Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pioge7

Cytuj wiadomość#6646074 niedziela, 6 październik 2019, 12:29:51
pionas bo w aplikacji mobilnej jest błąd emotka
jak daję opcję z kciukiem to zamiast KCIUK jest KIUK emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6646084 niedziela, 6 październik 2019, 13:31:32
na nowym telefonie, z Androidem One wciąż nie działa mi kalendarz emotka taki komunikat się pojawia.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6646411 poniedziałek, 7 październik 2019, 18:23:31
pioge7 napisał(a):

pionas bo w aplikacji mobilnej jest błąd emotka
jak daję opcję z kciukiem to zamiast KCIUK jest KIUK emotka

Dzięki, przy następnej aktualizacji będzie poprawka emotka

prosiaczek napisał(a):

na nowym telefonie, z Androidem One wciąż nie działa mi kalendarz emotka taki komunikat się pojawia.

Przykro mi ale nie mam nic z Android One i w środowisku testowym też nie ma tej wersji, jestli Android Q...
Jaki rodzaj konkursów był wybranych z kalendarza i jaka data?
pioge7 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6646424 poniedziałek, 7 październik 2019, 18:50:23
były wybrane konkursy kończące się tego dnia. na innym telefonie na Android 7 mam to samo od dawna. właściwie kilka dni chyba było ok. a tak to wywala. taka zagadka emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6646426 poniedziałek, 7 październik 2019, 18:52:16
z teraz. zaznaczyłam konkursy kończące się dzisiaj
telefony to Xiaomi redmi note 5a i Nokia 7.1 jeśli to ma jakieś znaczenie
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6646492 wtorek, 8 październik 2019, 07:43:44
prosiaczek napisał(a):

Android 7.1 Nougat?
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6648451 poniedziałek, 14 październik 2019, 12:40:35
Przeglądarka w telefonie - nie da się nic wybrać z menu rozwijanego (górny lewy róg), przy wyborze czegokolwiek otwiera się zawsze reklama
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6648473 poniedziałek, 14 październik 2019, 13:30:33
pionas napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Android 7.1 Nougat?

na nokii android one
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6649396 czwartek, 17 październik 2019, 14:29:22
bethan napisał(a):

Przeglądarka w telefonie - nie da się nic wybrać z menu rozwijanego (górny lewy róg), przy wyborze czegokolwiek otwiera się zawsze reklama

Przez dwa dni było już ok, ale znowu jest to samo. Reklamy!
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6651522 piątek, 25 październik 2019, 12:49:26
Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6651524 piątek, 25 październik 2019, 12:52:31
asantesana napisał(a):

Dlaczego od dzisiaj przychodzą mi powiadomienia, gdy ktoś dodaje komentarz niezwiązany z moim wpisem w danym temacie? Dzisiaj dodałam komentarz w wątku "dyskusje" i za każdym razem, gdy ktoś doda jakikolwiek wpis w tym temacie przychodzi mi powiadomienie. Wcześniej miałam tylko w przypadku nawiązania do mojego komentarza. Strasznie to irytujące. Mam nadzieję, że nie zagmatwałam za bardzo. 

Pewnie przyvdodawaniu komentarzs zaznaczylas okienko Powiadom mnie gdy ktoś odpowie. Wejdz w wątek i na gorze nad postami bedziesz mogla to odhaczyć emotka

bubba

Cytuj wiadomość#6651525 piątek, 25 październik 2019, 12:52:53
asantesana napisał(a):

Być może sobie zaznaczyłaś ikonkę, że chcesz dostawać powiadomienia do tego wątku.

asantesana

Cytuj wiadomość#6651541 piątek, 25 październik 2019, 13:46:39
zielonaszpilka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Pewnie przyvdodawaniu komentarzs zaznaczylas okienko Powiadom mnie gdy ktoś odpowie. Wejdz w wątek i na gorze nad postami bedziesz mogla to odhaczyć emotka

Dzięki, tyle że zawsze mam to kliknięte i pokazuje mi tylko odpowiedzi na mojego posta, a tu wszystkie. Odhaczone emotka  

pionas

Cytuj wiadomość#6654948 środa, 6 listopad 2019, 22:13:24
bruce napisał(a):

bruce napisał(a):

Wpiszę tu, choć pewnie to ja robię coś nie tak...  emotka  Bardzo serdecznie przepraszam emotka , ale część moich dodawanych konkursów nie ma linku do regulaminu, ponieważ... nie chce mi przejść formularz dodawania ich do bazy.  emotka emotka  Ciągle mam komunikaty, że linki do regulaminów są za długie. Sory...  emotka emotka

Pionas, jak zawsze - pomaga i naprowadza na właściwy trop.  emotka
Serdeczne dzięki za odzew i pomoc.  emotka emotka emotka

to ja dziękuję za zwrócenie uwagi na problem emotka emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6656084 poniedziałek, 11 listopad 2019, 18:19:01
trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

bethan

Cytuj wiadomość#6657131 czwartek, 14 listopad 2019, 10:18:14
agakaz2 napisał(a):

trochę denerwują mnie reklamy które mam od niedawna na stronie

W dodatku utrudniają nawigowanie. U mnie to $#$&; jest na górze. Mamy też w gratisie atrakcję w postaci reklamy na cały ekran. Boszsz emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6657697 piątek, 15 listopad 2019, 22:27:32
Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka
bethan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6657703 piątek, 15 listopad 2019, 22:42:38
pikawka napisał(a):

Staram się nie zrzedzić ale, że mam okres to...do ciula co jest z tymi REKLAMAMI emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka   nie idzie tego cholerstwa cofnąć?....toć nie idzie funkcjonować  emotka

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka emotka emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6657736 sobota, 16 listopad 2019, 07:36:53
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka emotka emotka

Nie wiem co się stało, nie zarządzam tym ale spróbuję coś z tym zrobić.
Nie wiedziałem o co chodzi dopóki sam nie wszedłem z telefonu...

radosna

Cytuj wiadomość#6657759 sobota, 16 listopad 2019, 11:07:37
bethan napisał(a):

pikawka napisał(a):

AdBlocka dałam, bo wściec się idzie  emotka   emotka   emotka

Jak AdBlocka damy, to znikają reklamy emotka
Szkoda, że w telewizorze tak nie można. Reklamy leków przyprawiają mnie o ból głowy. A Goździkowej już nie ma emotka