Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6688307 piątek, 6 marzec 2020, 12:12:01
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

Od kilku dni wiem... problem jest ze starymi przeglądarkami, które nie obsługują nowego formatu kompresji WebP.

Jeśli ze starymi, to dziwne, bo u mnie właśnie nowsze wersje mają problem, a starsze sobie radzą emotka

Może archaiczne (nie chcę obrażać) przeglądarki przyjmowały wszystko co się dało emotka albo gdy wchodziły nowsze przeglądarki które dla wydajności były obcięte na maksa i dopiero teraz znów ten trend wraca?
Nie wiem, nie znam się, wiem że jest problem z tym formatem.
A póki co to nie udało mi się znaleźć rozwiązania na jego usunięcie.
1 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6688319 piątek, 6 marzec 2020, 12:40:37
O, wszystko się wyświetla prawidłowo emotka
pionas 0

pionas

Cytuj wiadomość#6688320 piątek, 6 marzec 2020, 12:41:41
zdolnabestia napisał(a):

O, wszystko się wyświetla prawidłowo emotka

cieszę się, ale skutkiem ubocznym może być spowolnienie działania serwera, ale to wyjdzie w trakcie obserwacji, może nie odczuje się tego aż tak emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6690240 poniedziałek, 16 marzec 2020, 07:57:15
@[email protected] napisał(a):

W aplikacji jest jakiś błąd. Jeśli wejdę na swój profil lub profil innego forumowicza to w statystykach i opiniach nie ma nic (tzn. liczba dodanych konkursów 0 postów na forum 0 i brak opinii).

Hej.

dzisiejsza aktualizacja aplikacji (wersja 2.4.1) ma poprawiony błąd.

Dziękuję za czujność

bruce

Cytuj wiadomość#6690771 środa, 18 marzec 2020, 11:59:36
Chyba pojawił się błąd na stronie, ponieważ weszłam kilka minut temu w ostatnio komentowany konkurs z bazy (Loteria "Gorączka złota" z ITM), aby przeczytać ten komentarz, a tam komunikat:
"Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie". emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6690773 środa, 18 marzec 2020, 12:01:42
bruce napisał(a):

Chyba pojawił się błąd na stronie, ponieważ weszłam kilka minut temu w ostatnio komentowany konkurs z bazy (Loteria "Gorączka złota" z ITM), aby przeczytać ten komentarz, a tam komunikat:
"Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie". emotka

to nie jest błąd, dane są cacheowane, do 30min informacja o konkursie powinna zniknąć z każdej listy
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6691001 czwartek, 19 marzec 2020, 09:21:59
pionas
od kilku dni w Google Play stale wychodzi nowa aktualizacja aplikacji. Wczoraj zaktualizowałem ją ponownie i jakież było moje zdziwienie, gdy dostałem powiadomienie o nowej wiadomości, którą dostałem. Zdziwienie, bo po zmienię telefonu nie dostawałem od roku powiadomień z aplikacji. Myślę, super, coś dzięki aktualizacji się naprawiło.
Dziś rano wstaję, nowa aktualizacja. Znowu aktualizowałem. I teraz powiadomienia o nowych wiadomościach z aplikacji niestety znowu nie dochodzą emotka coś zostało usunięte? Zmienione? Co było wczoraj a dziś już nie jest ?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6691002 czwartek, 19 marzec 2020, 09:25:16
pioge7 napisał(a):

pionas
od kilku dni w Google Play stale wychodzi nowa aktualizacja aplikacji. Wczoraj zaktualizowałem ją ponownie i jakież było moje zdziwienie, gdy dostałem powiadomienie o nowej wiadomości, którą dostałem. Zdziwienie, bo po zmienię telefonu nie dostawałem od roku powiadomień z aplikacji. Myślę, super, coś dzięki aktualizacji się naprawiło.
Dziś rano wstaję, nowa aktualizacja. Znowu aktualizowałem. I teraz powiadomienia o nowych wiadomościach z aplikacji niestety znowu nie dochodzą emotka coś zostało usunięte? Zmienione? Co było wczoraj a dziś już nie jest ?

Tak pojawiło się kilka aktualizacji między innymi z powodu braku powiadomień.
Wyloguj się i zaloguj ponownie do aplikacji i daj znać czy pomogło z powiadomieniami...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6691006 czwartek, 19 marzec 2020, 09:28:46
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas

Tak pojawiło się kilka aktualizacji między innymi z powodu braku powiadomień.
Wyloguj się i zaloguj ponownie do aplikacji i daj znać czy pomogło z powiadomieniami...

chłopie, jesteś wielki emotka
dziękuję, po zalogowaniu i wylogowaniu, działa emotka emotka emotka emotka emotka
pionas 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6691783 poniedziałek, 23 marzec 2020, 10:45:16
pionas coś po ostatniej aktualizacji (dziś rano miałem aktualizacje) się dzieje z aplikacją
po ok. 30 sekundach użytkowania pojawia się szybko napis i znika, a aplikacja się wyłącza.
nagralem sobie co się pojawia i tutaj screen zrobiony:

i tak się dzieje za kazdym razem po włączeniu aplikacji po ok. 30 sekundach używania. 
wersja aplikacji: 2.4.5
data aktualizacji: 22 marca 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6691797 poniedziałek, 23 marzec 2020, 11:21:36
pioge7 napisał(a):

pionas coś po ostatniej aktualizacji (dziś rano miałem aktualizacje) się dzieje z aplikacją
po ok. 30 sekundach użytkowania pojawia się szybko napis i znika, a aplikacja się wyłącza.
nagralem sobie co się pojawia i tutaj screen zrobiony:

i tak się dzieje za kazdym razem po włączeniu aplikacji po ok. 30 sekundach używania. 
wersja aplikacji: 2.4.5
data aktualizacji: 22 marca 

Wiem, właśnie wyszła aktualizacja.
Powinna być już dostępna w Google Play (wersja 2.4.6)
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6691802 poniedziałek, 23 marzec 2020, 11:26:24
pionas napisał(a):

Wiem, właśnie wyszła aktualizacja.
Powinna być już dostępna w Google Play (wersja 2.4.6)

Na razie u mnie pusto emotka  ale pewnie się pojawi niedługo emotka  
pionas 0

alan84

Cytuj wiadomość#6693370 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:54:20
zaktualizowalem apke jakos tydzien temu. Wow pierwszy raz mialem powiadomienia j wiadomosciach..Super... az znow zaktualizowalem 3 dni temu i znowu ich nie ma... wrr
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693371 poniedziałek, 30 marzec 2020, 09:55:06
alan84 napisał(a):

zaktualizowalem apke jakos tydzien temu. Wow pierwszy raz mialem powiadomienia j wiadomosciach..Super... az znow zaktualizowalem 3 dni temu i znowu ich nie ma... wrr

próbowałeś się przelogować?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6693373 poniedziałek, 30 marzec 2020, 10:17:07
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

próbowałeś się przelogować?

zrobilem tak jak mowiles. dziala dzieki
pionas 0

rufus

Cytuj wiadomość#6693450 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:06:50
Nie można kopiować wiadomości?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693452 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:09:16
rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6693455 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:11:37
pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693456 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:14:30
rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?

nigdy nie było takiej opcji
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6693457 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:17:02
pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?

nigdy nie było takiej opcji

wydaje mi sie ze przed aktualizacja sie dalo. emotka
A w sumie jest to uciazliwe ze sie nie da i trzeba specjalnie logowac sie na kompa by to zrobic.
0 0