Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

Cytuj wiadomość#6693456 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:14:30
rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

Nie można kopiować wiadomości?

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?

nigdy nie było takiej opcji
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6693457 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:17:02
pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?

wydaje mi sie ze przed aktualizacja sie dalo. emotka
A w sumie jest to uciazliwe ze sie nie da i trzeba specjalnie logowac sie na kompa by to zrobic.
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693470 poniedziałek, 30 marzec 2020, 14:48:39
rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

pionas napisał(a):

rufus napisał(a):

gdzie? w aplikacji? nie

Dlaczego?

wydaje mi sie ze przed aktualizacja sie dalo. emotka
A w sumie jest to uciazliwe ze sie nie da i trzeba specjalnie logowac sie na kompa by to zrobic.

nigdy nie było opcji kopiowania, nie ma takiej opcji bo nie wiadomo jak interpretować linki, czy wyświetlać ich zawartość, czy wyświetlać link czy wyświetlać cały bbcode
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6693768 wtorek, 31 marzec 2020, 16:21:20
Coś z segregacją nie halo emotka Szukam konkursów na hasło "#zostanwdomu" i znajduje mi 32 pozycje, czyli 4 strony. Jednak kiedy próbuję przejść na stronę kolejną, wynik znacząco się zmienia i już jest tego kilka tysięcy. emotka

Pierwsza strona: (szukano: #zostanwdomu · znaleziono: 32) https://www.e-kon...item1=%23zostanwdomu
Miała być druga strona, a wychodzi takie cudo - gdzieś urwało się to hasło szukane (szukano: · znaleziono: 5250) : https://www.e-kon...mp;sort=date_end-asc

edit @pionas
winny jest znak "#" bo wyszukiwania na to samo hasło samymi literkami "zostanwdomu" powodują prawidłowy wynik na kolejnych stronach
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6693861 wtorek, 31 marzec 2020, 20:54:57
forrrum napisał(a):

Coś z segregacją nie halo emotka Szukam konkursów na hasło "#zostanwdomu" i znajduje mi 32 pozycje, czyli 4 strony. Jednak kiedy próbuję przejść na stronę kolejną, wynik znacząco się zmienia i już jest tego kilka tysięcy. emotka

Pierwsza strona: (szukano: #zostanwdomu · znaleziono: 32) https://www.e-kon...item1=%23zostanwdomu
Miała być druga strona, a wychodzi takie cudo - gdzieś urwało się to hasło szukane (szukano: · znaleziono: 5250) : https://www.e-kon...mp;sort=date_end-asc

edit pionas
winny jest znak "#" bo wyszukiwania na to samo hasło samymi literkami "zostanwdomu" powodują prawidłowy wynik na kolejnych stronach

był błąd już poprawione - dzięki emotka
1 0

Gość

Cytuj wiadomość#6696572 wtorek, 14 kwiecień 2020, 11:33:13
Zastanawiam się, jaki jest sens i przede wszystkim jaka jest podstawa karania obywateli za to, że wzięli udział w konkursie, ZANIM został on opublikowany w bazie Serwisu? emotka https://www.e-kon.../strona/240#p6696534

Po pierwsze - pochwaliły się nagrodą z konkursu, który JEST w bazie, więc nie został spełniony warunek naruszenia Regulaminu 5.

Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu.

Po drugie - okres od zgłoszenia konkursu do bazy do jego opublikowania często jest długi, mogę pisać tylko o przypadkach, o których wiem, czyli zgłoszonych przeze mnie - czasem jest to kilka dni. W tym czasie konkursowicze mogą przecież brać udział, bo skoro ja trafiłem na jakiś konkurs, to równie dobrze mógł na niego w tych samych warunkach trafić tłum innych. Przy okazji przypominam - po trzecie - NIE MA OBOWIĄZKU ZGŁASZANIA DO BAZY KAŻDEGO ZNALEZIONEGO PRZEZ SIEBIE KONKURSU emotka No chyba że jest? emotka To proszę to umieścić w Regulaminie i jakoś obudować prawnie, to znaczy podać jakieś podstawy, które nakazują tak postąpić. emotka

To tyle. Nie mogłem odmówić sobie zabrania głosu w tej sprawie, bo zawsze irytuje mnie niesprawiedliwość.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6696575 wtorek, 14 kwiecień 2020, 11:41:09
forrrum napisał(a):

Zastanawiam się, jaki jest sens i przede wszystkim jaka jest podstawa karania obywateli za to, że wzięli udział w konkursie, ZANIM został on opublikowany w bazie Serwisu?

