Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4657 4658 4659 4660 4661 46624663 4664 4665 4666 4667 > >> >|

gosia16

Cytuj wiadomość#6455714 wtorek, 23 stycznia 2018, 22:14:29
cb656 napisał(a):

biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy?
Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.

Tego to już zupełnie nie rozumiem, aż tak chory nie jestem - kupuję wyłącznie na własne potrzeby, żaden "nadmiar" nie wchodzi w grę. Czasem (wcześniej) jak były konkursy chipsowe, wolałem nawet oddać dzieciom sąsiadów, niż samemu się tuczyć. Takie ujęcie tematu jest mi zupełnie obce i pogardzam takim podejściem, które każe nakupować na konkurs towarów, które nie są do niczego innego potrzebne emotka
No ale widocznie zjawisko istnieje, skoro o nim piszesz. To jest jakiś kosmos emotka

Jasne,zawsze lepiej jak to się dzieci tuczą  emotka  To się nazywa zdrowe podejście do tematu emotka

gosia16

Cytuj wiadomość#6455716 wtorek, 23 stycznia 2018, 22:19:51
cb656 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

cb656 napisał(a):

jak były konkursy chipsowe, wolałem nawet oddać dzieciom sąsiadów, niż samemu się tuczyć. 

Jasne, zawsze lepiej jak to się dzieci tuczą 

Jasne, że tak emotka Młody organizm ma inną przemianę materii i spalanie.
Nie robiłem tego ukradkiem, za plecami, tylko w porozumieniu z rodzicem. Rodzic wzdychał z ulgą, że nie musi wydawać kasy na to, co dzieci I TAK by sobie sprawiły po krótszych lub dłuższych marudzeniach. Co, nie miałas nigdy przebojów z dzieckiem przy kasie "Mamusiu, a mogę lizaka? A gumę? Mamooo!!"

No jak raz córka chciała gumę w Biedronce przy kasie to miałam przeboje.Za nic nie dała sobie wytłumaczyć ,że to nie do żucia emotka

joan

Cytuj wiadomość#6455739 wtorek, 23 stycznia 2018, 23:54:11
Karniaki się należą -> część dzisiejszych wpisów nadaje się jedynie do "Popraw sobie humor"! emotka

Zmywarka pluje wodą na moją kuchnię i mam dylemat, czy zapłacić kolesiowi, żeby ją przyszedł zobaczyć / naprawić, czy może w zasługujący na pogardę sposób wydać pijondze celem zakupu niepotrzebnych tabletek Somat? Już drugi dzień się zastanawiam emotka

calineczka354

Cytuj wiadomość#6455741 środa, 24 stycznia 2018, 00:09:30
Mam trochę głupie pytanie dotyczące konkursu kiory z Biedronki (postacie disneya na święta). Otrzymałam dziś maila z prośba o przesłanie załącznika z regulaminu. Praca jest mojego autorstwa i już od dawna jestem pełnoletnia emotka Muszę przyznac, że ten załącznik jest dla mnie trochę niejasny. Czy powinnam wypełnić swoimi danymi wszystkie 3 strony czy tylko pierwszu punkt A i podpisy na koniec?(wg reszta to dalsza część podpunktu B i odnosi się do przedstawicieli ustawowych, ale nie jest to jasno napisane). Przepraszam za spam emotka  I być może dla niektórych oczywiste pytania. To moja pierwsza nagroda z kiory i pierwsze dla nich oświadczenie emotka  Będę wdzięczna za wskazówkę !
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6455751 środa, 24 stycznia 2018, 07:33:56
biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy? Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.

Domy dla bezdomnych, samotnych matek itp.traktowane są po macoszemu , więc tam zawsze się wsparcie przyda . 
A czasami ciężko się czegoś pozbyć . emotka Lekką ręką rozdawałam wśród znajomych piwa z przedświątecznych konkursów / loterii i co wygrałam ? Skrzynkę piwa  emotka
defed 0

calineczka354

Cytuj wiadomość#6455765 środa, 24 stycznia 2018, 08:47:35
cb656 napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Mam trochę głupie pytanie dotyczące konkursu kiory z Biedronki (postacie disneya na święta).
Muszę przyznac, że ten załącznik jest dla mnie trochę niejasny. Jestem pełnoletnia...
Czy powinnam wypełnić swoimi danymi wszystkie 3 strony czy tylko pierwszu punkt A i podpisy na koniec? 

