Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 167 168 169 170 171 172173 174 175 176 177 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6476821 niedziela, 25 marca 2018, 11:24:45
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Bo znacznik koloru nigdzie nie jest dostępny...

W kwestii formalnej muszę się nie zgodzić emotka Jest przycisk po prawej BBCODE, więc tym samym uważam, że wszystkie obsługiwane znaczniki w tym systemie są dostępne. To tyle, jeśli chodzi o interpretację emotka

pokaż mi w który miejscu masz opcję ustawiania koloru tekstu.
Ja nigdzie takiej opcji nie widzę.
Przycisk BBCODE pokazuje jakie znaczniki utworzyłeś korzystając z tego co masz po lewej stronie...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476822 niedziela, 25 marca 2018, 11:26:26
zdolnabestia napisał(a):

pionas napisał(a):

Chciałby jednak weekend spędzić z rodziną a nie przed komputerem słuchając obok głos dziecka z pytaniem "długo jeszcze" emotka

Ja tak tutaj marudzę, żebyś wiedział o problemie i zajął się nim w dowolnym terminie.

Akurat awaria serwera to sprawa priorytetowa. Nawet przy % siadłbym na problemu. Tylko nie wiem jaki wtedy byłby efekt emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6476829 niedziela, 25 marca 2018, 11:48:03
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

CSS jest ogólnodostępny. Jeśli uda Ci się bez tworzenia wszystkiego od nowa stworzyć pożądany efekt wspierany przez wszystkie przeglądarki to podeślij kod z chęcią go wdrożę emotka
Skorzystałem z display:flex; ale nie jest to wspierane przez wszystkie przeglądarki (mam na myśli m. in. IE), na FF działa (innych przeglądarek nie mam więc nie wiem jaki będzie efekt).
Moim zdaniem przy obecnych stylach efekt który chcesz osiągnąć jest nie do osiągnięcia, wydaje mi się że trzeba by było stworzyć wszystko od nowa, ale na to niestety już jest za późno...

Czy mam przez to rozumieć, że byłoby to możliwe z użyciem tego ogólnodostępnego stylu, ale nie wziąłeś tego pod uwagę od samego początku, czy tak?
P.S. Nie nalegam na robienie od początku, usiłuję zrozumieć, czy jest to możliwe w warunkach dysponowania tanimi (bezpłatnymi) rozwiązaniami. emotka

Od początku wrzuciłem wstepne projekty nowej wersji, nie bralem pod uwage ze ktos bedzie chcial to miec wycentrowane. Poza tym wykorzystalem gotowe narzędzia, nie tworzylem calosci od podstaw, wybralem rozwiazanie lzejsze i przyjemniejsze.
Wdrozenie Twoich poprawek z mojego punktu widzenia jest mozliwe tylko przy ponownym stworzeniu calego layoutu, jesli sie myle popraw mnie i wskaz rozwiązanie emotka

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

pokaż mi w który miejscu masz opcję ustawiania koloru tekstu.
Ja nigdzie takiej opcji nie widzę.
Przycisk BBCODE pokazuje jakie znaczniki utworzyłeś korzystając z tego co masz po lewej stronie...

Adrian, no bez jaj... emotka Nie chcę się przepychać o każde słówko, ale ja patrzę na to inaczej, niż Ty. Po prostu.
Jeśli zaimplementowana jest jakaś technologia (być może to nie "technologia" tylko nazwiesz to inaczej, mniejsza o słowo, nazwałem tak pewne rozwiązania), która umożliwia użycie czegoś tam (w tym wypadku zmiany koloru tekstu, bo o tym piszemy), to ja nie potrzebuję osobnego, specjalnego przycisku, by użyć jakiegoś obsługiwanego znacznika. Wrzucam w tekst znaczniki i korzystam. Proste. 
P.S. Poprosiłem kiedyś o OSOBNY PRZYCISK do formatowania tekstu przekreślonego, co wdrożyłeś i za co byłem bardzo wdzięczny, bo widzę, że zniknął nagle i niespodziewanie. Dlaczego?

