Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

loser9

Cytuj wiadomość#6522978 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:20:30
O , kreatia. Jak sobie ułożył życie po tym ? Coś powiesz więcej ?:) tak z ciekawości. 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6522980 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:21:07
buziolek napisał(a):

kreatia napisał(a):

loser9 napisał(a):

Czy spotkaliście na forum osobę która chwaliła się ze wygrała cokolwiek w loterii Żywiec ustaw sobie ż ? emotka  

A znasz kogoś, kto wygrał szóstkę w totka? emotka

Ja znam emotka 6 mln chłopak wygrał w 2007 r emotka parę domów ode mnie mieszka

też znam taka osobę, ale niestety nie z rodziny
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6522981 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:21:18
kreatia napisał(a):

loser9 napisał(a):

Czy spotkaliście na forum osobę która chwaliła się ze wygrała cokolwiek w loterii Żywiec ustaw sobie ż ? emotka  

Dla mnie "Ż" to ściema, to samo co kapsle Desperadosa.

Mój wygrał 70 tys w lotka, niestety dawno temu  emotka  ale nie ma co porównywać szóstki do 300 tysięcy. Na pewno gdzieś by to wyszło, nawet gdyby oficjalnie nikt się nie przyznał to pogłoski by były emotka  Ja nie wierzę w nagrody z Żywca. 
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6522985 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:31:07
loser9 napisał(a):

O , kreatia. Jak sobie ułożył życie po tym ? Coś powiesz więcej ?:) tak z ciekawości. 

to raczej do buziolek. Też chętnie przeczytam emotka
loser9 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6522986 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:41:08
buziolek napisał(a):

kreatia napisał(a):

loser9 napisał(a):

Ja znam emotka 6 mln chłopak wygrał w 2007 r emotka parę domów ode mnie mieszka

Z mężem mamy znajomego co trafił szóstkę. Zainwestował w hotel i nawet fajnie mu się żyje. Mi też pewnie fajnie żyłoby się z tyloma milionami na koncie emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6522987 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:42:10
kreatia napisał(a):

loser9 napisał(a):

to raczej do buziolek. Też chętnie przeczytam emotka

Dom wybudowal i sobie zyje spokojnie, wiem ze sąsiedzi i znajomi się odwrócili bo bardzo zazdroscili

loser9

Cytuj wiadomość#6522988 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:43:33
Ah ta zazdrość ... pytam bo ja to mam wyobrażenie ze taki człowiek kupuje dom w ciepłych krajach i nie ma go tu emotka  

ps co do nałęczowianki dla tych co czekają - odpisali mi , ze info będą pod zgłoszeniami. Czyli ciezko będzie nam znaleść kto wygrał (jeśli nie my:) )
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6522990 wtorek, 28 sierpień 2018, 11:45:52
loser9 napisał(a):

Ah ta zazdrość ... pytam bo ja to mam wyobrażenie ze taki człowiek kupuje dom w ciepłych krajach i nie ma go tu emotka  

ps co do nałęczowianki dla tych co czekają - odpisali mi , ze info będą pod zgłoszeniami. Czyli ciezko będzie nam znaleść kto wygrał (jeśli nie my:) )

To on sie gospodarka rolną zajmuję, ponad 50 lat mial jak wygrał
loser9 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523011 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:08:23
Mail od Lego ze na paragonie nei ejst określone ze to zestaw lego... trzeba mieć dobrze opisany paragon
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6523012 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:08:47
W Dino kawa Astra nie musi być tylko mielona? Może być i rozpuszczalna i każda inna, byleby wyszło 500 g?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6523013 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:10:42
staszek napisał(a):

W Dino kawa Astra nie musi być tylko mielona? Może być i rozpuszczalna i każda inna, byleby wyszło 500 g?

Konkursem objęta jest kawa, której producentem jest Poznańska Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o.
A więc wszystkie kawy tego producenta.

kamaa18

Cytuj wiadomość#6523015 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:15:32
kawazczekolada napisał(a):

Mail od Lego ze na paragonie nei ejst określone ze to zestaw lego... trzeba mieć dobrze opisany paragon

a jak masz opisany paragon jak można wiedzieć? Jest nr modelu? klocki lego ? czy jak?
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523017 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:17:44
kamaa18 napisał(a):

a jak masz opisany paragon jak można wiedzieć? Jest nr modelu? klocki lego ? czy jak?

w domu sprawdzę ale nie mam modelu na paragonie wlasnie tylko nazwa (creator 2018 bodajże)
0 0

kinzao

Cytuj wiadomość#6523022 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:26:39
Jak w Redbullu z C4 nie ma od razu info o rowerze to znaczy, że rękawiczki albo zgrzewka? emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6523023 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:28:06
kinzao napisał(a):

Jak w Redbullu z C4 nie ma od razu info o rowerze to znaczy, że rękawiczki albo zgrzewka? emotka

nie emotka  przy rowerze też nie było nic podane.

Edit: są już wyniki za 3 etap na stronie scigajredbulla.pl
kinzao 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523027 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:34:56

kamaa18 napisał(a):

w domu sprawdzę ale nie mam modelu na paragonie wlasnie tylko nazwa (creator 2018 bodajże)

nawet nie chcą zaakceptować pieczątki z Biura Obsługi klienta ze to jest ich zestaw. Ma być na paragonie komputerowo wybite ze to lego emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6523030 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:37:21

kamaa18 napisał(a):

nawet nie chcą zaakceptować pieczątki z Biura Obsługi klienta ze to jest ich zestaw. Ma być na paragonie komputerowo wybite ze to lego emotka

No jaja sobie chyba robią emotka Juz kiedyś mi pisała na pw przemiła forumowiczka, ze z Lego zawsze jakieś cyrki są emotka
0 0

kamaa18

Cytuj wiadomość#6523033 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:38:18

kamaa18 napisał(a):

to nieźle, ja planuję w smyku dziś kupić jakiś mini zestaw i ciekawa jestem jak to będzie opisane emotka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6523039 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:47:23
nkba napisał(a):

kamaa18 napisał(a):

No jaja sobie chyba robią emotka Juz kiedyś mi pisała na pw przemiła forumowiczka, ze z Lego zawsze jakieś cyrki są emotka

napisałam im że nie ode mnie zależy jak sklepy drukują na paragonie nazwy. I ze jeżeli wymagają konkretów to powinni poinfomrować o tym sklepy 

noska81

Cytuj wiadomość#6523042 wtorek, 28 sierpień 2018, 12:51:42
kinzao napisał(a):

ja dostałam dwa maile. Najpierw, że wygrałam a potem drugi co konkretnie.
kinzao 0