Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5402 5403 5404 5405 5406 54075408 5409 5410 5411 5412 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6573288 środa, 20 lutego 2019, 11:45:08
Kiedyś to dzieciom rozdawano wycieczki do Disneylandu, tablety i laptopy czy letnie obozy pełen przygód, a teraz z konkursów dziecko od rodzica chińszczyznę dostaje -> brak słów. I na postępowanie organizatorów, i na postępowanie rodziców...

Andzik

Cytuj wiadomość#6573291 środa, 20 lutego 2019, 11:54:58
Andzik napisał(a):

jokan napisał(a):

Andzik napisał(a):

Proszę, czy może ktoś wrzucić mi link to loterii Stock.

https://www.e-kon...ci.html#.XG0u26BCeHs

Dziękuję emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6573292 środa, 20 lutego 2019, 11:56:03
joan napisał(a):

Kiedyś to dzieciom rozdawano wycieczki do Disneylandu, tablety i laptopy czy letnie obozy pełen przygód, a teraz z konkursów dziecko od rodzica chińszczyznę dostaje -> brak słów. I na postępowanie organizatorów, i na postępowanie rodziców...

miło wspominam wygraną jaką był obóz z Kompasa emotka , pojechało moje dziecko, wróciło b.szczęśliwe

asantesana

Cytuj wiadomość#6573301 środa, 20 lutego 2019, 12:18:59
jokan napisał(a):

tylko, ze ludzie patrza tak..."aaa i tak kupuje np. Milkę, Velvet, Kubusia" to i sobie przy okazji zagram...

"Przy okazji" to jest 1, 2, 3 paragony i nie mam nic przeciwko. Ale żeby wygrać za 50-tym razem, to trzeba cały dzień jeść Milkę, popijać Kubusiem i siedzieć na kiblu, żeby zużyć Velvet (po Kubusiu to akurat nie jest problem).
Życzę ludziom opamiętania.

jokan

Cytuj wiadomość#6573303 środa, 20 lutego 2019, 12:25:24
asantesana napisał(a):

jokan napisał(a):

tylko, ze ludzie patrza tak..."aaa i tak kupuje np. Milkę, Velvet, Kubusia" to i sobie przy okazji zagram...

"Przy okazji" to jest 1, 2, 3 paragony i nie mam nic przeciwko. Ale żeby wygrać za 50-tym razem, to trzeba cały dzień jeść Milkę, popijać Kubusiem i siedzieć na kiblu, żeby zużyć Velvet (po Kubusiu to akurat nie jest problem).

no tak, myslalam wlasnie o rozsądnych ilościach, a nie hurtowych emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6573304 środa, 20 lutego 2019, 12:27:15
a moze admin powinien pomyslec nad wstawieniem takiego licznika czy tzw barometru hehe co do atrakcyjnosci nagrod.
jokan 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6573306 środa, 20 lutego 2019, 12:30:41
asantesana napisał(a):

jokan napisał(a):

Hurrra za 20 razem wygrałem termos! Jupi! Dobra passo trwaj. 
Dziś kurier przywiózł termos - matko jak śmierdzi ten plastik, podpisy nadrukowane.

No tak bo licząc te 20 paragonów, gdzie np czekolada jedna srednio 3zl to ten termosik warty 3zl, został wygrany za ok 60 zl. Interes życia. A w Home&You do koloru, do wyboru, choć nadal chińszczyzna to przynajmniej z gipsu, a nie plastiku. 

Ale dla trafienia bramki kupie jeszcze z 10 czekolad. Ten tłuszcz palmowy dobrze mi zrobi, dla adrenaliny i bycia wygranym zrobie wszystko! Życze każdemu takich emocji przy takich mega wygranych!

jokan

Cytuj wiadomość#6573307 środa, 20 lutego 2019, 12:31:53
alan84 napisał(a):

a moze admin powinien pomyslec nad wstawieniem takiego licznika czy tzw barometru hehe co do atrakcyjnosci nagrod.

