Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >|

pionas

Cytuj wiadomość#6504598 niedziela, 1 lipca 2018, 13:02:57
cb656 napisał(a):

pionas co jest grane? Ostatnio kilka razy dziennie trafiam na komunikat, którego wcześniej nie znałem emotka

Błąd 503 oznacza, że wybierana usługa jest w danej chwili niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania użytkownika ze względu na przeciążenie.

obciążenie serwera...
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6504608 niedziela, 1 lipca 2018, 13:38:30
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas co jest grane? Ostatnio kilka razy dziennie trafiam na komunikat, którego wcześniej nie znałem emotka

Błąd 503 oznacza, że wybierana usługa jest w danej chwili niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania użytkownika ze względu na przeciążenie.

obciążenie serwera...

Taaa, bardzo mi pojaśniłeś w głowie emotka Nie zgadłbym, że komunikat o przeciążeniu serwera należy tłumaczyć obciążeniem serwera. Super emotka Teraz już będę wiedział. emotka

a co mam więcej napisać? emotka czasami tak bywa emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6504651 niedziela, 1 lipca 2018, 16:30:54
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

a co mam więcej napisać? emotka czasami tak bywa emotka

Myślałem, że napiszesz na przykład o przyczynach takiego przeciążenia, że strona z dnia na dzień notuje lawinowo wzrastającą liczbę odwiedzin, że z powodu planowanego wejścia na giełdę gwałtownie wzrosło zainteresowanie, że walą drzwiami i oknami nieprzebrane dzikie tłumy chętnych do udzielania pomocy przez dodawanie konkursów i udzielanie odpowiedzi na niezwykle interesujące pytania na forum i takie tam, no wiesz... emotka a serwer jest przestarzały i w dodatku Smolar (który ewidentnie nie lubi zawodowych konkursowiczów, czemu nie raz i nie dwa dał wyraźnie wyraz) knuje i dołki kopie, uskuteczniając ataki DDoS albo inne, no wiesz - w celu osłabienia siły wroga emotka

Lepiej bym tego nie ujął emotka
Wybacz kaca mam emotka
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6504655 niedziela, 1 lipca 2018, 16:38:46
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Wybacz kaca mam emotka

O, a to nowość emotka Zakodowałem sobie już w łepetynie, że nie pijesz alkoholu, ale może to tylko piwa dotyczyło? No nie wiem... emotka
Spoko, wybaczam emotka

czasy się zmieniają, czasami to jedyny sposób na podziękowanie emotka
A tak w temacie, nie mam pojęcia co się stało, jak opublikuję wszystkie konkursy to zobaczę czy czegoś w logach nie ma... Jak coś znajdę to dam znać jak nie znajdę to nie będę pisał nic w tej sprawie...
cb656 0

pionas

Cytuj wiadomość#6504706 poniedziałek, 2 lipca 2018, 01:19:35
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

A tak w temacie, nie mam pojęcia co się stało, jak opublikuję wszystkie konkursy to zobaczę czy czegoś w logach nie ma... Jak coś znajdę to dam znać jak nie znajdę to nie będę pisał nic w tej sprawie...

A teraz przez godzinę miałem taki komunikat na białej stronie:

Accessdenied for user 'konkursy_db1'@'localhost' (using password: YES)

...po kliknięciu w jeden z ostatnio dodanych konkursów (teraz)
"brak pliku lub katalogu"
Za drugim razem, po cofnięciu strony, otworzył normalnie.
COŚ SIĘ SYPIE emotka

tak walnęła baza danych... i jak się okazało backup nie był robiony. automat zawiódł...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6507067 niedziela, 8 lipca 2018, 09:49:18
pionas .... zniknęły mi wszystkie wiadomości ... nie usuwałem ich emotka
bruce 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6507069 niedziela, 8 lipca 2018, 09:51:57
pioge7 napisał(a):

Mi wyświetla się informacja, że mam nowe wiadomości, a kiedy wchodzę na skrzynkę nie mam żadnej konwersacji... A również niczego nie usuwałam :( 
bruce 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6507073 niedziela, 8 lipca 2018, 10:06:21
Niebieska_Laguna napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Mi wyświetla się informacja, że mam nowe wiadomości, a kiedy wchodzę na skrzynkę nie mam żadnej konwersacji... A również niczego nie usuwałam :( 

U mnie to samo - ale jeśli wpiszecie w  wyszukiwarce w wiadomościach login osobą z którą pisaliście wiadomości wracają.
bruce 0

mirai

Cytuj wiadomość#6507075 niedziela, 8 lipca 2018, 10:09:06
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zniknęły mi wszystkie wiadomości ... nie usuwałem ich

Potwierdzam, mam tak samo, awaria nastąpiła niedawno, bo jakąś godzinę temu wiadomości jeszcze były.

U mnie to samo... emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6507076 niedziela, 8 lipca 2018, 10:13:59
iszhara napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie to samo - ale jeśli wpiszecie w  wyszukiwarce w wiadomościach login osobą z którą pisaliście wiadomości wracają.

