Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 4840 4841 4842 4843 4844 48454846 4847 4848 4849 4850 > >> >|

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6484327 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:20:03
kreatia napisał(a):

To co? Po tableteczce przed nervomixowymi wynikami? emotka

a kiedy wyniki dziś ?
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6484328 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:20:12
kreatia napisał(a):

No to siup! Oczywiście emotka  
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6484330 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:29:42
joasiunia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Kurna a ja kupiłam paragon na forum ... nie wytrzymam tego!

stamp2

Cytuj wiadomość#6484331 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:31:35
czy do głośnika z konkursu wygrajzblack ktoś otrzymał gwarancje? emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6484334 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:39:24
Misiamarysia: Nie zniknęła. Dalej co jakiś czas coś dużego zgarną.
Grają mniej, ale o dobre nagrody. Z rynku wcale nie wypadli emotka
W konkursach fotograficznych szybciej się coś przejada - twarze, style zdjęć, gadżety. Nieliczne firmy śledzą rynek, ale jak już śledzą, odrzucają to, co było. Potem są komentarze, że wygrało byle co, ale nie zawsze jest w czym wybierać po selekcji wstępnej  emotka
Konkurencja w konkursach fotograficznych jest mocna.
Poziom coraz wyższy. 
Kiedy niektórzy podsumowują nagrody z całego roku okazuje się, że wcale tak dużo tych nagród nie mieli. Rzucili się w oczy przez chwilę i koniec. 
Co parę miesięcy są tu komentarze: znowu oni?
Zauważcie jednak, że za każdym razem ci "oni" się zmieniają.
Był "znowu clown!!!". Był "znowu pan w czerwonych spodenkach!!!". Była "znowu ta rodzina z Poznania!!!". 
Teraz jest "znowu malunki!!!"  emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6484335 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:40:31
estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Nervomix bardziej przyda się temu, od kogo kupiłaś, gdy okaże się, że wygrałaś, a on/ona nie zagrał/nie zagrała emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6484339 wtorek, 24 kwietnia 2018, 08:57:03
joasiunia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Nervomix bardziej przyda się temu, od kogo kupiłaś, gdy okaże się, że wygrałaś, a on/ona nie zagrał/nie zagrała emotka

joasiunia nie rozumiem takiej postawy  emotka , rywalizacja - tak, a zwykła zawiść - nie! Jeśli robię komuś zakupy /nieważne czy sama gram, czy nie/ to życzę nabywcy powodzenia, a gdy się dowiem, że wygrał, zwyczajnie po ludzku się cieszę, że minimalnie się do tego przyczyniłam emotka . Nervomixu itp znieczulaczy nie używam.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6484341 wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:11:29
azaflora napisał(a):

joasiunia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kreatia napisał(a):

joasiunia nie rozumiem takiej postawy  emotka , rywalizacja - tak, a zwykła zawiść - nie! Jeśli robię komuś zakupy /nieważne czy sama gram, czy nie/ to życzę nabywcy powodzenia, a gdy się dowiem, że wygrał, zwyczajnie po ludzku się cieszę, że minimalnie się do tego przyczyniłam emotka . Nervomixu itp znieczulaczy nie używam.

Alaflora, to było żartem napisane, spokojnie emotka Zawiść to zupełnie obce mi słowo, zapewniam Cię emotka

kadrianna

Cytuj wiadomość#6484348 wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:36:18
Kiedy mniej więcej opublikują zwycięzców 3 tygodnia Nestle?
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6484350 wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:38:55
kadrianna napisał(a):

Oni publikują dopiero po potwierdzeniu paragonów. Ale informują dość szybko. 2 etap kończył się w niedzielę 15/04, a już dzień później(!) dzwonili
0 0

bagietkoweniebo

Cytuj wiadomość#6484351 wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:40:14
kreatia napisał(a):

Ja grałam, ale się nie nastawiam. Ostatnio przegrywam wszystko, więc po co się łudzić. No ale głupio nie zagrać haha

azaflora

Cytuj wiadomość#6484355 wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:45:08
joasiunia napisał(a):

azaflora napisał(a):

joasiunia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Alaflora, to było żartem napisane, spokojnie emotka Zawiść to zupełnie obce mi słowo, zapewniam Cię emotka

joasiunia napisałam to ogólnie, tyle, że pod Twoim postem.
Kiedy czytam gorzkie żale itp, że ktoś wygrał i wygrał byle czym, przypominam sobie staaary kawał o  jaśnie panie i jego służącym Janie. Może będę jak Karol Strasburger, nic to emotka
Stary pan pojął za żonę młodą istotę, zawsze w sypialni towarzyszył im służący Jan, który miał za zadanie trzymać lampę i odpowiednio oświetlać małżeńskie łoże. Niestety pani leżała znudzona i wręcz zasypiała podczas mężowskich kiepskich wysiłków. Wreszcie pan się zdenerwował i postanowił, że zastąpi go służący, a pan będzie trzymał lampę.Jan był mężczyzną znacznie młodszym od pana, pani więc szybko i żywo zareagowała na jego działania. A pan wreszcie triumfował - "widzisz Janie tak się świeci!"

