Reklama na e-Konkursy.info 21.10.19 13:07:36

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5265 5266 5267 5268 5269 52705271 5272 5273 5274 5275 > >> >|

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6555776 wtorek, 11 grudzień 2018, 21:40:31
Pewnie już było, ale chciałam zapytać czy z loterii Winiar przychodzi coś na email? Bo w kuli pojawiło mi się że jestem laureatem rezerwowym... ale na @ nic nie przyszło 
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6555779 wtorek, 11 grudzień 2018, 21:47:33
bamfarfe22 napisał(a):

Pewnie już było, ale chciałam zapytać czy z loterii Winiar przychodzi coś na email? Bo w kuli pojawiło mi się że jestem laureatem rezerwowym... ale na @ nic nie przyszło 

mają 3 dni na podesłanie emaila. A co trafiłaś?
0 0

bamfarfe22

Cytuj wiadomość#6555786 wtorek, 11 grudzień 2018, 22:11:22
synk napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

mają 3 dni na podesłanie emaila. A co trafiłaś?

Toster bosh ale pewnie rezerwy nie będzie znając moje szczęście...
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6555788 wtorek, 11 grudzień 2018, 22:11:45
Wysylaliscie zgloszenie na konkurs Melvit ITM? Wpisuje numer i prefiks z regulaminu i wyskakuje mi błąd ...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6555790 wtorek, 11 grudzień 2018, 22:16:03
margobb napisał(a):

Wysylaliscie zgloszenie na konkurs Melvit ITM? Wpisuje numer i prefiks z regulaminu i wyskakuje mi błąd ...

Ja wysłałam zgłoszenie przed chwilka i normalnie zwrotka dotarla. Melvit..... 71100
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6555791 wtorek, 11 grudzień 2018, 22:27:54
anialistopad napisał(a):

margobb napisał(a):

Ja wysłałam zgłoszenie przed chwilka i normalnie zwrotka dotarla. Melvit..... 71100

U mnie też wszystko ok.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6555817 środa, 12 grudzień 2018, 06:52:17
nie ma to jak zakupy na stacji BP 6:45 chipsy  emotka
humor trochę mi się poprawił, a pan pyta tankowanie było 
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6555824 środa, 12 grudzień 2018, 08:00:17
martucha-jk napisał(a):

anialistopad napisał(a):

margobb napisał(a):

U mnie też wszystko ok.

Dziekuje - chyba mam jakas blokadę...
0 0

kubatbg

Cytuj wiadomość#6555840 środa, 12 grudzień 2018, 09:33:38
Wygrałem w 1 dzień heineken
oba kartony na ten sam adres tylko 2 inne osoby
wczoraj przyszedł 1 a drugiego póki co nie widać
miał ktoś z was podobnie ?
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6555843 środa, 12 grudzień 2018, 09:53:33
kubatbg napisał(a):

Wygrałem w 1 dzień heineken
oba kartony na ten sam adres tylko 2 inne osoby
wczoraj przyszedł 1 a drugiego póki co nie widać
miał ktoś z was podobnie ?

TAK, w poprzednich edycja też tak bywało, czasem przyjdą wszystkie, czasem w nieparzystej ilości. Ale NIE MARTWCIE SIĘ, wszystko powoli dojdzie i do obdarowanych i do obdarujacych  emotka  

pipi99

Cytuj wiadomość#6555844 środa, 12 grudzień 2018, 09:54:04
Cześć emotka dopiero zaczynam zabawę z konkursami. Dziś wygrałam 100 zł w loterii Frosty ale dziecko pomieszało mi paragony- czy mogę odesłać 2? 
Tak w ogóle, to przy losowaniu pierwszego kafelka pojawił się komunikt Błąd. Spróbuj ponownie- miał ktoś podobnie? 
Pozdrawiam! 
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6555849 środa, 12 grudzień 2018, 10:19:21
asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Nie jestem pewna, czy kremy też występują w wersji Disney. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować po nazwie na paragonie?

Udzial biora tylko płyny i żele Nivea Toddies te z logo Disney. Kremy nie biora udzialu bo w tej serii nie ma kremow.
nkba 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6555862 środa, 12 grudzień 2018, 10:55:42
benasia napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Czy w konkursie Nivea Baby do konkursu uprawnia też zakup kremu nivea baby czy tylko te żele do kąpieli? Na stojaku w sklepie było info o tym że ma być produkt nivea baby a na stronie widzę zdjęcia tylko tych żeli.... Kupiłam krem... Nie wiem czy wysyłać w takim razie. 

Mowisz o tym konkursie gdzie są walizki i ręczniki do wygrania? Musi być na kremie postać disney. 

Ja kupiłam w Rossmann żel i było napisane na paragonie Nivea toddlers. Przy zakupie tego samego z postaciami w Auchan na paragonie jest napisane tylko Nivea, więc może przejdzie na ten krem. Nie jestem pewna, czy kremy też występują w wersji Disney. Ja zamierzam wysłać zgłoszenie na tamten drugi paragon. Tylko czy będą, aż tak to weryfikować po nazwie na paragonie?

Udzial biora tylko płyny i żele Nivea Toddies te z logo Disney. Kremy nie biora udzialu bo w tej serii nie ma kremow.

i jeszcze chusteczki mają  emotka  
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6555863 środa, 12 grudzień 2018, 10:57:31
malenka89 napisał(a):

benasia napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

a jak wychodzi najtanszy zakup?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6555864 środa, 12 grudzień 2018, 10:59:24
malenka89 napisał(a):

benasia napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Ale chyba chusteczek nie ma w tej serii Disney?
0 0

aleks1983

Cytuj wiadomość#6555866 środa, 12 grudzień 2018, 11:00:44
Nie ma chusteczek i one nie wchodzą bo nie ma ich na stronce jako produktow bioracych udzial
0 0

klombacki

Cytuj wiadomość#6555879 środa, 12 grudzień 2018, 11:20:14
Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi z tabelą ze statystykami na Potrójne Wygrywanie? To są procentowe szanse na wygraną i podana liczba zgłoszeń do loterii? 
0 0

karo0olajn

Cytuj wiadomość#6555882 środa, 12 grudzień 2018, 11:28:28
ile tak na oko wysyłacie dziennie życzeń w konkursie Heineken? bo to pewnie ilość a nie jakość się liczy  emotka
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6555886 środa, 12 grudzień 2018, 11:33:36
@[email protected] napisał(a):

malenka89 napisał(a):

benasia napisał(a):

asiczka napisał(a):

monkakk napisał(a):

patyk napisał(a):

Ale chyba chusteczek nie ma w tej serii Disney?

w konkursie biorą udział tylko zele i szampony. Chusteczki nie. Nawet na podstronie konkursowej są produkty które biorą udział

Vivacia

Cytuj wiadomość#6555890 środa, 12 grudzień 2018, 11:37:09
Po jakim czasie przychodzą maile z Inpostu o zakwalifikowaniu (lub nie emotka ) się do loterii?
0 0
|< << < 5265 5266 5267 5268 5269 52705271 5272 5273 5274 5275 > >> >|