Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pioge7

Cytuj wiadomość#6477430 wtorek, 27 marzec 2018, 12:23:08
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas trzy sprawy:
1) w powiadomieniach (stary wygląd) jest przycisk USUŃ WSZYSTKIE POWIADOMIENIA, w nowym też jest, ale dopiero działa po zaznaczeniu kwadracików przy każdym powiadomieniu, można zrobić jak w starej wersji aby usuwać wszystkie naraz od razu bez zaznaczania?
2) czy jest możliwość aby to co jest w lewym rogu (przejścia na różne wersje strony) na nowej wersji, zrobić również na starej wersji (tradycyjnej).? 
3) czy formularz do wiadomosci (ten z wysyłaniem obrazków) można dać do wersji tradycyjnej?
pozdrawiam emotka

1. zapomniałem - już jest
2. u góry nie ma miejsca, dodałem w stopce...
3. nie

dzięki
0 0

ciasssteczko

Cytuj wiadomość#6477649 wtorek, 27 marzec 2018, 22:20:58
W starej szacie graficznej pod wyszukiwarką jest opcja wyszukiwania zaawansowanego, w nowej odsłonie nie ma takiej opcji czy nie mogę się dopatrzeć?  emotka
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477678 środa, 28 marzec 2018, 07:43:56
na nowej wersji strony mnie wylogowało i nie mogę znaleźć miejsca gdzie się loguje
na starej się zalogowałam
proszę o linka do nowej wersji
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6477679 środa, 28 marzec 2018, 07:46:45
W nowej wersji przy konkursach nie ma info, ile osób wzięło udział, a to bardzo przydatna opcja, pozwalająca chociaż teoretycznie ocenić szanse na wygraną emotka Czy ja jestem gapą, że tej informacji nie widzę i gdzieś ją przeoczyłam, czy po prostu w nowej wersji jej nie ma i nie będzie? emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477681 środa, 28 marzec 2018, 07:51:56
ciasssteczko napisał(a):

W starej szacie graficznej pod wyszukiwarką jest opcja wyszukiwania zaawansowanego, w nowej odsłonie nie ma takiej opcji czy nie mogę się dopatrzeć?  emotka

Do zaawansowanej wyszukiwarki dodałem link z poziomu wyników wyszukiwania oraz w "Na skróty".

apoccalipsa napisał(a):

na nowej wersji strony mnie wylogowało i nie mogę znaleźć miejsca gdzie się loguje
na starej się zalogowałam
proszę o linka do nowej wersji

joasiunia napisał(a):

W nowej wersji przy konkursach nie ma info, ile osób wzięło udział, a to bardzo przydatna opcja, pozwalająca chociaż teoretycznie ocenić szanse na wygraną emotka Czy ja jestem gapą, że tej informacji nie widzę i gdzieś ją przeoczyłam, czy po prostu w nowej wersji jej nie ma i nie będzie? emotka

to jest mało wiarygodna informacja dlatego w nowej wersji uciekamy od tego...

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477682 środa, 28 marzec 2018, 07:55:23
jak wrócić do nowej wersji strony?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6477683 środa, 28 marzec 2018, 08:00:52
apoccalipsa napisał(a):

W stopce masz linki:

lub

0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6477684 środa, 28 marzec 2018, 08:15:26
pionas napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

W stopce masz linki:

lub

dzięki wielkie
już jest ok emotka  
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478191 czwartek, 29 marzec 2018, 13:01:25
Przez chwilę mogliście mieć problem z dostępem do strony.
Było to spowodowane rozbudową wyszukiwarki forum - cb656 znalazł pewien przypadek dla którego wyszukiwarka nie odnajdywała konkursów.
Właśnie udało mi się go rozwiązać.
Mam nadzieję, że dzięki tej poprawce będziecie odnajdywali więcej konkursów emotka
Gdybyście zauważyli, że gdzieś coś źle wyświetla to proszę o wiadomość.

