Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5222 5223 5224 5225 5226 52275228 5229 5230 5231 5232 > >> >|

maryam

Cytuj wiadomość#6548485 niedziela, 18 listopada 2018, 16:42:56
malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Ja pamiętam iż mimo że mnie nie znałaś, wygrywałaś mi batony emotka później po Twoich wskazówkach już sama umiałam...i dochodziły tony słodyczy.. emotka

malenka89

Cytuj wiadomość#6548490 niedziela, 18 listopada 2018, 17:00:58
malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

aż mi się łezka w oku zakręciła emotka   

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6548492 niedziela, 18 listopada 2018, 17:10:01
malutka456 napisał(a):

A ja dorzucę do tego konkursy w Rossmanie, na Rossnett- przecież to nikomu nie szkodziło, a było tak pięknie.

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6548494 niedziela, 18 listopada 2018, 17:14:55
https://www.e-kon...tml#.W_GPTuKNzVI  

Działa komuś ta strona? Koleżanka chce wysłać zgłoszenie i nie może. Mi ta strona z konkursem też się nie otwiera.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6548495 niedziela, 18 listopada 2018, 17:17:09
ewikewikk napisał(a):

Działa komuś ta strona? Koleżanka chce wysłać zgłoszenie i nie może. Mi ta strona z konkursem też się nie otwiera.

nie działa
0 0

masa_k

Cytuj wiadomość#6548505 niedziela, 18 listopada 2018, 18:04:05
ewikewikk napisał(a):

http://webcache.g...p://bajkaipapier.pl/

Spróbuj tu może

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6548513 niedziela, 18 listopada 2018, 18:35:06
alea napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

malutka456 napisał(a):

A ja dorzucę do tego konkursy w Rossmanie, na Rossnett- przecież to nikomu nie szkodziło, a było tak pięknie.

A ja dorzucam konkursy z Claudii , Viva na stronie, Tykająca promocja to były piękne czasy które już nigdy nie wrócą  

A konkursy Pani, Twoj styl... bardzo latwo mozna bylo wygrac comiesiąc  fajna nagrode

mika287

Cytuj wiadomość#6548527 niedziela, 18 listopada 2018, 19:50:20
Czy udało się komuś wysłać zgłoszenie na konkurs polomarket z Milką? Próbowałam 3 razy i nie mogę wysłać sms a opłatę pobiera. emotka
0 0

paolka

Cytuj wiadomość#6548532 niedziela, 18 listopada 2018, 19:58:06
malutka456 napisał(a):

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

dala

Cytuj wiadomość#6548536 niedziela, 18 listopada 2018, 20:07:58
mika287 napisał(a):

Czy udało się komuś wysłać zgłoszenie na konkurs polomarket z Milką? Próbowałam 3 razy i nie mogę wysłać sms a opłatę pobiera. emotka

Ja przed momentem wysłałam i poszło prawidłowo. Upewnij się, że dobry masz prefiks: POLO.miasto.nr transakcji.odpowiedz   wysyłasz sms na 7055
0 0

lima

Cytuj wiadomość#6548579 niedziela, 18 listopada 2018, 22:11:30
paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6548580 niedziela, 18 listopada 2018, 22:29:34
kermit napisał(a):

Jestem na forum stosunkowo od niedawna. Siłą rzeczy nie wiem jak tu było kiedyś. Już wiele razy widziałam wpisy bardziej doświadczonych użytkowników, że "kiedyś było tu dużo lepiej/fajniej/przyjaźniej". Z drugiej strony szukając niekiedy czegoś na forum zdarzyło mi się czytać wpisy sprzed lat i wcale takiego wrażenia nie odniosłam - natknęłam się na kłótnie, obrażanie, spory itd. niektóre naprawdę nieprzyjemne i z pewnością bardziej "osobowe" niż dziś. I właśnie się zastanawiałam, czy to pamięć jest taka wybiórcza (tak jak w przypadku wspominania np. szkolnych czasów), czy naprawdę było fajniej. Na pewno forum jest teraz bardziej bezosobowe (wtedy masa osób się naprawdę znała- przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Może wtedy było bardziej "jak w rodzinie"? Ale czy ta rodzina była taka idealna?

