Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

zielonaszpilka

#7171094 Napisano: 20.04.2024 15:25:43
pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

Majkii

#7171106 Napisano: 20.04.2024 16:07:33
zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.
0 0

zielonaszpilka

#7171110 Napisano: 20.04.2024 16:27:24
Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

To też by się przydało, w sensie moderacja postów przez pierwszy miesiąc. Ale jednak obecnie zakładanie konta na ekonkach to 5 sekund. Jeśli masz założyć maila, kliknąć w link aktywacyjny, to robi się to już dużo więcej roboty emotka  to też powinno zmęczyć 🤡

yrtest

#7171130 Napisano: 20.04.2024 17:59:11
OMG - założyłam konto z nieistniejącym mailem  emotka
pionas, jak to możliwe, że tu piszę, mimo, że podałam fikcyjnego maila?
zielonaszpilka ma rację - tu może być pierwotny problem!

cb656

#7171231 Napisano: 21.04.2024 17:46:48
Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

Przyznam, że choć wpisy tego kogoś są debilne i mogą irytować, to ja jakoś nie rozumiem reakcji forumowiczów. Czy to naprawdę tak trudno POWSTRZYMAĆ SIĘ od reakcji, odpowiadania mu, komentowania??! SERIO???? emotka Tacy inteligentni ludzie, a tacy nieopanowani. Rety, moim zdaniem najlepszą reakcją jest BRAK REAKCJI. Jemu zależy na uwadze, więc nie należy jej okazywać. Rety, to takie proste, a tak niewielu to rozumie.  emotka
Zagłodzić trolla obojętnością. Żadne tam łapki w dół, czy reprymendy tekstowe. Po prostu IGNOROWAĆ i wyłącznie zgłaszać chore wpisy Adminom do moderacji. Wojną podjazdową, a nie zgodnie z zasadą "chamstwu w życiu należy przeiwstawiać siem siłom i godnościom osobistom". NIE ZASŁUŻYŁ SOBIE NA ZAINTERESOWANIE I REAGOWANIE. Błagam... emotka

Majkii

#7171234 Napisano: 21.04.2024 18:17:22
cb656 napisał(a):

Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

Przyznam, że choć wpisy tego kogoś są debilne i mogą irytować, to ja jakoś nie rozumiem reakcji forumowiczów. Czy to naprawdę tak trudno POWSTRZYMAĆ SIĘ od reakcji, odpowiadania mu, komentowania??! SERIO???? emotka Tacy inteligentni ludzie, a tacy nieopanowani. Rety, moim zdaniem najlepszą reakcją jest BRAK REAKCJI. Jemu zależy na uwadze, więc nie należy jej okazywać. Rety, to takie proste, a tak niewielu to rozumie.  emotka
Zagłodzić trolla obojętnością. Żadne tam łapki w dół, czy reprymendy tekstowe. Po prostu IGNOROWAĆ i wyłącznie zgłaszać chore wpisy Adminom do moderacji. Wojną podjazdową, a nie zgodnie z zasadą "chamstwu w życiu należy przeiwstawiać siem siłom i godnościom osobistom". NIE ZASŁUŻYŁ SOBIE NA ZAINTERESOWANIE I REAGOWANIE. Błagam... emotka

Rety, sęk w tym że jego nic nie powstrzyma  emotka   a na forum dobrze widzieć normlane wpisy na temat, a nie gnój i beznadziejne wpisy nie mające nic wspólnego z tematyką tego forum. Takie coś należy tępić, zwłaszcza takie coś jak on.
0 0

cb656

#7171237 Napisano: 21.04.2024 19:22:03
Czyli ewidentnie widać, że Majkii jednak nie rozumie tego, co napisałem. Trudno. emotka
0 0

zielonaszpilka

#7171239 Napisano: 21.04.2024 19:28:34
cb656 napisał(a):

Czyli ewidentnie widać, że Majkii jednak nie rozumie tego, co napisałem. Trudno. emotka

Byłoby najlepiej ignorować takie posty, ale nie przetłumaczysz. Wciąż pojawiają się osoby, które nie mogą powstrzymać się od dyskusji albo dania łapki w dół. I tak będzie cały czas. Nie ugadasz wszystkich, więc trzeba 🤡 zablokować systemowo emotka  Łapki teraz pomagają zrzucić kolejne konta z rowerka. Ale przydałaby się moderacja postów przez pierwszy okres i dodatkowo uważam, że założenie tutaj konta serio powinno być odrobinę trudniejsze niż wpisanie fikcyjnego maila i dowolnego loginu emotka
1 cb656 0

cb656

#7171263 Napisano: 21.04.2024 22:09:58
Szpilko, ależ ja się zgadzam całkowicie w kwestii moderacji początkujących, pisałem o tym wcześniej! Chodzi mi jedynie o sytuację, z którą mamy do czynienia obecnie, póki pionas niecwdroży naszej prośby. Czyli: IGNOROWAĆ TROLLA! 
No nie powiesz mi, że zawsze musisz zareagować na czyjąś głupotę czy chamstwo? Wdając się w jakiekolwiek przepychanki z kimś takim niestety zniżamy się do jego poziomu, a nie o to chodzi. emotka

zielonaszpilka

#7171264 Napisano: 21.04.2024 22:38:52
cb656 napisał(a):

