Reklama na e-Konkursy.info 17.09.19 15:04:33

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

|< << < 182 183 184 185 186 187188 189 190 191 192 > >|

pionas

Cytuj wiadomość#6591492 piątek, 19 kwiecień 2019, 06:29:31
bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

z której szaty graficznej korzystasz? tej starej czy "Nowoczesna"?

zdolnabestia wilhelmzdobywca już powinno działać emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6591496 piątek, 19 kwiecień 2019, 07:20:41
pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Mnie kolor zmienił się teraz od razu z czerwonego na zielony, bez odświeżania strony. 
(Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć, jakem historyczka...  emotka emotka  - Wiem już, że Kopernik była kobietą, ale że Wilhelm Zdobywca też!? emotka emotka emotka )

Tak, ze starej. emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6591497 piątek, 19 kwiecień 2019, 07:22:37
bruce napisał(a):

pionas napisał(a):

bruce napisał(a):

Tak, ze starej. emotka

to starej błąd nie dotyczył emotka
bruce 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591509 piątek, 19 kwiecień 2019, 08:55:46
Korzystam z nowej, już działa emotka
pionas 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6591923 niedziela, 21 kwiecień 2019, 17:20:13
A ja nadal mam problem z kropkami.. wszędzie widzę czerwone kulki. Zielonych brak.. jak to odczarować?
0 0

henryczka62

Cytuj wiadomość#6591935 niedziela, 21 kwiecień 2019, 19:02:10
ivanotta napisał(a):

A ja nadal mam problem z kropkami.. wszędzie widzę czerwone kulki. Zielonych brak.. jak to odczarować?

U mnie ten sam problem.
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6591936 niedziela, 21 kwiecień 2019, 19:05:01
U mnie wczoraj i dzisiaj tez. Nic nie daje odświeżanie. Na tel mam tą starszą wersję, cos na " s"chyba-symentic czy jakos tak
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6591937 niedziela, 21 kwiecień 2019, 19:16:41
U mnie również od wczoraj problem z kropkami. Wszystkie są czerwone. Nawet te wcześniej pozaznaczane na żółto, zielono, czy niebiesko.

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6591953 niedziela, 21 kwiecień 2019, 21:36:31
Też mam od wczoraj same czerwone kropki  emotka
0 0

netka2000

Cytuj wiadomość#6591967 niedziela, 21 kwiecień 2019, 22:55:15
kumulacja napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

U mnie również od wczoraj problem z kropkami. Wszystkie są czerwone. Nawet te wcześniej pozaznaczane na żółto, zielono, czy niebiesko.

Ja też mam błąd z kropkami - wszystkie na czerwono, nawet jeśli je zaznaczam ponownie. Korzystam ze starej wersji e-konków.

Stara czy nowa wersja - brak odznaczenia. Dobrze, że działa zakładka "Konkursy" i filtruje, ale jest to męczące.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6592175 wtorek, 23 kwiecień 2019, 11:00:31
Tak był błąd, właśnie go poprawiłem, więcej dzisiak chyba nic nie zrobię.
Mam problemy z kregoslupem/plecami, chyba mnie przewialo na weselu bo ruszyc sie nie mogę, a do tego mam zawroty głowy także ciężko mi cokolwiek zrobić... przed świętami chyba za długo i za dużo przed komputerem przesiedzialem a ruchu 0...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6592355 wtorek, 23 kwiecień 2019, 17:07:35
Kropki wróciły, ale w kalendarzu wszystkie są na czerwono. Tak tylko zaznaczam problem, rzuć okiem w wolnej chwili.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6592357 wtorek, 23 kwiecień 2019, 17:11:08
pionas napisał(a):

Mam problemy z kregoslupem/plecami, chyba mnie przewialo na weselu bo ruszyc sie nie mogę, a do tego mam zawroty głowy także ciężko mi cokolwiek zrobić... przed świętami chyba za długo i za dużo przed komputerem przesiedzialem a ruchu 0...