Wydaje mi się, że kiedyś było po prostu więcej konkursów (a nie: loterii!) plus więcej nagród (i były one atrakcyjniejsze). A teraz najczęściej nagrody to jakieś ochłapy, fajnych nagród jest niewiele (w porównaniu do ilości graczy). Głodni konkursowicze rzucają się na ciekawe konki z obłędem w oczach; w żołądku pusto, nie ma co oczekiwać pomocy...

jokan

Cytuj wiadomość#6548582 niedziela, 18 listopada 2018, 22:36:13
lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

mowisz o kalendarzu Winiary?
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6548583 niedziela, 18 listopada 2018, 22:39:24
ewikewikk napisał(a):

Jak wyszukałam w googlu to okazuję się że to konkurs z października 2017.
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6548594 niedziela, 18 listopada 2018, 23:44:26
gyrydymptum napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Jak wyszukałam w googlu to okazuję się że to konkurs z października 2017.

To był cykliczny konkurs, czytałam nawet regulamin i pobrałam  bajki na maila z 2017 roku, ale teraz już i te bajki znikneły...
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6548596 niedziela, 18 listopada 2018, 23:48:44
Czy dobrze rozumiem, ze kupujac sos kikkoman w tesco, paragon mam sprzed 3 tyg, moge zaznaczyc udzial we wszystkich 3 loteriach develey? Te inne sklepy to wszystkie, poza wczesniej wymienionymi zabka itp, jedna pula wygranych (wiec i ciezej trafic), zastanawiam sie tez po co wyszczegolnienie na stronie np. sklepow c4 z adresami i iloscia zgloszen.
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6548601 poniedziałek, 19 listopada 2018, 00:04:00
isiulka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Mam wrażenie, że ostatnio to coraz więcej tutaj konkursowych Grażyn i loteryjnych Januszy. Przez to wartościowi, ciekawi ludzie z tego forum pouciekali do podziemia. Kiedyś można było tutaj normalnie porozmawiać, a obecnie to szkoda się wypowiadać, bo można sobie tylko niepotrzebnego kwasu narobić. Kiedyś te forum było inspirujące, dawało motywacje do działania i wiem, że wiele marzeń się tutaj spełniało. Teraz to tylko wzajemne oskarżenia, szukanie haków i donosy. Kiedyś byliśmy siłą, drużyną, która stała za sobą murem. Ale te czasy to już pewnie nie wrócą.. emotka

Ivanotta ja to pamiętam trochę inaczej emotka  

- Zawsze były donosy i niektóre osoby wręcz chełbiły się tym, że na kogoś doniosły. A jak kogoś zdyskwalifikowali, ooo to dopiero była radość.
- Nienawiść i nagonka na Moniau, ktore scalały to forum ( bo dziewczyna była zawsze do przodu przed nami wszystkimi). I pamietam do dziś, jak była w ciąży a szereg osób z premedytacja, bez skrupułów wylewało na nią swój jad, obrażając całą jej rodzinę.
- Wątek kliknijcie - donosy, i screeny z forum, że ktoś zbiera głosy na wymianę i dyskwalifikacja uczestników.
- Wątek paragony - nawet nie ma co wspominać.

Ja coś się działo fajnego to zaraz ktoś się pojawiał, kto to wykorzystywał. 
Dla przykładu : konkursy sms, gdzie trzeba było się wstrzelić w daną godzinę. Wszyscy wygrywali, podawali sobie czasy, dzielili się radami. Ale szanowna Karolinka (wciąż aktywna uczestniczka z tego forum), nie potrafiła, i co zrobiła? Donosik, że to jest loteria a nie konkurs, potem wielka afera i już takich konkursów nie ma bo konsekwencje ponieśli uczestnicy i organizator (którzy zwracali pieniądze w wysokości 100% wartości nagrody).

