Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6678732 piątek, 31 styczeń 2020, 11:30:47
Wysłałem do kilku osób prywatną wiadomość z prośbą o przeczytanie mojego wpisu i komentarz do niego emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6678733 piątek, 31 styczeń 2020, 11:31:23
nie chciało by mi się szukać linku sorry ale nie mam aż tyle czasu co niektórzy
mnie wystarczy krótka informacja jak informują i jaki konkurs
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6678734 piątek, 31 styczeń 2020, 11:34:34
agakaz2 napisał(a):

nie chciało by mi się szukać linku sorry ale nie mam aż tyle czasu co niektórzy
mnie wystarczy krótka informacja jak informują i jaki konkurs

a taki formularz może być? rozumiem że opcja dodania informacji przez komentarz do konkursu również może być? emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6678736 piątek, 31 styczeń 2020, 11:35:40
wg mnie wystarczy z jakiego konkursu i  jak informują emotka zawsze można na forum znaleźć co to za konkurs,sposób zamieszczania tej informacji - obojętny

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6678739 piątek, 31 styczeń 2020, 11:38:46
pionas napisał(a):

Wysłałem do kilku osób prywatną wiadomość z prośbą o przeczytanie mojego wpisu i komentarz do niego emotka

odpisałam tutaj 
pionas 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6678740 piątek, 31 styczeń 2020, 11:39:37
ja sama dodając jakieś info linkuję do konkursu z bazy, pod jednym jednak warunkiem: że jestem na komputerze. Nie oszukujmy się - linkowanie na telefonie jest mega trudne i raczej nikt tego nie będzie robił. Wydaje mi się, że pole nie powinno być wymagane, oby nie odstraszało przed dodaniem.

formularz jest ok, natomiast dodałabym zamiast wpisywania ręcznego czekboksy: tel, @, sms, fb, ig - przyspieszyło by dodawanie emotka
można też dodać czekboksa "informują teraz", czy "przed chwilą", bo często jest pytanie, czy to info sprzed chwili, czy sprzed kilku godzin.

/edit: teraz sobie myślę, że czekboksy na telefonie to chyba nie jest spoko rozwiązanie.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6678741 piątek, 31 styczeń 2020, 11:40:06
W głowie zrodził się też drugi pomysł, aby to w komentarzach przy opisie konkursu dodać dodatkową opcję:

Ta opcja byłaby według mnie idealna. Osoba dodająca wpis poda informację o formie powiadamiania, ewentualnej godzinie i za jaki dzień przy etapach dziennych.

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6678742 piątek, 31 styczeń 2020, 11:40:18
olunka napisał(a):

wg mnie wystarczy z jakiego konkursu i  jak informują emotka zawsze można na forum znaleźć co to za konkurs,sposób zamieszczania tej informacji - obojętny

też tak myślę
często wklejam linki i tak, ale to może zniechęcić a lakoniczna z pozoru informacja np ,,T-Mobile dzwoni" czy ,,C4 Colgate" bardzo dużo nam daje. A czasem ktoś jest np w pracy i nie ma czasu na szukanie linku

lowmacp

Cytuj wiadomość#6678747 piątek, 31 styczeń 2020, 11:51:16
pionas napisał(a):

Czuję się zatem zobligowana do odpowiedzi emotka .
Myślę, że wyszukanie konkursu w celu dodania komentarza i zaznaczenia check boxa "informują" to najlepsza opcja. Jest wówczas precyzyjne wskazanie konkursu, bez niepotrzebnych pytań na forum. Nie jest to też żadna filozofia, by takowy konkurs wyszukać, skoro i tak w ten wątek wpis robi osoba, która wygrała, więc będzie uzupełniała formularz laureata, czy oświadczenia itd.
1 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6678781 piątek, 31 styczeń 2020, 12:36:22
Jak dla mnie zarówno opcja z opcjonalnym linkiem w wątku jak i dodanie komentarza przez stronę konkursu są ok emotka
Konieczność wklejania linku to za dużo zabawy z telefonu emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6678806 piątek, 31 styczeń 2020, 13:21:53
forrrum napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Konieczność wklejania linku to za dużo zabawy z telefonu emotka

kreatia napisał(a):

teraz sobie myślę, że czekboksy na telefonie to chyba nie jest spoko rozwiązanie.

FAKT emotka Zrobienie z poziomu telefonu czegokolwiek wykraczającego poza zwykłe czytanie to jakaś masakra emotka
Dlatego do strony e-konkursy używam prawie wyłącznie przeglądarki z "normalnego" komputera. Jest o niebo wygodniej.

w jakim sensie masakra? masz na myśli stronę czy apkę na Androida?
W obecnym temacie aplikacja na Androida nie jest brana pod uwagę bo nie tam na forum dodaje się sam tekst, nie ma takich formularzy specjalistycznych jak przez przeglądarkę...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6678811 piątek, 31 styczeń 2020, 13:32:57
pionas napisał(a):

w jakim sensie masakra? masz na myśli stronę czy apkę na Androida?