Nie panikuj emotka Każdy ma prawo zadać głupie pytanie emotka
Masz wysłać podpisane oświadczenie, że nie jesteś swoją córką emotka Tylko tyle i nic więcej.
Moja rada: skopiuj sobie tekst załącznika do Worda (na przykład), USUŃ z treści to, co Cię NIE DOTYCZY, pozostałe wypełnij ZGODNIE Z PRAWDĄ, podpisz i postaraj się tak zmanipulować wielkością i krojem czcionki, by ze wszystkim* zmieścić się na JEDNEJ STRONIE.
* tylko z tym, co potrzebne.

OŚWIADCZENIE o danych osobowych i przeniesieniu majątkowych praw autorskich do nagrodzonego utworu w konkursie Biedronka - „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya”
A  (CZYTELNIEWYPEŁNIA PEŁNOLETNI AUTOR PRACY)
Dane autora pracy: ...
Imię i Nazwisko:  ...
Adres do wysłania nagrody ...

Mając na uwadze, że:
- Agencja Promocyjno Reklamowa Kiora („Organizator”)przeprowadziła konkurs pt.: „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya” („Konkurs”);
- ... jest autorem pracy konkursowej i przysługuje mu/jej pełnia praw autorskich osobistych i majątkowych do zgłaszanej pracy konkursowej;
Ja niżej podpisany/podpisana ... oświadczam, że Nominowany Utwór jest utworem oryginalnym, nie narusza ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i praw pokrewnych ani jakichkolwiek praw osób trzecich oraz nie jest obciążony prawami osób trzecich. Nagrodzony Utwór może być wykorzystywany zarówno w całości, jak i w części.

Wyrażam zgodę na udział w niniejszym konkursie oraz akceptuję warunki niniejszego Regulaminu. Potwierdzam również, iż zgadzam się, aby doszło do cesji praw i udzielenia upoważnień określonych w niniejszym dokumencie. Jako dane kontaktowe z Autorem w sprawach związanych z konkursem ustalam
Imię i Nazwisko: ...
adres e-mail kontaktowego: ...
nr telefonu kontaktowego: ...
Uczestnik niniejszym przenosi na Organizatora całość autorskich praw majątkowych do wszystkich utworów stworzonych przez Uczestnika (tzw. prawa własne), powstałych w związku z udziałem w Konkursie („Utwór”). Organizator, bez dodatkowego wynagrodzenia, nabywa całość majątkowych praw autorskich do Utworu, na wszelkich znanych w dniu zawarcia niniejszej umowy polach eksploatacji, a w szczególności na następujących polach eksploatacji w zakresie: (i) wykorzystywania Utworu w pełnym zakresie, w tym m.in. do korzystania z Utworu w dowolny sposób, włączania go w całości lub w części do innych utworów, wykorzystywania jako wzorca do opracowywania innych utworów, a także wykorzystania w charakterze znaku towarowego; (ii)utrwalania i zwielokrotniania Utworu - wytwarzanie dowolną techniką egzemplarzy Utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową; (iii) obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału alboegzemplarzy; (iv) rozpowszechniania Utworu w sposób inny niż określony powyżej - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie,odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie Utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym; (v) udostępniania w sieci Internet oraz innych sieciach
komputerowych oraz platformach cyfrowych. Ponadto Organizator uprawniony jest do dokonywania wszelkich modyfikacji (w szczególności zmian lub ulepszeń) Utworów, według potrzeb i uznania Organizatora.

Przeczytałem i Akceptuję zasady Konkursu opisane wRegulaminie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celach związanych z obsługą konkursu „Boże Narodzenie z bohaterem Disneya” na zasadach wskazanych w Regulaminie.
Imię i nazwisko Autora ...
Podpis Autora ...
data ...

