Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 3906 3907 3908 3909 3910 39113912 3913 3914 3915 3916 > >> >|

sylwika76

Cytuj wiadomość#6322306 środa, 15 lutego 2017, 17:15:20
[quote=Tak, czytałam. Tylko czy NIVEA SUN nie traktują jako coś oddzielnego. W niektórych konkursach zastrzegają sobie, że bez NIVEA MEN czy BABY. Trudno, zaryzykuję emotka

cleopatra]
sylwika76 napisał(a):

czy na konkurs Nivea z łazienką mogę kupić produkty nivea do opalania? Pomoże Ktoś?

2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:a. w okresie od dnia 1 lutego 2017 r. do dnia 28 lutego 2017 r. dokonać w ramach
jednorazowego zakupu (tj. potwierdzonego jednym dowodem zakupu w postaci
paragonu fiskalnego) na kwotę minimum 20 zł brutto (po uwzględnieniu
rabatów/zniżek oferowanych w danym sklepie) dowolnych produktów NIVEA
oraz zachować paragon fiskalny potwierdzający dany zakup; Konkurs dotyczy
zakupu wszystkich produktów NIVEA, NIVEA MEN, NIVEA BABY. 
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6322336 środa, 15 lutego 2017, 18:33:39
falus napisał(a):

Czy wszyscy dostali stojaki z kamis ? Bo dużo osób się chwaliło a do mnie nie dotarły.

U mnie dwa wygrane a jeden dotarł - pewnie będą słać na raty.
falus 0

edzia3

Cytuj wiadomość#6322360 środa, 15 lutego 2017, 19:17:49
Czy ktoś dostał stojak z Kamisa a nie ma go na liście zwycięzców?

0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6322444 środa, 15 lutego 2017, 22:21:19
Czy Mila informowała równiez z bonami?
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6322461 środa, 15 lutego 2017, 23:08:02
Czy do tego konkursu kupujemy produkty we wszystkich sklepach  Lewiatan w Żorach czy wybranych ? emotka  https://www.e-kon...ry.html#.WKTQ9jvhDIU
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6322502 czwartek, 16 lutego 2017, 07:31:34
edith napisał(a):

Czy do tego konkursu kupujemy produkty we wszystkich sklepach  Lewiatan w Żorach czy wybranych ? emotka  https://www.e-kon...ry.html#.WKTQ9jvhDIU

moim zdaniem we wszystkich
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6322506 czwartek, 16 lutego 2017, 08:02:02
Agnes napisał(a):

edith napisał(a):

kupiłam wczoraj w innym. ale i tak najlepszy jest kupon emotka nie ma miejsca na tekst emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6322519 czwartek, 16 lutego 2017, 09:08:14
ten nowy konkurs rafaello to znowu bramki?
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6322523 czwartek, 16 lutego 2017, 09:14:58
[quote=3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup w sklepie sieci Lewiatan Żory w terminie wskazanym w ust. 1, dowolnych produktów firmy Wedel za kwotę minimum 15,00 zł oraz zachowanie paragonu fiskalnego dokumentującego zakup. W czasie trwania konkursu Uczestnik może dokonać kilkakrotnych zakupów wskazanych produktów o każdorazowej wartości minimum 15,00 zł, co daje możliwość zgłoszenia kilku odpowiedzi na zadanie konkursowe. 

4@monisss]
Agnes napisał(a):

edith napisał(a):

kupiłam wczoraj w innym. ale i tak najlepszy jest kupon emotka nie ma miejsca na tekst emotka
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6322526 czwartek, 16 lutego 2017, 09:25:29
kasiaj110 napisał(a):

[quote=3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup w sklepie sieci Lewiatan Żory w terminie wskazanym w ust. 1, dowolnych produktów firmy Wedel za kwotę minimum 15,00 zł oraz zachowanie paragonu fiskalnego dokumentującego zakup. W czasie trwania konkursu Uczestnik może dokonać kilkakrotnych zakupów wskazanych produktów o każdorazowej wartości minimum 15,00 zł, co daje możliwość zgłoszenia kilku odpowiedzi na zadanie konkursowe. 

4monisss]

Agnes napisał(a):

edith napisał(a):

skrót myślowy.. nie dziwne, że nikt nie zrozumiał emotka zapomniałam dodać, że kupiłam w sklepie partnerskim emotka ( tekst pisany przed kawą;)) który widnieje na stronie Lewiatan, ma nawet taki szyld ale jak się wejdzie to słowem nie ma wspomnianego nic o Lewiatane. 15 minut rozprawiałam na ten temat ze sprzedawczynią i mi tłumaczyła, że oni niby są zależni od Lewiatana Żory ale takim typowym Lewiatanem nie są, że są różne typy tych sklepów.. długo się wachałam, ale na stronie jest no to zaryzykowałam. Wiem, że w jednym z Warszawskich Lewiatanów to jest mocno oszyldowane i jak wół jest , że to Lewiatan, tu tak nie było. Raesumując z tego co się dowiedziałam są sklepy typowe LEWIATAN ŻORY i franczyzy, które są jakoś współzależne,ale na dziwnych warunkach. Te inne miałam na myśli emotka  
0 0

kadett33

Cytuj wiadomość#6322531 czwartek, 16 lutego 2017, 09:36:31
jokan napisał(a):

ten nowy konkurs rafaello to znowu bramki?

tak znowu bramki
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6322584 czwartek, 16 lutego 2017, 12:49:57
mam pytanie czy z konkursu  monte z ostatniego dnia konkursu już też laureaci zostali powiadomieni ?????
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6322598 czwartek, 16 lutego 2017, 13:08:56
violka88 napisał(a):

mam pytanie czy z konkursu  monte z ostatniego dnia konkursu już też laureaci zostali powiadomieni ?????

na fejsie pisali, że została im już tylko główna do poinformowania, więc raczej tak 
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6322620 czwartek, 16 lutego 2017, 13:32:10
kajeczka napisał(a):

violka88 napisał(a):

na fejsie pisali, że została im już tylko główna do poinformowania, więc raczej tak 

dziękuję za info emotka
czyli znów tradycyjnie zero nagród z monte emotka
0 0

falus

Cytuj wiadomość#6322621 czwartek, 16 lutego 2017, 13:36:14
falus napisał(a):

gocha542 napisał(a):

falus napisał(a):

Czy wszyscy dostali stojaki z kamis ? Bo dużo osób się chwaliło a do mnie nie dotarły.

jeszcze czekam  emotka

A już myślałem, że tylko ja.

