Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4248 4249 4250 4251 4252 42534254 4255 4256 4257 4258 > >> >|

alamak

Cytuj wiadomość#6386586 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:02:56
jokan napisał(a):

czy na Lidla Disneya wystarczy kupic zeszyt na licencji np. Marvela?

tak, w regulaminie jest napisane dowolny produkt
jokan 0

superloser

Cytuj wiadomość#6386588 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:06:24
dorfika napisał(a):

Czy ten zestaw nagroda Colgate II stopnia z konkursu w Lidlu faktycznie jest warty 148 zł? Co tam jest takiego "cennego"? Ktos liczył rzeczywistą wartość?

Przesyłka najcenniejsza emotka

A tak na poważnie to Agencje podbijają ceny nagród.
Mlekovita Super Body kosztuje 4zl w sklepie (z vat) - nagroda 3 -pack Super Body wyceniona jest na 15zl...  emotka  chociaż nagrody idą prosto od producenta.
No chyba, ze Organizator jest na tyle "rozgarniety" , ze kupuje Nagrody w sklepiku osiedlowym.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6386590 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:11:47
alamak napisał(a):

jokan napisał(a):

czy na Lidla Disneya wystarczy kupic zeszyt na licencji np. Marvela?

tak, w regulaminie jest napisane dowolny produkt

dzięki, wolalam się upewnić....
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6386597 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:29:43
W Biedronce u siebie kupiłam dziś długopisy BIC, a na paragonie mam: "Długopis niebieski C" po 4,99. No nic, jak Bóg da i wygram w końcu ten tablet, trzeba będzie prosić się o pieczątkę,ech.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6386600 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:48:02
cudaczek121 napisał(a):

W Biedronce u siebie kupiłam dziś długopisy BIC, a na paragonie mam: "Długopis niebieski C" po 4,99. No nic, jak Bóg da i wygram w końcu ten tablet, trzeba będzie prosić się o pieczątkę,ech.

Po co?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6386601 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:50:47
superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po co?

W regulaminie jest napisane,że jeśli nie ma wprost napisane,że to produkt BIC, no to trzeba.No, ale znając moje szczęście ostatnio, to pewnie nie wygram, więc nie warto martwić się na zapas.
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6386602 sobota, 5 sierpnia 2017, 18:57:50
cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po co?

W regulaminie jest napisane,że jeśli nie ma wprost napisane,że to produkt BIC, no to trzeba.No, ale znając moje szczęście ostatnio, to pewnie nie wygram, więc nie warto martwić się na zapas.

Loteria jest tylko z paragonami Biedronki. Organizator przeciez sam moze poprosić Jeronimo Martins Polska o liste produktów Bic z opisem w systemie.
No chyba, ze lepiej z promocji robic antypromocje, ośmieszajac Laureatów ...

kermit

Cytuj wiadomość#6386605 sobota, 5 sierpnia 2017, 19:08:51
Mam takie marzenie, żeby wszystkie sklepy miały takie opisy na paragonie jak "mój" Lewiatan
np. Woda Nałęczowianka gaz 0,5l Nestle
      Baton Milka Strawberry 36,5g Mondelez
No po prostu piękne emotka
andii 0

kaskaderka1

Cytuj wiadomość#6386606 sobota, 5 sierpnia 2017, 19:15:02
cudaczek121 napisał(a):

Mam identyczny opis , więc spokojnie emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6386611 sobota, 5 sierpnia 2017, 19:23:25
kaskaderka1 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bok@biedronka.eu

Z pewnoscia maja spis produktów Bic umieszczony w systemie.
Nie każdy ma Biedronke pod oknem
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6386622 sobota, 5 sierpnia 2017, 19:54:34
kermit napisał(a):

Mam takie marzenie, żeby wszystkie sklepy miały takie opisy na paragonie jak "mój" Lewiatannp. Woda Nałęczowianka gaz 0,5l Nestle
      Baton Milka Strawberry 36,5g Mondelez
No po prostu piękne emotka

"Mój" Lewiatan też ma ładnie opisane paragony i zawsze  najpierw tam jadę po zakupy konkursowe emotka
kermit 0

kermit

Cytuj wiadomość#6386624 sobota, 5 sierpnia 2017, 19:56:09
bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