Szpilko, ależ ja się zgadzam całkowicie w kwestii moderacji początkujących, pisałem o tym wcześniej! Chodzi mi jedynie o sytuację, z którą mamy do czynienia obecnie, póki pionas niecwdroży naszej prośby. Czyli: IGNOROWAĆ TROLLA! 
No nie powiesz mi, że zawsze musisz zareagować na czyjąś głupotę czy chamstwo? Wdając się w jakiekolwiek przepychanki z kimś takim niestety zniżamy się do jego poziomu, a nie o to chodzi. emotka

Absolutnie, ja reagować nie muszę, ba, nie mam nawet takiej potrzeby, ten człowiek jest mi zupełnie obojętny emotka  Tak jak robię ostrą selekcję konkursów, tak robię ostrą selekcję rzeczy, na które warto marnować czas i nerwy. On trafia do kategorii "rzeczy, które mnie nie interesują" emotka  Teraz jednak łapki w dół są o tyle skuteczne, że wywołują blokadę konta. W sumie teraz się waham czy dawać mu łapki w dół czy nie, bo jego posty mnie ani ziębią ani grzeją, ale im szybciej zostanie złapkowany tym szybciej zostanie zablokowany i tym samym forumowicze będą mogli skupić się na dyskusjach o tym, do czego wątki są przeznaczone, bez zbędnych dygresji. A ja lubię konkret i chciałabym wiedzieć tylko, co i gdzie ktoś wygrał, a nie co myśli o trollu emotka

pionas

#7171287 Napisano: 22.04.2024 08:49:52
zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

faktycznie był problem - już poprawiłem i przed wejściem na forum sprawdza czy adres e-mail jest potwierdzony, dzięki za czujność emotka

byekitty

#7171290 Napisano: 22.04.2024 08:56:01
super! to bardzo ważny czynnik wyeliminowany. Wydaje mi się, że mógłbyś pionas jeszcze wyłączyć widoczność tego wątku dla niezalogowanych i nowych (?), bo gość odnosił się w mdw do Twoich wpisów stąd, więc jest żywo zainteresowany obchodzeniem ograniczeń emotka

byekitty

#7171884 Napisano: 24.04.2024 11:18:54
emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...
1 bethan 0

bethan

#7172177 Napisano: 25.04.2024 13:20:21
byekitty napisał(a):

emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...

U mnie czyszczenie cookies nie pomaga w ogóle, i nie działa na żadnej przeglądarce  na Androidzie, too bad.
1 byekitty 0

byekitty

#7172182 Napisano: 25.04.2024 13:24:26
bethan napisał(a):

byekitty napisał(a):

emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...

U mnie czyszczenie cookies nie pomaga w ogóle, i nie działa na żadnej przeglądarce  na Androidzie, too bad.

ale masz jeszcze apkę! na ios niestety nie ma, dobrze, że jeszcze działa safari, ale trzęsę się, że to się zaraz skończy emotka  jak żyć bez ekonków na telu, jak żyć?
0 0

cb656

#7172201 Napisano: 25.04.2024 14:02:07
byekitty napisał(a):

emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...

Rzuć okiem na ustawienia Chrome...
Ja bym kombinował w tym obszarze. No bo jeśli na przykład WYŁĄCZYSZ możliwość zapisywania ciasteczek, być może sytuacja się poprawi, ech...
Tak tylko kombinuję. emotka emotka emotka

0 0

pionas

#7172274 Napisano: 25.04.2024 17:26:40
bethan napisał(a):

byekitty napisał(a):

emotka I u mnie nastał koniec ekonków na chromie w telefonie. Gdzieś czytałam, że czyszczenie ciasteczek pomaga na chwilę - to mnie nie urządza. Czy w jakiś inny sposób można przywrócić działanie ekonkow na chromie? Na tą chwilę do ekonkow służy mi inna przeglądarka, co jest dość kłopotliwe...

U mnie czyszczenie cookies nie pomaga w ogóle, i nie działa na żadnej przeglądarce  na Androidzie, too bad.


A odpalenie strony w trybie incognito pomaga?
1 cb656 0

Monika11

#7172380 Napisano: 26.04.2024 09:06:49
Taki sam komunikat miałam - ale na telefonie , incognito pomogło -dzięki emotka
1 byekitty 0

byekitty

#7172381 Napisano: 26.04.2024 09:07:12
pionas tak, na incognito wszystko działa.
cb656 na iPhonie nie ma takiego ustawienia, mam wrażenie, że opcje są bardzo ograniczone tam. kombinowałam z ustawieniami ochrony i nic.
0 0

pionas

#7172387 Napisano: 26.04.2024 09:36:31
Monika11 napisał(a):

Taki sam komunikat miałam - ale na telefonie , incognito pomogło -dzięki emotka

byekitty napisał(a):

pionas tak, na incognito wszystko działa.
cb656 na iPhonie nie ma takiego ustawienia, mam wrażenie, że opcje są bardzo ograniczone tam. kombinowałam z ustawieniami ochrony i nic.

spróbujcie wejść na ten adres: https://www.e-konkursy.info/reset-cookie i dajcie znać czy pomogło
2 cb656, as32572 0