Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

1Mamcia

Cytuj wiadomość#6490867 sobota, 19 maj 2018, 22:05:23
mariolakal napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Prosze o podpowiedź, co w Lidlu wychodzi najtaniej na konkurs Disney?

Czekoladki 4 x 20 g /opis: czekolada mleczna - 2,99 zł./

Dziekuję, a ja głupia szukałam wsrod puzzli.
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6490869 sobota, 19 maj 2018, 22:12:55
Jak te jogurty wyglądają??
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6490871 sobota, 19 maj 2018, 22:16:07
Trampek: Mają dwa motywy: "Gdzie jest Dory?" i "Auta". 
W reg jako: Polmlek Jogurt z zabawką dla dzieci  emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6490872 sobota, 19 maj 2018, 22:18:13
Trampek: Zabawka słaba, jogurt też nie lepszy w smaku, ale czekoladek i batonów koło mnie nie mieli. 
Skarpet nie dojrzałam, ale w ubraniach bałagan wielki. Nie wiem, po ile są.
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6490873 sobota, 19 maj 2018, 22:23:29
Zobaczę bo już chciałam jakąś piłkę kupić czy coś ,
;) 
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6490874 sobota, 19 maj 2018, 22:28:39
Trampek: Piłka jest po 8 zł. Ja jednak skusiłam się na ten jogurt... 
Z trzy łyżeczki jogurtu i małe autko z kołami, co się nie kręcą  emotka  
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6490900 niedziela, 20 maj 2018, 12:44:29
Czy w Konkursie KIORY w Lidlu jak moja wiadomość przekroczy 160 znaków to czy muszę już mieć 2 paragony?

Dziwny dla mnie ten zapis!

Uczestnikowi przysługuje możliwość wysłania jednego SMSa za każdy jeden dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) dokumentujący zakup Produktów dokonanych w okresie Sprzedaży Promocyjnej.

Każda pojedyncza odpowiedź na Zadanie Konkursowe jest ograniczona do jednego SMS-a.
Koszt 1 SMSa wynosi 0,50 zł netto (0,62 zł brutto) i jest naliczany: sms bez polskich znaków diakrytycznych (bez ą, ś, ć itd)

do 160 znaków – liczone jako 1 sms161-306 znaków– liczone jako 2 smsy307- 459 znaków – liczone jako 3 smsy
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6490933 niedziela, 20 maj 2018, 18:11:08
mam pytanko do osób, które wygrały już coś w loterii Heinekena. Czy oni, w razie wygranej, chcą faktycznie taki oryginalny kapsel? Bo niby piszą, by do 14 sierpnia zachować... 
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6490937 niedziela, 20 maj 2018, 19:00:19
delvitto napisał(a):

mam pytanko do osób, które wygrały już coś w loterii Heinekena. Czy oni, w razie wygranej, chcą faktycznie taki oryginalny kapsel? Bo niby piszą, by do 14 sierpnia zachować... 

nie wiem, ale logika mi podpowiada, że jeżeli w regulaminie piszą, by zachować, to należy zachować. i tyle. 
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6490947 niedziela, 20 maj 2018, 20:19:33
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

Ciekawe po co Smolar stworzył Undengrund...?
W wątku Smolara kiedys podałem dane pracowńika Smolara, który jest w Undengrand, napisałem nawet do nich po cos tam maila, jakieś pol roku mija-bez odpowiedzi.

Mam przekonanie niemal 100% ze obie agencje posiadają pięknie stworzona bazę danych.
Mam tez równie wysokie przekonanie, ze Smolar "pewnych kłotliwych uciążliwych po reklamacjach" numery telefonu pomija z losowania "wyciagnięcie losu z urny"...

By jak padnie jedno to ma drugie.
Tak jak Mąż co robi interesy ma rozdzielność majatkową. Jak firma padnie to ma dom u żony. Każdy orze jak może.

0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6490948 niedziela, 20 maj 2018, 20:20:40
FBilona napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

Ciekawe po co Smolar stworzył Undengrund...?
W wątku Smolara kiedys podałem dane pracowńika Smolara, który jest w Undengrand, napisałem nawet do nich po cos tam maila, jakieś pol roku mija-bez odpowiedzi.