Dziękuję bardzo za pomoc!  emotka
0 0

myla

Cytuj wiadomość#6455792 środa, 24 stycznia 2018, 10:39:11
Czy ktokolwiek cokolwiek wygrał za dodawanie opini na Opinello?
0 0

stellasz

Cytuj wiadomość#6455793 środa, 24 stycznia 2018, 10:42:12
myla napisał(a):

Czy ktokolwiek cokolwiek wygrał za dodawanie opini na Opinello?

ja nigdy, ale ja coś rzadko mam fart emotka
myla 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6455794 środa, 24 stycznia 2018, 10:53:16
joan napisał(a):

Karniaki się należą -> część dzisiejszych wpisów nadaje się jedynie do "Popraw sobie humor"! emotka

Zmywarka pluje wodą na moją kuchnię i mam dylemat, czy zapłacić kolesiowi, żeby ją przyszedł zobaczyć / naprawić, czy może w zasługujący na pogardę sposób wydać pijondze celem zakupu niepotrzebnych tabletek Somat? Już drugi dzień się zastanawiam emotka

Aż mi się coś przypomniało i trochę mi dzisiaj weselej dzięki joan emotka Kupuj somat, ja nie kupuję więc nie ma konkurencji emotka emotka emotka ech gdybym miała zmywarkę może bym zagrała, ale nie będę marnować kasy bo i tak nie wygram emotka
Pytanie mam z BELVITY (tu też mam ogromne szanse haha) paragon musi być z danego etapu? Bo mam aż 2 z poprzedniego tygodnia i nie wiem czy mogę ich użyć emotka
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6455798 środa, 24 stycznia 2018, 11:11:12
Mysia napisał(a):

Aż mi się coś przypomniało i trochę mi dzisiaj weselej dzięki joan emotka Kupuj somat, ja nie kupuję więc nie ma konkurencji emotka emotka emotka ech gdybym miała zmywarkę może bym zagrała, ale nie będę marnować kasy bo i tak nie wygram emotka
Pytanie mam z BELVITY (tu też mam ogromne szanse haha) paragon musi być z danego etapu? Bo mam aż 2 z poprzedniego tygodnia i nie wiem czy mogę ich użyć emotka

Paragon nie musi być z danego etapu - tak pisała belVita na swoim fanpage   emotka
Mysia 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6455799 środa, 24 stycznia 2018, 11:16:36
Reni napisał(a):

Mysia napisał(a):

Paragon nie musi być z danego etapu - tak pisała belVita na swoim fanpage   emotka

Dzięki emotka
Reni 0

mmika26

Cytuj wiadomość#6455828 środa, 24 stycznia 2018, 12:39:02
https://www.e-kon...tv.html#.WmhubjQiEdU

Brał ktoś udział w tym konkursie? Wie ktoś coś na temat wyników?
Zalatuje mi to ściemą... na FB nie ma już profilu, bo mi nie wyszukuje, na maila zero odpowiedzi, a na YT mój komentarz konkursowy został usunięty...
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6455829 środa, 24 stycznia 2018, 12:40:06
mmika26 napisał(a):

https://www.e-kon...tv.html#.WmhubjQiEdU

Brał ktoś udział w tym konkursie? Wie ktoś coś na temat wyników?
Zalatuje mi to ściemą... na FB nie ma już profilu, bo mi nie wyszukuje, na maila zero odpowiedzi, a na YT mój komentarz konkursowy został usunięty...

Nie grałam, ale też mi to wygląda na ściemę emotka  

violka88

Cytuj wiadomość#6455837 środa, 24 stycznia 2018, 12:55:18
czy Belvita już dziś informowała z III etapu? emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6455838 środa, 24 stycznia 2018, 12:56:00
violka88 napisał(a):

Raczej nie emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6455861 środa, 24 stycznia 2018, 13:48:13
aurorcia napisał(a):

violka88 napisał(a):

Raczej nie emotka

no to czekamy emotka
0 0

Gość poprostuanette

Cytuj wiadomość#6455871 środa, 24 stycznia 2018, 14:19:20
pozytywnie zweryfikowlai paragon kaufland... nie odejmowałam ceny za alkohol tylko napisałam całkowitą sumę emotka
darog 0

dzikuska21

Cytuj wiadomość#6455878 środa, 24 stycznia 2018, 14:48:19
czy ktos może mi podpowiedziec czy streamline lubi jak sie w hasło wplecie nazwe colgate czy nie?
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6455880 środa, 24 stycznia 2018, 14:54:41
dzikuska21 napisał(a):

czy ktos może mi podpowiedziec czy streamline lubi jak sie w hasło wplecie nazwe colgate czy nie?

Zadzwoń do nich i się zapytaj emotka z tego co czytałam na forum to oni chyba nie mają jakichś konkretnych ulubionych odpowiedzi emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6455886 środa, 24 stycznia 2018, 15:15:31
dzikuska21 napisał(a):

bez znaczenia  emotka

|< << < 4657 4658 4659 4660 4661 46624663 4664 4665 4666 4667 > >> >|