Nie wiem czemu zniknal, wroce do domu to przyjrze sie temu. Ogolnie to co jest widoczne jest wspierane.
 Jesli korzystasz z wlasnych rozwiazan o ktorych nie ma wzmianek to jesli cos nie dziala to nie miej do nikogo pretensji ze chciales cos a jest inaczej emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476831 niedziela, 25 marca 2018, 11:50:35
Wprowadze kolory, sa rozne skorki strony, na kazdej roznie ten kolor moze prezentowac sie, przyjdzie taki cb656 2 i bedzie sie czepial ze cos jest niewidoczne/ niewyrazne? emotka
Dlatego jestem na nie emotka
0 0

stokrotka1

Cytuj wiadomość#6476878 niedziela, 25 marca 2018, 18:46:37
nie podoba mi sie, poniewaz mało czytelna jest... duzo przewijania-wole poprzenia.

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6476897 niedziela, 25 marca 2018, 21:04:41
stokrotka1 napisał(a):

nie podoba mi sie, poniewaz mało czytelna jest... duzo przewijania-wole poprzenia.

to samo chciałam napisać
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6476952 poniedziałek, 26 marca 2018, 07:08:59
cb656 nie dodałem przekreślenia emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6476969 poniedziałek, 26 marca 2018, 09:37:28
pionas napisał(a):

slonko365 napisał(a):

pionas,  jeszcze jeden wniosek:
- czy nazwa konkursu w bazie (i na stronie głównej) mogłaby być jakoś bardziej wyróżniona? W tej chwili czcionka jest nieco ciemniejsza, ale mniejsza od reszty opisów, i nawet nie wiem, czy bym to akurat zmieniała, ale może np. jakieś delikatne tło, ramka, lub jeszcze grubsza/ciemniejsza czcionka? Chodziłoby mi o to, żeby była to najbardziej rzucająca się w oczy informacja, taka "główna".

PS. Reszta opisów i kolejność super  emotka

zrób zdjęcie bo nie wiem o czym dokładnie piszesz emotka

Jadę z synem do babci, ale jak wrócimy to siądę i dam znać co się da zrobić emotka

Mam na myśli tytuły (nazwy) konkursów, zaznaczyłam czerwonymi ramkami
Na głównej:

I w bazie konkursów:

Chodzi o to, żeby te tytuły były bardziej wyraźne, rzucające się w oczy, "najważniejsze" ze wszystkich opisów.
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477032 poniedziałek, 26 marca 2018, 11:37:20
slonko365 zrobiłem czarne i pogrubione - tak czy może jakaś inna propozycja?

slonko365

Cytuj wiadomość#6477033 poniedziałek, 26 marca 2018, 11:40:11
pionas napisał(a):

slonko365 zrobiłem czarne i pogrubione - tak czy może jakaś inna propozycja?

Jak dla mnie teraz jest OK  emotka   emotka
pionas 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6477209 poniedziałek, 26 marca 2018, 18:10:55
a czy w wersji mobilnej jest szansa ustawić hiperłącze na logotypie ekonkursy tak by prowadziło do głównej strony? Na moim telefonie nie działa i muszę wchodzić w menu i dopiero home. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477420 wtorek, 27 marca 2018, 11:56:31
zdolnabestia napisał(a):

Pytanie: czy mając wygląd nowoczesny i wysyłając na PW obrazek osobie, która ma stary wygląd - ta osoba obrazek zobaczy?