Po drugie - okres od zgłoszenia konkursu do bazy do jego opublikowania często jest długi, mogę pisać tylko o przypadkach, o których wiem, czyli zgłoszonych przeze mnie - czasem jest to kilka dni. W tym czasie konkursowicze mogą przecież brać udział

Konkurs, o którym piszesz, został ZGŁOSZONY dzień potem, gdy ukarane osoby wzięły w nim udział. Mamy do tego wgląd.

forrrum napisał(a):

po trzecie - NIE MA OBOWIĄZKU ZGŁASZANIA DO BAZY KAŻDEGO ZNALEZIONEGO PRZEZ SIEBIE KONKURSU emotka  

Nie ma, ale wtedy wypadałoby zachować radość z wygranej również dla siebie, skoro nie podzieliło się info o konkusie z pozostałymi użytkownikami.

Gość

Cytuj wiadomość#6696580 wtorek, 14 kwiecień 2020, 11:49:45
Ponawiam pytanie: jaki punkt Regulaminu został naruszony? Pisały o konkursie, który JEST W BAZIE. Wspomniały o nim nie PRZED jego opublikowaniem, tylko wtedy, gdy już był w bazie. Podaj podstawę regulaminową. Bo na razie to są wyłącznie powody pozaregulaminowe. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699707 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:01:33
forrrum napisał(a):

Ponawiam pytanie: jaki punkt Regulaminu został naruszony? Pisały o konkursie, który JEST W BAZIE. Wspomniały o nim nie PRZED jego opublikowaniem, tylko wtedy, gdy już był w bazie. Podaj podstawę regulaminową. Bo na razie to są wyłącznie powody pozaregulaminowe. emotka

pionas wywołuję do tablicy Szefa, skoro Adminka mnie olewa i nie raczy nawet odpowiedzieć. Może będziesz łaskaw wypowiedzieć się na ten poruszony wyżej temat?

P.S. nie podoba mi się także takie traktowanie użytkowników forum, że zadaje pytanie i czeka tygodniami, a pytana udaje, że nie widzi, nie słyszy i że może to jesienne liście zasypią i ulegnie przedawnieniu. emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6699732 wtorek, 28 kwiecień 2020, 12:52:10
forrrum napisał(a):

forrrum napisał(a):

pionas wywołuję do tablicy Szefa, skoro Adminka mnie olewa i nie raczy nawet odpowiedzieć. Może będziesz łaskaw wypowiedzieć się na ten poruszony wyżej temat?

P.S. nie podoba mi się także takie traktowanie użytkowników forum, że zadaje pytanie i czeka tygodniami, a pytana udaje, że nie widzi, nie słyszy i że może to jesienne liście zasypią i ulegnie przedawnieniu. emotka

przecież zdolnabestia napisała wszystko, jeśli chodzi o konkurs Warki to dyskusja była nawet przed jego zgłoszeniem do bazy i jest o tym zapis w bazie:

Zabrania się umieszczania linków i prowadzenia dyskusji na temat konkursów spoza bazy Serwisu jak również podawanie do nich odpowiedzi oraz podawania odpowiedzi do jakiegokolwiek konkursu.

dla nas temat zamknięty.

Gość

Cytuj wiadomość#6699736 wtorek, 28 kwiecień 2020, 13:06:45
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

forrrum napisał(a):

przecież zdolnabestia napisała wszystko, jeśli chodzi o konkurs Warki to dyskusja była nawet przed jego zgłoszeniem do bazy i jest o tym zapis w bazie:

dla nas temat zamknięty.

