Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mampytanie

Cytuj wiadomość#6523078 wtorek, 28 sierpień 2018, 14:42:22
W jaki sposób informuje garnier itm? SMS/tel?
0 0

Jeanettka.

Cytuj wiadomość#6523085 wtorek, 28 sierpień 2018, 14:49:34
mampytanie napisał(a):

W jaki sposób informuje garnier itm? SMS/tel?

sms

Gość

Cytuj wiadomość#6523091 wtorek, 28 sierpień 2018, 15:03:10
anialistopad napisał(a):

W smyku kupiłam Lego a na paragonie klocki jakiś numer i cena 15 zl. Czyli paragon do du... Tak? 

Każdy zestaw Lego ma swój unikalny nr emotka Więc myślę, że bardzo ok paragon emotka

Np. Lego Stacja Paliw ma numer  60132 itd, itp.

0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6523095 wtorek, 28 sierpień 2018, 15:05:45
krzysiek113 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W smyku kupiłam Lego a na paragonie klocki jakiś numer i cena 15 zl. Czyli paragon do du... Tak? 

Każdy zestaw Lego ma swój unikalny nr emotka Więc myślę, że bardzo ok paragon emotka

Np. Lego Stacja Paliw ma numer  60132 itd, itp.

Skoro agencja twierdzi, że MUSI BYĆ NAZWA LEGO, a sam numer zestawu nie jest dla nich wystarczający, to wychodzi jednak na to, że do kosza. Tzn. wysłać, wyślij, odezwą się do Ciebie w razie wątpliwości (tak jak do kogoś z forum)
0 0

loser9

Cytuj wiadomość#6523112 wtorek, 28 sierpień 2018, 15:35:14
Naleczowianka informuje pod zdjęciami , gratulują wygranej. Skąd wiedzieć czy to rower czy dodatkowa ?:) ktoś ma konkretnie ?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6523114 wtorek, 28 sierpień 2018, 15:37:13
loser9 napisał(a):

Naleczowianka informuje pod zdjęciami , gratulują wygranej. Skąd wiedzieć czy to rower czy dodatkowa ?:) ktoś ma konkretnie ?

Odpisują. Wiadomości prywatnej co się wygrało 
loser9 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6523121 wtorek, 28 sierpień 2018, 16:01:19
Czy mozna dodac konkurs bez regulinu, znalazlam w DC lokalny rower na sklep ale nie ma regulaminu
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6523127 wtorek, 28 sierpień 2018, 16:12:24
tak się zastanawiam co pisać na WIzażu, zeby dostać się do testów, już nie pamiętam kiedy mnie wybrali, ktoś podpowie?
bruce 0

anula81

Cytuj wiadomość#6523139 wtorek, 28 sierpień 2018, 16:37:28
to tak wam jeszcze napiszę, jeśli ktoś z krówki wawel dostał zdublowane nagrody, to dziś dzwoni agencja i prosi o ich zwrot hehehehe
więc czekajcie na tel. poczatek 696...
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6523161 wtorek, 28 sierpień 2018, 17:13:51
Monika11 napisał(a):

Czy mozna dodac konkurs bez regulinu, znalazlam w DC lokalny rower na sklep ale nie ma regulaminu

Nie bardzo chyba, ale możesz go wrzucić na forum emotka

joan

Cytuj wiadomość#6523166 wtorek, 28 sierpień 2018, 17:35:51
bruce napisał(a):

Nie wiem, jak to jest, że czasami to zasady konkursowe są śmiesznie proste (wręcz: obrzydliwie "nijakie"), a czasami, jak np. w tym przypadku poniższym, to należy spełnić aż w nadmiarze wygórowane wymogi organizatora: trzeba kupić, wypełnić cały formularz, zachować paragon i od razu wgrać jego skan, zrobić fotkę i też ją zamieścić, a na dodatek jeszcze kreatywnie odpowiedzieć na pytanie. emotka Litości!  emotka
https://www.e-kon...ly.html#.W4VnyfZuIdU

A mnie się podoba, tak powinno być emotka

Aczkolwiek - jak zawsze - jestem przeciwna wpisywaniu danych osobowych w formularz.

kropka-82

Cytuj wiadomość#6523214 wtorek, 28 sierpień 2018, 19:38:00
bruce napisał(a):

anula81 napisał(a):

tak się zastanawiam co pisać na WIzażu, zeby dostać się do testów, już nie pamiętam kiedy mnie wybrali, ktoś podpowie?