zawroty głowy to może kac
musisz się chłopie oszczędzać!
zdrowia emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6592377 wtorek, 23 kwiecień 2019, 18:23:14
co taka cisza z nowymi konkursami? tzn ich wrzucaniem na stronę
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6592383 wtorek, 23 kwiecień 2019, 18:30:27
alan84 napisał(a):

kilka postów wyżej masz przecie, że Pionasa sparaliżowało

:)
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6592385 wtorek, 23 kwiecień 2019, 18:32:40
androm napisał(a):

alan84 napisał(a):

wspolczuje, ale chyba sa zastepcy takze;) a moze dotrudnic;p
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6592491 środa, 24 kwiecień 2019, 07:40:07
androm napisał(a):

pionas napisał(a):

zawroty głowy to może kac
musisz się chłopie oszczędzać!
zdrowia emotka

nie to nie kac, kace bywały ale takie bóle miałem ostatni raz ponad 3 lata temu jak wyszedłem ze szpitala po przepuklinie i leki przeciwbólowe przestały działać...
alan84 napisał(a):

androm napisał(a):

alan84 napisał(a):

wspolczuje, ale chyba sa zastepcy takze;) a moze dotrudnic;p

żeby zatrudnić trzeba założyć firme i wypadałoby wprowadzić opłatę za dostęp tak aby na nich zarobić...
0 0

olabas

Cytuj wiadomość#6593103 czwartek, 25 kwiecień 2019, 12:33:43
Wracam ostatnio do konkursowania i trochę mi przykro, że takie wątki jak "teraz" czy "zapowiedzi konkursów" są dostępne tylko po dodaniu 3 konkursów. Najczęściej gdy próbuję coś dodać, konkurs jest już w bazie i mam duże trudności z otwarciem dostępu. Jestem na forum od 13 lat i chociaż rozumiem, że zasada trzech konkursów pomaga rozwijać się bazie, to może warto byłoby znieść zasadę dla starszych użytkowników? emotka  To tylko propozycja, mam nadzieję, że nikogo ona nie urazi.

bruce

Cytuj wiadomość#6593966 niedziela, 28 kwiecień 2019, 19:22:47
olabas napisał(a):

Wracam ostatnio do konkursowania i trochę mi przykro, że takie wątki jak "teraz" czy "zapowiedzi konkursów" są dostępne tylko po dodaniu 3 konkursów. Najczęściej gdy próbuję coś dodać, konkurs jest już w bazie i mam duże trudności z otwarciem dostępu. Jestem na forum od 13 lat i chociaż rozumiem, że zasada trzech konkursów pomaga rozwijać się bazie, to może warto byłoby znieść zasadę dla starszych użytkowników? emotka  To tylko propozycja, mam nadzieję, że nikogo ona nie urazi.

Było to "wałkowane" na forum wielokrotnie, raczej nie ma szans na tak drastyczną zmianę, choć ja popieram Cię w dwustu procentach! Przy okazji - witaj znowu. emotka
A w temacie - dziś mam spore ograniczenie mojego nadmiernego gadulstwa emotka  - ilekroć próbuję cokolwiek zamieścić na forum (czy to jako nowy wpis, czy też - komentarz do cytowanego wcześniej), zawsze mam jednakowy komunikat: "Złe przekierowanie" i... mój post zostaje zawieszony w próżni. emotka Muszę kilkakrotnie klikać na to, aby post w końcu "wszedł" na stronę.  emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6593974 niedziela, 28 kwiecień 2019, 19:36:56
bruce napisał(a):

olabas napisał(a):

Było to "wałkowane" na forum wielokrotnie, raczej nie ma szans na tak drastyczną zmianę, choć ja popieram Cię w dwustu procentach! Przy okazji - witaj znowu. emotka
A w temacie - dziś mam spore ograniczenie mojego nadmiernego gadulstwa emotka  - ilekroć próbuję cokolwiek zamieścić na forum (czy to jako nowy wpis, czy też - komentarz do cytowanego wcześniej), zawsze mam jednakowy komunikat: "Złe przekierowanie" i... mój post zostaje zawieszony w próżni. emotka Muszę kilkakrotnie klikać na to, aby post w końcu "wszedł" na stronę.  emotka

Albo że nie można dodać nic w stopkę jak się nie dodało 3 konkursów.
bruce 0
|< << < 182 183 184 185 186 187188 189 190 191 192 > >|