Adrian, pomyśl chwilę... No nie wierzę w to, co czytam... emotka
"winowajca" nie dyskutował o konkursie, którego brak w bazie! Porównaj okienka czasowe - najpierw konkurs w bazie, później dyskusja. Ten punkt regulaminu, na który się powołujesz, NIE ZOSTAŁ NARUSZONY. To trzeba być betonem, by się przy tym upierać emotka

Tu idzie o to, że ukaraliście gościa za to, że śmiał wziąć udział w konkursie, w czasie, kiedy w bazie o nim było cicho - ale to przecież nie jest żadną zbrodnią!
To, co odwaliliście w tym przypadku, to jest skrajna niesprawiedliwość. Walczę dla zasady, bo mnie to wkurza.
Czy udział w konkursie, którego ktoś nie zgłasza do bazy, tylko zataja, by zmniejszyć konkurencję, to jakaś przewina? emotka
W takim razie większość starych wyżeraczy (bo nie lubisz słowa VIP emotka ) popełnia ten grzech, co widziałem wielokrotnie emotka Ich nie ukarzesz, prawda?
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6699740 wtorek, 28 kwiecień 2020, 13:17:48
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

forrrum napisał(a):

dla nas temat zamknięty.

Adrian, pomyśl chwilę... No nie wierzę w to, co czytam... emotka
"winowajca" nie dyskutował o konkursie, którego brak w bazie! Porównaj okienka czasowe - najpierw konkurs w bazie, później dyskusja. Ten punkt regulaminu, na który się powołujesz, NIE ZOSTAŁ NARUSZONY. To trzeba być betonem, by się przy tym upierać emotka

Tu idzie o to, że ukaraliście gościa za to, że śmiał wziąć udział w konkursie, w czasie, kiedy w bazie o nim było cicho - ale to przecież nie jest żadną zbrodnią!
To, co odwaliliście w tym przypadku, to jest skrajna niesprawiedliwość. Walczę dla zasady, bo mnie to wkurza.
Czy udział w konkursie, którego ktoś nie zgłasza do bazy, tylko zataja, by zmniejszyć konkurencję, to jakaś przewina? emotka
W takim razie większość starych wyżeraczy (bo nie lubisz słowa VIP emotka ) popełnia ten grzech, co widziałem wielokrotnie emotka Ich nie ukarzesz, prawda?

cb dobrze wiesz że nigdy nie było i nie będzie akceptacji na rozmowy o konkursach spoza bazy, chcesz sobie pisać o konkursie to podziel się nim, chcesz wziąć udział w konkursie dobrze weź ale potem nie chwal się
my też walczymy o sprawiedliwość
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699817 wtorek, 28 kwiecień 2020, 18:41:26
pionas napisał(a):

dobrze wiesz że nigdy nie było i nie będzie akceptacji na rozmowy o konkursach spoza bazy,
chcesz sobie pisać o konkursie to podziel się nim,
chcesz wziąć udział w konkursie dobrze weź ale potem nie chwal się

Inaczej pojmujemy znaczenie tego słowa. Odpowiem obrazkami, jeśli dotąd słowami nie dotarło.

Wyobraź sobie taką sytuację (praktycznie w każdym tygodniu mam tego typu obserwacje): znajduję konkurs, którego dotąd brak w bazie. Patrzę i widzę, że jest w nim już jakaś pula zgłoszeń. Co więcej, wśród biorących udział znajduję znajome nazwiska. Są to osoby na tyle dobrze znane, że ich nazwiska są pewnego rodzaju "marką", trudno pomylić z kimkolwiek. Zgłaszam konkurs do bazy. Podczas tego procesu system przyjmuje moje zgłoszenie bez sygnalizowania, że już to zrobił ktoś przede mną. Konkurs ukazuje się w bazie jako dodany przeze mnie - czyli weryfikacja nie wykazała tego, że ktoś poza mną go zgłaszał. No i mija czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu, pojawiają się wyniki - co się dzieje? Z niewinną miną te same osoby, których zgłoszenia widziałem przed jego dodaniem do bazy wpisują się na forum czy to w MDW, czy to gdzie indziej. I jakoś NIKT nie chce zauważyć, że chwalą się wygranymi za zgłoszenie, którego dokonały ZANIM ja ten konkurs dodałem do bazy. No bo przecież piszą o czymś, co już w bazie jest. I ja to rozumiem, to jest normalne, nie łamie żadnego z punktów Regulaminu. Aż nagle trafia się taki kwiatek, jak ten, który oprotestowuję...

+1 punkt karny za pochwalenie się wygraną z dnia, w którym konkurs jeszcze nie był zgłoszony ani opublikowany w bazie - Warka.

