szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Konkursy

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380140
    Kobieta sylwika76

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2589
    Z nami od: 13.06.2008
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Frama dziękuję -gapa ze mnie emotka
    Liczba plusów to: Frama Liczba minusów to: 0

nie głosuję na facebooku

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380143
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 865
    Z nami od: 22.11.2010
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

mattadore napisał(a): Hue Hue HUe temat przewodni Makłowicza chyba z 3 innych konkursów podtrzymany w Hellenie, wiedziałem, że mnie nie zawiedzie   emotka emotka emotka
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić.
    Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła.
    Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka

Ja bym sie wkurzył na miejscu Pani S.Z. bo widze chyba z 5 przeróbek jej zdjęć...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380145
    Mężczyzna mattadore

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 665
    Z nami od: 15.05.2015

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):
    mattadore napisał(a): Hue Hue HUe temat przewodni Makłowicza chyba z 3 innych konkursów podtrzymany w Hellenie, wiedziałem, że mnie nie zawiedzie   emotka emotka emotka
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić. Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła.
    Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka

Ja bym sie wkurzył na miejscu Pani S.Z. bo widze chyba z 5 przeróbek jej zdjęć...
    moment gdy Klown Makłowicza i jego kompanki Agnieszki, zgłasza Barbara... ....http://www.najkon...b78a5d179900d1fb.jpg
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380148
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Powrót do góry

mattadore napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić. Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła. Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka

moment gdy Klown Makłowicza i jego kompanki Agnieszki, zgłasza Barbara... ....http://www.najkon...b78a5d179900d1fb.jpg
    Chcą zgarnąć calą pulę emotka A poziom wiekszości zdjęć jest tak żenujący, że może im się udać...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380149
    Kobieta aleksaa

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 31
    Z nami od: 08.01.2017

Powrót do góry

mattadore napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić. Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła. Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka

Oj tam, zamalowali twarze i myślą że nikt ich nie rozpozna więc można na kogoś zgłosić emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380208
    Kobieta Kozunia1982

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 105
    Z nami od: 25.08.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Czy komuś udało się wygrać z heinekena "na siebie" więcej niż 1 raz? Odp może być na priv emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380209
    Mężczyzna xpac

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 935
    Z nami od: 08.02.2012
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

aleksaa napisał(a):
    mattadore napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić. Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła. Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka Ja bym sie wkurzył na miejscu Pani S.Z. bo widze chyba z 5 przeróbek jej zdjęć...
    Oj tam, zamalowali twarze i myślą że nikt ich nie rozpozna więc można na kogoś zgłosić emotka
    no i pan od Gusto Dominium
    https://www.faceb.../?type=3&theater
     i powiedzcie czy to nie autoplagiat
    http://www.najkon...dddfad3d205aaa1b.jpg

" Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem "

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380234
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Powrót do góry

xpac napisał(a):
    aleksaa napisał(a):
    mattadore napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić. Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła. Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka Ja bym sie wkurzył na miejscu Pani S.Z. bo widze chyba z 5 przeróbek jej zdjęć...
    no i pan od Gusto Dominium https://www.faceb.../?type=3&theater
     i powiedzcie czy to nie autoplagiat
    Jak to pięknie tłumaczy Gusto: "pan Paweł Kowalski stworzył cykl zdjęć o podobnym charakterze i tematyce.
    Jednakże każde ze zdjęć, mimo, iż są do siebie bardzo podobne, stanowi  odrębny utwór w rozumieniu przepisów ustaw z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."
    Wiec możemy sie spodziewać pewnie jeszcze wielu odsłon zdjęć o podobnym charakterze i tematyce emotka
    Ciekawe jak wielki zestaw produktów promocyjnych zabrali na to pole rzepaku...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380243
    Kobieta FBviola

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 12
    Z nami od: 19.05.2017

Powrót do góry

W jakim markecie można kupić produkty promocyjne Milko? może ktoś zdradzić
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380244
    Kobieta mahuska

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5668
    Z nami od: 25.07.2008

Powrót do góry

FBviola napisał(a): W jakim markecie można kupić produkty promocyjne Milko? może ktoś zdradzić

Auchan emotka
    Liczba plusów to: FBviola Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380245
    Kobieta joasiunia

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 84
    Z nami od: 22.03.2017

Powrót do góry

FBviola napisał(a): W jakim markecie można kupić produkty promocyjne Milko? może ktoś zdradzić
    U nas ostatnio do Intermarche rzucili. W ubiegłym tygodniu nie było, a wczoraj cała półka emotka Jest też w Auchan emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380248
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2566
    Z nami od: 25.09.2008

