukiwarce wyników emotka
Co do zdjęć w opisie konkursu to ustawiłem aby jego maksymalna wysokość wynosiła 300px.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476179 piątek, 23 marca 2018, 06:26:39
Zamieniłem większość bieli na szarość co Wy na to?
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6476181 piątek, 23 marca 2018, 06:35:47
nowy wygląd forum mnie się nie podoba w ogóle. nieczytelne.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476182 piątek, 23 marca 2018, 06:57:57
lukasz6 napisał(a):

nowy wygląd forum mnie się nie podoba w ogóle. nieczytelne.

Masz na mysli ta zielen czy cos innego?
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6476183 piątek, 23 marca 2018, 07:01:17
pionas, jak dla mnie za duża czcionka, wszystko się zlewa, nie jest przejrzyście. źle mi się przegląda teraz forum. ale to tylko moje zdanie. może innym się podoba:)
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476184 piątek, 23 marca 2018, 07:03:12
lukasz6 napisał(a):

pionas, jak dla mnie za duża czcionka, wszystko się zlewa, nie jest przejrzyście. źle mi się przegląda teraz forum. ale to tylko moje zdanie. może innym się podoba:)

Mozesz porobić screeny i pozaznaczac te miejsca? Moze w taki sposob uda sie nan ustalic wersje ktora zadowoli wszystkich emotka

Alternatywnie masz możliwość powrotu do poprzedniej szaty, na stronie glownej jest news z informacją o tym...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476186 piątek, 23 marca 2018, 07:05:30
cb656 napisał(a):

Przeszedłem na nową wersję na chwilę i odpowiedziałem, ale widzę po powrocie do starego wystroju, że moja odpowiedź się nie dodała emotka

nie dodala sie i miales wyswietlona informacje dlaczego.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476190 piątek, 23 marca 2018, 07:10:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Przeszedłem na nową wersję na chwilę i odpowiedziałem, ale widzę po powrocie do starego wystroju, że moja odpowiedź się nie dodała emotka

nie dodala sie i miales wyswietlona informacje dlaczego.

emotka w jakim miejscu?

poważnie pytasz?
Miałeś otwarte okno przegladarki w ktorynpisales komentarz, nastepnie otworzyles w nowej zakladce ten sam watek, a odpisac chciales w starej, zostales przekierowany na kolejna podstrone na ktorej byla informacja dlaczego Twoj post nie zostal dodany, mysle ze go zignorowales (zamknales strone).
Dzieje sie tak bo w celu bezpieczeństwa przed botami generowany jest token i za kazdym odswiezenm strony zmienia sie...
chyba juz kiedys o tym pisalem, ale nie jestem pewien czy to na forum czy na pw...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476191 piątek, 23 marca 2018, 07:16:49
cb656 napisał(a):

Ilustracja tej ogromnej ilości pustych przestrzeni i dysproporcji w wielkości czcionek (tytuły, tresci i stopka)
W starej wersji stopka ma ten sam rozmiar czcionki co treść wiadomości i jest OK, tu niepotrzebne jest to różnicowanie.

trafna uwaga - poprawione emotka
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6476193 piątek, 23 marca 2018, 07:38:01
pionas w nowej wersji chyba błąd (chyba że tylko u mnie) 
jak wchodzę w FORUM i wybieram np. KONKURSY i wchodzę sobie do jakiegokolwiek tematu to przenosi mnie nie na osttanią stronę tylko na 1 . I tak w kazdym temacie. 
Natomiast wchodząc na OSTANIO NA FORUM i klikając dowolny temat jest ok emotka  tylko jak wchodzę przez FORUM 
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6476194 piątek, 23 marca 2018, 07:57:18
pionas napisał(a):

W oknie do pisania nowej wiadomości na forum.
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6476223 piątek, 23 marca 2018, 09:23:16
pionas napisał(a):

awi apoccalipsa dalej macie problemy z ciasteczkami?

Jest dobrze

pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476233 piątek, 23 marca 2018, 09:45:45
pioge7 napisał(a):

jak wchodzę w FORUM i wybieram np. KONKURSY i wchodzę sobie do jakiegokolwiek tematu to przenosi mnie nie na osttanią stronę tylko na 1 . I tak w kazdym temacie. 
Natomiast wchodząc na OSTANIO NA FORUM i klikając dowolny temat jest ok emotka  tylko jak wchodzę przez FORUM 

w co klikasz?  1 czy 2?
1 zawsze prowadzi na 1szą stronę, 2 zawsze do ostatniego wpisu (tak jak z boxa "Na forum")

koper napisał(a):

pionas napisał(a):

zwiększyłem
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476242 piątek, 23 marca 2018, 10:14:59
Dodałem tło takie jak na starej wersji - lepiej? emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6476267 piątek, 23 marca 2018, 11:26:37
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

koper napisał(a):

pionas napisał(a):

zwiększyłem

Ekhm, ekhm...
To luźne pytanie emotka ale czy potrzebna jest taka rozpiętość wielkości niektórych obszarów? Czy ten ogromny rozmiar dałoby się zmniejszyć do tego drugiego poziomu? Pokazuję i objaśniam:

u mnie aż takie różnice nie sa, ale to chyba kwestia przegladarki.. zmniejszylem, chyba wszedzie, jakbym gdzies pominal to piszcie emotka
przy okazji poprawiłem top, zmniejszylem logo i odstepy pomiedzy dzialalami bo naglowek mialbyc w jednym wierszu a nie w 2 emotka
cb656 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6476268 piątek, 23 marca 2018, 11:29:31
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

w co klikasz?  1 czy 2?
1 zawsze prowadzi na 1szą stronę, 2 zawsze do ostatniego wpisu (tak jak z boxa "Na forum")

koper napisał(a):

pionas napisał(a):

zwiększyłem

W 1 emotka  ale faktycznie emotka  nie wiedziałem nawet emotka

0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476269 piątek, 23 marca 2018, 11:31:03
pioge7 to wszędzie tak jest, nawet na starych wersjach emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6476271 piątek, 23 marca 2018, 11:38:47
pionas napisał(a):

pioge7 to wszędzie tak jest, nawet na starych wersjach emotka

Wlasnie teraz patrzę emotka  Matko 10 lat na forum a nie wiedziałem nawet emotka  Tak jest jak sie klika w to ostatnio na forum emotka   
pionas 0

|< << < 164 165 166 167 168 169170 171 172 173 174 > >> >|