Pochwaliły się wygraną z konkursu, który jest w bazie, nie jakimś "obcym". Termin wygrania nie ma tu nic do rzeczy.
Przecież to jest chore. Jakieś selektywne, wybiórcze działanie i patrzenie. emotka Tego nie potrafię zaakceptować. 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6699834 wtorek, 28 kwiecień 2020, 20:03:38
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

dobrze wiesz że nigdy nie było i nie będzie akceptacji na rozmowy o konkursach spoza bazy,
chcesz sobie pisać o konkursie to podziel się nim,
chcesz wziąć udział w konkursie dobrze weź ale potem nie chwal się

Inaczej pojmujemy znaczenie tego słowa. Odpowiem obrazkami, jeśli dotąd słowami nie dotarło.

Wyobraź sobie taką sytuację (praktycznie w każdym tygodniu mam tego typu obserwacje): znajduję konkurs, którego dotąd brak w bazie. Patrzę i widzę, że jest w nim już jakaś pula zgłoszeń. Co więcej, wśród biorących udział znajduję znajome nazwiska. Są to osoby na tyle dobrze znane, że ich nazwiska są pewnego rodzaju "marką", trudno pomylić z kimkolwiek. Zgłaszam konkurs do bazy. Podczas tego procesu system przyjmuje moje zgłoszenie bez sygnalizowania, że już to zrobił ktoś przede mną. Konkurs ukazuje się w bazie jako dodany przeze mnie - czyli weryfikacja nie wykazała tego, że ktoś poza mną go zgłaszał. No i mija czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu, pojawiają się wyniki - co się dzieje? Z niewinną miną te same osoby, których zgłoszenia widziałem przed jego dodaniem do bazy wpisują się na forum czy to w MDW, czy to gdzie indziej. I jakoś NIKT nie chce zauważyć, że chwalą się wygranymi za zgłoszenie, którego dokonały ZANIM ja ten konkurs dodałem do bazy. No bo przecież piszą o czymś, co już w bazie jest. I ja to rozumiem, to jest normalne, nie łamie żadnego z punktów Regulaminu. Aż nagle trafia się taki kwiatek, jak ten, który oprotestowuję...

+1 punkt karny za pochwalenie się wygraną z dnia, w którym konkurs jeszcze nie był zgłoszony ani opublikowany w bazie - Warka.

Pochwaliły się wygraną z konkursu, który jest w bazie, nie jakimś "obcym". Termin wygrania nie ma tu nic do rzeczy.
Przecież to jest chore. Jakieś selektywne, wybiórcze działanie i patrzenie. emotka Tego nie potrafię zaakceptować. 

nie prowadzimy DG, ta strona to nie nasza praca na etacie także nie spędzamy tu 8h dziennie albo i więcej.
jeśli widzisz takie działanie to masz przycisk zgłoś, inni potrafią z tego korzystać...
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6699847 wtorek, 28 kwiecień 2020, 21:07:48
forrrum napisał(a):

Ukarane karniakami osoby nie walczyły, nie zgłosiły zastrzeżeń. Nie rozumiem więc Twojego uporu w tej sprawie, która Cię nawet bezpośrednio nie dotyczy.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699872 wtorek, 28 kwiecień 2020, 22:38:28
pionas napisał(a):

...masz przycisk zgłoś, inni potrafią z tego korzystać...

Kto, jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś wysuwać TAKIEGO argumentu wobec mnie. emotka To jest nie fair. Doskonale wiesz, że go używam.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6699873 wtorek, 28 kwiecień 2020, 22:39:56
zdolnabestia napisał(a):

Ukarane karniakami osoby nie walczyły, nie zgłosiły zastrzeżeń. Nie rozumiem więc Twojego uporu w tej sprawie, która Cię nawet bezpośrednio nie dotyczy.

emotka Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi. Najwidoczniej wielu pojęć nie rozumiesz tak, jak ja.
Jak to mówił Boguś Linda?
W IMIĘ ZASAD, ZDOLNABESTIO... emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6706272 piątek, 29 maj 2020, 19:23:48
pionas coś jest nie tak z aplikacją. Po wgraniu zdjęcia i zatwierdzeniu posta wgrywa się tylko tekst bez zdjęcia...
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6707356 czwartek, 4 czerwiec 2020, 10:23:36
nie podoba mi się nowa szata strony, nie mogę przejść do starej emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6707369 czwartek, 4 czerwiec 2020, 10:37:13
lukasz6 napisał(a):

nie podoba mi się nowa szata strony, nie mogę przejść do starej emotka

0 0