Nie instalowałem apki po pierwszych próbach kiedyś tam, dawno temu na początku zraziłem się do niej.
Używam wyłącznie przeglądarki stron. Z reguły Chrome albo Firefox, czasem Huawei.
Za małe są dla mnie elementy dotykowe - albo pole czułości jest ustawione zbyt ściśle, albo mam zbyt grube paluchy, bo nie trafiam wcale łatwo. Muszę często powiększać stronę, by odhaczyć checkbox przy wiadomościach do usunięcia. Samo menu też jest kapryśne (te trzy kreski po lewej u góry). Zanim trafię w ten właściwy punkt, to się nastukam w ekran do zrzygania emotka
Ekran mam dość spory (5,9 cala, rozdzielczość 2160 x 1080 pikseli), czcionki w systemie powiększyłem sobie, a i tak jest masakrycznie. Za długo by pisać o wszystkich szczegółach, korzystam naprawdę awaryjnie, gdy jestem w sklepie i chcę się upewnić, co kupić emotka Czasem napiszę jakąś wiadomość PW, ale odświeżanie nowych w sytuacji, gdy ktoś pisze posty jeden po drugim, jest koszmarne. Do jednej wiadomości muszę wchodzić po kilka razy, po pokazuje tylko OSTATNI post, ukrywając pozostałe nieczytane. To nie dla mnie.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6678812 piątek, 31 styczeń 2020, 13:33:29
forrrum napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

czasem ktoś jest np w pracy i nie ma czasu na szukanie linku

Jak jest w pracy, to niech pracuje, a nie łazi prywatnie po ekonkach emotka

gadasz jak kierownik haha

pionas

Cytuj wiadomość#6678816 piątek, 31 styczeń 2020, 13:41:27
forrrum napisał(a):

Za małe są dla mnie elementy dotykowe - albo pole czułości jest ustawione zbyt ściśle, albo mam zbyt grube paluchy, bo nie trafiam wcale łatwo. Muszę często powiększać stronę, by odhaczyć checkbox przy wiadomościach do usunięcia. Samo menu też jest kapryśne (te trzy kreski po lewej u góry). Zanim trafię w ten właściwy punkt, to się nastukam w ekran do zrzygania emotka

niech zgadnę.. korzystasz ze starej szaty graficznej?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6678820 piątek, 31 styczeń 2020, 13:50:00
pionas napisał(a):

Jak wiecie jest możliwość zgłaszania błędów lub nadużyć w opisie konkursów lub na forum.
Użytkownik forrrum poruszył problem dotyczący wątku Informują.
Uznał że opis przy formularz z dodawanie odpowiedzi nie spełnia swojej roli.
W głowie narodził się pomysł aby przebudować formularz tak jak to zrobiłem w kilku innych wątkach.
Moja propozycja jest taka:

Problem tkwi w tym że nie wiem czy pole "Link do konkursu na naszej stronie" zrobić jako wymagane czy jako mile widziane emotka
Zastanawiam się czy to nie będzie zbyt czasochłonne i przestaniecie informować o tym na forum?
Pole nie musi być wymagane bo regulamin jasno mówi że nie wolno pisać o konkursach spoza bazy a ja Wam ufam i uważam że będziecie przestrzegali tej zasady emotka Zresztą mało kto teraz jej nie przestrzega emotka

W głowie zrodził się też drugi pomysł, aby to w komentarzach przy opisie konkursu dodać dodatkową opcję:

Co o tym sądzicie?

Pomysł świetny - myśle że wprowadziłby porządek w wątku Informują. Jeśli chodzi o link to wydaje mi się że lepiej by było gdyby był opcjonalny
1 0

pionas

Cytuj wiadomość#6678822 piątek, 31 styczeń 2020, 13:56:23
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

niech zgadnę... korzystasz ze starej szaty graficznej?

Zgaduj dalej emotka Uwzględnij przy tym obrazek - skoro jest link do zmiany na starą wersję, to... emotka

obstawiałbym starą wersję bo tam nie ma wsparcia dla mobilki i trzeba dużo przybliżać emotka
nie rozumiem

Do jednej wiadomości muszę wchodzić po kilka razy, po pokazuje tylko OSTATNI post, ukrywając pozostałe nieczytane. To nie dla mnie.

0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6678824 piątek, 31 styczeń 2020, 13:58:01
Jak dla mnie obie wersje pomysłu są dobre. Tylko bez wklejania linków. Krótkie informacje w opisie by wystarczyły, np. Budżet Kaufland. Wersja z kwadracikiem przy konkursie też super emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6678849 piątek, 31 styczeń 2020, 14:43:43
W "Informują" są potrzebne konkrety - z którego konkursu i jak (sms/mail/telefon). A tak z innej beczki: czy w apce jest  coś takiego jak szukajka po tagach?? Jeżeli tak to w którym miejscu? Ślepa jestem, od dłuższego czasu mi przeszkadza brak możliwości znalezienia konkursu po tagach...

pionas

Cytuj wiadomość#6678850 piątek, 31 styczeń 2020, 14:49:14
nanajka81 napisał(a):

W "Informują" są potrzebne konkrety - z którego konkursu i jak (sms/mail/telefon). A tak z innej beczki: czy w apce jest  coś takiego jak szukajka po tagach?? Jeżeli tak to w którym miejscu? Ślepa jestem, od dłuższego czasu mi przeszkadza brak możliwości znalezienia konkursu po tagach...

w aplikacji nie ma wyszukiwania po tagach, nie ma nawet zaawansowanej wyszukiwarki. wyszukiwarka jest tylko po wybraniu kategorii konkursów.
Nie ma również przeszukiwania forum...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6678851 piątek, 31 styczeń 2020, 14:54:56
pionas napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

w aplikacji nie ma wyszukiwania po tagach, nie ma nawet zaawansowanej wyszukiwarki. wyszukiwarka jest tylko po wybraniu kategorii konkursów.
Nie ma również przeszukiwania forum...

Ach, czyli nie jestem ślepa... No to tego mi brakuje w apce aczkolwiek i tak częściej używam kompa niż telefonu. A jeszcze inny dział "Dziś dotarła nagroda" - tam też mi brakuje z którego konkursu, czym (poczta?kurier?) i który etap albo z którego dnia. Dość często pytam się tych co tam piszą "A z którego to dnia?" - sama też często dostaje takie pytania...
0 0