no ale od czego on by mial sluzyc? atrakcyjnosc konkursu to jest przeciez subiektywna ocena...
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6573308 środa, 20 lutego 2019, 12:38:37
jokan napisał(a):

alan84 napisał(a):

no ale od czego on by mial sluzyc? atrakcyjnosc konkursu to jest przeciez subiektywna ocena...

no ale kazdy by glosowal przy konkursie;) sam nie wiem czy to by jakos pomagalo w czymkolwiek
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6573309 środa, 20 lutego 2019, 12:41:55
alan84 napisał(a):

jokan napisał(a):

alan84 napisał(a):

no ale kazdy by glosowal przy konkursie;) sam nie wiem czy to by jakos pomagalo w czymkolwiek

teraz są gwiazdki, nie omieszkam dawać jedynek przy niektórych, bo żenada całkowita emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6573310 środa, 20 lutego 2019, 12:42:25
alan84 to pewnie znaleźliby się i tacy co specjalnie zaniżaliby ocenę, mając nadzieję że się pozbędą konkurencji emotka emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6573313 środa, 20 lutego 2019, 12:47:22
Nie mam dużego stażu bo w konkursach gram od sierpnia i dzięki jednej wygranej jednym zgłoszeniem tak przez przypadek ale po pół roku stwierdzam nie ma w co grać.. dzieciom kubusia bardzo sporadycznie kupuję, soków tymbark nie pijemy a na wodę mineralną, źródlaną nie ma konkursów a zużywamy masę, na cytryny , owoce też brak konkursów.. same słodycze, chipsy gdzie moje dzieci akurat wolą zjeść dobre ciasto, babeczkę niż zapychać się batonem kinder bueno, milka lub starami. Nie gram w to (oprócz bueno bo matka lubi sobie czasami to zjeść mimo że w cycki nie idzie) ale jak patrzę że kogoś wkurza że nie wygrał termosu z milki to się cieszę że społeczeństwo ma tylko takie problemy emotka
mnie osobiście motywują konkursy gdzie są pieniądze do wygrania bo kupuję to co chcę za to lub zabieramy dzieci na wycieczkę tam gdzie chcemy tak jak spożytkowaliśmy wygraną z almette emotka
Ale to każdego indywidualna sprawa że chce akurat mieć misia z Velvet którym przy dobrych wiatrach może dziecko pobawi się przez kilka dni emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6573317 środa, 20 lutego 2019, 13:07:02
mama-l-k-m napisał(a):

Nie mam dużego stażu bo w konkursach gram od sierpnia i dzięki jednej wygranej jednym zgłoszeniem tak przez przypadek ale po pół roku stwierdzam nie ma w co grać.. dzieciom kubusia bardzo sporadycznie kupuję, soków tymbark nie pijemy a na wodę mineralną, źródlaną nie ma konkursów a zużywamy masę, na cytryny , owoce też brak konkursów.. same słodycze, chipsy gdzie moje dzieci akurat wolą zjeść dobre ciasto, babeczkę niż zapychać się batonem kinder bueno, milka lub starami. Nie gram w to (oprócz bueno bo matka lubi sobie czasami to zjeść mimo że w cycki nie idzie) ale jak patrzę że kogoś wkurza że nie wygrał termosu z milki to się cieszę że społeczeństwo ma tylko takie problemy emotka
mnie osobiście motywują konkursy gdzie są pieniądze do wygrania bo kupuję to co chcę za to lub zabieramy dzieci na wycieczkę tam gdzie chcemy tak jak spożytkowaliśmy wygraną z almette emotka
Ale to każdego indywidualna sprawa że chce akurat mieć misia z Velvet którym przy dobrych wiatrach może dziecko pobawi się przez kilka dni emotka