Ten zapis był od początku

Jak to stwierdził mój profesor podczas ćwiczeń z historii Francji, zapytany o pewną markizę, która "kiedyś była ponoć piękna": "czas przeszły dokonany został użyty prawidłowo". emotka "Był" wcale nie oznacza, że "będzie". Dlatego tak ważne są wszelkie Print Screen'y. Dowód? - niedawna akcja z regulaminem Calgonu. emotka

Czy będzie nie wiem ale w tym konkretnym przypadku lepiej żeby go nie było...
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6386629 sobota, 5 sierpnia 2017, 20:17:52
kermit napisał(a):

bruce napisał(a):

kermit napisał(a):

Agencja wysyła laureatów po pieczątki i opisy (inf z I etapu)  i ma do tego pełne prawo skoro taki zapis ujęła w regulaminie, a my możemy sobie co najwyżej pogderać pod nosem. Skoro regulamin zaakceptowany to trzeba się dostosować i już.

Gorzej, że teraz jakieś chore czasy nastały - nigdy nie ma pewności: kto, kiedy, w którym miejscu i dlaczego dany regulamin nagle zmieni... emotka emotka

Ten zapis był od początku

Jak kazdy tylko gdera to potem Organizator  wymysla utrudnienia.
Dopisuje wymogi, nawet Pesel za ciasteczka za 25zl a ty "zgodnie z Regulaminem " sprzedajesz swoje dane.  Nawet nie wiesz dokladnie komu.

Regulamin jest najczesciej powielany z innych promocji, bo tak szybciej.
0 0

memos

Cytuj wiadomość#6386633 sobota, 5 sierpnia 2017, 20:34:43
A jak sytuacja wygląda z Kiorą? Konkurs w Tesco - na paragonie blok rysunkowy. Przejdzie?
0 0

marlena083

Cytuj wiadomość#6386636 sobota, 5 sierpnia 2017, 20:39:48
memos napisał(a):

A jak sytuacja wygląda z Kiorą? Konkurs w Tesco - na paragonie blok rysunkowy. Przejdzie?

Tak, Kiora nigdy nie robi problemów
0 0

memos

Cytuj wiadomość#6386638 sobota, 5 sierpnia 2017, 20:41:01
marlena083 napisał(a):

memos napisał(a):

Tak, Kiora nigdy nie robi problemów

Dziękuję  emotka
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6386647 sobota, 5 sierpnia 2017, 21:09:14
@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po co?

Loteria jest tylko z paragonami Biedronki. Organizator przeciez sam moze poprosić Jeronimo Martins Polska o liste produktów Bic z opisem w systemie.No chyba, ze lepiej z promocji robic antypromocje, ośmieszajac Laureatów ...

No niestety ale osoby, które wygrały w pierwszym etapie pisały, że agencja wymaga opisu i pieczątki Biedronki.

Mnie nie prosili o opis i pieczątkę. 

estrelitta

Cytuj wiadomość#6386648 sobota, 5 sierpnia 2017, 21:18:25
Umigi napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Po co?

Loteria jest tylko z paragonami Biedronki. Organizator przeciez sam moze poprosić Jeronimo Martins Polska o liste produktów Bic z opisem w systemie.No chyba, ze lepiej z promocji robic antypromocje, ośmieszajac Laureatów ...

No niestety ale osoby, które wygrały w pierwszym etapie pisały, że agencja wymaga opisu i pieczątki Biedronki.

Mi także nic nie wspominali na ten temat

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6386649 sobota, 5 sierpnia 2017, 21:18:45
kaskaderka1 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

na czarnych jest "Długopis czarny crystal" po 4,99... 
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6386651 sobota, 5 sierpnia 2017, 21:21:42
migi napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

superloser napisał(a):

m.in gosia16 pisała
"Agencja robi loterię w określonej sieci sklepów.Na paragonie mam napisane długopisy i cenę.Ale oczywiście,według regulaminu ,muszę iść po pieczątkę do sklepu,żeby organizator wiedział ,że to ten produkt.To już jest paranoja.A w sklepie patrzą na mnie ,jakbym uciekła z psychiatryka. "
Byłam przekonana, że chodziło o Biedronkę/bic
0 0
|< << < 4248 4249 4250 4251 4252 42534254 4255 4256 4257 4258 > >> >|