Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

joan

Cytuj wiadomość#6654190 poniedziałek, 4 listopad 2019, 21:34:28
darog napisał(a):

codziennie 5 x wyjazd? a chwalimy sie tylko kuflami? 
jesli jest rezerwa- to będzie sporo kufli. mi nie chciało się odsyłać poprzednio i dziś też nie odsyłam.
12 zł za 2 listy polecone zaoszczędzone.

Dziwne, że ani jedna osoba nie napisała o voucherze. Jeśli naprawdę nikt z forum go nie wygrał wycieczki, to albo puścili tylko kufle, albo przez pomyłkę do wszystkich laureatów poszło to samo info -> że wygrali kufel...

darog

Cytuj wiadomość#6654195 poniedziałek, 4 listopad 2019, 21:58:51
joan napisał(a):

darog napisał(a):

codziennie 5 x wyjazd? a chwalimy sie tylko kuflami? 
jesli jest rezerwa- to będzie sporo kufli. mi nie chciało się odsyłać poprzednio i dziś też nie odsyłam.
12 zł za 2 listy polecone zaoszczędzone.

Dziwne, że ani jedna osoba nie napisała o voucherze. Jeśli naprawdę nikt z forum go nie wygrał wycieczki, to albo puścili tylko kufle, albo przez pomyłkę do wszystkich laureatów poszło to samo info -> że wygrali kufel...

I w przypadku kiedy ktoś na 'kufla-wycieczke" nie odeśle paragonu - to rezerwy nie ma i Organizator się cieszy?
Nie wierzę że nie wpadło na tym forum choć 5 wycieczek stałym utalentowanym szczęśliwcom

truskaweczka123

Cytuj wiadomość#6654196 poniedziałek, 4 listopad 2019, 22:00:42
truskaweczka123 napisał(a):

Proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać coś z rezerwy? Dziś miało być dodatkowe losowanie

https://bawsieklockami.pl/

??? 

Nikt nic??? 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6654215 poniedziałek, 4 listopad 2019, 22:58:20
darog napisał(a):

I w przypadku kiedy ktoś na 'kufla-wycieczke" nie odeśle paragonu - to rezerwy nie ma i Organizator się cieszy?
Nie wierzę że nie wpadło na tym forum choć 5 wycieczek stałym utalentowanym szczęśliwcom

Zobaczymy, co poślą w najbliższych dniach.

Mnie o kuflu informowali 2x, żeby mi czasem nie przepadł emotka Szkoda na znaczek. Nagrodą pocieszenia powinien być zwrot kasy za zakup, to by sobie miłośnik Kozela kupił kolejne pifka. A nie takie babranie się z odsyłaniem paragonu na wysyłkę szkła, no eloł. Ale to tylko moja opinia emotka

bethan

Cytuj wiadomość#6654236 wtorek, 5 listopad 2019, 06:20:43
joan napisał(a):

A nie takie babranie się z odsyłaniem paragonu na wysyłkę szkła, no eloł. 

Ee, no właśnie. Nie wiem, może chodzi o to, żeby ludzie zaczęli używać zielonych worków na szkło. Bez sensu, to już lepiej nie tworzyć śladu węglowego i nie robić nic. W sensie dać temu kuflu spokój emotka  

darog

Cytuj wiadomość#6654239 wtorek, 5 listopad 2019, 06:58:42
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

Ee, no właśnie. Nie wiem, może chodzi o to, żeby ludzie zaczęli używać zielonych worków na szkło. Bez sensu, to już lepiej nie tworzyć śladu węglowego i nie robić nic. W sensie dać temu kuflu spokój emotka  

tak też czynimy.
kufel wygrany tydzień temu, kufel wygrany wczoraj i nie odsyłamy 2x 6 zł poleconych.
też 2x o kuflu przypominali. Szkoda że nie są tak gorliwi kiedy w konkretnej nagrodzie człowiek nie zdąży tel odebrać, albo dzień się spóźni z odesłaniem/poczta nie doręczy na czas...i przepada. Kufle to od czasu do czasu rozdają do 8 paków/ 6 paków w marketach.