P.S. Mam nadzieję że już więcej nie będzie problemów z wyszukiwarką emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6478287 czwartek, 29 marzec 2018, 18:29:45
w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478310 czwartek, 29 marzec 2018, 19:29:48
madzia1-s napisał(a):

w aplikacji nie da się powiększać zdjęć, wcześniej działało, a po zmianie wyglądu forum coś się zepsuło... emotka

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...
1 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6478322 czwartek, 29 marzec 2018, 20:03:03
pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Nie do końca rozumiem.
Aplikacja mobilna? Ta na Androida? https://play.goog..._konkursy.e_konkursy o tym piszesz?
Jeśli tak to aplikacja jest niezależna od strony od wyglądu. I tam nigdy nie dało się powiększać zdjęć...

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6478332 czwartek, 29 marzec 2018, 20:24:12
madzia1-s napisał(a):

pionas napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Nie do końca rozumiem.

Tak mówię o aplikacji na androida. Kurcze jestem niemal pewna, ze byla opcja powiekszania zdjec, np. w watku zdjecia naszych wygranych czy w zapowiedziach  emotka  czyzby az tak mi sie pomieszalo?

może chodzi Ci o zdjęcia które ktoś podlinkowal? gdy na nie klikniesz wczytuje sie w nowym oknie i tam jest duże....
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6478978 wtorek, 3 kwiecień 2018, 12:38:53
ja bym chciała, żeby każdy konkurs miał w miniaturce wyświetlaną nagrodę. Bo tak to trzeba się wklikać żeby zobaczyć co jest do wygrania, a przecież to często kryterium wyboru czy brac udział czy nie (nie oczukujmy się:)
0 0

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6478990 wtorek, 3 kwiecień 2018, 13:11:24
czy  tylko mi się tak długo ładuje strona? mocno muli
0 0

myszorka92

Cytuj wiadomość#6479183 wtorek, 3 kwiecień 2018, 21:36:50
korzystam z aplikacji na androida. Dostaję powiadomienia o wiadomości ( nie wiem do kogo), ktorych nie mam i w sumie nie powinnam mieć bo nie są kierowane do mnie. proszę o poprawienie tego błędu..
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6479378 środa, 4 kwiecień 2018, 14:11:10
cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6479536 czwartek, 5 kwiecień 2018, 06:21:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas czy możesz wyjaśnić, jak to jest? Zwykle po usunięciu przez kogoś jego konta, wpisy na forum zostawały z opisem "gość (nick)".  A tu jest tak, że wpisy osobnika są na forum, ale jak klikam w profil, to pokazuje się info, ze nie ma takiej strony. https://www.e-kon.../profile/user/siwych

konto nie było usunięte a zablokowane.

Coś musiałeś jednak zmienić  emotka bo gdy cytowałem wpis https://www.e-kon...isy/strona/2/#p51079 z lewej w polu autora był "siwych".
TERAZ tam jest "gość siwych".
Samo się zmieniło? emotka

jasne że zmieniłem, żebyś znów się nie czepiał....

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6480052 sobota, 7 kwiecień 2018, 10:46:44

Brakuje info za ile dni start.
pionas 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6480271 niedziela, 8 kwiecień 2018, 21:17:08
emotka Daje człowiek kolejną szansę aplikacji. Włącza ją z nadzieją na urywające d.  konkursy, obok smacznie śpi dziecko. Po sekundzie odpala się hiper mega super extra głośna muza (wiem, wiem, ustawienia dźwięku) jakiejś  reklamy apki muzycznej. Ja podskakuję, dzieć razem ze mną. Nie wpadłabym, że do czytania ekonkow trzeba  wyciszyć telefon. Ja rozumiem, że reklamy, bo darmowa, bo rozwojowa, ale pełnoekranowe reklamy z dźwiękiem? Niczym z najgorszych apek z piekielnych odchłani gugl pleya. Seriously? Apki już nie ma (po raz enty niestety)