Ja rano napisałam, ale bez żadnej nadziei, dlatego nie podpowiem, bo mnie jeszcze nigdy nie wybrano emotka (co im zresztą niegrzecznie wypomniałam w tym wpisie emotka emotka ).

Ja też nie raz i nie dwa, pociłam się, dwoiłam, troiłam, stawałam niemal na rzęsach i klaskałam uszami .... i nigdy, przenigdy mnie nie wybrali emotka

mdepfs

Cytuj wiadomość#6523215 wtorek, 28 sierpień 2018, 19:38:24
przechodzi wam konkurs pepsi na shellu? ciągle jest wpisz poprawny kod z obrazka emotka
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6523243 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:07:23
kropka-82 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula81 napisał(a):

Ja rano napisałam, ale bez żadnej nadziei, dlatego nie podpowiem, bo mnie jeszcze nigdy nie wybrano emotka (co im zresztą niegrzecznie wypomniałam w tym wpisie emotka emotka ).

Ja też nie raz i nie dwa, pociłam się, dwoiłam, troiłam, stawałam niemal na rzęsach i klaskałam uszami .... i nigdy, przenigdy mnie nie wybrali emotka

Ktoś pisał że wybierają"młodszych" emotka dlatego ja juz nie wysyłam emotka
bruce 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6523249 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:15:44
bruce napisał(a):

maryam napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula81 napisał(a):

Aaa… - i wszystko jasne - teraz wiem, czemu ja się ciągle nie załapuję.  emotka

Ja pisałam, kiedyś wybierali mnie często. Odkąd stuknęło mi 35. Koniec.
bruce 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6523251 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:20:47
magie1982 napisał(a):

bruce napisał(a):

maryam napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula81 napisał(a):

obalam mit, ja od kilku lat nie mogę tam nic wygrać emotka . A mam dopiero 28.

toka

Cytuj wiadomość#6523252 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:22:17
magie1982 napisał(a):

bruce napisał(a):

maryam napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

bruce napisał(a):

anula81 napisał(a):

wiek nie ma znaczenia.Mam więcej lat i często mnie wybierają.Zawsze piszę rymowanki

taalvikki

Cytuj wiadomość#6523258 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:44:58
o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy :(

ja piszę zawsze prozą i staram się po prostu uzasadnić potrzebę TEGO WŁAŚNIE produktu. czyli opisuję, że mam taką skórę czy taką wizję siebie, że właśnie te produkt może mi pomóc. oczywiście krągłymi zdaniami, nigdy (tfu!) rymem. nie wpada jakoś wielce często, ale czasem się coś zdarzy.

------------------------

inny temat: nałęczowiaka. nic mnie dawno nie zirytowało, jak ten konkurs. parę dni temu nie było wiadomo, ile chcą znaków, bo chcieli jednocześnie i tylko 160 i więcej, a dziś nie mam pojęcia, GDZIE I Z JAKIM PREFIKSEM (o nr paragonu nie wspomnę), mam słać zgłoszenie. i ja już nie wiem, czy to ja mam okres i ogłupiałam chwilowo, czy coś tu jest nie tak. pomocy.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6523262 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:55:16
Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

faworek

Cytuj wiadomość#6523264 wtorek, 28 sierpień 2018, 21:57:40
mia napisał(a):

Dobra, nie mam czasu na pieprzenie kotka młotkiem i pseudofilozoficzne dyskusje. emotka
Czy z Kaufland Nałęczowianka przychodzi jakaś zwrotka, i czy ktoś dostał takową, mimo że przekroczył 160 znaków? emotka

Tak, wysłałam na 450 znaków i przyszło podziękowanie takie samo jak za wersję do 160 znaków emotka
mia, bruce 0