Mam przekonanie niemal 100% ze obie agencje posiadają pięknie stworzona bazę danych.
Mam tez równie wysokie przekonanie, ze Smolar "pewnych kłotliwych uciążliwych po reklamacjach" numery telefonu pomija z losowania "wyciagnięcie losu z urny"...

By jak padnie jedno to ma drugie.
Tak jak Mąż co robi interesy ma rozdzielność majatkową. Jak firma padnie to ma dom u żony. Każdy orze jak może. \

0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6490952 niedziela, 20 maj 2018, 20:38:00
delvitto napisał(a):

Gram w Heinekenie od lat. Mąż wygrał nawet wyjazd na LM, mniejszych nagród nie zliczę i nigdy nikt nie chciał od nas kapsli, ale na wszelki wypadek zostawiamy.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6490954 niedziela, 20 maj 2018, 20:56:13
ikropka napisał(a):

delvitto napisał(a):

Gram w Heinekenie od lat. Mąż wygrał nawet wyjazd na LM, mniejszych nagród nie zliczę i nigdy nikt nie chciał od nas kapsli, ale na wszelki wypadek zostawiamy.

dzięki:) spytałam, bo nie wiem, co zrobić z kodami, które dostałam w ramach wymiany za inne kody. Nie mam tych kapsli, są u osób, z którymi się wymieniałam, a być może te osoby po wysłaniu mi kodów - powyrzucały nie potrzebne im kapsle. No i myślę, czy warto je wykorzystać.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6490956 niedziela, 20 maj 2018, 21:12:28
delvitto napisał(a):

ikropka napisał(a):

delvitto napisał(a):

dzięki:) spytałam, bo nie wiem, co zrobić z kodami, które dostałam w ramach wymiany za inne kody. Nie mam tych kapsli, są u osób, z którymi się wymieniałam, a być może te osoby po wysłaniu mi kodów - powyrzucały nie potrzebne im kapsle. No i myślę, czy warto je wykorzystać.

Heineken chce foto zawleczki w przypadku wygrania lepszej nagrody niż piłka,więc jak się wymieniasz na kody to od razu proś fotki.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6490977 niedziela, 20 maj 2018, 23:41:01
delvitto napisał(a):

ikropka napisał(a):

delvitto napisał(a):

a po co grać w konkursie produktu, którego się nie kupuje? nie lepiej grać na takie kody, które się ma? 
0 0

miszczu1

Cytuj wiadomość#6490978 niedziela, 20 maj 2018, 23:43:30
1Mamcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Prosze o podpowiedź, co w Lidlu wychodzi najtaniej na konkurs Disęney?

Te co ktoś pokazywał wcześniej na zdjęciu? Przecież one nie są na licencji marvela...
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6490980 niedziela, 20 maj 2018, 23:49:36
taalvikki napisał(a):

a po co grać w konkursie produktu, którego się nie kupuje? nie lepiej grać na takie kody, które się ma? 

A nie lepiej zostawić ludziom prawo decydowania o swoich działaniach?

3dominika3

Cytuj wiadomość#6490982 poniedziałek, 21 maj 2018, 00:06:51
Hej emotka  Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Jacob's Creek? Chodzi mi o ten: https://www.e-kon...ke-do-australii.html Czy dostaliście jakieś potwierdzenie wzięcia udziału na maila? 
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6490983 poniedziałek, 21 maj 2018, 00:57:43
Czyyyy ja dobrze widze, ze na belriso trzeba miec paragon z dnia poprzedniego lub danego, w ktorym sie probuje? Czyli moj paragon z czwartku do kosza sie nadaje? emotka
0 0

termitek99

Cytuj wiadomość#6490986 poniedziałek, 21 maj 2018, 07:16:33
miszczu1 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

Prosze o podpowiedź, co w Lidlu wychodzi najtaniej na konkurs Disęney?

Te co ktoś pokazywał wcześniej na zdjęciu? Przecież one nie są na licencji marvela...

Ale tam była wśród tych czekoladek Barbie, a to jest przecież chyba OK, bo Disney?
0 0