Zgadza się, ale tylko z tą osobą. A jesli mam np. dwie nowe, to czort wie od kogo? emotka

iszhara

Cytuj wiadomość#6507078 niedziela, 8 lipca 2018, 10:15:57
mia napisał(a):

iszhara napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Zgadza się, ale tylko z tą osobą. A jesli mam np. dwie nowe, to czort wie od kogo? emotka

Dokładnie - miejmy nadzieję że Pionas szybko wszytko naprawi. emotka
mia 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6507101 niedziela, 8 lipca 2018, 11:34:56
bruce napisał(a):

Uff emotka , całe szczęście, że forum widać i odnalazłam teraz te wpisy, bo myślałam, że tylko ja mam ten problem.  emotka
Zmiany przeglądarek, odświeżania stron, wyłączania komputera nie przynoszą rezultatu.   emotka
Chciałam przechytrzyć i cwaniacko kliknęłam na "Usuń wiadomości" w nadziei, że wtedy się pojawią na liście, a tu nagle komunikat: "Wiadomości zostały usunięte".  emotka emotka

na szczęście aplikacja działa i tam wiadomosci są... jakby ktoś chciał na szybko....
bruce 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6507106 niedziela, 8 lipca 2018, 11:49:44
ale ja nawet nie mogę przeczytać nowej wiadomości
bruce 0

barcza

Cytuj wiadomość#6507121 niedziela, 8 lipca 2018, 12:14:36
Miła26 napisał(a):

Mam to samo nie mogę przeczytać nowych wiadomości
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6507125 niedziela, 8 lipca 2018, 12:25:46
barcza napisał(a):

Miła26 napisał(a):

Mam to samo nie mogę przeczytać nowych wiadomości

wpiszcie jakiegoś nicka osoby z którą pisaliście- to może wam się wyświetlą u mnie to działa

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6507209 niedziela, 8 lipca 2018, 16:08:20
Już naprawione  emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6507735 wtorek, 10 lipca 2018, 09:08:45
cb656 napisał(a):

Nie podoba mi się szwankująca nie po raz pierwszy wyszukiwarka. emotka Szwankuje w obszarze przeszukiwania dotyczącym linków prowadzących do konkursów.
- szukana fraza: www.bricomarche.pl (przeszukuj także archiwum)
- wynik: znaleziono: 1
(znaleziono wyłącznie dlatego, że adres ten znajduje się w treści opisu, bo w linkach go nie ma)
Stoi to w sprzeczności z faktami, gdyż (przykładowo) w konkursie z tej strony takie właśnie adresy znajdują się w linkach. emotka
https://www.bricomarche.pl/temp/fckeditor/Regulamin_Urodziny_Bricomarche.pdf
https://www.bricomarche.pl/aktualnosci,konkurs-urodzinowy-bricomarche,149
Inne konkursy z bazy zawierające także ten adres, a nie znajdujące się w wyniku wyszukiwania:
https://www.e-kon...arche-i-polbram.html
https://www.e-kon...ral-bricomarche.html
https://www.e-kon...ral-bricomarche.html
https://www.e-kon...wy-bricomarche2.html
https://www.e-kon...ron-bricomarche.html
i tak dalej... emotka
pionas zauważyłem, że w omawianym przypadku "winne" są chyba literki www, bo po zrezygnowaniu z nich widać wyraźnie różnicę.
Szukana fraza: www.smolar.pl - znaleziono 0
Szukana fraza: .smolar.pl - znaleziono 653

Coś tam poprawiłem, znaki typu kropka nie są brane pod uwagę, ale dla systemu adres z www czy bez www ma już znaczenie... Ogólnie jest problem w jednej z funkcji, nie mam teraz czasu na jej analizę i szukanie przyczyny rozpierdzielania wyników, dlatego ją usunąłem emotka
cb656 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6510855 środa, 18 lipca 2018, 17:11:14
cb656 napisał(a):

pionas sprawdź proszę swój system powiadamiania za pomocą małpy przed nickiem, bo już kolejny raz spotykam się z takim zjawiskiem, że jeśli za nickiem jest przylepiony znak interpunkcyjny (w tym przykładzie przecinek), to SYSTEM NIE ZADZIAŁA!

W celu sprawdzenia, czy teraz zadziała - edytowałam i przed przecinkiem dałam spację, ale mam wrażenie, że nie działa nadal... emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6510899 środa, 18 lipca 2018, 19:09:59
cb656 napisał(a):

pionas sprawdź proszę swój system powiadamiania za pomocą małpy przed nickiem, bo już kolejny raz spotykam się z takim zjawiskiem, że jeśli za nickiem jest przylepiony znak interpunkcyjny (w tym przykładzie przecinek), to SYSTEM NIE ZADZIAŁA!

edytowane wiadomości nie wysyłają powiadomień.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6510935 środa, 18 lipca 2018, 20:38:02
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

edytowane wiadomości nie wysyłają powiadomień.

Edycja była później emotka

Może źle napisałem. Pierwszy wpis nie zawierał @ i stąd taka sytuacja, gdy później dokona się edycji wpisu i doda @ to i tak już nie wyśle powiadomienia.
0 0

|< << < 172 173 174 175 176 177178 179 180 181 182 > >|