Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5345 5346 5347 5348 5349 53505351 5352 5353 5354 5355 > >> >|

soulfly

Cytuj wiadomość#6566738 piątek, 25 stycznia 2019, 21:05:56
darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Na konkurs Fairy w  C4 kupiłam Fairy Platinum, ale nie tą nowość.
Paragon opisany " Fairy płyn do nacz". Przejdzie to ?

nie przejdzie, niestety nowości płynów nie ma,
a kapsułki sa po ok 37 zł

Dziś kupiłem płyn nowość za 10,64.

joan

Cytuj wiadomość#6566739 piątek, 25 stycznia 2019, 21:09:08
cleo25 napisał(a):

(...) Jeszcze jedno pytanie:  Na ten konkurs Silan Supreme, na zgłoszenie wysłane przez stronę przychodzą zwrotki? I po jakim czasie ? 

Mignęła mi na forum informacja, że zwrotki w końcu zaczęły przychodzić, ALE tylko na zgłoszenia smsem. Najlepiej wyjaśnić u organizatora, czy Twoje prace otrzymano, czy nie. Bo jeśli je mają, a Ty zwrotki nie dostałaś i poślesz jeszcze raz, będą od Ciebie żądali tylu paragonów, co zgłoszeń...
cleo25 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6566740 piątek, 25 stycznia 2019, 21:10:37
joan napisał(a):

cleo25 napisał(a):

(...) Jeszcze jedno pytanie:  Na ten konkurs Silan Supreme, na zgłoszenie wysłane przez stronę przychodzą zwrotki? I po jakim czasie ? 

Mignęła mi na forum informacja, że zwrotki w końcu zaczęły przychodzić, ALE tylko na zgłoszenia smsem. Najlepiej wyjaśnić u organizatora, czy Twoje prace otrzymano, czy nie. Bo jeśli je mają, a Ty zwrotki nie dostałaś i poślesz jeszcze raz, będą od Ciebie żądali tylu paragonów, co zgłoszeń...

Dziękuję za odpowiedź 
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6566741 piątek, 25 stycznia 2019, 21:16:27
soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

ja też kupiłam płyn nowość i co z tego? na paragonie napisane PŁYN FAIRY.... więc jaja emotka
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6566743 piątek, 25 stycznia 2019, 21:22:00
ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

ja też kupiłam płyn nowość i co z tego? na paragonie napisane PŁYN FAIRY.... więc jaja emotka

A to z tego , że jak będą weryfikować paragon w C4 to masz nowość,pełna nazwa jest w systemie.Wiec lepiej mieć nowość.

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6566744 piątek, 25 stycznia 2019, 21:24:18
soulfly napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

A to z tego , że jak będą weryfikować paragon w C4 to masz nowość,pełna nazwa jest w systemie.Wiec lepiej mieć nowość.

aha emotka  no to fajnie, miałam właśnie nadzieję, że skoro to konkurs jednego sklepu to muszą jakoś sami to weryfikować, mój płyn kosztował 10.49 jaśmin i aloes, ale były też inne nowości
joan 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6566746 piątek, 25 stycznia 2019, 21:31:42
soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ja znalazłam w CRF płyn który jest opisany w regulaminie za 10 z groszami i też jest napisane: płyn do naczyń Fairy emotka  Posłałałam taki - to nie moja wina, że tak opisałm market wymieniony na liście.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6566747 piątek, 25 stycznia 2019, 21:32:40
ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

aha emotka  no to fajnie, miałam właśnie nadzieję, że skoro to konkurs jednego sklepu to muszą jakoś sami to weryfikować, mój płyn kosztował 10.49 jaśmin i aloes, ale były też inne nowości

U mnie to samo, wziąłem od razu pieczątkę na wszelki wypadek. emotka
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6566748 piątek, 25 stycznia 2019, 21:33:04
Hprosiaczek napisał(a):

soulfly napisał(a):

darog napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ja znalazłam w CRF płyn który jest opisany w regulaminie za 10.64 i też jest napisane: płyn do naczyń Fairy emotka  Posłałałam taki - to nie moja wina, że tak opisałm market wymieniony na liście.

No i looz zgodnie z regulaminem.

darog

Cytuj wiadomość#6566752 piątek, 25 stycznia 2019, 21:50:01
szejknaftowy napisał(a):

Jak nie mam wygranych kapsli z Captain Jack (z przyzwyczajenia poszły do kosza jak kody EB) to przepada mi nagroda???Czy ktoś tak miał i udało mu się coś wskórać?

udało się wygrać, ale trzeba zdjecie wysłac kapsla.
tak trafiło że nie to foto było posłane, napisali mail ,że kapsel sie  nie zgadza ze zgłoszonym,
w pośpiechu w odp ten prawidłowy kapsel wysłany- niezbyt wyraźne foto, kazali wysłać foto czytalne.
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6566763 piątek, 25 stycznia 2019, 23:38:59
może ktoś chce oddać kapsel ze zdjęciem z captain jack? mam kapsel, ale jakiś wybrakowany, nie mogę rozgryźć ostatniej litery lub liter emotka  napisałam do nich email, ale nie wiem kiedy odpiszą....
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6566764 piątek, 25 stycznia 2019, 23:39:16
Zmienię temat.
Zerkam sobie na konkurs pizzy Guseppe. Dopiero początkowe dni, a ludzie się tam na maksa nakręcili.
Co dają? 50 zł do empiku w większej ilości  emotka  Nagród lepszych zaledwie trzy.
Nie wiem czemu agencje, niby znające rynek i śledzący co i gdzie, nie rozumieją, że w promocyjnych akcjach czapki, instamixy czy kosmetyki to nagrody po jakimś czasie średnio albo i zerowo kuszące większość potencjalnych graczy. Bony w każdej postaci się od zawsze sprawdzają. A e-kody to jaka oszczędność na kurierach! 
Tak mnie to naszło, bo rozmawiałam z koleżanką, co pracuje w jednej z tych agencji, i ta się dziwi, że coraz mniej ludzi wysyła teraz smsy na ich konkursy  emotka  I oni analizują w kółko, co jest nie tak. A po co grać, jak nie ma o co?  emotka
0 0