Chodzi o WOW dreszcz, podniecenie a nie o misia, termos czy winter pack. 
Akurat te 8 rolek Velvet to ma w Rossmannie 14,99zl na cenowym bileciku - w Biedrze 24 rolki Velvet za 16.99zl.
Biorąc pod uwagę fakt, że przeznaczenie tego produktu jest jednoznaczne to tym przpłacającym, zostanie miś do przytulenia a nie pusty portfel.
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6573318 środa, 20 lutego 2019, 13:09:19
To jest coś strasznego emotka  Gdzie te zmywarki co było ich 80 u Columbita, gdzie te pralki, które kiedyś tak hojnie rozdawano w ogromnych ilościach w konkursach... ?Gdzie te karty Visa, te konkursy Leonowe u Jeta?Tęskno za tymi konkursami...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6573322 środa, 20 lutego 2019, 13:19:28
superloser napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Chodzi o WOW dreszcz, podniecenie a nie o misia, termos czy winter pack. 
Akurat te 8 rolek Velvet to ma w Rossmannie 14,99zl na cenowym bileciku - w Biedrze 24 rolki Velvet za 16.99zl.
Biorąc pod uwagę fakt, że przeznaczenie tego produktu jest jednoznaczne to tym przpłacającym, zostanie miś do przytulenia a nie pusty portfel.

te podniecenie  emotka  durexy konkurs miały to może dla kobiet jeszcze na podpaski loterię niech zrobią a za wygraną breloczek z saszetką na podpaski emotka  żeby z kluczami od samochodu zawsze nosić.. a panowie to mogę sobie tam zaaplikować co innego konkursowego..
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6573323 środa, 20 lutego 2019, 13:19:51
donia7 napisał(a):

To jest coś strasznego emotka  Gdzie te zmywarki co było ich 80 u Columbita, gdzie te pralki, które kiedyś tak hojnie rozdawano w ogromnych ilościach w konkursach... ?Gdzie te karty Visa, te konkursy Leonowe u Jeta?Tęskno za tymi konkursami...

I jeszcze Luxus jaki był w Biedrze emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6573328 środa, 20 lutego 2019, 13:28:48
Ja zagrałam o misia,bo kupuje velvet regularnie.u mnie 2 opakowania tygodniowo idą te po 8 rolek.milke kupiłam bo miałam chęć na czekoladę i mam termos,a tak specjalnie to nie gram

joan

Cytuj wiadomość#6573336 środa, 20 lutego 2019, 13:43:58
anialistopad napisał(a):

Ja zagrałam o misia,bo kupuje velvet regularnie.u mnie 2 opakowania tygodniowo idą te po 8 rolek.milke kupiłam bo miałam chęć na czekoladę i mam termos,a tak specjalnie to nie gram

Coś nie gra z tymi konkursowymi sraytaśmami, nawet mój facet onegdaj zauważył, że są jakieś takie "napowietrzone", przez co bardzo szybko się kończą. Zrób eksperyment kupując papier toaletowy z makulatury w sklepach Lidl albo Biedronka (ewentualnie: Carrefour) i porównaj, czy to my mamy zwidy, czy może rzeczywiście coś w tym jest emotka

mrklucha

Cytuj wiadomość#6573337 środa, 20 lutego 2019, 13:49:03
Pytanie z innej beczki: Dostał ktoś z was dzisiaj może informację o nadaniu jakiejś paczki dla was? Nic nie zamawialiśmy, a do mojej dziewczyny przyszedł sms, że wyszła do niej paczka rejestrowana.. Numer trackingowy działa i widzę, że z Krakowa, ale nie mam pojęcia, czy to może być jakiś konkurs emotka  Pamiętacie, czy w którymś podawało się dane swoje i swojej drugiej połówki niedawno?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6573338 środa, 20 lutego 2019, 13:50:00
z konkursami jak z polityką emotka - każdy wybiera to, co mu w danej chwili odpowiada. jedni psioczą na bluzy z oreo, a ja mieszkając na wsi, mając dom z ogródkiem, kury, gęsi i inne zwierzaki plus wielkiego berneńczyka, który szaleje na widok domowników przygarnelabym bluzy w ilości całej konkursowej puli. nie biorę udziału jednak w konkursach z zestawami past... ale nie wchodzę nikomu do łazienki- może ten ktoś ma potrzebę mycia zębów co 10 minut. jego sprawa.

może gdybym wygrała pralkę, zmywarkę i samochód to też bym gardzila mniejszymi nagrodami. ale coz... Jeszcze się nie udało.
0 0

|< << < 5402 5403 5404 5405 5406 54075408 5409 5410 5411 5412 > >> >|