Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pioge7

Cytuj wiadomość#6524267 piątek, 31 sierpień 2018, 12:42:22
W Aldi mogą wziąć udział pełnoletni czy nie ... ? jakoś dziś mało myślę emotka i czy wypełniacie w formularzu PESEL? jest nieobowiązkowy emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6524313 piątek, 31 sierpień 2018, 14:24:53
Lista z Vervy jest tak ciekawa, że brakuje mi tam tylko Janka Nowaka... wygrał ktoś z forum?  emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6524315 piątek, 31 sierpień 2018, 14:28:57
zaczytana-pola napisał(a):

Lista z Vervy jest tak ciekawa, że brakuje mi tam tylko Janka Nowaka... wygrał ktoś z forum?  emotka

Tak

haima

Cytuj wiadomość#6524316 piątek, 31 sierpień 2018, 14:29:57
Pisaliście, że do testów na wizażu wygrywają wierszyki.. To napisałam taką wypowiedź, jednak prozą, której publicznie raczej bym nie pokazała  emotka
Zobaczymy co z tego wyjdzie.. 
bruce 0

toka

Cytuj wiadomość#6524327 piątek, 31 sierpień 2018, 14:46:52
bruce napisał(a):

haima napisał(a):

Pisaliście, że do testów na wizażu wygrywają wierszyki.. To napisałam taką wypowiedź, jednak prozą, której publicznie raczej bym nie pokazała  emotka
Zobaczymy co z tego wyjdzie.. 

Ja napisałam, z kolei -  miernym wierszykiem i... też raczej bym go publicznie nie pokazała.  emotka Ale nie zrażam, się, bo w pytaniach był ewidentny błąd językowy, zatem spokojnie czekam na wyniki.  emotka

jakby Wam to powiedzieć...właśnie takimi tekstami tam wygrywam emotka  Powodzenia  emotka
bruce 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6524331 piątek, 31 sierpień 2018, 14:57:06
monkakk napisał(a):

Tak

Dobrze wiedzieć, bo lista wygląda zupełnie niekonkursowiczowo emotka

joan

Cytuj wiadomość#6524333 piątek, 31 sierpień 2018, 14:58:40
monkakk napisał(a):

Tak

To pocieszające, bo już zaczęłam podejrzewać, że zbyt dosłownie zrozumieli prikaz "Nagradzamy zwykłych Kowalskich!" emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6524339 piątek, 31 sierpień 2018, 15:10:34
8joan napisał(a):

monkakk napisał(a):

Tak

To pocieszające, bo już zaczęłam podejrzewać, że zbyt dosłownie zrozumieli prikaz "Nagradzamy zwykłych Kowalskich!" emotka

Nie miałabym nic przeciwko emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6524340 piątek, 31 sierpień 2018, 15:24:28
Hmmm, nie wiem co z tym zrobić, czekam na maila. Moja Lidka wysyłała zgłoszenie  z Cheetosów na słuchawki, a na liście widzę,że jestem ja emotka   Ja słuchawki wygrałam dzień wcześniej na moje konto emotka
Coś chyba im się pokićkało,ponieważ Lidka ma potwierdzenie wysyłki zgłoszenia ze swojego konta,a ja w tym dniu nie wysyłałam żadnego na nic. Ciekawe na czyją skrzynkę przyjdzie mail. emotka
0 0

truskaweczka1

Cytuj wiadomość#6524374 piątek, 31 sierpień 2018, 17:11:27
Konkurs ,, Posmakuj radości z nauki’’ w Intermarche. Czy u was na paragonie tez nigdzie nie ma informacji,  że zakup dotyczy produktów Pudliszki ?  Czy tylko u mnie takie problemy  emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6524376 piątek, 31 sierpień 2018, 17:17:25
Truskaweczka1: U mnie też nie ma nazwy Pudliszki, ale nie myślę iść po pieczątkę  emotka
mia 0