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6484370 wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:08:55
superloser napisał(a):

FORTIS chce pesel oraz numer doeodu za piłke  emotka  Coca-cola/ Biedra

chyba sobie żarty robią
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6484374 wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:13:48
andii napisał(a):

superloser napisał(a):

FORTIS chce pesel oraz numer doeodu za piłke  emotka  Coca-cola/ Biedra

Po co wprowadzasz w błąd?

ale teraz chyba nie losują piłek, tylko raz dziennie wyjazd? system losowań w tym konku w biedronce jest dla mnie niejasny.
mia, andii 0

superloser

Cytuj wiadomość#6484376 wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:18:26
5. Odbiór nagrody5.1. Zwycięzcy nagród, wylosowanych w Losowaniu są informowani o wygranej, najpóźniej wterminie 5 dni od dnia Losowania, za pośrednictwem bezpłatnego SMSa wysłanego nanumer telefonu, z którego Zgłoszenie wysłano, lub wskazany w Zgłoszeniu, zgodnie z pkt3.2.2. powyżej. W SMSie Organizator informuje zwycięzcę o konieczności przesłaniadanych, o których mowa poniżej odsyłając w tym zakresie do regulaminu dostępnego nastronie internetowej www.emocjezcocacola.pl. Zwycięzca w celu odbioru nagrodyzobowiązany jest przesłać do Organizatora prawidłowo, we wszystkich miejscach podpisanyskan/zdjęcie oświadczenia zawierające następujące dane:5.1.1. imię, nazwisko, oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numeremtelefonu zwycięzcy, zgodnym z numerem, podanym w Zgłoszeniu, lub z któregoZgłoszenia dokonano, a w przypadku nagród wskazanych w pkt 4.1.2. i 4.1.3.powyżej dodatkowo nazwę i numer dokumentu tożsamości, numer PESEL, a wprzypadku braku numeru PESEL...
0 0

andii

Cytuj wiadomość#6484381 wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:25:01
superloser napisał(a):

5. Odbiór nagrody5.1. Zwycięzcy nagród, wylosowanych w Losowaniu są informowani o wygranej, najpóźniej wterminie 5 dni od dnia Losowania, za pośrednictwem bezpłatnego SMSa wysłanego nanumer telefonu, z którego Zgłoszenie wysłano, lub wskazany w Zgłoszeniu, zgodnie z pkt3.2.2. powyżej. W SMSie Organizator informuje zwycięzcę o konieczności przesłaniadanych, o których mowa poniżej odsyłając w tym zakresie do regulaminu dostępnego nastronie internetowej www.emocjezcocacola.pl. Zwycięzca w celu odbioru nagrodyzobowiązany jest przesłać do Organizatora prawidłowo, we wszystkich miejscach podpisanyskan/zdjęcie oświadczenia zawierające następujące dane:5.1.1. imię, nazwisko, oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numeremtelefonu zwycięzcy, zgodnym z numerem, podanym w Zgłoszeniu, lub z któregoZgłoszenia dokonano, a w przypadku nagród wskazanych w pkt 4.1.2. i 4.1.3.powyżej dodatkowo nazwę i numer dokumentu tożsamości, numer PESEL, a wprzypadku braku numeru PESEL...

No ...a piłki są 4.1.1. emotka

andii

Cytuj wiadomość#6484393 wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:44:32
Czy wysyłał ktoś DZISIAJ zgł na VISCOPLAST???  czy udało się wysłać? emotka
0 0

violka88

Cytuj wiadomość#6484407 wtorek, 24 kwietnia 2018, 11:18:53
andii napisał(a):

Czy wysyłał ktoś DZISIAJ zgł na VISCOPLAST???  czy udało się wysłać? emotka

wczoraj bez problemu, dzis nie wiem
andii 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6484410 wtorek, 24 kwietnia 2018, 11:22:34
bagietkoweniebo napisał(a):

kadrianna napisał(a):

Oni publikują dopiero po potwierdzeniu paragonów. Ale informują dość szybko. 2 etap kończył się w niedzielę 15/04, a już dzień później(!) dzwonili

Ale za pierwszy etap poinformowali po 8 dniach (w ostatni dzien wg regulaminu), wiec tak naprawde nic nie wiadomo.
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6484412 wtorek, 24 kwietnia 2018, 11:24:34
mietowa napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

kadrianna napisał(a):

Ale za pierwszy etap poinformowali po 8 dniach (w ostatni dzien wg regulaminu), wiec tak naprawde nic nie wiadomo.

Jedyne, co wiadomo, to to, że na pewno nie dziś, bo posiedzenie na którym wybierają jest jutro emotka Więc dziś można z oczekiwaniami zluzować, telefon wyciszyć i konkursowo poodpoczywać emotka
|< << < 4840 4841 4842 4843 4844 48454846 4847 4848 4849 4850 > >> >|