Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

|< << < 5443 5444 5445 5446 5447 54485449 5450 5451 5452 5453 > >> >|

helcia85

Cytuj wiadomość#6579180 poniedziałek, 11 marca 2019, 10:51:15
agusiac87 napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

no to Voila, mamy rozwiązanie zagadki: Otsochodzi, właściwie Miłosz Stępień
i o co chodziło z tą podpowiedzią do niego..?

no to w życiu bym nie zgadła, nie znam człowieka, nie dokopalam się do takiego kogoś...

pierwszy raz słysze o kims takim...i gdzie te trzy literki?

Trzy literki są jak najbardziej: O, T, S. Odpowiedź na stronie jest skrótem - OTSO. Myślałam właśnie w tym kierunku, że mogą się powtarzać...
Niestety gościa nie wyczaiłam. emotka
Ciekawi mnie, co z nagrodami, jeśli nie będzie danego dnia wystarczającej liczby poprawnych zgłoszeń? emotka

podpowiedź z kosmosu, różowe tło ? co ono ma wspólnego z tym otsochodzi?

emotka  
 za chwilę powstaną loterie w loteriach analogicznie do państwa w państwie   emotka

O jaki konkurs tu chodzi, może ktoś podesłac linka?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6579182 poniedziałek, 11 marca 2019, 10:52:57
helcia85 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

no to Voila, mamy rozwiązanie zagadki: Otsochodzi, właściwie Miłosz Stępień
i o co chodziło z tą podpowiedzią do niego..?

no to w życiu bym nie zgadła, nie znam człowieka, nie dokopalam się do takiego kogoś...

pierwszy raz słysze o kims takim...i gdzie te trzy literki?

Trzy literki są jak najbardziej: O, T, S. Odpowiedź na stronie jest skrótem - OTSO. Myślałam właśnie w tym kierunku, że mogą się powtarzać...
Niestety gościa nie wyczaiłam. emotka
Ciekawi mnie, co z nagrodami, jeśli nie będzie danego dnia wystarczającej liczby poprawnych zgłoszeń? emotka

podpowiedź z kosmosu, różowe tło ? co ono ma wspólnego z tym otsochodzi?

emotka  
 za chwilę powstaną loterie w loteriach analogicznie do państwa w państwie   emotka

O jaki konkurs tu chodzi, może ktoś podesłac linka?

zdaje się, że ten https://www.e-kon...ki.html#.XIYvxaBCeHs
0 0

chaber20

Cytuj wiadomość#6579245 poniedziałek, 11 marca 2019, 13:09:12
Czy jeśli podczas rejestracji paragonu podałam błędnie numer (jedna cyfra się zdublowala) emotka to weryfikacja będzie negatywna i utrace prawo do nagrody? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Ktoś z was miał podobna sytuację?
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6579247 poniedziałek, 11 marca 2019, 13:15:12
isiulka napisał(a):

jak można mieć pretensje, ze się nie zna odpowiedzi na pytanie w konkursie emotka  tylko na tym forum takie cuda.
”pociąg się wykoleił bo tory były złe” emotka

Ty prawidłową odpowiedź znałaś - okej - ale duża większość jej nie była w stanie odgadnąć po "podpowiedziach" które były. Ja sama się nagrzebałam ale tego artysty nie wygrzebałam, może dlatego że nie moje klimaty i szukałam za bardzo? Ludzie po prostu wyrażają swoje niezadowolenie i tyle, każdy ma do tego prawo. Dla mnie ta loteria jest dziwna bo nie do końca rozumiem jej zasady - to całe edytowanie, typowanie, to jak oni w końcu losują wygranych? Ale mimo wszystko fajnie bo zawsze można poznać nowych ludzi którzy panują na rynku a o których nigdy nie słyszałam emotka  

Acha a z tym różowym tłem to ludzie dobrze kombinowali że "okładka" bo ten caly raper ma płytę z "różową okładką" emotka

grappa25

Cytuj wiadomość#6579248 poniedziałek, 11 marca 2019, 13:16:35

O jaki konkurs tu chodzi, może ktoś podesłac linka? zdaje się, że ten https://www.e-kon...ki.html#.XIYvxaBCeHs

czy na każdy etap trzeba mieć osobny paragon , czy wystarczy kupić 1 colę na wszystkie? Teoretycznie można kupić colę 24.03 ?
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6579251 poniedziałek, 11 marca 2019, 13:23:26
isiulka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy ten ko kurs z artystami coca cola to ogolnopolski czy tylko C4?.  W bazie oznaczony c4 w regulaminie ani slowa na ten temat

a jak z obecnym pytaniem w coli, wie ktoś coś nt. trzech literek i różu? emotka

wydaje mi się, ze to Michał Szpak 

Fajna zmyłka, gratulacje wygranej...

emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6579258 poniedziałek, 11 marca 2019, 13:46:41
andii napisał(a):

sks900 napisał(a):

isiulka napisał(a):

fantagiro napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy ten ko kurs z artystami coca cola to ogolnopolski czy tylko C4?.  W bazie oznaczony c4 w regulaminie ani slowa na ten temat

a jak z obecnym pytaniem w coli, wie ktoś coś nt. trzech literek i różu? emotka

wydaje mi się, ze to Michał Szpak 

Fajna zmyłka, gratulacje wygranej...

emotka

to samo miałam napisać~Oj nie ładnie isiulka emotka

przykre... już lepiej gdybyś nic nie pisała niż specjalnie kierowała na złego artystę. od szpaka do Stępnia daleka droga...