Ale się teraz wkurzyłem  emotka  Wczoraj napisałem do Albedo zapytanie na temat odbioru nagrody. A oni odpisali, że nie dostali wszystkich dokumentów  emotka  Zawsze sprawdzam 3 razy zanim zamknę kopertę, czy jest wszystko w środku. Nawet żona sprawdzała. Co zrobić z takim fantem ? Pisać reklamację czy co ?
0 0

marta_1234

Cytuj wiadomość#6322632 czwartek, 16 lutego 2017, 13:55:59
mmika26 napisał(a):

marta_1234 napisał(a):

Mam nadzieję, ze piszę w odpowiednim wątku...
Do wszystkich osób z Indianinem w częściach!
Dostałam odpowiedź na maila, a w którym opisałam to co się stało.
Oto moim zdaniem najbardziej interesujący nas fragment: 
Niestety nie jesteśmy w stanie zrekompensować Pani tej straty dostarczając taką samą nagrodę, ponieważ jej ilość była określona i przekazana nam przez sponsora  - firmę Stegu.
Mamy nadzieję, że zechce Pani w ramach przeprosin przyjąć płytę CD oraz praktyczny gadżet.

Ja już nawet wpadłam na taką teorię, że może już pouszkadzane nam powysyłali...
dziś powrócił kurier i spisał protokół, ale wydaje mi się, że to nie na wiele się zda emotka

Mail z wczoraj: 
Szanowni Państwo, 
raz jeszcze pozwolę sobie przeprosić za zaistniałą sytuację. 
W dniu dzisiejszym wyszły do Państwa przesyłki z nagrodami pocieszenia.
Zdaję sobie sprawę, że nie jest to nagroda, jaką Państwo utracili, ale może choć w ten sposób będziemy w stanie zrekompensować Państwu stratę.
Jeszcze raz chciałam podkreślić, że Sponsor nagrody – firma Stegu – nie ponosi żadnej winy z tytułu zaistniałej sytuacji.
Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić te sytuację z naszymi usługodawcami.
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6322878 piątek, 17 lutego 2017, 01:52:18
paula9891 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

i jeszcze mam prośbę o radę w Knorrze, czy ja dobrze rozumiem że mam wpisać ten numer (tasiemca?) pod kwotą?? u mnie 40 znaków.. czy ja już dziś do końca wyłączyłam myślenie? co wy wpisywaliście?
A i ile razy można w Knorrze wygrać?
Będę wdzięczna za pomoc <3

U mnie on miał tylko kilka cyferek, ale to pewnie zależy od sklepu. Ktoś tutaj pisał o problemach z tym numerem, ale nie włączałam się za bardzo, bo nie dotyczyła mnie dyskusja.
Poszukaj w tym wątku, może znajdziesz odpowiedz emotka

Przeszukałam wątek i nie wiem dalej nic. Na czym stanęło? U mnie w Tesco też 40 liter i cyfr, nad nimi 5 cyfr # 4 cyfry przerwa 7 cyfr przerwa godzina. Nie wiem co w końcu wpisać? Faktycznie ten dłuuuugi?
0 0

agicho

Cytuj wiadomość#6322885 piątek, 17 lutego 2017, 06:41:01
kajeczka napisał(a):

jak dobrze, że Tekturowa mnie na fb zablokowała, wreszcie widzę więcej i lepiej  emotka  
a ten pomysł z kartonami to chyba z "M jak miłość" wzięła  emotka

Zmiana może zaszokować - teraz torba ekologiczna będzie wymiatać emotka
https://www.faceb...p;type=3&theater

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6322886 piątek, 17 lutego 2017, 07:34:12
agicho napisał(a):

kajeczka napisał(a):

jak dobrze, że Tekturowa mnie na fb zablokowała, wreszcie widzę więcej i lepiej  emotka  
a ten pomysł z kartonami to chyba z "M jak miłość" wzięła  emotka

Zmiana może zaszokować - teraz torba ekologiczna będzie wymiatać emotka
https://www.faceb...p;type=3&theater

emotka emotka

czeko

Cytuj wiadomość#6322896 piątek, 17 lutego 2017, 09:04:09
falus napisał(a):

falus napisał(a):

gocha542 napisał(a):

falus napisał(a):

jeszcze czekam  emotka

A już myślałem, że tylko ja.

Ale się teraz wkurzyłem  emotka  Wczoraj napisałem do Albedo zapytanie na temat odbioru nagrody. A oni odpisali, że nie dostali wszystkich dokumentów  emotka  Zawsze sprawdzam 3 razy zanim zamknę kopertę, czy jest wszystko w środku. Nawet żona sprawdzała. Co zrobić z takim fantem ? Pisać reklamację czy co ?

U mnie podobna sytuacja.. okazało się, że jednego paragonu nie dołączyłam.
0 0
|< << < 3906 3907 3908 3909 3910 39113912 3913 3914 3915 3916 > >> >|