ninakow7712

Cytuj wiadomość#6566766 piątek, 25 stycznia 2019, 23:53:58
assal napisał(a):

Zmienię temat.
Zerkam sobie na konkurs pizzy Guseppe. Dopiero początkowe dni, a ludzie się tam na maksa nakręcili.
Co dają? 50 zł do empiku w większej ilości  emotka  Nagród lepszych zaledwie trzy.
Nie wiem czemu agencje, niby znające rynek i śledzący co i gdzie, nie rozumieją, że w promocyjnych akcjach czapki, instamixy czy kosmetyki to nagrody po jakimś czasie średnio albo i zerowo kuszące większość potencjalnych graczy. Bony w każdej postaci się od zawsze sprawdzają. A e-kody to jaka oszczędność na kurierach! 
Tak mnie to naszło, bo rozmawiałam z koleżanką, co pracuje w jednej z tych agencji, i ta się dziwi, że coraz mniej ludzi wysyła teraz smsy na ich konkursy  emotka  I oni analizują w kółko, co jest nie tak. A po co grać, jak nie ma o co?  emotka

faktycznie słaby ten konkurs.... masakra. Pajacowanie do zdjęcia z pizzą, lol
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6566768 sobota, 26 stycznia 2019, 00:06:39
Ninakow7712: Dla wielu osób konkursy to przede wszystkim zabawa. A empik jest motywacją, by w tą zabawę wejść.
Tutaj ludzie napędzają im reklamę, bo te zdjęcia przerobione wrzucają od nowa u siebie, ale grający tak nie analizują konkursów.
Tanim kosztem marka ma zasięg i rozpoznawalność  emotka  Można? Oczywiście. Trzeba tylko mieć na akcję pomysł i zrobić coś innego.
Niestety, ja się obawiam, że wchodzimy teraz w fazę nadwyżki kosmetyków. Tołpa była, Neutrogena gdzieś śmignęła już...
Co ciekawe, ja już nie pamiętam, jaka marka Tołpę dawała. I co trzeba kupić o te drugie kosmetyki  emotka  
0 0

kama.z

Cytuj wiadomość#6566774 sobota, 26 stycznia 2019, 09:01:44
Czy ktoś mi przetłumaczy z polskiego na nasze  paragraf 4.1 regulaminu Kikkoman? To można zrobić zakupy z voucherem czy nie? Bo nie ogarniam emotka
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6566777 sobota, 26 stycznia 2019, 09:36:16
ninakow7712 napisał(a):

może ktoś chce oddać kapsel ze zdjęciem z captain jack? mam kapsel, ale jakiś wybrakowany, nie mogę rozgryźć ostatniej litery lub liter emotka  napisałam do nich email, ale nie wiem kiedy odpiszą....

ściąg paznokciem z kapsla ten silikon, pod nim jest wyrażny kod emotka

madlette

Cytuj wiadomość#6566779 sobota, 26 stycznia 2019, 09:48:13
Realizował ktoś już te bony z Auchan Kruszwica? Przyjmują bez problemu w innych miastach mimo, że jest napisane na nich Wrocław? emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6566781 sobota, 26 stycznia 2019, 09:57:37
madlette napisał(a):

Realizował ktoś już te bony z Auchan Kruszwica? Przyjmują bez problemu w innych miastach mimo, że jest napisane na nich Wrocław? emotka

Tak, ja mam bony z konkursu Mk Cafe i też jest podane inne miasto a zrealizowałam u siebie.

assal

Cytuj wiadomość#6566783 sobota, 26 stycznia 2019, 10:04:04
Cleo25: A jaka cena? I pojemność płynu? U mnie też tak opisany, cena 10,49. 
Nie wierzę, że będą kazać latać po pieczątkę, bo to 4Frame. Byle nie był mały płyn za 5 zł, a pojemność regulaminowa  emotka
Poza tym po ogólnej nazwie nikt tam nie będzie wnikać, jaki to był zapach płynu  emotka
Płyny są w wielu Carrefourach, choć czasem na magazynie im jeszcze leżą. Koleżanka zapytała w swoim sklepie, trafiła na panią, której się chciało iść i sprawdzić, znalazł się odpowiedni. Też ma nabite podobnie jak ja, a cena różni o parę groszy. 
W sklepach sprawdzają podejrzanie wyglądające paragony i te zdobywające cenniejsze nagrody, jak np. auto emotka
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6566788 sobota, 26 stycznia 2019, 10:31:53
Superloser: Koleżanka kupiła ten sam płyn co ja tylko gdzie indziej, parę groszy zapłaciła drożej emotka
0 0

|< << < 5345 5346 5347 5348 5349 53505351 5352 5353 5354 5355 > >> >|