Tak emotka
ivanotta napisał(a):

a czy w wersji mobilnej jest szansa ustawić hiperłącze na logotypie ekonkursy tak by prowadziło do głównej strony? Na moim telefonie nie działa i muszę wchodzić w menu i dopiero home. 

powinno już działać...

pioge7

Cytuj wiadomość#6477423 wtorek, 27 marca 2018, 12:04:15
pionas trzy sprawy:
1) w powiadomieniach (stary wygląd) jest przycisk USUŃ WSZYSTKIE POWIADOMIENIA, w nowym też jest, ale dopiero działa po zaznaczeniu kwadracików przy każdym powiadomieniu, można zrobić jak w starej wersji aby usuwać wszystkie naraz od razu bez zaznaczania?
2) czy jest możliwość aby to co jest w lewym rogu (przejścia na różne wersje strony) na nowej wersji, zrobić również na starej wersji (tradycyjnej).? 
3) czy formularz do wiadomosci (ten z wysyłaniem obrazków) można dać do wersji tradycyjnej?
pozdrawiam emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477427 wtorek, 27 marca 2018, 12:18:35
pioge7 napisał(a):

pionas trzy sprawy:
1) w powiadomieniach (stary wygląd) jest przycisk USUŃ WSZYSTKIE POWIADOMIENIA, w nowym też jest, ale dopiero działa po zaznaczeniu kwadracików przy każdym powiadomieniu, można zrobić jak w starej wersji aby usuwać wszystkie naraz od razu bez zaznaczania?
2) czy jest możliwość aby to co jest w lewym rogu (przejścia na różne wersje strony) na nowej wersji, zrobić również na starej wersji (tradycyjnej).? 
3) czy formularz do wiadomosci (ten z wysyłaniem obrazków) można dać do wersji tradycyjnej?
pozdrawiam emotka

1. zapomniałem - już jest
2. u góry nie ma miejsca, dodałem w stopce...
3. nie
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6477430 wtorek, 27 marca 2018, 12:23:08
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas trzy sprawy:
pozdrawiam emotka

1. zapomniałem - już jest
2. u góry nie ma miejsca, dodałem w stopce...
3. nie

dzięki
0 0

ciasssteczko

Cytuj wiadomość#6477649 wtorek, 27 marca 2018, 22:20:58
W starej szacie graficznej pod wyszukiwarką jest opcja wyszukiwania zaawansowanego, w nowej odsłonie nie ma takiej opcji czy nie mogę się dopatrzeć?  emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477678 środa, 28 marca 2018, 07:43:56
na nowej wersji strony mnie wylogowało i nie mogę znaleźć miejsca gdzie się loguje
na starej się zalogowałam
proszę o linka do nowej wersji
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6477679 środa, 28 marca 2018, 07:46:45
W nowej wersji przy konkursach nie ma info, ile osób wzięło udział, a to bardzo przydatna opcja, pozwalająca chociaż teoretycznie ocenić szanse na wygraną emotka Czy ja jestem gapą, że tej informacji nie widzę i gdzieś ją przeoczyłam, czy po prostu w nowej wersji jej nie ma i nie będzie? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477681 środa, 28 marca 2018, 07:51:56
ciasssteczko napisał(a):

W starej szacie graficznej pod wyszukiwarką jest opcja wyszukiwania zaawansowanego, w nowej odsłonie nie ma takiej opcji czy nie mogę się dopatrzeć?  emotka

Do zaawansowanej wyszukiwarki dodałem link z poziomu wyników wyszukiwania oraz w "Na skróty".

apoccalipsa napisał(a):

na nowej wersji strony mnie wylogowało i nie mogę znaleźć miejsca gdzie się loguje
na starej się zalogowałam
proszę o linka do nowej wersji

joasiunia napisał(a):

W nowej wersji przy konkursach nie ma info, ile osób wzięło udział, a to bardzo przydatna opcja, pozwalająca chociaż teoretycznie ocenić szanse na wygraną emotka Czy ja jestem gapą, że tej informacji nie widzę i gdzieś ją przeoczyłam, czy po prostu w nowej wersji jej nie ma i nie będzie? emotka

to jest mało wiarygodna informacja dlatego w nowej wersji uciekamy od tego...

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477682 środa, 28 marca 2018, 07:55:23
jak wrócić do nowej wersji strony?
0 0
|< << < 167 168 169 170 171 172173 174 175 176 177 > >> >|