Wartościowe osoby były i na szczęście nadal są, tyle że się nie udzielają, bo po co mają się narażać na złośliwe, przepełnione zazdrością komentarze. 

I z tego miejsca pozdrawiam Fryteczke, Cyferkową, Kalisto, Marcepana, RW, Mirasa, Avatee, Anave, Moniau, Jolcie, Jkkp , Trojana, Krzyszu'a, Wysokieszpile i starą ekipę emotka

Warto dodać, że można było również fajnie po prostu pogadać, tzn. popisać emotka wspominam wymyślane na gorąco konkursy na forum i wspólne tworzenie poezji forumowej emotka wydaje mi się, że sporo zepsuło też pojawienie się Facebook'a, a wraz z nim mnóstwo przypadkowych osób, którym nagle zaczęło się wydawać, że wystarczy, że napiszą coś w stylu:
"Firma x konkurs ogłosiła i cała masa fanów się zgłosiła, to i ja o nagrodę pięknie proszę, bo tak zawodowo na konkurencję donoszę" emotka i już włala, nagroda wpada...

lima

Cytuj wiadomość#6548610 poniedziałek, 19 listopada 2018, 07:17:56
jokan napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

mowisz o kalendarzu Winiary?

nie, nie to był konkurs letni, gdzie do wygrania były obieraczki, takie żółte jajka radia na baterie, zapalarki , podkładki pod garnek i te większe nagrody.... a rok później znów blendery tylko ręczne i gary Tefal  emotka
jokan 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6548678 poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:23:41
Czy ktoś z Was wygrał w loterii Bricomarche (oprócz 10pln w zdrapkach)?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6548680 poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:27:44
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

Jestem na forum stosunkowo od niedawna. Siłą rzeczy nie wiem jak tu było kiedyś. Już wiele razy widziałam wpisy bardziej doświadczonych użytkowników, że "kiedyś było tu dużo lepiej/fajniej/przyjaźniej". Z drugiej strony szukając niekiedy czegoś na forum zdarzyło mi się czytać wpisy sprzed lat i wcale takiego wrażenia nie odniosłam - natknęłam się na kłótnie, obrażanie, spory itd. niektóre naprawdę nieprzyjemne i z pewnością bardziej "osobowe" niż dziś. I właśnie się zastanawiałam, czy to pamięć jest taka wybiórcza (tak jak w przypadku wspominania np. szkolnych czasów), czy naprawdę było fajniej. Na pewno forum jest teraz bardziej bezosobowe (wtedy masa osób się naprawdę znała- przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Może wtedy było bardziej "jak w rodzinie"? Ale czy ta rodzina była taka idealna?

emotka
I to jest kluczowe - niepamięć ludków wiele zmyśla, wielu wierzy nawet w to, co głosi - że "kiedyś to panie, było lepiej, niż teraz" emotka
LUDZIE w swojej masie nie zmienili się ani na jotę. NADAL jest tu przekrój wszystkich typów społecznych. Są i dobrzy i źli (upraszczając maksymalnie). Obrażanie innych, czyli grzech najpopularniejszy chyba, ma na swoim koncie wielu z tych, którzy dziś uważają się za ikony świętych i "lepszych". Wystarczy prześledzić historię wpisów...
Podpisuję się pod Twoimi wątpliwościami i refleksjami obiema łapkami emotka Też tak mam, że widzę realia, które mi się kłócą z deklaracjami emotka
Zresztą mój bunt przeciwko takiej obłudzie i nazywanie zjawisk po imieniu był jednym z głównych powodów, dla których wyleciałem z VIPów czyli zamkniętej dla plebsu części forum emotka

Cb656 lepiej byc soba i miec wlasne zdanie niz gnida co zmienia poglady jak rekawiczki. W oczy pieknie  cacy.a du...Ci obrobi jak nie slyszysz
0 0

|< << < 5222 5223 5224 5225 5226 52275228 5229 5230 5231 5232 > >> >|