darog

Cytuj wiadomość#6654240 wtorek, 5 listopad 2019, 07:01:18
darog napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

tak też czynimy.
kufel wygrany tydzień temu, kufel wygrany wczoraj i nie odsyłamy 2x 6 zł poleconych.
też 2x o kuflu przypominali. Szkoda że nie są tak gorliwi kiedy w konkretnej nagrodzie człowiek nie zdąży tel odebrać, albo dzień się spóźni z odesłaniem/poczta nie doręczy na czas...i przepada. Kufle to od czasu do czasu rozdają do 8 paków/ 6 paków w marketach.

Bardziej niepokoi mnie to, że cisza o wycieczkach...7 x 5 = 35 wyjazdów i cisza?? niewiarygodne! myślicie że nie powiadomili? czy powiadomią może dziś?>?
0 0

holaaolaa

Cytuj wiadomość#6654256 wtorek, 5 listopad 2019, 08:49:02
darog napisał(a):

darog napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

tak też czynimy.

Bardziej niepokoi mnie to, że cisza o wycieczkach...7 x 5 = 35 wyjazdów i cisza?? niewiarygodne! myślicie że nie powiadomili? czy powiadomią może dziś?>?

Ktoś pisał, że wygrał wycieczkę z tego co pamiętaM emotka
darog 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6654259 wtorek, 5 listopad 2019, 09:12:24
holaaolaa napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

tak też czynimy.

Ktoś pisał, że wygrał wycieczkę z tego co pamiętaM emotka

Nawet kilka osób (wtedy jak informowali do 21.10)
0 0

noska81

Cytuj wiadomość#6654283 wtorek, 5 listopad 2019, 10:03:42
Czy Rimmel informowali? z Superpharm?
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6654288 wtorek, 5 listopad 2019, 10:08:00
noska81 napisał(a):

Czy Rimmel informowali? z Superpharm?

Tak

kameleon1982

Cytuj wiadomość#6654306 wtorek, 5 listopad 2019, 10:28:35
Czy Albedo informowało z Leclrec "Jesień w kuchni" ? 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6654307 wtorek, 5 listopad 2019, 10:28:55
kameleon1982 napisał(a):

Czy Albedo informowało z Leclrec "Jesień w kuchni" ? 

Jeszcze nie

slomkab

Cytuj wiadomość#6654310 wtorek, 5 listopad 2019, 10:35:23
Czy Orange już skończyło informować?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6654311 wtorek, 5 listopad 2019, 10:36:18
slomkab napisał(a):

Czy Orange już skończyło informować?

eeee nie, no co Ty. Wg mnie dopiero rozpoczęło  emotka
mia 0

novika

Cytuj wiadomość#6654312 wtorek, 5 listopad 2019, 10:37:29
Czy ktoś też czeka na wyniki Lego Friends? (http://www.nick.com.pl/lego_friends)

Dlaczego nie informują (ogłoszenie wyników miało być do 31.10 ) ?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6654315 wtorek, 5 listopad 2019, 10:49:26
novika napisał(a):

Czy ktoś też czeka na wyniki Lego Friends? (http://www.nick.com.pl/lego_friends)

U nich bardzo długo czeka się na wyniki, a jeszcze dłużej na nagrodę. Radzę uzbroić się w cierpliwość.
0 0

novika

Cytuj wiadomość#6654318 wtorek, 5 listopad 2019, 10:54:50
dwaburekoty napisał(a):

novika napisał(a):

U nich bardzo długo czeka się na wyniki, a jeszcze dłużej na nagrodę. Radzę uzbroić się w cierpliwość.

Ok, dzięki za informację. Przynajmniej wiem na czym stoję  emotka

0 0

smalltrol

Cytuj wiadomość#6654319 wtorek, 5 listopad 2019, 10:56:01
Czy poszly kozel za 24.10 ?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6654330 wtorek, 5 listopad 2019, 11:08:53
smalltrol napisał(a):

Czy poszly kozel za 24.10 ?

niestety...
0 0