aniachudoba

Cytuj wiadomość#6524377 piątek, 31 sierpień 2018, 17:18:07
iTM generalnie prawie wszystkie produkty do bani opisuje na paragonach. Ale jak wygrywałam w konkursach w których trzeba było zrobić tam zakupy mimo słabo opisanych paragonów nigdy nie miałam problemu z dostaniem nagrody.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6524379 piątek, 31 sierpień 2018, 17:19:26
aniachudoba napisał(a):

iTM generalnie prawie wszystkie produkty do bani opisuje na paragonach. Ale jak wygrywałam w konkursach w których trzeba było zrobić tam zakupy mimo słabo opisanych paragonów nigdy nie miałam problemu z dostaniem nagrody.

mają słaby opis, ale u mnie na paragonach są również kody produktów, które bez problemu identyfikują każdy produkt emotka
0 0

truskaweczka1

Cytuj wiadomość#6524384 piątek, 31 sierpień 2018, 17:42:32
assal napisał(a):

Truskaweczka1: U mnie też nie ma nazwy Pudliszki, ale nie myślę iść po pieczątkę  emotka

Ja pojechałam specjalnie po pieczątkę a i tak jej nie otrzymałam  emotka  
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6524388 piątek, 31 sierpień 2018, 17:55:26
pioge7 napisał(a):

W Aldi mogą wziąć udział pełnoletni czy nie ... ? jakoś dziś mało myślę emotka i czy wypełniacie w formularzu PESEL? jest nieobowiązkowy emotka

Bez wpisanua nr PESEL zgloszenie nie przechodzi...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6524391 piątek, 31 sierpień 2018, 18:03:41
andii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Hmmm, nie wiem co z tym zrobić, czekam na maila. Moja Lidka wysyłała zgłoszenie  z Cheetosów na słuchawki, a na liście widzę,że jestem ja emotka   Ja słuchawki wygrałam dzień wcześniej na moje konto emotka
Coś chyba im się pokićkało,ponieważ Lidka ma potwierdzenie wysyłki zgłoszenia ze swojego konta,a ja w tym dniu nie wysyłałam żadnego na nic. Ciekawe na czyją skrzynkę przyjdzie mail. emotka

Przecież to mogą być kogoś innego inicjały:) -możesz się nie doczekać na @ emotka

Oczywiście, że mogą być kogoś innego, ale myślę i mam takie przeczucie, że to moje emotka
Zobaczymy emotka
andii 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6524393 piątek, 31 sierpień 2018, 18:10:48
tereniagno napisał(a):

andii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Przecież to mogą być kogoś innego inicjały:) -możesz się nie doczekać na @ emotka

Oczywiście, że mogą być kogoś innego, ale myślę i mam takie przeczucie, że to moje emotka
Zobaczymy emotka

ja raz byłam na liście ręczników a @ przyszedł,że wygrałam bluzę 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6524400 piątek, 31 sierpień 2018, 18:40:26
margobb napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bez wpisanua nr PESEL zgloszenie nie przechodzi...

Aha nie miał gwiazdki wiec myślałem ze nie obowiązkowo emotka  
0 0

golocia

Cytuj wiadomość#6524403 piątek, 31 sierpień 2018, 18:54:34
Czy jak się w lipcu testowało surf w biedrone, potem testowało się ten surf - te 129 osób dziennie -co jest do dziś,  to czy mozna testowac znów surf w biedronce ten do 2 wrzesnia, czy moje pole manewru testowana już się wyczerpało???? emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6524404 piątek, 31 sierpień 2018, 18:57:10
golocia napisał(a):

Czy jak się w lipcu testowało surf w biedrone, potem testowało się ten surf - te 129 osób dziennie -co jest do dziś,  to czy mozna testowac znów surf w biedronce ten do 2 wrzesnia, czy moje pole manewru testowana już się wyczerpało???? emotka

można
0 0