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):
    xpac napisał(a):
    aleksaa napisał(a):
    mattadore napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    no i pan od Gusto Dominium https://www.faceb...ype=3&theater i powiedzcie czy to nie autoplagiat
    Jak to pięknie tłumaczy Gusto: "pan Paweł Kowalski stworzył cykl zdjęć o podobnym charakterze i tematyce.
    Jednakże każde ze zdjęć, mimo, iż są do siebie bardzo podobne, stanowi  odrębny utwór w rozumieniu przepisów ustaw z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."
    Wiec możemy sie spodziewać pewnie jeszcze wielu odsłon zdjęć o podobnym charakterze i tematyce emotka
    Ciekawe jak wielki zestaw produktów promocyjnych zabrali na to pole rzepaku...
    dlaczego wrzucasz na forum takie bzdury, jeszcze ktoś w nie uwierzy i też będzie tak oszukiwał plagiatami i auto... zobacz na odpowiedzi kogoś tam z tej pizzy, nazwisk nie widzę, ale one nie trzymają się kupy, tam chyba ktoś nie wie o czym pisze, nie czyta tego przed publikacją, a tym bardziej nie konsultuje z prawnikiem...  utwór w rozumieniu tej ustawy to za każdym razem praca NOWA, ORYGINALNA, NIE AUTOPLAGIAT CZY PLAGIAT! więcej o tym w wątku plagiaty  emotka  
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 109317, wredzia, zezowaty_kot

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380253
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Powrót do góry

giulietta napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    xpac napisał(a):
    dlaczego wrzucasz na forum takie bzdury, jeszcze ktoś w nie uwierzy i też będzie tak oszukiwał plagiatami i auto... zobacz na odpowiedzi kogoś tam z tej pizzy, nazwisk nie widzę, ale one nie trzymają się kupy, tam chyba ktoś nie wie o czym pisze, nie czyta tego przed publikacją, a tym bardziej nie konsultuje z prawnikiem...  utwór w rozumieniu tej ustawy to za każdym razem praca NOWA, ORYGINALNA, NIE AUTOPLAGIAT CZY PLAGIAT! więcej o tym w wątku plagiaty  emotka  
    Chyba jeszcze nikt nie zakazał pisania i cytowania bzdur na forum... Może i dobrze, bo pusto by sie zrobiło emotka

Wiele osób nie tylko w to uwierzyło, ale tworzy takie "kreatywne" prace od dawna i ma sie dobrze.
    Jedna na tysiąc dostaje po łapach, ale jak również widzać w wątku plagiaty, wielu podejmuje to ryzyko.

Muszę popracować nad ironią, bo znowu nie zostałem zrozumiany emotka
    Liczba plusów to: kkbt, estrelitta, astronautka, zezowaty_kot Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380257
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2181
    Z nami od: 28.11.2013

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):Muszę popracować nad ironią, bo znowu nie zostałem zrozumiany emotka
    Ale Ty się zupełnie nie przejmuj, zapewniam Cię, że znaczna część forum zrozumiała co autor miał na myśli emotka  

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380259
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2566
    Z nami od: 25.09.2008

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):
    giulietta napisał(a):
    wrrrryyy napisał(a):
    xpac napisał(a):
    Chyba jeszcze nikt nie zakazał pisania i cytowania bzdur na forum... Może i dobrze, bo pusto by sie zrobiło emotka Wiele osób nie tylko w to uwierzyło, ale tworzy takie "kreatywne" prace od dawna i ma sie dobrze.
    Jedna na tysiąc dostaje po łapach, ale jak również widzać w wątku plagiaty, wielu podejmuje to ryzyko.
    dlatego trzeba ich edukować do skutku, a niektóre sprawy lepiej załatwiać poza forum  emotka  wcale nie trzeba brać udziału w kon/lot, bo pewne "zachowania" zgłasza się gdzie trzeba "z urzędu" emotka   a jak widzę w komentarzach na fb obrońców takich "kreatywnych" to padam  emotka emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: wredzia

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380342
    Kobieta mahuska

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5668
    Z nami od: 25.07.2008

Powrót do góry

czy w JBB można X razy wygrać nagrodę tygodniową w kolejnych etapach??
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380388
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8515
    Z nami od: 06.07.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

W tesco vanish gold moge saszetke kupic?

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380396
    Kobieta FBviola

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 12
    Z nami od: 19.05.2017

Powrót do góry

joasiunia napisał(a):
    U nas ostatnio do Intermarche rzucili. W ubiegłym tygodniu nie było, a wczoraj cała półka emotka Jest też w Auchan emotka
    dzięki emotka  będę szukać w ITM
    Liczba plusów to: joasiunia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380422
    Kobieta andii

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1068
    Z nami od: 30.10.2015
    Konkursy dodane: 39

Powrót do góry

anialistopad napisał(a): W tesco vanish gold moge saszetke kupic?
    tak emotka

*Szczęście* -jest jak świeca.Chuchasz,dmuchasz-gaśnie...
    Kiedy dbasz o cudze szczęście-Twoje błyszczy jaśniej!!!
    *SMOLAR* L emotka VE

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380447
    Kobieta ladyinred

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1589
    Z nami od: 22.10.2011

Powrót do góry

Czy dobrze liczę, ze losowanie z Naleczowianki bylo wczoraj? 

skomlenie w pw o głosy zwykle kończy się blokowaniem

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.