Andzik

Cytuj wiadomość#6579263 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:00:49
Czy jeszcze ktoś czeka na głośnik z II etapu Tic Tac?
0 0

slomkab

Cytuj wiadomość#6579268 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:06:24
Andzik napisał(a):

Ja czekam
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6579271 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:12:51
Andzik napisał(a):

Ja emotka

joan

Cytuj wiadomość#6579274 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:20:00
isiulka napisał(a):

(...) połowa forum znała odpowiedz, przykro mi ze nikt Wam nie powiedział.

Tja... emotka

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6579279 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:26:38
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Tja... emotka

Hmm...
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6579280 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:27:53
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Tja... emotka

oj Isiulka ty już lepiej nic nie pisz... Założę się że większość na forum przegrzebała internet w poszukiwaniu tego artysty ale wielu (w tym i ja) nie jest na bieżąco z taką muzyką i artystami i z tymi podpowiedziami naprawdę było ciężko dojść do kogokolwiek sensownego. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6579282 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:30:40
@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Tja... emotka

Hmm...

Srau pies prawidłową odpowiedź, którą ponoć znała połowa forum. Dla mnie ważniejsza jest lista laureatów, to będzie prawdziwa "skarbnica wiedzy" emotka Myślę, że już lepiej byłoby owej połówce nie wygrać w tym etapie, bo do stracenia jest coś, czego za stówkę kupić się nie da emotka I tyle w temacie, czekom na lista emotka

aguniak

Cytuj wiadomość#6579289 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:42:17
isiulka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Tja... emotka

oj Isiulka ty już lepiej nic nie pisz... Założę się że większość na forum przegrzebała internet w poszukiwaniu tego artysty ale wielu (w tym i ja) nie jest na bieżąco z taką muzyką i artystami i z tymi podpowiedziami naprawdę było ciężko dojść do kogokolwiek sensownego. 

Ale o co Wy macie do mnie pretensje? Że nie napisałam kogo typuje? A Ty pisałaś? Wygralam 1 kartę a tłumaczyć się mam choćbym wygrała samochód.
Spoko nie mam zamiaru już nic pisać 

Napisałaś kogo typujesz...Michała Szpaka  

nasturcja19

Cytuj wiadomość#6579294 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:50:09
Isiulka... Dla mnie po to mamy forum,aby się wspierać i sobie pomagać... Nie chcesz pomóc ok-rozumiem. Ale specjalne wprowadzanoe w błąd,to wg mnoe cios poniżej pasa. To.po to nam te forum? Na prawdę?

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6579296 poniedziałek, 11 marca 2019, 14:56:23
Do kropki bordo można wysyłać smsy dłuższe niż 160 znaków? Chodzi o polo hortex 
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6579362 poniedziałek, 11 marca 2019, 18:27:17
chaber20 napisał(a):

Czy jeśli podczas rejestracji paragonu podałam błędnie numer (jedna cyfra się zdublowala) emotka to weryfikacja będzie negatywna i utrace prawo do nagrody? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Ktoś z was miał podobna sytuację?

Zależy od agencji i regulaminu w niektórych jest zapis, że danych nie można poprawić. Ja w milce ten konkurs z plecakiem ze słodyczami wpisałam numer paragonu zamiast transakcji skontaktowałam się z nimi przez formularz i poprawili dane (regulamin nie zabraniał).

azaflora

Cytuj wiadomość#6579364 poniedziałek, 11 marca 2019, 18:36:52
gyrydymptum napisał(a):

chaber20 napisał(a):

Zależy od agencji i regulaminu w niektórych jest zapis, że danych nie można poprawić. Ja w milce ten konkurs z plecakiem ze słodyczami wpisałam numer paragonu zamiast transakcji skontaktowałam się z nimi przez formularz i poprawili dane (regulamin nie zabraniał).

W taki sposób straciłam prawo do gry /chyba? Lubisie i koszulki Oreo. IQ Marketing i wszystko musi się zgadzać.

tkostek30

Cytuj wiadomość#6579388 poniedziałek, 11 marca 2019, 20:01:15
czy komus udało się wygrać w tic tacach na tę samą osobę wiecej niż raz?
0 0
|< << < 5443 5444 5445 5446 5447 54485449 5450 5451 5452 5453 > >> >|